Foci tippek és mérkőzések

2019 szeptember 11.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:00 Dominican Republic - El Salvador
1 tipp
Nemzetközi Tornák - CONCACAF Nations League
0:00 Haiti - Curacao
1 tipp
Nemzetközi Tornák - CONCACAF Nations League
0:10 CA Colon de Santa Fe - Atlético Tucumán
4 tipp
Argentína - Copa Argentína  
0:45 Sportivo Luqueño - Nacional Asunción (PAR)
4 tipp
Paraguay - Copa Paraguay
2:00 América FC-MG - Criciúma-SC
5 tipp
Brazília - Série B  
2:00 Kolumbia - Venezuela
1 tipp
0 : 0 Barátságos mérkőzések  
2:00 Ecuador - Bolivia
1 tipp
3 : 0 Barátságos mérkőzések  
2:00 USA - Uruguay
3 tipp
1 : 1 Barátságos mérkőzések
2:00 Palmeiras-SP - Fluminense-RJ
5 tipp
3 : 0 Brazília - Série A  
3:00 Boyacá Chicó - Real Cartagena
3 tipp
Kolumbia - Primera B
 
3:30 Honduras - Chile
2 tipp
2 : 1 Barátságos mérkőzések
4:00 Argentína - Mexikó
3 tipp
4 : 0 Barátságos mérkőzések  
4:00 Reno 1868 FC - Tacoma Defiance
1 tipp
USA - USL
 
4:30 Brazília - Peru
2 tipp
1 : 0 Barátságos mérkőzések
9:35 Wuhan Jiangda (nők) - Henan Shisanxiang (nők)
3 tipp
Kína - Nők Super Liga
 
10:00 Dalian Quanjian FC (W) - Changchun (W)
1 tipp
Kína - Nők Super Liga
 
10:30 Perseru Serui - Persela Lamongan
1 tipp
Indonézia - Liga 1
 
10:30 PSM Makassar - PSIS Semarang
3 tipp
Indonézia - Liga 1
 
11:00 MC Alger U21 - USM Alger U21
1 tipp
Algeria - Liga 1 U21
 
12:00 Ağrı Spor - Artvin Hopaspor
2 tipp
4 : 3 Törökország - Türkiye kupasi  
13:35 Shanghai Guotai Jun'an (W) - Beijing BG FC (W)
1 tipp
Kína - Nők Super Liga
 
14:00 Ha Noi T&T - GM Mikado Nam Dinh
1 tipp
Vietnam - V-Liga
 
14:30 Blue Eagles - TN Stars
2 tipp
Malawi - Super League
 
15:00 Bustese - Folgore Caratese
1 tipp
Olaszország - Serie D Girone B
 
15:00 Caravaggio - Legnano
2 tipp
Olaszország - Serie D Girone B
 
15:00 Ferencvarosi TC (W) - Győri ETO FC (W)
1 tipp
Magyarország - NB 1 Nők
 
15:00 US Inveruno - Castellanzese
1 tipp
Olaszország - Serie D Girone B
 
15:00 Us Levico Terme - Nibionnoggiono
1 tipp
Olaszország - Serie D Girone B
 
15:30 AFC Metalul Buzău - Focşani 2007
1 tipp
1 : 0 Románia - Cupa Romaniei  
15:30 Kalcer Radomlje - ND Gorica
2 tipp
3 : 2 Szlovénia - Kupa  
15:30 NK Tolmin - NK Celje
1 tipp
0 : 6 Szlovénia - Kupa  
16:00 FK Minsk (nők) - FC Zürich (n)
2 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
16:00 Rapid Bucureşti - Dunărea Călărași
1 tipp
3 : 0 Románia - Cupa Romaniei  
16:30 Nk Osijek 2 - Kustošija
1 tipp
Horvátország - 2. HNL Liga
 
17:00 AS Ain M'Lila - MC Oran
6 tipp
Algeria - Liga 1  
17:00 ASO Chlef U21 - JS Kabylie U21
2 tipp
Algeria - Liga 1 U21
 
17:00 CA Excursionistas Reserves - CA Ferrocarril Midland Reserves
1 tipp
Argentína - Reserves Leagues
 
17:00 Sotra - Elverum
1 tipp
Norvégia - Postnordligaen avd. 2  
17:15 Marstal/Rise - AGF Aarhus
1 tipp
2 : 6 Dánia - DBU Pokalen  
17:30 Al Khaleej Saihat - Al Najoom
1 tipp
Szaúd-Arábia - 1. divízió
 
