Foci tippek és mérkőzések

2019 szeptember 13.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:00 Santa Tecla FC Reserves - AD Isidro Metapan Reserves
1 tipp
El Salvador - Tartalék liga
 
1:00 Deportivo Pereira - Deportivo Pasto
4 tipp
Kolumbia - Copa Kolumbia  
2:05 Belgrano - CA Temperley
1 tipp
Argentína - Primera B Nacional  
2:30 Ponte Preta-SP - Vila Nova-GO
3 tipp
Brazília - Série B  
3:00 CD Honduras - CD Motagua
1 tipp
Honduras - Liga Nacional
 
3:00 Real CD España - Lobos de la UPNFM
1 tipp
Honduras - Liga Nacional
 
3:15 Junior Barranquilla - Deportivo Cali
1 tipp
Kolumbia - Copa Kolumbia  
3:15 Santa Tecla FC - AD Isidro Metapán
1 tipp
El Salvador - Primera Divízió
 
3:30 FC Alianza - CD Águila
1 tipp
El Salvador - Primera Divízió
 
4:00 Santos de Guápiles - CS Cartaginés
1 tipp
Costa Rica - Primera Divízió  
8:00 Nadi FC - Labasa F.C.
1 tipp
Fiji - Nemzeti Liga
 
10:00 MS Ironi Kuseife - Ms Hapoel Yeroham
1 tipp
Izrael - Liga Bet
 
10:30 Bhayangkara - Bali United
1 tipp
Indonézia - Liga 1
 
11:00 FK Sochi U21 - Lokomotiv Moszkva U21
3 tipp
Oroszország - Ifjúsági Ligák
 
11:00 Zenit St Petersburg U21 - Arsenal Tula, U21
1 tipp
Oroszország - Ifjúsági Ligák
 
11:30 Beitar Ramat Gan - Shimshon Bnei Taibe
2 tipp
Izrael - Liga Bet
 
11:30 Maccabi Ironi Kiryat Malakhi - Bnei Eilat
1 tipp
Izrael - Liga Bet
 
11:45 Albany Creek - Bayside United
1 tipp
Ausztrália - Brisbane Premier League
 
12:30 Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus Eight
3 tipp
3 : 2 Japán - J1-League
12:30 Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
2 tipp
1 : 2 Japán - J1-League
13:00 Tottenham Tartalékok - Southampton Tartalékok
4 tipp
Anglia - Premier League 2 (Division 1)
 
13:35 Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande Taobao
3 tipp
Kína - Super Liga
13:35 Shandong Luneng Taishan - Shanghai SIPG
2 tipp
Kína - Super Liga
13:35 Shenzhen FC - Beijing Guoan
5 tipp
Kína - Super Liga
14:00 FC Yerevan - Fc Lori Vanadzor
1 tipp
Armenia - Premier Liga
 
14:00 Spartak Moscow U21 - FK Ural Sverdlovskaya Oblast U21
1 tipp
Oroszország - Ifjúsági Ligák
 
15:00 Independiente Reserves - Lanús Reserves
1 tipp
Argentína - Reserves Leagues
 
16:30 Academica Clinceni - Astra Giurgiu
3 tipp
1 : 1 Románia - Liga I
16:45 Gol Gohar FC - Pars Jonoubi Jam
1 tipp
Irán - Pro Liga
 
17:00 CF Monterrey (W) - Tiburones Rojos de Veracruz (n)
1 tipp
Mexikó - Liga MX Femenil (n)
 
