Foci

UEFA Európa Konferencia Liga kvalifikáció tippek

Mérkőzés Oddsok
17:45 Inter Club d'Escaldes - Teuta Durres  
17:45 Inter d'Escaldes CM - Teuta Durrës  
20:00 Hibernians Paola - Folgore  
20:00 Buducnost Podgorica - HB Torshavn  
20:00 Hibernians Paola - Folgore/Falciano  
20:00 Buducnost Podgorica - Thorshavn HB  
júl 29. 15:00 FC Shakhtyor Karagandy - FCSB  
júl 29. 15:00 Šachťor Karaganda - FCSB Bukurešt  
júl 29. 16:00 Metalurgs Liepaja - CSKA Sofia  
júl 29. 17:00 Tobol Kostanay - Hajduk Split  
júl 29. 18:00 Vorskla Poltava - KuPS Kuopio  
júl 29. 18:00 Honka Espoo - Domzale  
júl 29. 18:00 Bodo Glimt - Valur Reykjavík  
júl 29. 18:00 Sumgayet Khazar - Čukarički Bělehrad  
júl 29. 18:00 Birkirkara Luxol - Olimpija Lublaň  
júl 29. 18:00 Dynamo Brest - Viktoria Plzeň  
júl 29. 18:00 Vaduz - Ujpest Budapešť  
júl 29. 18:00 Keshla - Szocsi  
júl 29. 18:00 Inter Baku - Sochi PFC  
júl 29. 18:00 Újpest - Vaduz (Ki jut tovább?)  
júl 29. 18:30 Levadia Tallin - Dundalk FC  
júl 29. 18:30 Santa Coloma FC - Hibernian  
júl 29. 18:30 Häcken BK - Aberdeen FC  
júl 29. 18:30 ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe - FC Spartak Trnava  
júl 29. 18:45 Žilina - Appolon Limassol  
júl 29. 19:00 Rosenborg Trondheim - Hafnarfjordur FH  
júl 29. 19:00 Maccabi Haifa - Dynamo Tbilisi  
júl 29. 19:00 Sivasspor - Petrocub Sarata-Galbena  
júl 29. 19:00 Milsami Orhei - Elfsborg Boras IF  
júl 29. 19:00 Aarhus AGF - Larne  
júl 29. 19:00 Barysau BATE - Dynamo Batumi  
júl 29. 19:00 Ashdod SC - Garabag-Azersun Agdam  
júl 29. 19:00 Valerengen - Gent  
júl 29. 19:00 Hapoel Beer Sheva - Arda Kardzhali  
júl 29. 19:00 Slovácko 1. FC - Lokomotiv Plovdiv  
júl 29. 19:00 Torpedo Zhodzina - FC Kobenhavn  
júl 29. 19:00 Rakow Czestochowa - Suduva Marijampole  
júl 29. 19:15 Llansantffraid - Kauno Žalgiris  
júl 29. 19:30 Maccabi Tel Aviv - Sutjeska Niksic  
júl 29. 19:30 Fola Esch CS - Shakhtsyor Salihorsk  
júl 29. 20:00 Connah's Quay - Pristina  
júl 29. 20:00 Shkendija 79 Tetovo - Caramba  
júl 29. 20:00 Vojvodina Nový Sad - Panevezys FK  
júl 29. 20:00 Rigas FS - Puskás Akadémia (Ki jut tovább?)  
júl 29. 20:00 Borac Banja Luka - Linfield Belfast  
júl 29. 20:00 Athens AEK - Velez Mostar  
júl 29. 20:00 Feyenoord - Drita  
júl 29. 20:00 Slask Wroclaw - Ararat Yerevan  
júl 29. 20:00 Partizani Tirana - Basel FC  
júl 29. 20:00 Puskas FC - Rigas Futbola skola  
júl 29. 20:00 HNK Rijeka - Gzira United  
júl 29. 20:30 Universitatea Craiova - Laci SK  
júl 29. 20:30 Aris Saloniki - Astana FC  
júl 29. 20:30 Servette FC - Molde FK  
júl 29. 20:45 Dunajská Streda - Partizan Bělehrad  
júl 29. 20:45 Bohemians Dublin - Dudelange F91  
júl 29. 20:45 Maribor Branik NK - Hammarby  
júl 29. 21:00 HNK Osijek - Pogon Szczecin  
júl 29. 21:00 Vllaznia Shkodër - Limassol AEL  
júl 29. 21:00 Breidablik - Austria Wien  
júl 29. 22:00 Santa Clara - Shkupi Skopje  

