Kosárlabda tippek és mérkőzések

2019 október 23.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
2:10 Toronto Raptors - New Orleans Pelicans
3 tipp
130 : 122 NBA
4:40 Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
4 tipp
112 : 102 NBA
10:30 Blackwater Elite - Rain or Shine Elasto Painters
1 tipp
Fülöp-szigetek - PBA
13:00 San Miguel Beermen - Global Port Batang Pier
1 tipp
Fülöp-szigetek - PBA
15:00 TEMP-SUMZ Revda - BK Vostok-65
1 tipp
Oroszország - Superliga
 
18:30 Galatasaray S.K. - Budućnost Podgorica
1 tipp
EuroCup
20:30 KK Cedevita Olimpija - Nanterre
1 tipp
EuroCup
Mérkőzés E Oddsok
Argentína - LNB
0:00 Gimnasia y Esgrima Comodoro Rivadavia - Peñarol  
Brazília - NBB
0:00 Flamengo - CA Paulistano  
1:00 ACBD Rio Claro - Minas Tênis Clube  
1:00 Sao Paulo FC - Mogi das Cruzes  
Brit BBL Kupa
20:30 London Lions v Plymouth Raiders
 
Dánia - Basketligaen
19:30 Team Fog Næstved - Copenhagen Basketball  
Dél-Korea - KBL
12:00 Wonju Dongbu Promy - Goyang Orions
Dél-Korea - WKBL
12:30 OK Savingbank OK Shoot (n) - KB Stars (nők)  
EuroCup
18:30 Galatasaray S.K. - Budućnost Podgorica
1 tipp
18:30 Unics Kazan - Divina Seguros Joventut
18:45 AS Monaco - Ratiopharm Ulm
19:00 Tofaş - BC Rytas Vilnius
19:30 Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia
20:30 Baskets Oldenburg - Unicaja Málaga
20:30 Germani Basket Brescia - Darüşşafaka
20:30 KK Cedevita Olimpija - Nanterre
1 tipp
Euroliga (n)
16:00 UMMC Ekaterinburg (n) - Nadezhda Orenburg (n) 89 : 67  
17:00 Çukurova Basketbol (n) - Umana Reyer Venezia (n)  
18:00 BI Gdynia (n) - Basket Lattes Montpellier (n)  
18:00 Dynamo Kursk (n) - Famila Schio (n)  
18:15 Royal Castors Braine (n) - TTT Riga (n)  
20:00 Bourges Basket (n) - USK Praha (n)  
Európa-kupa
17:15 Tsmoki-Minsk - BC Levski Sofia  
18:00 BC Balkan - Enisey Krasnoyarsk  
18:00 BC Kyiv - BC Dnipro Dnipropetrovsk  
18:00 BK Inter Incheba Bratislava - PVSK Pannopower Pecs  
18:00 BK Ventspils - Medi Bayreuth  
18:00 CSM Oradea - CSU Atlassib Sibiu  
18:00 Keravnos Nicosia - Landstede Zwolle  
18:30 Bakken Bears - Körmend  
18:30 SL Benfica - Zorg en Zekerheid Leiden  
19:00 Kapfenberg Bulls - Ironi Nes Zion  
19:00 KB Sigal Prishtina - Apoel Nicosia  
20:00 Fribourg Olympic - Bahcesehir Koleji  
20:00 Legia Warszawa - Kataja Basket  
21:15 Spirou Basket - Pinar Karşiyaka  
FIBA Champions League
18:00 BC Neptūnas - Dijon JDA
18:30 Hapoel Migdal Jerusalem - AEK B.C.
18:30 TÜRK Telekom Ankara - Banco di Sardegna Sassari
20:00 Antwerp Giants - Banvit BK
20:00 Brose Bamberg - Nizhny Novgorod
20:00 Peristeri - VEF Riga
20:30 BAXI Manresa - BC Lietkabelis
Finnország - Korisliiga
17:30 Helsinki Seagulls - BC Nokia  
17:30 Korihait - KTP-Basket  
17:30 Lapuan Korikobrat - Salon Vilpas  
17:30 Tampereen Pyrintö - Kauhajoki  
17:30 Ura Basket - Lahti Basketball  
Fülöp-szigetek - PBA
10:30 Blackwater Elite - Rain or Shine Elasto Painters
1 tipp
13:00 San Miguel Beermen - Global Port Batang Pier
1 tipp
Izlandi Premier Liga - nők
21:15 Grindavik - nők v Snaefell - nők
 
21:15 Haukar - nők v Breidablik - nők
 
21:15 Skallagrimur - nők v KR Rejkjavik - nők
 
21:15 Valur - nők v Keflavik - nők
 
Japán B League 1
12:05 Akita Northern Happinets v Chiba Jets
12:05 Kyoto Hannaryz v Shimane Susanoo Magic
12:05 Levanga Hokkaido v Tokyo Alvark
12:05 Mikawa Seahorses v Toyama Grouses
12:05 Osaka Evessa v Nagoya Diamond Dolphins
12:05 Shibuya Sun Rockers v Utsunomiya Brex
12:05 Yokohama B-Corsairs v Niigata Albirex
12:15 Shiga Lake Stars v Ryukyu Golden Kings
12:35 Kawasaki Brave Thunders v San En Neo Phoenix
Liga Sudamericana
2:10 Botafogo - Salta Basket
4:30 Warriors de San Andres - Club Nacional
Mexikó - Liga Nacional
4:00 Capitanes de la Ciudad de México - Santos De San Luis  
NBA
2:10 Toronto Raptors - New Orleans Pelicans
3 tipp
130 : 122
4:40 Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers
4 tipp
112 : 102
Norvégia - BLNO
19:00 Centrum Tigers - Kongsberg Miners  
Oroszország - Superliga
15:00 TEMP-SUMZ Revda - BK Vostok-65
1 tipp
 
16:00 Ural Ekaterinburg - Spartak Primorie
 
17:00 Khimki Podmoskovye - Universitet Yugra Surgut
 
18:00 MBA Moscow - BC Novosibirsk
 
Szlovénia - 1. SKL
18:00 KK Primorska - Hopsi Polzela  
Uruguayi liga
1:15 Malvin v Atenas
 
2:15 Aguada v Trouville
 

Ezen az oldalon találod a mai kosárlabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a kosárlabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes kosárlabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő kosárlabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb kosárlabda fogadás és tipp közül választhatsz.