Kézilabda tippek és mérkőzések

2019 október 19.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
14:30 Team Esbjerg (n) - Rostov-Don (n)
1 tipp
31 : 26 Bajnokok Ligája (n)
15:00 Åarhus Håndbold - Team Tvis Holstebro
1 tipp
25 : 29 Dánia - 888ligaen  
15:00 Ferencvárosi TC (n) - HC Podravka Vegeta (n)
2 tipp
37 : 31 Bajnokok Ligája (n)
15:00 Nordsjælland Håndbold - Mors-Thy Håndbold
1 tipp
24 : 30 Dánia - 888ligaen  
15:15 SG BBM Bietigheim (n) - Brest Bretagne Handball (n)
1 tipp
32 : 35 Bajnokok Ligája (n)
16:30 FC Porto/Vitalis - HC Motor Zaporozhye
4 tipp
Bajnokok Ligája
17:00 Brest HC Meshkov - KS Vive Tauron Kielce
1 tipp
Bajnokok Ligája
17:30 Telekom Veszprém - HC Vardar Skopje
3 tipp
Bajnokok Ligája
19:00 HSG Graz - SG Handball West Wien
1 tipp
Ausztria - HLA  
19:30 RK Krim Mercator Ljubljana (n) - Győri Audi ETO KC (n)
1 tipp
Bajnokok Ligája (n)
Mérkőzés E Oddsok
Ausztria - HLA
19:00 SC Ferlach - Aon Fivers Vienna  
19:00 HSG Bärnbach/Köflach - UHK Krems  
19:00 HSG Graz - SG Handball West Wien
1 tipp
 
Bajnokok Ligája
16:30 FC Porto/Vitalis - HC Motor Zaporozhye
4 tipp
17:00 Brest HC Meshkov - KS Vive Tauron Kielce
1 tipp
17:15 Montpellier HB - THW Kiel
17:30 Telekom Veszprém - HC Vardar Skopje
3 tipp
18:00 IFK Kristianstad - Chekhovski Medvedi Moscow
20:00 FC Barcelona Lassa - Paris HB
Bajnokok Ligája (n)
14:30 Team Esbjerg (n) - Rostov-Don (n)
1 tipp
31 : 26
15:00 Ferencvárosi TC (n) - HC Podravka Vegeta (n)
2 tipp
37 : 31
15:15 SG BBM Bietigheim (n) - Brest Bretagne Handball (n)
1 tipp
32 : 35
17:00 CSM Bucuresti (n) - MKS Lublin (n)
19:00 ŽRK Budućnost T-Mobile (n) - HCM Râmnicu Vâlcea (n)
19:30 RK Krim Mercator Ljubljana (n) - Győri Audi ETO KC (n)
1 tipp
Czech Republic - Extraliga
17:00 HK Lovosice - Hranice
 
18:00 HC Zubří - KP Brno  
18:00 Kopřivnice - SHC Malomerice  
19:00 Talent M.A.T. Plzeň - Jičín  
Dánia - 1. Division (n)
15:00 Gudme HK (n) - DHG Odense (n)  
15:00 Rødovre HK (nők) - If Stjernen Odense (nők)
 
Dánia - 1. Division - Férfiak
14:00 Ajax København - HEI Skaering  
14:30 FIF Copenhagen - TMS Ringsted  
Dánia - 888ligaen
15:00 Åarhus Håndbold - Team Tvis Holstebro
1 tipp
25 : 29  
15:00 Nordsjælland Håndbold - Mors-Thy Håndbold
1 tipp
24 : 30  
16:10 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern Håndbold  
Dánia - Dame Håndbold Ligaen
16:15 Ajax København (n) - EH Aalborg (n) 21 : 24  
EHF Kupa (n)
15:00 HC Kuban Krasnodar (n) - H 65 Höör (n)
 
16:00 Astrakhanochka Astrakhan (n) - Buxtehuder SV (n)
 
17:00 Bera Bera (n) - ASC Corona 2010 Braşov (n)
 
17:00 Galychanka Lviv (W) - Magura Cisnadiei (n)
 
17:00 Tertnes (n) - SCM Craiova (n)
 
18:00 Gomel HC (n) - Herning-Ikast (n)
 
18:00 Hypo Niederösterreich (n) - Vaci NKSE (n)
 
20:30 Van der Voort Quintus (n) - Nantes Loire Atlantique HB (W)
 
Horvát Premijer Liga
19:00 HRK Gorica v GRK Varazdin 1930
 
19:00 MRK Sesvete v RK Bjelovar
 
19:00 RK Dubrava v RK Spacva
 
19:00 RKHM Dubrovnik v RK Zamet
 
Horvátország - 1.liga M
19:00 Dubrava - Spacva Vinkovci  
19:00 Dubrovnik - Zamet  
19:00 Gorica - Varteks Di Caprio  
19:00 Sesvete - Bjelovar  
Lengyel Ekstraklasa - női
17:00 Start Elblag - nők v KPR Kobierzyce - nők
 
Lengyelország - 1.liga W
17:00 Elblag Start - Kobierzyce KPR  
MOL Liga - nők
17:00 Sokol Poruba - nők v Prešov - nők
 