UEFA Európa Konferencia Liga kvalifikáció eredmények

H E V
júl 22. 21:30 Sahcjor Szalihorszk 1 : 2 CS Fola Esch
júl 22. 21:00 Partizan Belgrád 1 : 0 DAC Dunajska Streda
júl 22. 21:00 Valur Reykjavík 0 : 3 Bodø/Glimt
júl 22. 21:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Osijek
júl 22. 21:00 Újpest FC 2 : 1 Vaduz
júl 22. 21:00 Drita (KOS) 0 : 0 Feyenoord
júl 22. 21:00 Hajduk Split 2 : 0 Tobol Kostanay
júl 22. 21:00 FH Hafnarfjarðar 0 : 2 Rosenborg
júl 22. 21:00 Dundalk 2 : 2 Levadia Tallinn
júl 22. 20:45 Linfield 4 : 0 Borac Banja Luka
júl 22. 20:45 Aberdeen 5 : 1 BK Häcken
júl 22. 20:45 Hibernian 3 : 0 FC Santa Coloma
júl 22. 20:30 FCSB Bukurešt 1 : 0 Šachťor Karaganda
júl 22. 20:30 Sutjeska FK 0 : 0 Maccabi Tel Aviv
júl 22. 20:30 Larne FC 2 : 1 AGF Aarhus
júl 22. 20:30 Velež Mostar 2 : 1 AEK Athens
júl 22. 20:30 AA Gent 4 : 0 Vålerenga
júl 22. 20:15 Basel FC 3 : 0 Partizani Tirana
júl 22. 20:00 Shkupi Skopje 0 : 3 Santa Clara
júl 22. 20:00 HB Tórshavn 4 : 0 Budućnost Podgorica
júl 22. 20:00 FC Arda Kardzhali 0 : 2 Hapoel Beer Sheva
júl 22. 19:00 Petrocub Sarata-Galbena 0 : 1 Sivasspor
júl 22. 19:00 CSZKA Szofija 0 : 0 FK Liepāja
júl 22. 19:00 Caramba 2 : 0 Shkendija 79 Tetovo
júl 22. 19:00 Laci SK 1 : 0 Universitatea Craiova
júl 22. 19:00 Gżira United 0 : 2 Rijeka
júl 22. 19:00 Limassol AEL 1 : 0 Vllaznia Shkodër
júl 22. 19:00 Teuta Durrës 0 : 2 Inter d'Escaldes CM
júl 22. 19:00 FC Spartak Trnava 0 : 0 ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe
júl 22. 19:00 Dinamo Batumi 0 : 1 Bate Boriszov
júl 22. 19:00 Viktoria Plzeň 2 : 1 Dinamo Breszt
júl 22. 19:00 FC Copenhagen 4 : 1 Tarpeda Zsodzina
júl 22. 19:00 Sūduva Marijampolė 0 : 0 Raków Częstochowa
júl 22. 19:00 Lokomotiv Plovdiv 1 : 0 Slovácko
júl 22. 19:00 Apollon Limassol 1 : 3 Žilina
júl 22. 18:45 IF Elfsborg 4 : 0 Milsami Orhei
júl 22. 18:45 Hammarby IF 3 : 1 Maribor
júl 22. 18:30 F91 Dudelange 0 : 1 Bohemians Dublin
júl 22. 18:30 Dinamo Tbilisi 1 : 2 Maccabi Haifa
júl 22. 18:00 Qarabağ 0 : 0 MS Ashdod
júl 22. 18:00 Olimpija Ljubljana 1 : 0 Birkirkara FC
júl 22. 18:00 RFS 3 : 0 Puskás Akadémia
júl 22. 18:00 KuPS 2 : 2 FC Vorskla Poltava
júl 22. 18:00 Austria Wien 1 : 1 Breiðablik
júl 22. 18:00 PFK Szocsi 3 : 0 Keşla FK
júl 22. 18:00 Molde 3 : 0 Servette
júl 22. 17:30 FK Panevezys 0 : 1 Vojvodina
júl 22. 15:00 Ararat Yerevan 2 : 4 Śląsk Wrocław
júl 22. 15:00 FC Astana 2 : 0 Aris Thessaloniki
júl 21. 20:00 FK Čukarički 0 : 0 Sumgayit FK
júl 20. 21:00 Folgore Falciano 1 : 3 Hibernians FC Paola
júl 20. 18:00 Pristina 4 : 1 Connah's Quay
júl 20. 18:00 FK Kauno Zalgiris 0 : 5 The New Saints
júl 20. 17:55 Domžale 1 : 1 FC Honka
júl 15. 21:00 Coleraine 1 : 2 Velež Mostar
júl 15. 21:00 FK Sarajevo 0 : 1 Milsami Orhei
júl 15. 21:00 KF Vllaznia Shkodër 3 : 0 Široki Brijeg
júl 15. 21:00 KI Klaksvik 2 : 3 RFS
júl 15. 21:00 Breiðablik 2 : 0 Racing FC Union Luxembourg
júl 15. 21:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Paide Linnameeskond
