Atlanta Hawks - Sacramento Kings Hosszabbítással - Mérkőzés
Vendég1.97

2023 dec 29. 18:28

Atlanta Hawks - Sacramento Kings tipp

Amikor ez az elemzés készül, akkor favorit hazai pályán az Atlanta Hawks, de megvizsgála a mérlegüket hazai favoritként, elkeserítőek az eredményeik: 0-8.

Boston Celtics vs Atlanta Hawks NBA kosárlabda Előzetes

2023 ápr 14. 12:09

Boston Celtics - Atlanta Hawks: Egy csere eldönthet mindent?

A rájátszás első fordulójában a Boston - Atlanta mérkőzésnél mindössze egyetlen játékos teljesítményére koncentrálunk, amely akár az egész meccsre is komoly befolyással lehet!

NBA Tipp
Miami Heat - Atlanta Hawks Hosszabbítással - Mérkőzés
Vendég2.02

2023 márc 4. 11:31

Miami Heat - Atlanta Hawks tipp

Az All-Star egy vízválasztó a szezon során, hiszen ebben a párnapos szünetben akadnak csapatok, amelyek érthetetlen módon szétesnek, míg vannak olyanok, akiknél olyan változások mennek végbe, amivel feltámadnak és a szezon hátralévő részében kiváló játékkal rukkolnak elő.

NBA Tipp
Atlanta Hawks - New York Knicks Hendikep - Hosszabbítással - Hendikep
Vendég +4.51.75

2023 febr 15. 12:00

Atlanta Hawks - New York Knicks tipp

Ez klasszikusan olyan meccs, amivel vagy nagyon mellétrafál az ember, vagy simán jönni fog a tipp.

NBA Tipp
Atlanta Hawks - Phoenix Suns Hendikep - Hosszabbítással - Hendikep
Hazai -6.51.89

2023 febr 9. 11:19

Atlanta Hawks - Phoenix Suns tipp

Eljött az idő az Atlantának, hogy összekapják magukat és egy kiütéses sikert vigyenek be.

NBA Tipp
Chicago Bulls - Atlanta Hawks Hosszabbítással - Mérkőzés
Hazai1.88

2023 jan 23. 12:22

Chicago Bulls - Atlanta Hawks tipp

Kedvezőek a feltételek a hazai pályán szereplő Chicago Bulls számára.

NBA Tipp
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks Hosszabbítással - Mérkőzés
Vendég2.43

2023 jan 18. 13:15

Dallas Mavericks - Atlanta Hawks tipp

Jelen mérkőzés esetében, egyáltalán nem szabad kiindulni a tabellán elfoglalt helyezésekről.

Trae Young Előzetes

2022 nov 1. 17:27

Melyik utat választja az Atlanta ifjú csillaga?

Atlantát megrázta Takeoff halála, Trae Young hasonló módon emlékezik, mint anno Russell Westbrook?

Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Clippers NBA kosárlabda Előzetes

2022 ápr 11. 15:25

Elkezdődik az érdekes része

Elérkeztünk az NBA alapszakaszát követő play-in részhez, ahol négy-négy csapat küzd a fennmaradó két-két rájátszást érő helyért.

Atlanta Hawks vs  Miami Heat NBA Előzetes

2022 jan 21. 11:38

Vendég sikerekben lehet az érték?

Két magyar idő szerint szombat hajnali mérkőzést vizsgálunk az NBA-ből.

Atlanta Hawks vs Utah Jazz NBA Előzetes

2021 nov 4. 11:33

Finom kombinációval készülünk a hajnali NBA-re

Érdemes ébren maradni, mert hajnalban a következő évek meghatarázó csapatai mérik össze erejüket.

2021 jún 28. 16:50

Eléggé tr(a)é helyzetben az Atlanta

Mindeközben a Phoenix 28 év után újabb döntőre készülhet? Jöhet az első bajnoki cím?

Kyrie Irving 1 Előzetes

2021 jún 7. 17:32

Keletre húz a szívünk

A Milwaukee és az Atlanta meccseire fogadunk!

NBA Tipp
Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks Összes pontszám, Atlanta Hawks - - hosszabbítással - Felett/alatt
Felett 109.51.91

2021 jún 8. 12:15

Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks tipp

Néztem hétvégén a Philadelphia76ers-Atlanta Hawks meccset (is), és igazából a Hawks majdnem magát verte el.