17:00 Veseli nad Moravou - nők v DAC Dunajska Streda - nők
 
17:30 DHK Olomouc - nők v HC Sporta Hlohovec - nők
 
18:00 HC Zlín - nők v Sokol Pisek - nők
 
18:00 Slovan Duslo Sala - nők v Sokol Bánovce - nők
 
Magyarország - NB1 - Férfiak
18:00 Csurgói KK - Tatabánya Carbonex KC  
18:00 Dabas - Eger-Eszterházy SzSE  
18:00 Vaci KSE - Mezőkövesdi KC  
Magyarország - NB1 nők
18:00 Siófok KC (n) - Fehérvár KC (n)
 
18:00 Szombathelyi KKA (n) - Békéscsabai ENK SE (n)  
Norvégia - 1. Divízió
16:00 Lillestrøm Topphåndball - Nøtterøy  
Norvégia - 1. Divízió (n)
16:00 Skrim (n) - Fyllingen (n)  
Norvégia - Eliteserien
15:00 Fyllingen - Kolstad 22 : 29  
Németország - 2.Bundesliga
18:30 Gummersbach Vfl - HSG Krefeld  
18:30 SG BBM Bietigheim - TuS N-Lübbecke  
19:30 ThSV Eisenach - Hamburg HSV  
19:30 TuS Ferndorf - TSV Bayer Dormagen  
20:00 HSG Konstanz - TV Emsdetten  
Németország - Bundesliga - Nők
19:00 1. FSV Mainz 05 (nők) - HSG Blomberg-Lippe (n)  
19:00 HSG Bad Wildungen Vipers (n) - HSG Bensheim Auerbach (n)  
19:00 Neckarsulmer SU (n) - BVB 09 Dortmund (n)  
Olimpiai selejtezők
15:00 Hongkong v Szaúd-Arábia  
17:00 India v Katar  
Portugál Liga Andebol
18:00 Madeira v Aguas Santas
 
18:30 ABC Braga v Boavista FC
 
19:00 AA Avanca v Vitoria Setubal
 
19:30 SL Benfica v FC Gaia
 
20:00 ADA Maia Ismai v SC Horta
 
Románia - Liga Nationals - Nők
10:00 HC Zalau (n) - CSM Unirea Slobozia (n)  
11:00 CSM Bistrița (n) - CSM Slatina (n)  
17:00 HCM Buzau (n) - CS Minaur Baia Mare (n)  
SEHA Liga
15:00 RK Nasice Nexe - Vojvodina Železničar  
Spanyol 1A Nacional
18:00 SC Handbol Esplugues v La Salle Montcada
 
20:00 Poblenou v HB Banyoles
 
Spanyol Div. Honor Plata
18:00 BM Alarcos Ciudad Real v Zarautz
 
18:30 BM Torrelavega v Palma del Rio
 
19:00 Atletico Novas v Alcobendas
 
19:00 Villa De Aranda v BM Cisne
 
20:00 BM Zamora v Handbol Bordils
 
20:00 Ciudad de Malaga v BM Los Dolmenes
 
20:30 Cordoba BM v FC Barcelona B
 
20:30 Teucro v UE Sarria
 
Spanyol Liga Guerreras - nők
16:30 BM Granollers - nők v BM La Calzada - nők
 
18:00 BM Elche - nők v BM Porriño - nők
 
18:00 CBF Malaga - nők v Atletico Guardes - nők
 
18:30 Rocasa - nők v Zuazo Barakaldo - nők
 
Spanyolország - Liga ASOBAL
18:00 Balonmano Sinfin Go Fit - Frigoríficos Morrazo  
18:00 Benidorm - BM Guadalajara  
18:30 Ciudad Encantada - Viveros Herol Bm. Nava  
19:00 Helvetia Anaitasuna - Recoletas Atlético Valladolid  
Svájci MNLA
18:00 TV Endingen v TSV St. Otmar St. Gallen
 
20:00 RTV 1879 Basel v Wacker Thun
 
Svédország - Allsvenskan
14:00 Kaerra Hf - Amo HK  
14:00 Tyresö HF - AIK Handboll  
16:00 HIF Karlskrona - Kungälvs HK  
16:00 Torslanda HK - LIF Lindesberg  
Svédország - Handbollsligan
16:00 Alingsås HK - HK Malmö 23 : 26
Svédország - SHE
14:00 GT Soder (n) - BK Heid (n)  
Szlovén Prva Liga
17:00 RK Maribor v RK Slovenj Gradec 2011
 
19:00 MRD Dobova v RD Ribnica
 
19:00 RK Gorenje Velenje v RK Ormoz
 
20:00 RD Loka v RD Izola
 
20:30 MRK Krka v RK Trimo Trebnje
 
Szlovénia - 1.liga M
17:00 Maribor RK - Gradec Slovenj RK  
19:00 Dobova MRD - Ribnica  
19:00 Velenje Gorenje RK - Jeruzalem Omrož  
20:00 Termo Škofja Loka - Izola RD  
20:30 Adria Krka - Trimo Trebnje  

Ezen az oldalon találod a mai kézilabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a kézilabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes kézilabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő kézilabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb kézilabda fogadás és tipp közül választhatsz.