17:15 FC Banants - Ararat-Armenia FC
1 tipp
Armenia - Premier Liga
 
17:15 Pyunik - Alashkert
1 tipp
Armenia - Premier Liga
 
17:30 ETSV Weiche Flensburg - Hannover 96 II
1 tipp
Németország - Regionalliga Nord  
17:30 HIFK - KPV Kokkola
3 tipp
3 : 1 Finnország - Veikkausliiga  
17:50 Al Dhamk - Al Ittihad (KSA)
1 tipp
Szaúd-Arábia - Premier Liga  
17:50 Al Taawon Buraidah - Al Adalh
1 tipp
Szaúd-Arábia - Premier Liga  
18:00 Atlantas Klaipėda - Sūduva Marijampolė
1 tipp
0 : 4 Litvánia - A Lyga  
18:00 Dinamo Zagreb - Istra 1961
2 tipp
1 : 0 Horvátország - 1. HNL Liga
18:00 FC Vysocina Jihlava - MFK Chrudim
1 tipp
4 : 2 Csehország - National Football League  
18:00 Žalgiris Vilnius - FK Panevezys
1 tipp
5 : 0 Litvánia - A Lyga  
18:00 Rudar Velenje - NK Bravo
1 tipp
1 : 4 Szlovénia - Prva Liga  
18:00 Sigma Olomouc - Opava
2 tipp
2 : 0 Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság
18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock
1 tipp
5 : 0 Lengyelország - Ekstraklasa
18:30 SKU Amstetten - SK Vorwärts Steyr
5 tipp
2 : 1 Ausztria - Erste Liga
18:30 Greuther Fürth - SV Wehen Wiesbaden
7 tipp
2 : 1 Németország - 2. Bundesliga
18:30 Karlsruher SC - SV Sandhausen
4 tipp
1 : 0 Németország - 2. Bundesliga
19:00 1. FC Magdeburg - MSV Duisburg
1 tipp
1 : 1 Németország - 3.Liga  
19:00 GAIS - Halmstads BK
1 tipp
1 : 1 Svédország - Superettan
19:00 Grasshopper - Servette
1 tipp
1 : 0 Svájc - Cup  
19:00 Hellerup IK - Slagelse BI
1 tipp
Dánia - 2nd Division Pulje 1  
19:00 IK Sirius FK - Falkenbergs FF
1 tipp
2 : 0 Svédország - Allsvenskan
19:00 Lille - Angers
20 tipp
2 : 1 Franciaország - Liga 1
19:00 SønderjyskE - AC Horsens
1 tipp
0 : 0 Dánia - Superligaen
19:00 Zenit Szentpétervár - Arsenal Tula
1 tipp
3 : 1 Oroszország - Premjer Liga
19:10 Austria Klagenfurt - Austria Lustenau
9 tipp
3 : 3 Ausztria - Erste Liga
19:10 Austria Wien II - Ried
5 tipp
0 : 0 Ausztria - Erste Liga
19:10 Floridsdorfer AC Wien - Lafnitz
3 tipp
1 : 1 Ausztria - Erste Liga
19:10 SV Horn - Kapfenberger SV 1919
4 tipp
5 : 1 Ausztria - Erste Liga
19:15 FH Hafnarfjördur (n) - Augnablik (W)
1 tipp
Izland - 1. Deild - Nők
 
19:30 Galatasaray A.Ş. - Kasımpaşa
10 tipp
1 : 0 Törökország - Süper Lig
19:35 Al Nassr (KSA) - Al Shabab (KSA)
1 tipp
Szaúd-Arábia - Premier Liga  
19:45 Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz
1 tipp
1 : 1 Lengyelország - I Liga  
20:00 AC Ajaccio - Orleans
5 tipp
0 : 0 Franciaország - Liga 2
20:00 Anderlecht (n) - Standard de Liège (n)
2 tipp
Belgium - Elite Liga (n)
 
20:00 Avranches - Lyon Duchere
1 tipp
2 : 1 Franciaország - Championnat National
 
20:00 Benfica B - Académico Viseu
1 tipp
0 : 0 Portugália - Segunda Liga  
20:00 Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
4 tipp
5 : 1 Hollandia - Jupiler League
20:00 CFR Cluj - SC FC Voluntari SA
10 tipp
5 : 0 Románia - Liga I
20:00 Chambly FC - Auxerre
4 tipp
1 : 4 Franciaország - Liga 2
20:00 Chelsea Tartalékok - Brighton & Hove Albion Tartalékok
2 tipp
Anglia - Premier League 2 (Division 1)
 
20:00 Concarneau - Quevilly
1 tipp
0 : 0 Franciaország - Championnat National
 
20:00 Créteil - Beziers
2 tipp
3 : 1 Franciaország - Championnat National
 
20:00 De Graafschap - Jong Ajax
6 tipp
3 : 2 Hollandia - Jupiler League  
20:00 FC Den Bosch - NEC Nijmegen
1 tipp
2 : 2 Hollandia - Jupiler League
20:00 PSV Eindhoven Tartalékok - Jong AZ Alkmaar
1 tipp
3 : 2 Hollandia - Jupiler League  
20:00 FC Eindhoven - Roda JC Kerkrade
3 tipp
1 : 1 Hollandia - Jupiler League  
20:00 Excelsior Rotterdam - Almere City
1 tipp
4 : 2 Hollandia - Jupiler League  
20:00 FC Süderelbe - Hamburger SV III
1 tipp
Németország - Oberliga Hamburg
 