17:40 Al Shoalah - Al Thuqbah
1 tipp
Szaúd-Arábia - 1. divízió
 
17:55 Al Taqdom - Al Bukayriyah FC
1 tipp
Szaúd-Arábia - 1. divízió
 
18:00 Chertanovo (n) - Glasgow City (n)
2 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
18:00 EC Granollers - CE Europa
1 tipp
Spanyolország - Tercera División 5
 
18:00 FC Otepää - Paide Linnameeskond III
1 tipp
Észtország - Small Kupa
 
18:00 KS ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg
1 tipp
Lengyelország - Liga III
 
18:00 Nafta Lendava - Krsko Posavlje
1 tipp
2 : 0 Szlovénia - Kupa  
18:10 Al Ansar - Jeddah Club
2 tipp
Szaúd-Arábia - 1. divízió
 
18:45 Kopparbergs/Göteborg FC (n) - Bayern München (n)
7 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
19:00 FC Ingolstadt 04 II - Jahn Regensburg II
1 tipp
Németország - Oberliga Bayern Süd
 
19:00 Germania Halberstadt - BSG Chemie Leipzig
1 tipp
Németország - Regionalliga Nordost
 
19:00 Piteå IF (n) - Brøndby (n)
1 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
19:00 Stabæk 2 - Lørenskog
1 tipp
Norvégia - Regionsligaen avd. 1
 
19:00 SV Babelsberg 03 - Wacker Nordhausen
3 tipp
Németország - Regionalliga Nordost
 
19:10 St.Pölten-Spratzern (nők) - FC Twente (n)
3 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
19:30 Eintracht Norderstedt - Hannoverscher SC
3 tipp
Németország - Regionalliga Nord  
20:00 Fremad Amager - Lyngby
3 tipp
2 : 1 Dánia - DBU Pokalen
20:00 Atlético Astorga - Avila CF
1 tipp
Spanyolország - Tercera División 8
 
20:15 RS Gimnástica de Torrelavega - CD Guarnizo
1 tipp
Spanyolország - Tercera División 3
 
20:30 FC Juventus SPA (W) - FC Barcelona (n)
3 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
20:30 Sunderland RCA FC - Dunston FC
1 tipp
0 : 5 Anglia - FA Kupa
 
20:45 Biggleswade Town - St Neots Town
4 tipp
2 : 0 Anglia - FA Kupa
 
20:45 Hibernian (n) - Slavia Praha (W)
5 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
20:45 Northwich Victoria - Lancaster
1 tipp
1 : 2 Anglia - FA Kupa
 
20:45 Rochdale - Manchester City Tartalékok
6 tipp
0 : 2 Anglia - EFL Trophy  
21:00 Goiás EC-GO - Luverdense-MT
1 tipp
Brazília - Copa Verde
 
21:15 Breidablik (W) - Sparta Praha (W)
8 tipp
Bajnokok Ligája (n)
 
21:30 Estudiantes de Mérida - Caracas FC
3 tipp
1 : 2 Venezuela - Primera Divízió
 
22:00 Portuguesa FC - Deportivo Lara
3 tipp
1 : 0 Venezuela - Primera Divízió
 
22:30 Libertad Asuncion - Club Fernando De La Mora
3 tipp
Paraguay - Copa Paraguay
23:00 ADR Jicaral - Municipal Grecia
1 tipp
Costa Rica - Primera Divízió  
23:00 Atlético Venezuela - Aragua FC
1 tipp
1 : 1 Venezuela - Primera Divízió
 
23:00 CSD Carcha - Deportivo Sacachispas
1 tipp
Guatemala - Primera Division de Ascenso
 
23:00 Monagas SC - Zulia FC
3 tipp
2 : 2 Venezuela - Primera Divízió
 
23:05 Limón FC - Municipal Pérez Zeledón
3 tipp
Costa Rica - Primera Divízió  
Mérkőzés E Oddsok
Algeria - Liga 1
17:00 AS Ain M'Lila - MC Oran
6 tipp
 
Algeria - Liga 1 U21
11:00 AS Ain M'lila U21 - MC Oran U21  
11:00 MC Alger U21 - USM Alger U21
1 tipp
 
