Kézilabda tippek és mérkőzések

2018 április 21.

Mérkőzés E Oddsok
Algériai Division Excellence - nők
11:30 NRF Constantine - nők v HBC El Biar - nők
 
12:00 GS Petroliers - nők v HHB Saida - nők
 
Bajnokok Ligája
18:30 KS Vive Tauron Kielce - Paris HB
1 tipp
Brazil Super Paulista - nők
0:00 Ser/Sorocaba - nők v AABB Semel FIB Bauru - nők
 
Challenge Cup
17:00 IBV Vestmannaeyjar v CS Potaissa Turda
 
19:30 Madeira v AEK Athens
 
Czech Republic - Extraliga
16:30 Dukla Praha - Talent M.A.T. Plzeň  
17:00 Frýdek-Místek - HC Zubří
 
18:00 Jičín - Karviná  
18:00 Kopřivnice - HK Lovosice  
Dánia - Dame Håndbold Ligaen
16:10 FC Midtjylland (n) - Viborg HK (n)  
18:15 Odense Håndbold (n) - Silkeborg-Voel KFUM (n)  
Dánia - Dame Håndbold Ligaen Play Out
15:00 Ajax København (n) - SønderjyskE HK (n)
 
EHF Kupa
19:00 RK Nasice Nexe - Füchse Berlin  
20:45 Saint-Raphaël - Fraikin BM Granollers
Finn SM Liga
15:00 Grankulla IFK v Cocks
 
17:00 BK-46 v Dicken
 
Francia 1. osztály - nők
20:00 Le Havre AC - nők v Cercle Dijon - nők
 
20:30 Brest - nők v Fleury Loiret - nők
 
20:30 Drome - nők v Toulon St Cyr - nők
 
Görög A1
14:00 ASE Douka v Diomidis Argous
 
17:00 Foivos v GAS Kamaterou
 
Horvát Premijer Liga
17:30 MRK Sesvete v RK Umag
 
18:00 HRK Karlovac v RK Zamet
 
19:00 HRK Gorica v MRK Metalac
 
19:00 RK Porec v RK Dubrava
 
Horvátország - 1.liga M
17:00 Našice NEXE - Croatia Osiguranje-Zagreb  
17:30 Sesvete - Umag  
18:00 Karlovac - Zamet  
19:00 Gorica - Metalac  
19:00 Poreč - Dubrava  
Kuvaiti Fed Cup
16:00 Al Qurine v Al Nasar
 
Lengyel Kupa
19:00 Gwardia Opole v KS Azoty Pulawy
 
Lengyelország - Superliga (n)
15:00 UKS PCM Kościerzyna (n) - KPR Kobierzyce (n)  
16:00 Politechnika Koszalin (n) - EKS Start Elbląg (n)  
16:30 Korona Handball Kielce (W) - KPR Jelenia Góra (n)  
Lengyelország - Superliga - Férfiak
13:00 Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn
 
Magyar NB1
18:00 Budakalász v Pick Szeged
 
18:00 Gyongyos v Csurgói KK
 
18:00 Komló v Balatonfuredi KSE
 
18:00 Orosházi FKSE v FTC
 
Magyar NB1 - nők
15:00 FTC - nők v Érd - nők
 
17:00 Fehérvár KC - nők v Vasas SC - nők
 
17:00 Kecskeméti NKSE - nők v Siofok - nők
 
18:00 Kisvárda - nők v Győri ETO - nők
 
18:00 Vác - nők v MTK Budapest - nők
 
Német Bundesliga - nők
18:00 Neckarsulmer SU - nők v HSG Bad Wildungen - nők
 
18:00 Thüringer HC - nők v Buxtehuder SV - nők
 
19:00 Frisch Auf Göppingen - nők v TSV Bayer 04 Leverkusen - nők
 
19:30 SG BBM Bietigheim - nők v HSG Bensheim-Auerbach - nők
 
19:30 TuS Metzingen - nők v TV Nellingen - nők
 
Németország - Bundesliga
20:30 TV Hüttenberg - HC Erlangen  
Németország - Bundesliga W
18:00 Neckarsulmer - Bad Wildungen/Fr./B.  
18:00 Thüringer HC - Buxtehuder SV  
19:00 Frisch Auf Göppingen - Bayer 04 Leverkusen TSV  
19:30 Bietigheim SG BBM - Bensheim-Auerbach HSG  
19:30 Metzingen TuS - Nellingen TV  
Orosz szuperliga
10:00 Sgau Saratov v Spartak Moszkva
 