20:00 FC Volendam - FC Dordrecht
3 tipp
1 : 1 Hollandia - Jupiler League  
20:00 Guingamp - Nancy
5 tipp
1 : 1 Franciaország - Liga 2
20:00 Le Havre - Paris FC
12 tipp
0 : 0 Franciaország - Liga 2
20:00 MVV Maastricht - SC Telstar
2 tipp
1 : 2 Hollandia - Jupiler League  
20:00 Manchester United Tartalékok - Fulham Tartalékok
4 tipp
Anglia - Premier League 2 (Division 2)
 
20:00 NAC Breda - Jong FC Utrecht
2 tipp
0 : 0 Hollandia - Jupiler League
20:00 Niort - Grenoble
2 tipp
0 : 1 Franciaország - Liga 2
20:00 Rodez - Le Mans
3 tipp
4 : 1 Franciaország - Liga 2
20:00 Sochaux - Valenciennes
2 tipp
0 : 0 Franciaország - Liga 2
20:00 Winterthur - St. Gallen
1 tipp
2 : 0 Svájc - Cup  
20:30 Sporting de Charleroi - KRC Genk
9 tipp
2 : 1 Belgium - Jupiler Pro League
20:30 Club Atlético Atlas - Defensores De Cambaceres
1 tipp
Argentína - Primera D Metropolitana
 
20:30 Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg
20 tipp
1 : 1 Németország - Bundesliga
20:30 Jagiellonia Białystok - Légia Varsó
2 tipp
0 : 0 Lengyelország - Ekstraklasa
20:30 Lokeren - Westerlo
1 tipp
1 : 1 Belgium - Proximus League  
20:30 Tristán Suárez - Colegiales
1 tipp
Argentína - Primera B Metropolitana
 
20:45 Amiens - Lyon
20 tipp
2 : 2 Franciaország - Liga 1
20:45 Derby County - Cardiff City
16 tipp
1 : 1 Anglia - The Championship
20:45 St Patrick's Athletic - UC Dublin
5 tipp
0 : 0 Írország - Premier Division
21:00 Arroyo CP - CD Coria
1 tipp
Spanyolország - Tercera División 14
 
21:00 Mallorca - Athletic Club Bilbao
16 tipp
0 : 0 Spanyolország - LaLiga
21:00 Pordenone - Spezia
1 tipp
1 : 0 Olaszország - Serie B
21:00 Rayo Vallecano - Racing Santander
3 tipp
2 : 0 Spanyolország - LaLiga2
21:30 Vitoria Setúbal - S.C. Braga
5 tipp
1 : 0 Portugália - Primeira Liga
22:00 UD Ibarra - CD Vera
1 tipp
Spanyolország - Tercera División 12
 
22:30 General Díaz - Sportivo Luqueño
1 tipp
Paraguay - Primera Divízió
23:00 Querétaro FC (W) - Club Tijuana (W)
1 tipp
Mexikó - Liga MX Femenil (n)
 
Mérkőzés E Oddsok
Anglia - Premier League 2 (Division 1)
13:00 Tottenham Tartalékok - Southampton Tartalékok
4 tipp
 
20:00 Chelsea Tartalékok - Brighton & Hove Albion Tartalékok
2 tipp
 
Anglia - Premier League 2 (Division 2)
20:00 Manchester United Tartalékok - Fulham Tartalékok
4 tipp
 
Anglia - The Championship
20:45 Derby County - Cardiff City
16 tipp
1 : 1
Argentína - Primera B Metropolitana
20:30 Tristán Suárez - Colegiales
1 tipp
 
Argentína - Primera B Nacional
2:05 Belgrano - CA Temperley
1 tipp
 
Argentína - Primera D Metropolitana
20:30 Club Atlético Atlas - Defensores De Cambaceres
1 tipp
 
Argentína - Reserves Leagues
15:00 Arsenal De Sarandi Reserves - Unión de Santa Fe Reserves
 
