Libertadores kupa Foci tippek és eredmények

A legfrissebb foci tippek, eredmények és hírek a Libertadores kupa tornából. Bizonyos bajnokságoknál a tabellát is megtalálod ezen az oldalon. Ha van elérhető élő közvetítés egy mérkőzéshez, akkor azt is jelezzük.

H E V
jún 9. 00:00 Grêmio-RS 1 : 1 Estudiantes de La Plata
jún 5. 02:00 Huachipato 0 : 1 Grêmio-RS
máj 31. 02:00 Libertad Asuncion 2 : 1 Nacional de Montevideo
máj 31. 02:00 River Plate 2 : 0 Deportivo Táchira
máj 31. 00:00 Palmeiras-SP 0 : 0 San Lorenzo
máj 31. 00:00 Independiente del Valle 2 : 1 Liverpool FC Montevideo
máj 30. 02:30 Fluminense-RJ 3 : 2 Alianza Lima
máj 30. 02:30 Barcelona SC 2 : 1 Cobresal
máj 30. 02:30 São Paulo-SP 2 : 0 Club Atletico Talleres
máj 30. 02:30 Cerro Porteño 1 : 1 Colo Colo
máj 30. 00:00 Estudiantes de La Plata 3 : 4 Huachipato
máj 30. 00:00 Grêmio-RS 4 : 0 The Strongest
máj 29. 02:00 Flamengo-RJ 3 : 0 Millonarios FC
máj 29. 02:00 Club Bolívar 3 : 1 Palestino
máj 29. 00:00 Atlético Mineiro-MG 4 : 0 Caracas FC
máj 29. 00:00 Club Deportivo Junior 0 : 0 Botafogo-RJ
máj 29. 00:00 LDU Quito 2 : 0 Universitario de Deportes
máj 29. 00:00 Peñarol Montevideo 2 : 1 Rosario Central
máj 17. 02:00 San Lorenzo 3 : 2 Liverpool FC Montevideo
máj 17. 02:00 São Paulo-SP 0 : 0 Barcelona SC
máj 17. 00:00 Universitario de Deportes 0 : 1 Botafogo-RJ
máj 17. 00:00 Fluminense-RJ 2 : 1 Cerro Porteño
máj 17. 00:00 Rosario Central 4 : 1 Caracas FC
máj 16. 02:30 Flamengo-RJ 4 : 0 Club Bolívar
máj 16. 02:30 Palmeiras-SP 2 : 1 Independiente del Valle
máj 16. 02:00 Alianza Lima 1 : 1 Colo Colo
máj 16. 00:00 Deportivo Táchira 0 : 1 Nacional de Montevideo
máj 16. 00:00 The Strongest 4 : 0 Huachipato
máj 15. 04:00 Millonarios FC 1 : 1 Palestino
máj 15. 02:30 River Plate 2 : 0 Libertad Asuncion
máj 15. 00:00 Peñarol Montevideo 2 : 0 Atlético Mineiro-MG
máj 15. 00:00 Club Atletico Talleres 1 : 0 Cobresal
máj 15. 00:00 LDU Quito 0 : 1 Club Deportivo Junior
máj 10. 02:00 The Strongest 1 : 0 Estudiantes La Plata
máj 10. 02:00 Colo Colo 0 : 1 Fluminense-RJ
máj 10. 00:00 San Lorenzo 2 : 0 Independiente del Valle
máj 10. 00:00 Liverpool FC Montevideo 0 : 5 Palmeiras-SP
máj 9. 04:00 Millonarios FC 1 : 1 Club Bolívar
máj 9. 02:30 Botafogo-RJ 2 : 1 LDU Quito
máj 9. 02:30 Cobresal 1 : 3 São Paulo-SP
máj 9. 02:00 Alianza Lima 1 : 1 Cerro Porteño
máj 9. 00:00 Club Atletico Talleres 3 : 1 Barcelona SC
máj 8. 04:00 Universitario de Deportes 1 : 1 Club Deportivo Junior
máj 8. 02:00 Palestino 1 : 0 Flamengo-RJ
máj 8. 02:00 Nacional de Montevideo 2 : 2 River Plate
máj 8. 02:00 Deportivo Táchira 1 : 1 Libertad Asuncion
máj 8. 00:00 Caracas FC 0 : 1 Peñarol Montevideo
máj 8. 00:00 Rosario Central 0 : 1 Atlético Mineiro-MG
ápr 26. 02:00 Palestino 3 : 1 Millonarios FC
ápr 26. 02:00 Barcelona SC 0 : 2 São Paulo-SP
ápr 26. 00:00 Cobresal 0 : 2 Club Atletico Talleres
ápr 26. 00:00 Cerro Porteño 0 : 0 Fluminense-RJ
ápr 25. 02:30 Libertad Asuncion 1 : 2 River Plate
ápr 25. 02:30 Independiente del Valle 2 : 3 Palmeiras-SP
ápr 25. 02:30 Club Bolívar 2 : 1 Flamengo-RJ
ápr 25. 00:00 Huachipato 0 : 0 The Strongest
ápr 25. 00:00 Nacional de Montevideo 2 : 1 Deportivo Táchira
ápr 25. 00:00 Botafogo-RJ 3 : 1 Universitario de Deportes
ápr 24. 04:00 Club Deportivo Junior 1 : 1 LDU Quito
ápr 24. 02:30 Colo Colo 0 : 0 Alianza Lima
ápr 24. 02:00 Atlético Mineiro-MG 3 : 2 Peñarol Montevideo
