Kézilabda tippek és mérkőzések

2019 december 15.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
9:30 Oroszország (n) - Norvégia (n)
14 tipp
33 : 28 Világbajnokság (n)
12:30 Hollandia (n) - Spanyolország (n)
24 tipp
30 : 29 Világbajnokság (n)
17:00 Aon Fivers Vienna - SC Ferlach
1 tipp
Ausztria - HLA  
18:00 Tatabánya Carbonex KC - Dabas
2 tipp
Magyarország - NB1 - Férfiak  
Mérkőzés E Oddsok
Ausztria - HLA
17:00 Aon Fivers Vienna - SC Ferlach
1 tipp
 
17:00 ULZ Sparkasse Schwaz - Alpla HC Hard  
19:00 A1 Bregenz HB - HC Linz AG  
19:00 SG Handball West Wien - HSG Graz  
19:00 UHK Krems - HSG Bärnbach/Köflach  
Dán 1. osztály - nők
15:00 Rødovre HK - nők v TMS Ringsted - nők
 
Dánia - 1. Division - Férfiak
15:00 Otterup HK - Odder Håndbold  
15:00 Team Sydhavsøerne - IK Skovbakken  
Dél-koreai 1. osztály
5:30 Sangmu v SK
 
7:20 Incheon v Chungnam
 
9:10 Hanam v Doosan
 
Görög A1
15:00 Pylaia v Aris Nikaias
 
Izlandi Úrvalsdeild
17:00 FH Hafnarfjördur v IBV Vestmannaeyjar
 
17:00 Haukar Hafnarfjördur v UMF Stjarnan
 
18:00 Knattspyrnufelag Akureyrar v UMF Fjolnir
 
20:30 UMF Selfoss v Valur
 
Lengyelország - Superliga - Férfiak
13:00 MMTS Kwidzyn - MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 : 26  
MOL Liga - nők
15:00 Prešov - nők v HC Zlín - nők
 
18:00 Sokol Poruba - nők v DHK Olomouc - nők
 
Magyarország - NB1 - Férfiak
18:00 Orosházi FKSE-Linamar - CYEB Budakalász  
18:00 Tatabánya Carbonex KC - Dabas
2 tipp
 
Norvég 1. osztály - nők
18:00 Forde - nők v Larvik - nők
 
18:00 Grane Arendal - nők v Haslum IL - nők
 
Norvégia - 1. Divízió
18:00 Falk Horten - Viking TIF  
Norvégia - 1. Divízió (n)
18:00 Førde (n) - Larvik (n)
 
18:00 Grane Arendal (n) - Haslum (n)
 
Németország - 2.Bundesliga
17:00 HC Elbflorenz Dresden - SG BBM Bietigheim  
17:00 TV Emsdetten - EHV Aue  
Németország - Bundesliga
13:30 TVB 1898 Stuttgart - THW Kiel 21 : 29
16:00 Bergischer HC 06 - Magdeburg SC 23 : 24
16:00 F.A. Göppingen - HSG Nordhorn-Lingen 28 : 26  
16:00 SC DHFK Leipzig - HSG Wetzlar 26 : 29  
16:00 TSV GWD Minden - HC Erlangen 26 : 29  
SEHA Liga
14:30 Spartak Moscow - RK Eurofarm Rabotnik
17:00 RK Nasice Nexe - HC Vardar Skopje
Spanyol Copa Asobal
17:00 Bidasoa Irun - FC Barcelona
 
Spanyolország - Copa Asobal
17:00 FC Barcelona Lassa - Bidasoa Irun
 
Svájci MNLA
16:00 HSC Suhr Aarau v TSV St. Otmar St. Gallen
 
Svéd 1. osztály - nők - észak
19:45 HK Silwing/Troja Women v IFK Tumba HK - nők
 
Svédország - Allsvenskan
14:00 Torslanda HK - Bodens BK
 
16:00 AIK Handboll - HK Aranäs  
17:00 LIF Lindesberg - Skånela IF  
Világbajnokság (n)
9:30 Oroszország (n) - Norvégia (n)
14 tipp
33 : 28
12:30 Hollandia (n) - Spanyolország (n)
24 tipp
30 : 29

Ezen az oldalon találod a mai kézilabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a kézilabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes kézilabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő kézilabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb kézilabda fogadás és tipp közül választhatsz.