15:00 Atlético Huracán Reserves - River Plate Reserves
 
15:00 Banfield Reserves - Talleres de Córdoba Reserves
 
15:00 CA Aldosivi Reserves - Patronato de Paraná Reserves
 
15:00 Colón Reserves - San Lorenzo Reserves
 
15:00 Gimnasia La Plata Reserves - Racing Club Reserves
 
15:00 Godoy Cruz Reserves - Argentinos Jrs Reserves
 
15:00 Independiente Reserves - Lanús Reserves
1 tipp
 
15:00 Velez Sarsfield Reserves - Atletico Tucuman-tartalékok
 
20:30 Central Córdoba SDE Reserves - Defensa y Justicia Reserves
 
Armenia - Premier Liga
14:00 FC Yerevan - Fc Lori Vanadzor
1 tipp
 
17:15 FC Banants - Ararat-Armenia FC
1 tipp
 
17:15 Pyunik - Alashkert
1 tipp
 
Ausztria - Erste Liga
18:30 SKU Amstetten - SK Vorwärts Steyr
5 tipp
2 : 1
19:10 Austria Klagenfurt - Austria Lustenau
9 tipp
3 : 3
19:10 Austria Wien II - Ried
5 tipp
0 : 0
19:10 Floridsdorfer AC Wien - Lafnitz
3 tipp
1 : 1
19:10 SV Horn - Kapfenberger SV 1919
4 tipp
5 : 1
Ausztria - Keleti Regionális Liga
19:00 ASK-BSC Bruck/Leitha - Admira II
 
19:30 ASK Ebreichsdorf - FCM Traiskirchen
 
19:30 ASV Draßburg - Rapid Wien II
 
19:30 Wiener SK - ASV Stripfing
 
Ausztria - Regional League Salzburg
19:00 Bischofshofen - SV Wals-Grunau
 
19:00 TSV St. Johann - Salzburger AK
 
Ausztria - Regional League Tirol
19:30 SV Worgl - FC Kitzbühel
 
Ausztria - Regionális Központi Liga
19:00 ATSV Wolfsberg - Union Volksbank Vöcklamark
 
19:00 Deutschlandsberger SC - RZ Pellets WAC II
 
19:00 SC Weiz - SV Ried II
 
19:00 USV Allerheiligen - Sturm Graz II
 
19:00 WSC Hertha Wels - Tus Bad Gleichenberg
 
Ausztrália - Brisbane Premier League
11:45 Albany Creek - Bayside United
1 tipp
 
Ausztrália - NPL Victoria 2
11:45 Eastern Lions - St. Albans Saints SC
 
Azerbaijan - 1. divízió
14:00 FK Kapaz - FK Sumgayit II
 
14:00 MOIK Baku - Keshla FK II
 
14:00 Sabail FC Tartalékok - Sabah FK Reserves
 
Bahrain - A Bahrain Kupa királya
17:30 Al Ittihad (BHR) - Qalali
 
17:30 Bahrain SC - Al Tadamun Buri
 
17:30 Isa Town - Al Ittifaq Maqaba (BHR)
 
Belgium - Elite Liga (n)
20:00 Anderlecht (n) - Standard de Liège (n)
2 tipp
 
20:30 Genk (n) - AA Gent (n)
 
Belgium - Jupiler Pro League
20:30 Sporting de Charleroi - KRC Genk
9 tipp
2 : 1
Belgium - Proximus League
20:30 Lokeren - Westerlo
1 tipp
1 : 1  
Botswana - Premier Liga
19:00 Notwane - Security Systems FC
 
Brazília - Copa Gaúcho U19
19:30 Nacional RS U19 - ACB Estância Velha, U19
 
Brazília - Copa Paulista
20:00 Desportivo Brasil-SP - Linense-SP  
20:00 Santo André-SP - Inter de Limeira-SP  
Brazília - Copa do Brasil U20
20:30 Aparecidense-GO U20 - Trindade AC U20
 
Brazília - Paranaense U19
20:00 Londrina-PR U19 - Paraná Clube-PR U19
 
Brazília - Paulista U20
20:00 Gremio Novorizontino-SP U20 - Guarani-SP U20
 
20:00 Red Bull Brasil-SP U20 - São Bernardo-SP U20
 
Brazília - Série B
2:30 Ponte Preta-SP - Vila Nova-GO
3 tipp
 
Bulgária - A PFG
16:30 Tsarsko Selo 2015 - Lokomotiv Plovdiv 2 : 3  
19:00 FC Arda Kardzhali - Botev Vratsa 2 : 1  
Costa Rica - Primera Divízió
4:00 Santos de Guápiles - CS Cartaginés
1 tipp
 
Csehország - 1. Liga U19
13:00 Zbrojovka Brno U19 - MFK Karviná U19
 
Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság
18:00 Sigma Olomouc - Opava
2 tipp
2 : 0
Csehország - National Football League
18:00 FC Vysocina Jihlava - MFK Chrudim
1 tipp
4 : 2  
18:00 Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov 2 : 2