ápr 24. 02:00 Liverpool FC Montevideo 1 : 0 San Lorenzo
ápr 24. 00:00 Estudiantes La Plata 0 : 1 Grêmio-RS
ápr 24. 00:00 Caracas FC 1 : 1 Rosario Central
ápr 12. 02:00 River Plate 2 : 0 Nacional de Montevideo
ápr 12. 02:00 Palmeiras-SP 3 : 1 Liverpool FC Montevideo
ápr 12. 00:00 Club Bolívar 3 : 2 Millonarios FC
ápr 12. 00:00 LDU Quito 1 : 0 Botafogo-RJ
ápr 11. 04:00 Barcelona SC 2 : 2 Club Atletico Talleres
ápr 11. 02:30 Flamengo-RJ 2 : 0 Palestino
ápr 11. 02:30 São Paulo-SP 2 : 0 Cobresal
ápr 11. 02:00 Peñarol Montevideo 5 : 0 Caracas FC
ápr 11. 00:00 Independiente del Valle 2 : 0 San Lorenzo
ápr 11. 00:00 Cerro Porteño 1 : 0 Alianza Lima
ápr 11. 00:00 Atlético Mineiro-MG 2 : 1 Rosario Central
ápr 10. 04:00 Club Deportivo Junior 1 : 1 Universitario de Deportes
ápr 10. 02:00 Libertad Asuncion 3 : 0 Deportivo Táchira
ápr 10. 02:00 Fluminense-RJ 2 : 1 Colo Colo
ápr 10. 00:00 Grêmio-RS 0 : 2 Huachipato
ápr 10. 00:00 Estudiantes La Plata 2 : 1 The Strongest
ápr 5. 02:00 Liverpool FC Montevideo 1 : 1 Independiente del Valle
ápr 5. 02:00 Club Atletico Talleres 2 : 1 São Paulo-SP
ápr 5. 02:00 Palestino 0 : 4 Club Bolívar
ápr 5. 00:00 Rosario Central 1 : 0 Peñarol Montevideo
ápr 5. 00:00 Caracas FC 1 : 4 Atlético Mineiro-MG
ápr 4. 02:30 Alianza Lima 1 : 1 Fluminense-RJ
ápr 4. 02:30 San Lorenzo 1 : 1 Palmeiras-SP
ápr 4. 02:00 Colo Colo 1 : 0 Cerro Porteño
ápr 4. 00:00 Botafogo-RJ 1 : 3 Club Deportivo Junior
ápr 4. 00:00 Nacional de Montevideo 2 : 0 Libertad Asuncion
ápr 4. 00:00 Huachipato 1 : 1 Estudiantes La Plata
ápr 3. 04:00 Universitario de Deportes 2 : 1 LDU Quito
ápr 3. 02:30 Deportivo Táchira 0 : 2 River Plate
ápr 3. 02:00 The Strongest 2 : 0 Grêmio-RS
ápr 3. 00:00 Cobresal 1 : 1 Barcelona SC
ápr 3. 00:00 Millonarios FC 1 : 1 Flamengo-RJ
márc 15. 01:30 Nacional de Montevideo 2 : 1 Always Ready
márc 14. 01:30 RB Bragantino-SP 1 : 1 Botafogo-RJ
márc 14. 01:30 Colo Colo 2 : 1 Sportivo Trinidense
márc 13. 01:30 Palestino 1 : 3 Nacional Asunción (PAR)
márc 8. 01:30 Always Ready 1 : 0 Nacional de Montevideo
márc 7. 01:30 Sportivo Trinidense 1 : 1 Colo Colo
márc 7. 01:30 Botafogo-RJ 2 : 1 RB Bragantino-SP
márc 6. 01:30 Nacional Asunción (PAR) 0 : 2 Palestino
márc 1. 01:30 Colo Colo 0 : 0 Godoy Cruz
febr 29. 23:00 El Nacional (ECU) 0 : 1 Sportivo Trinidense
febr 29. 01:30 Atlético Nacional S.A 0 : 3 Nacional Asunción (PAR)
febr 29. 01:30 Botafogo-RJ 6 : 0 Club Aurora
febr 28. 23:00 Nacional de Montevideo 2 : 0 Academia Puerto Cabello
febr 28. 01:30 Sporting Cristal 3 : 1 Always Ready
febr 28. 01:30 RB Bragantino-SP 1 : 0 Rionegro Águilas Doradas
febr 27. 23:00 Palestino 2 : 1 Portuguesa FC
febr 23. 01:30 Godoy Cruz 0 : 1 Colo Colo
febr 22. 23:00 Sportivo Trinidense 1 : 1 El Nacional (ECU)
febr 22. 01:30 Club Aurora 1 : 1 Botafogo-RJ
febr 22. 01:30 Nacional Asunción (PAR) 1 : 0 Atlético Nacional S.A
febr 21. 23:00 Academia Puerto Cabello 0 : 2 Nacional de Montevideo
febr 21. 01:30 Always Ready 6 : 1 Sporting Cristal
febr 21. 01:30 Rionegro Águilas Doradas 0 : 0 RB Bragantino-SP
febr 20. 23:00 Portuguesa FC 1 : 2 Palestino
febr 16. 01:30 Nacional Asunción (PAR) 3 : 0 Aucas
febr 15. 01:30 FBC Melgar 1 : 1 Club Aurora
febr 14. 01:30 Defensor Sporting 1 : 0 Academia Puerto Cabello
febr 9. 01:30 Aucas 1 : 0 Nacional Asunción (PAR)
febr 8. 01:30 Club Aurora 1 : 0 FBC Melgar
febr 7. 01:30 Academia Puerto Cabello 3 : 2 Defensor Sporting