17:00 ASO Chlef U21 - JS Kabylie U21
2 tipp
 
Anglia - EFL Trophy
20:45 Rochdale - Manchester City Tartalékok
6 tipp
0 : 2  
Anglia - FA Kupa
20:30 Sunderland RCA FC - Dunston FC
1 tipp
0 : 5
 
20:45 Biggleswade Town - St Neots Town
4 tipp
2 : 0
 
20:45 Lewes - Leatherhead 3 : 2
 
20:45 Northwich Victoria - Lancaster
1 tipp
1 : 2
 
Anglia - Non League/County Cups
20:45 Highworth Town - Mangotsfield Utd
 
20:45 Sholing FC - Gosport Borough
 
20:45 Taunton Town - Willand Rovers
 
Argentína - Copa Argentína
0:10 CA Colon de Santa Fe - Atlético Tucumán
4 tipp
 
Argentína - Reserves Leagues
15:00 Argentino de Merlo Reserves - Dock Sud Reserves
 
16:00 Argentino de Quilmes Reserves - CA San Telmo Reserves
 
16:00 CA Villa San Carlos Reserves - CA Los Andes Reserves
 
16:00 Defensores Unidos Reserves - Deportivo Armenio Reserves
 
17:00 CA Excursionistas Reserves - CA Ferrocarril Midland Reserves
1 tipp
 
17:00 Deportivo Espanol Reserves - Real Pilar Reserves
 
20:00 AD Berazategui tartalékok - Ituzaingo Reserves
 
20:30 Cañuelas tartalékok - Deportivo Merlo Reserves
 
20:30 Club El Porvenir Reserves - San Martín Burzaco Reserves
 
Bajnokok Ligája (n)
16:00 FK Minsk (nők) - FC Zürich (n)
2 tipp
 
18:00 Chertanovo (n) - Glasgow City (n)
2 tipp
 
18:45 Kopparbergs/Göteborg FC (n) - Bayern München (n)
7 tipp
 
19:00 Piteå IF (n) - Brøndby (n)
1 tipp
 
19:10 St.Pölten-Spratzern (nők) - FC Twente (n)
3 tipp
 
20:30 FC Juventus SPA (W) - FC Barcelona (n)
3 tipp
 
20:45 Hibernian (n) - Slavia Praha (W)
5 tipp
 
21:15 Breidablik (W) - Sparta Praha (W)
8 tipp
 
Barátságos mérkőzések
2:00 Kolumbia - Venezuela
1 tipp
0 : 0  
2:00 Ecuador - Bolivia
1 tipp
3 : 0  
2:00 USA - Uruguay
3 tipp
1 : 1
3:30 Honduras - Chile
2 tipp
2 : 1
4:00 Argentína - Mexikó
3 tipp
4 : 0  
4:30 Brazília - Peru
2 tipp
1 : 0
Brazília - Campeonato Brasileiro U20
16:00 CR Vasco da Gama-RJ U20 - Fluminense-RJ U20
 
