Kosárlabda tippek és mérkőzések

2018 december 12.

Mérkőzés E Oddsok
Argentína - LNB
1:30 Comunicaciones - Ferro Carril Oeste
 
1:30 Deportivo Libertad - San Martín Corrientes  
Brazília - NBB
23:00 Basquete Cearense - Minas Tênis Clube
Csehország - NBL
17:45 BC Kolín - NH Ostrava  
18:00 BK Děčín - Tuři Svitavy
 
18:00 BK Pardubice - Ústí nad Labem
 
18:00 USK Praha - Kralovsti Sokoli  
20:00 Basket Brno - BK Olomoucko  
Dánia - Basketligaen
19:00 Copenhagen Wolfpack - Randers Cimbria
 
19:00 Team Fog Næstved - Stevnsgade BBK  
19:00 Svendborg Rabbits - Horsens IC
 
Dél-Korea - KBL
11:30 Anyang KGC - Jeonju KCC Egis
11:30 Szöul SK Knights - Wonju Dongbu Promy
Dél-Korea - WKBL
11:00 Bucheon KEB-Hana (W) - KB Stars (nők)
 
EuroCup
17:00 Unics Kazan - Unicaja Málaga
18:00 TÜRK Telekom Ankara - Dolomiti Energia Trento
18:00 Lokomotiv Kuban - Cedevita Zagreb
19:00 KK Crvena Zvezda Belgrad - Germani Basket Brescia
19:00 KK Mornar - Fraport Skyliners Frankfurt
19:45 AS Monaco - Galatasaray S.K.
Euroliga (n)
19:00 CCC Polkowice (n) - Nadezhda Orenburg (n)  
19:00 Charleville-Mézières (n) - Olympiakos Piraeus BC (n)  
20:00 Royal Castors Braine (n) - Bourges Basket (n)  
20:00 Villeneuve d'Ascq (n) - USK Praha (n)  
20:30 Perfumerias Avenida Salamanca (n) - Dynamo Kursk (n)  
Európa-kupa
16:00 Avtodor Saratov - Kataja Basket
 
18:00 BC Balkan - Albacomp Fehérvár
 
18:00 BC Levski Sofia - Ironi Nes Zion
 
18:00 Szolnoki Olaj - Pinar Karşiyaka
 
18:30 Bakken Bears - Zorg en Zekerheid Leiden
 
19:00 S.Oliver Baskets - KB Sigal Prishtina
 
19:30 Donar Groningen - Banco di Sardegna Sassari
 
20:30 Openjobmetis Varese - AEK Larnaca
 
FIBA Champions League
18:00 BC Neptūnas - Segafredo Virtus Bologna
18:30 Anwil Włocławek - BK Ventspils
18:30 PAOK Thessaloniki BC - Umana Reyer Venezia
20:00 Neckar Riesen Ludwigsburg - Banvit BK
20:30 Sidigas Avellino - Nizhny Novgorod
20:30 Fribourg Olympic - Hapoel Holon
20:30 Montakit Fuenlabrada - Brose Bamberg
20:30 Le Mans BC - UCAM Murcia
20:30 Nanterre - BK Opava
FIBA Europe Cup
16:00 Avtodor Saratov v Kataja Basket
 
18:00 Balkan Botevgrad v Alba Fehérvár
 
18:00 Levski Lukoil v Ironi Nes Ziona
 
18:00 Szolnoki Olaj v Pinar Karsiyaka
 
18:30 Bakken Bears v ZZ Leiden
 
19:00 S. Oliver Wurzburg v Sigal Prishtina
 
19:30 Donar Groningen v Dinamo Sassari
 
20:30 Varese v AEK Larnaca
 
Finnország - Korisliiga
17:30 Kouvot - BC Nokia
 
17:30 Salon Vilpas - Tampereen Pyrintö
 
Fülöp-szigetek - PBA
12:00 Alaska Aces - Magnolia Hotshots
Japan - B.League
11:05 Akita Northern Happinets - Hitachi Sunrockers
11:05 Chiba Jets - Levanga Hokkaido
 
11:05 Rizing Fukuoka - Diamond Dolphins
11:05 Hamamatsu Phoenix - Niigata Albirex BB
11:05 Osaka Evessa - Shiga Lake Stars
11:05 SeaHorses Mikawa - Toshiba Brave Thunders
 
11:05 Tochigi Brex - Toyota Alvark
 
11:05 Toyama Grouses - Yokohama B-Corsairs
 
12:05 Ryukyu Golden Kings Okinawa - Kyoto Hannaryz
Kína - CBA
12:35 Beijing Jinyu Ducks - Xinjiang Flying Tigers
12:35 Shanxi Zhongyu Brave Dragons - Bayi Fubang Rockets
12:35 Tianjin Ronggang Golden Lions - Beikong Flying Dragons
Lengyelország - PLK
19:00 Stelmet Zielona Góra - Wilki Morskie Szczecin
 
NBA
2:00 Houston Rockets - Portland Trail Blazers
1 tipp
2:30 San Antonio Spurs - Phoenix Suns
3 tipp
4:30 Los Angeles Clippers - Toronto Raptors
1 tipp
NCAA
0:00 Liberty Flames - Dél-Karolina State Bulldogs
 
1:00 Yale Bulldogs - Albany Great Danes  
1:00 Furman Paladins - Charleston Southern Buccaneers  
1:00 UCF Knights - Georgia Southern Eagles  
1:00 Maryland Terrapins - Loyola Maryland Greyhounds
 
1:00 Pennsylvania Quakers - Villanova Wildcats  
1:00 St. Francis (NY) Terriers - Massachusetts Lowell River Hawks  
1:00 UMBC Retrievers - Towson Tigers  
1:30 Louisiana Tech Bulldogs - Mississippi Valley State Delta Devils
 
2:00 Fordham Rams - NJIT Highlanders  
2:00 Louisiana-Monroe Warhawks - Grambling State Tigers  
2:00 Louisiana-Lafayette Ragin' Cajuns - Prairie View A&M Panthers  
2:00 South Dakota State Jackrabbits - Savannah State Tigers
 
3:00 New Mexico Lobos - Colorado Buffaloes  
3:00 Wyoming Cowboys - Denver Pioneers  
3:00 Minnesota Golden Gophers - North Florida Ospreys  
Olaszország - Serie A2
20:30 Edilnol Pallacanestro Biella - ON Sharing Mens Sana Siena
PBA CUP
12:00 Alaska Aces v Magnolia Hotshots
Uruguayi liga
0:30 Defensor Sporting v Malvin
 
0:30 Verdirrojo v Goes
 
1:15 Aguada v Bigua
 
WNCAAB
0:00 Fordham - nők - Kolumbia - nők
 
1:00 Army - nők - Yale - nők
 
2:00 New Mexico St - nők - Denver - nők
 
2:00 Grand Canyon - nők - Portland St - nők  

Ezen az oldalon találod a mai kosárlabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a kosárlabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes kosárlabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő kosárlabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb kosárlabda fogadás és tipp közül választhatsz.