júl 15. 20:45 FK Decic Tuzi 0 : 1 Drita (KOS)
júl 15. 20:45 FC Spartak Trnava 2 : 0 Mosta FC
júl 15. 20:45 La Fiorita 1 : 1 Birkirkara FC
júl 15. 20:45 Bohemians Dublin 3 : 0 Stjarnan Gardabae
júl 15. 20:30 Larne FC 1 : 0 Bala Town
júl 15. 20:00 Llapi 1 : 1 Shkupi Skopje
júl 15. 20:00 FC Swift Hesperange 1 : 1 Domžale
júl 15. 20:00 Gżira United 2 : 1 UE Sant Julià
júl 15. 20:00 KF Laçi 1 : 0 FK Podgorica
júl 15. 20:00 Puskás Akadémia 2 : 0 FC Inter Turku
júl 15. 19:15 The New Saints 2 : 0 Glentoran
júl 15. 19:00 Petrocub Sarata-Galbena 1 : 0 Sileks Krakovo
júl 15. 19:00 Sfintul Gheorghe 2 : 3 Partizani Tirana
júl 15. 19:00 Sligo Rovers 1 : 2 FH Hafnarfjarðar
júl 15. 19:00 FC Dila Gori 2 : 1 Žilina
júl 15. 19:00 NSÍ Runavík 1 : 3 FC Honka
júl 15. 18:30 St. Joseph's FC 1 : 1 Levadia Tallinn
júl 15. 18:30 FC Santa Coloma 4 : 0 Mons Calpe SC
júl 15. 18:30 Dinamo Batumi 3 : 0 Tre Penne
júl 15. 18:00 Gagra Tbilisi 1 : 1 Sutjeska FK
júl 15. 18:00 Kauno Žalgiris 2 : 0 College Europa
júl 15. 18:00 Valmiera Glass ViA 0 : 0 Sūduva Marijampolė
júl 15. 18:00 FC Urartu 0 : 1 Maribor
júl 15. 18:00 KuPS 5 : 0 FC Noah
júl 15. 17:00 FC Struga Trim Lum 1 : 4 FK Liepāja
júl 15. 15:00 Ararat Yerevan 2 : 0 MOL Fehérvár
júl 13. 18:45 Newtown 0 : 1 Dundalk
júl 8. 21:45 Stjarnan Gardabae 1 : 1 Bohemians Dublin
júl 8. 21:00 Siroki Brijeg NK 3 : 1 Vllaznia Shkodër
júl 8. 20:45 Maribor 1 : 0 FC Urartu
júl 8. 20:45 Tre Penne 0 : 4 Dinamo Batumi
júl 8. 20:30 Sutjeska Niksic 1 : 0 Gagra FC
júl 8. 20:30 Velež Mostar 2 : 1 Coleraine
júl 8. 20:00 Partizani Tirana 5 : 2 Sfintul Gheorghe
júl 8. 20:00 Shkupi Skopje 2 : 0 Llapi
júl 8. 20:00 College Europa 0 : 0 Kauno Žalgiris
júl 8. 20:00 Domžale 1 : 0 FC Swift Hesperange
júl 8. 20:00 Drita 2 : 1 Decic Tuzi FK
júl 8. 20:00 FH Hafnarfjarðar 1 : 0 Sligo Rovers
júl 8. 20:00 Paide Linnameeskond 1 : 2 Śląsk Wrocław
júl 8. 20:00 MOL Fehérvár 1 : 1 Ararat Yerevan
júl 8. 20:00 Bala Town 0 : 1 Larne FC
júl 8. 20:00 Birkirkara FC 1 : 0 La Fiorita
júl 8. 19:45 Glentoran 1 : 1 The New Saints
júl 8. 19:00 Milsami Orhei 0 : 0 Sarajevo FK
júl 8. 19:00 Racing FC Union Luxembourg 2 : 3 Breiðablik
júl 8. 18:45 Dundalk 4 : 0 Newtown
júl 8. 18:45 Žilina 5 : 1 FC Dila Gori
júl 8. 18:30 Levadia Tallin 3 : 1 St Joseph's
júl 8. 18:00 UE Sant Julià 0 : 0 Gżira United
júl 8. 18:00 Sūduva Marijampolė 2 : 1 Valmiera Glass ViA
júl 8. 18:00 RFS 2 : 3 KI Klaksvik
júl 8. 18:00 FC Honka 0 : 0 NSÍ Runavík
júl 8. 17:30 FC Inter Turku 1 : 1 Puskás Akadémia
júl 8. 16:00 Sileks Krakovo 1 : 1 Petrocub Sarata-Galbena
júl 8. 16:00 Metalurgs Liepaja 1 : 1 Struga
júl 8. 16:00 FC Noah 1 : 0 KuPS
júl 6. 20:30 Mladost Podgorica 1 : 0 Laci SK
júl 6. 17:50 Mons Calpe 1 : 1 Santa Coloma FC
júl 6. 17:45 Mosta 3 : 2 Trnava
Felvezető

2021 júl 15. 00:05

Konferencia Liga: Puskás Akadémia - Inter Turku fogadási lehetőségek

Történelmi siker kapujában a Puskás Akadémia.

UEFA Európa Konferencia Liga kvalifikáció tabella