Libertadores kupa tabella

A csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Fluminense 14 6 4 2 0 9:5 +4
2 Colo Colo 6 6 1 3 2 4:5 -1
3 Cerro Porteno 6 6 1 3 2 4:5 -1
4 Alianza Lima 4 6 0 4 2 5:7 -2

B csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Sao Paulo 13 6 4 1 1 10:3 +7
2 Talleres 13 6 4 1 1 10:6 +4
3 Barcelona 6 6 1 3 2 6:9 -3
4 Cobresal 1 6 0 1 5 3:11 -8

C csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Gremio 10 6 3 1 2 7:5 +2
2 The Strongest La Paz 10 6 3 1 2 8:6 +2
3 Huachipato 8 6 2 2 2 7:9 -2
4 Estudiantes de La Plata 5 6 1 2 3 7:9 -2

D csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Atlético Junior 10 6 2 4 0 7:4 +3
2 Botafogo 10 6 3 1 2 7:6 +1
3 LDU de Quito 7 6 2 1 3 6:6 0
4 Universitario de Deportes 5 6 1 2 3 5:9 -4

E csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Bolívar 13 6 4 1 1 13:9 +4
2 Flamengo 10 6 3 1 2 11:4 +7
3 Palestino 7 6 2 1 3 6:11 -5
4 Millonarios 3 6 0 3 3 6:12 -6

F csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Palmeiras 14 6 4 2 0 14:5 +9
2 San Lorenzo de Almagro 8 6 2 2 2 6:6 0
3 Independiente José Terán 7 6 2 1 3 8:9 -1
4 Liverpool Montevideo 4 6 1 1 4 6:14 -8

G csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Atlético Mineiro 15 6 5 0 1 14:6 +8
2 Peňarol 12 6 4 0 2 12:5 +7
3 Rosario Central 7 6 2 1 3 8:7 +1
4 Caracas FC 1 6 0 1 5 3:19 -16

H csoport

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 River Plate 16 6 5 1 0 12:3 +9
2 Club Nacional 10 6 3 1 2 8:7 +1
3 Libertad 7 6 2 1 3 7:8 -1
4 Deportivo Táchira 1 6 0 1 5 2:11 -9

