Kézilabda tippek és mérkőzések

2018 október 20.

Mérkőzés E Oddsok
Bajnokok Ligája (n)
13:45 København Håndbold (n) - Rostov-Don (n)
18:00 HC Podravka Vegeta (n) - RK Krim Mercator Ljubljana (n)
18:15 Vipers Kristiansand (n) - CSM Bucuresti (n)  
Dán 1. osztály - nők
12:45 AGF Århus - nők v Bjerringbro FH - nők
 
13:30 Hadsten - nők v Gudme HK - nők
 
14:00 TMS Ringsted - nők v Fredericia HK - nők
 
15:00 Vendsyssel - nők v Roskilde - nők
 
15:30 SønderjyskE Women v Horsens HK - nők
 
Dánia - 1. Division - Férfiak
14:00 Ajax København - Stoholm Håndbold  
Dánia - 888ligaen
14:10 KIF Kolding - GOG Håndbold
 
15:00 Åarhus Håndbold - Mors-Thy Håndbold  
15:00 Skanderborg - Ribe-Esbjerg HH
 
16:10 Aalborg Håndbold - Team Tvis Holstebro
 
EHF Kupa - női selejtezők
15:00 Kuban Krasnodar - nők v BNTU-BelAZ - nők
16:00 Buxtehuder SV - nők v Viborg HK - nők
 
16:00 Dunaújváros - nők v SPONO Eagles - nők
16:00 Zvezda Zvenigorod - nők v PDO Salerno - nők
 
18:00 Siofok - nők v Vác - nők
 
20:00 TuS Metzingen - nők v Astrahanochka - nők
 
Francia Coupe de la Ligue
17:00 PSG Handball v Dunkerque
 
17:15 USAM Nimes v Nantes
 
18:00 Ivry v Cavigal Nice
 
20:30 Pontault Combault v Tremblay
 
Franciaország - Pro A W
17:00 Besancon ESBF - Toulon/Saint-Cyr  
17:00 Chambray Touraine - Brest Bretagne  
17:00 Fleury - Metz  
17:00 Nantes - Issy Les Moulineaux  
Horvát Premijer Liga
18:00 RK Dubrava v RK Porec
 
18:30 RK Rudar Rude v MRK Umag
 
19:00 MRK Sesvete v RK Spacva
 
20:00 RK Labin v RK Zamet
 
Horvátország - 1.liga M
18:00 Dubrava - Poreč  
18:30 Rudar - Umag  
19:00 Sesvete - Spacva Vinkovci  
19:30 Varteks Di Caprio - Gorica  
Izlandi Úrvalsdeild
18:00 Valur v UMF Afturelding
 
19:00 Knattspyrnufelag Akureyrar v IR Reykjavik
 
21:30 FH Hafnarfjördur v UMF Selfoss
 
Kenyai Nemzeti Liga
8:00 NYS v Tigers  
11:00 UOE Pippers v DEDAN Kimathi  
Lengyelország - Superliga (n)
17:00 KPR Kobierzyce (n) - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (n)
 
17:00 Vistal Łączpol Gdynia (n) - EKS Start Elbląg (n)
 
Magyar NB1
18:00 Dabas v Balatonfuredi KSE
 
18:00 Komló v Csurgói KK
 
18:00 Mezokovesdi KC v Tatabánya
 
18:00 Vecsesi v FTC
 
Magyar NB1 - nők
17:00 Fehérvár KC - nők v Mosonmagyaróvári KC - nők
 
Norvég 1. osztály
14:00 Oslo-Studentenes IK v Sandefjord
 
16:00 Vålerenga v Lillestrøm TH
 
Norvégia - Eliteserien
18:00 Haslum HK - Drammen  
Norvégia - Grundigligaen (n)
17:00 Fana (n) - Rælingen (n)  
Németország - 2.Bundesliga
19:00 TuS N-Lübbecke - Balingen-Weilstetten  
19:00 TV Emsdetten - Großwallstadt  
19:30 DJK Rimpar Wölfe - Dessau-Roßlauer HV  
19:30 HSC Coburg 2000 - TUSEM Essen  
19:30 TV Hüttenberg - Vfl Bad Schwartau  
19:30 Wilhelmshavener HV - Hamburg HSV  
Németország - Bundesliga
20:30 HSG Wetzlar - F.A. Göppingen  
20:30 TBV Lemgo - Die Eulen Ludwigshafen  
Németország - Bundesliga W
18:00 Neckarsulmer - Buxtehuder SV  
Románia - Liga Nationala
10:00 CS Universitatea Cluj - AHC Dunarea Calarasi  
16:00 CS Stiinta Municipal Bacau - HCM Buzau  
16:30 CSM Bucuresti - AHC Potaissa Turda
 
17:00 CSM Fagaras - HCM Minaur Baia Mare  
17:00 CSU Bucovina Suceava - AHC Dobrogea Sud Constanţa  
17:30 CSM Focsani 2007 - CS Dinamo Bucuresti  
Románia - Liga Nationals - Nők
11:00 CSM Bistrița (n) - HCM Buzau (W)  
Slovenia - MIK 1.Liga
18:00 MRK KRKA - RD Merkur Termo Loka
 
19:00 Dol TKI Hrastnik - Celje Pivovarna Lasko
 
19:00 MRD Dobova - RK Jeruzalem Ormož
 
19:00 RD Ribnica RH - RK Gorenje Velenje
 
19:00 RK Koper - RK Svis
 
Spanyol Div. Honor Plata
18:00 FC Barcelona B v BM Santoña
 
18:30 BM Alarcos v Handbol Bordils
 
18:30 BM Torrelavega v Puerto Sagunto
 
19:00 Atletico Novas v Sant Marti Adrianenc
 
19:30 BM Zamora v Palma del Rio
 
19:30 Zarautz v BM Los Dolmenes
 
Spanyol Liga Guerreras - nők
17:00 Alcobendas - nők v Rocasa - nők
 
18:00 Bera Bera - nők v Aula Cultural - nők
 
18:00 BM Elche - nők v BM La Calzada - nők
 
18:00 CBF Malaga - nők v BM Castellon - nők
 
19:30 Zuazo Barakaldo - nők v BM Porriño - nők
 
Spanyolország - Liga ASOBAL
16:00 Bidasoa Irun - SD Teucro  
18:30 Frigoríficos Morrazo - Benidorm  
18:30 Ciudad Encantada - Naturhouse La Rioja  
20:00 Recoletas Atlético Valladolid - BM Guadalajara
 
Svédország - Allsvenskan
14:00 VästeråsIrsta HF - Torslanda HK  
14:30 OV Helsingborg - Kungälvs HK  
15:00 Amo HK - IF Hallby HK  
15:00 HK Varberg - LIF Lindesberg  
16:15 Anderstorps SK - Tyresö HF  
18:15 Skånela IF - RP IF Linköping  
Svédország - Handbollsligan
18:00 IFK Ystad HK - Önnereds HK
Svédország - SHE
15:00 BK Heid (n) - Kungälvs HK (W)  
16:00 VästeråsIrsta HF (n) - Lugi HF (n)  
WHIL - nők
17:30 DHK Olomouc - nők v DHC Plzen - nők
 
18:00 Slovan Duslo Sala - nők v DHC Slavia Praha - nők
 
18:00 Sokol Poruba - nők v Sokol Pisek - nők
 

Ezen az oldalon találod a mai kézilabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a kézilabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes kézilabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő kézilabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb kézilabda fogadás és tipp közül választhatsz.