20:00 América-MG U20 - Cruzeiro Esporte Club-MG U20
 
20:00 Chapecoense-SC U20 - Palmeiras-SP U20
 
20:00 Flamengo-RJ U20 - Atlético Mineiro-MG U20
 
20:00 Grêmio-RS U20 - Botafogo-RJ U20
 
20:00 Internacional-SC U20 - Corinthians-SP U20
 
20:00 Vitória-BA U20 - Coritiba-PR U20
 
Brazília - Carioca 2
15:00 Sao Goncalo FC RJ - Associação Desportiva Itaboraí
 
20:00 América-RJ - Friburguense-RJ
 
20:00 Artsul-RJ - Serrano-RJ
 
20:00 Audax-RJ - Bonsucesso-RJ
 
20:00 Gonçalense-RJ - Serra Macaense-RJ
 
20:00 Nova Cidade - Duque de Caxias-RJ
 
20:00 Olaria AC - Barra da Tijuca-RJ
 
20:00 Sampaio Correa-RJ - Campos AA
 
Brazília - Carioca U20
15:00 Audax-RJ U20 - Bonsucesso-RJ U20
 
17:45 Artsul-RJ U20 - Serrano BA U20
 
17:45 Nova Cidade U20 - Duque de Caxias-RJ U20
 
17:45 Olaria AC U20 - Barra da Tijuca-RJ U20
 
Brazília - Copa Fares Lopes
20:30 Ferroviario-CE - Pacajus Esporte Clube
 
Brazília - Copa Gaúcho U19
20:00 Santa Cruz FC Recife U19 - Torino Fc Brasil U19
 
Brazília - Copa Verde
21:00 Goiás EC-GO - Luverdense-MT
1 tipp
 
Brazília - Paulista U20
20:00 Amparo-SP U20 - Rio Branco-SP U20
 
20:00 Barcelona Esportivo Capela-SP U20 - Clube Atletico Mogi das Cruzes-SP U20
 
20:00 Catanduva-SP U20 - AA Internacional Bebedouro U20
 
20:00 Elosport-SP U20 - XV de Jaú-SP U20
 
20:00 Jabaquara-SP U20 - AD Guarulhos U20
 
20:00 Jose Bonifacio FC U20 - Fernandopolis U20
 
20:00 Marília-SP U20 - Assisense-SP U20
 
20:00 Mauá-SP U20 - Gremio Esportivo Mauaense-SP U20
 
20:00 Sao Jose Esporte Clube U20 - União São João-SP U20
 
20:00 São Paulo-SP U20 - EC São Bernardo-SP U20
 
Brazília - Série A
2:00 Palmeiras-SP - Fluminense-RJ
5 tipp
3 : 0  
Brazília - Série B
2:00 América FC-MG - Criciúma-SC
5 tipp
 
Costa Rica - Primera Divízió
4:00 CS Herediano - Universidad De Costa Rica  
23:00 ADR Jicaral - Municipal Grecia
1 tipp
 
23:05 Limón FC - Municipal Pérez Zeledón
3 tipp
 
Csehország - 1. Liga U19
12:00 SFC Opava U19 - SK Sigma Olomouc U19
 
Csehország - Regional Leagues
16:00 TJ Sokol Ústí - Opatovice
 
Dánia - DBU Pokalen
17:15 Marstal/Rise - AGF Aarhus
1 tipp
2 : 6  
17:15 Norresundby BK - AaB Aalborg 0 : 8
20:00 Fremad Amager - Lyngby
3 tipp
2 : 1
Európai barátságos mérkőzések
13:00 Chertanovo v FK Spartaks
 
15:45 AO Neas Ionias v A.E Irakliou
 
16:30 Makedonikos v Panserraikos
 
20:00 AE Iliou v Doxa Agias Annas
 
20:30 CD Hinojos v CD Valencina
 
21:00 UD Tacoronte v Atletico Tacoronte
 
Guatemala - Primera Division de Ascenso
20:15 Deportivo Reu - Deportivo Nueva Concepcion
 
23:00 Capitalinos FC - Petapa
 
23:00 CSD Carcha - Deportivo Sacachispas
1 tipp
 
Horvátország - 2. HNL Liga
16:30 Nk Osijek 2 - Kustošija
1 tipp
 
Indonézia - Liga 1
10:30 Perseru Serui - Persela Lamongan
1 tipp
 
10:30 PSM Makassar - PSIS Semarang
3 tipp
 
Izland - 4. Deild
19:00 Aegir Thorlakshofn - Kormakur/Hvot
 
21:00 Elliði - Hvíti riddarinn
 
Kolumbia - Primera B
3:00 Boyacá Chicó - Real Cartagena
3 tipp
 
Kína - Nők Super Liga
9:35 Wuhan Jiangda (nők) - Henan Shisanxiang (nők)
3 tipp
 
10:00 Dalian Quanjian FC (W) - Changchun (W)
1 tipp
 
13:35 Guangdong Haiyin (nők) - Jiangsu Suning (W)
 
13:35 Shanghai Guotai Jun'an (W) - Beijing BG FC (W)
1 tipp
 
Lengyelország - Liga III
16:00 Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska
 
18:00 KS ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg
1 tipp
 
Magyarország - NB 1 Nők
15:00 Ferencvarosi TC (W) - Győri ETO FC (W)
1 tipp
 
16:30 Astra HFC (W) - Viktória FC Szombathely (W)
 
Malawi - Super League
14:30 Blue Eagles - TN Stars
2 tipp
 
Nemzetközi Tornák - CONCACAF Nations League
0:00 Dominican Republic - El Salvador
1 tipp
0:00 Haiti - Curacao
1 tipp
3:00 Puerto Rico - Guatemala
Nemzetközi barátságos klubmérkőzések
23:00 Police FC v Club Sando
 
Nigeria League Women