Összesített tabella

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA Sor
1 Academia Puerto Cabello 0 4 1 0 3 3:7 -4 -3
1 River Plate 16 6 5 1 0 12:3 +9 +2
2 Aguilas Doradas 0 2 0 2 0 0:1 -1 =2
2 Atlético Mineiro 15 6 5 0 1 14:6 +8 +1
3 Palmeiras 14 6 4 2 0 14:5 +9 =1
4 Always Ready La Paz 0 4 2 0 2 9:6 +3 -1
4 Fluminense 14 6 4 2 0 9:5 +4 +3
5 Sao Paulo 13 6 4 1 1 10:3 +7 +1
6 Talleres 13 6 4 1 1 10:6 +4 -1
7 Bolívar 13 6 4 1 1 13:9 +4 +1
7 Atlético Nacional 0 2 0 0 2 0:4 -4 -2
8 Aucas 0 2 1 0 1 1:3 -2 -1
8 Peňarol 12 6 4 0 2 12:5 +7 +3
9 Aurora 0 4 1 2 1 3:8 -5 -1
9 Atlético Junior 10 6 2 4 0 7:4 +3 =1
10 Gremio 10 6 3 1 2 7:5 +2 =1
11 The Strongest La Paz 10 6 3 1 2 8:6 +2 -1
12 Botafogo 10 10 5 3 2 17:9 +8 =1
13 Bragantino 0 4 0 3 1 3:3 0 =1
13 Flamengo 10 6 3 1 2 11:4 +7 +2
14 Club Nacional 10 10 6 1 3 14:9 +5 -1
15 San Lorenzo de Almagro 8 6 2 2 2 6:6 0 =1
16 Huachipato 8 6 2 2 2 7:9 -2 -1
17 Rosario Central 7 6 2 1 3 8:7 +1 -1
18 Defensor Sporting 0 2 1 0 1 3:3 0 +1
18 LDU de Quito 7 6 2 1 3 6:6 0 +1
19 Independiente José Terán 7 6 2 1 3 8:9 -1 +1
20 El Nacional Quito 0 2 0 1 1 1:2 -1 -1
20 Libertad 7 6 2 1 3 7:8 -1 +1
21 Palestino 7 10 5 1 4 13:16 -3 -1
22 FBC Melgar 0 2 0 1 1 1:2 -1 =1
22 Colo Colo 6 10 3 5 2 8:7 +1 =2
23 Cerro Porteno 6 6 1 3 2 4:5 -1 =1
24 Barcelona 6 6 1 3 2 6:9 -3 +1
25 Estudiantes de La Plata 5 6 1 2 3 7:9 -2 =1
25 Godoy Cruz 0 2 0 1 1 0:1 -1 =1
26 Universitario de Deportes 5 6 1 2 3 5:9 -4 -2
27 Alianza Lima 4 6 0 4 2 5:7 -2 -1
28 Liverpool Montevideo 4 6 1 1 4 6:14 -8 -3
29 Millonarios 3 6 0 3 3 6:12 -6 -1
30 Cobresal 1 6 0 1 5 3:11 -8 -5
31 Deportivo Táchira 1 6 0 1 5 2:11 -9 -2
32 Caracas FC 1 6 0 1 5 3:19 -16 -3
34 Nacional Asunción 0 6 4 0 2 10:4 +6 +1
38 Portuguesa FC 0 2 0 0 2 2:4 -2 -2
43 Sporting Cristal 0 2 1 0 1 4:7 -3 +1
44 Sportivo Trinidense 0 4 1 2 1 4:4 0 -1

Ezen az oldalon találod meg az összes jelenleg aktív tippet a Libertadores kupa bajnokságból, melyet felhasználóink a portálunkon különböző tippjátékokba és tippversenyekbe beküldtek.

A felhasználók tippjein kivül szerkesztőségünktől is találsz itt foci tippeket és elemzéseket is, melyeket elolvasva pontosabb információkat kapsz. Ezen adatok segíthetnek a saját tipped véglegesítésében vagy éppen egy új ötletet is beszerezhetsz a tippeléshez.

Amennyiben nem találsz itt tippeket, azt jelenti, hogy még senki nem tippelt a Libertadores kupa elkövetkező mérkőzésekre. Az is meglehet, hogy ezen a napon kevésbé népszerű mérkőzéseket rendeznek a libertadores kupaban, vagy éppenséggel szünetel a bajnokság.

A mérkőzések programja mellett megtalálod az aktuális Libertadores kupa forduló élő közvetítés programját is. A jelölt mérkőzéseket élőben követheted a megadott fogadóirodánál, ha aktív számlával rendelkezel és arra a mérkőzésre nincs földrajzi korlátozás a te esetedben.

Megtekintheted a Libertadores kupa tabelláját is ezen az oldalon. A tabella naponta frissül.

A korábbi eredmények segítségével könnyebben kialakíthatsz egy képet a bajnokság vagy verseny aktuális állásáról. Az eredmények fontos információt jelentenek tippeléskor.

Egy mérkőzésre kattintva még több információt megtudhatsz az illető eseményről, és megtekintheted a mérkőzésre beküldött összes tippet, legyen az 1X2, hendikep vagy éppen gólokra fogadás.