11:00 Sungul Sneschinsk v Chekhovskie Medvedi
 
12:00 Permskie Medvedi v Uni Newa/St. Petersbourg
 
18:00 Dynamo VS v SKIF Krasnodar
 
Portugál Liga Andebol
18:00 ABC Braga v SL Benfica
 
19:00 CD Sao Bernardo v Boa Hora
 
19:00 FC Porto v Sporting Clube
 
19:00 Xico Andebol v Belenenses
 
22:00 ADA Maia Ismai v AC Fafe
 
22:00 Arsenal Andebol v Aguas Santas
 
Slovenia Cup
17:00 MRK Krka v RK Ormoz
 
20:00 RD Koper 2013 v RK Celje
 
Spanyol Div. Honor Plata
17:00 Alcobendas v Handbol Bordils
 
18:00 Palma del Rio v BM Alarcos
 
18:30 BM Nava v Zarautz
 
18:30 BM Torrelavega v FC Barcelona B
 
19:00 RGC Covadonga v Agustinos Alicante
 
19:00 Villa De Aranda v BM Cisne
 
20:15 BM Madrid v BM Sinfin
 
20:30 Lanzarote San Jose Obrero v BM Los Dolmenes
 
Spanyolország - Liga ASOBAL
17:00 Bada Huesca - Naturhouse La Rioja
17:00 MMT Seguros Zamora - FC Barcelona Lassa
17:00 SD Teucro - Frigoríficos Morrazo
18:30 Ángel Ximénez-Avia Puente Genil - Benidorm  
18:30 Fertiberia Puerto Sagunto - Recoletas Atlético Valladolid  
19:00 Helvetia Anaitasuna - Ciudad Encantada  
Svájc - SHL
17:00 Pfadi Winterthur - Kadetten Schaffhausen
 
Szlovák Extraliga
18:00 MSK Povazska Bystrica v HK Topolcany
 
18:00 Tatran Presov v HKM Sala
 
Szlovákia - Extraliga M
18:00 Bratislava - Pre  
18:00 Hlohovec - Nové Zámky  
18:00 Považská Bystrica - Topolčany  
18:00 Prešov -  
Szlovénia - 1.liga M
17:00 Velenje Gorenje RK - Celje Pivovarna Lasko  
19:00 Šmartno 99 RD - Slovan  
20:00 Termo Škofja Loka - Velenje Gorenje RK  
Turkey 1.Lig
12:00 Karsiyaka v Marmara University
 
12:00 Koycegiz v Batman
 
Török 2.Lig
10:00 Bahcelievler Belediyesi SK v Van Erek Bes Yildiz SK
 
10:00 Kayseri Genc Hizm SK v Adana Atakanspor
 
12:00 Aydin PTT SK v Amasya 1957 Suluova
 
12:00 Salihli v Mardin Artuklu Gucu SK
 
U20 IHF Continental Trophy
5:00 Indonézia - U20 v Szingapúr - U20
 
7:00 Malajzia - U20 v Thaiföld - U20
 
Ukraine Vyscha Legaue
9:00 UDKHTU Dnepropetrovsk v Sumdu Sumy
 
9:30 Odessa v Dinamo Poltava
 
Ukrán Szuperliga
10:00 ZTR Zaporozhye v Portovik  
WHIL - nők
15:00 Slovan Duslo Sala - nők v Sokol Bánovce - nők
 
18:00 DHK Olomouc - nők v HC Zlín - nők
 
18:00 Iuventa Michalovce - nők v Prešov - nők
 
18:00 Sokol Pisek - nők v HK Trencin - nők
 
18:00 Veseli nad Moravou - nők v HK Hodonin - nők
 

Ezen az oldalon találod a mai kézilabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a kézilabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes kézilabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő kézilabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb kézilabda fogadás és tipp közül választhatsz.