Foci

Belarus - Premier League tippek

Belarus - Premier League eredmények

H E V
17:00 Bate Borisov 1 : 0 FC Isloch
14:59 Energetik BGU 3 : 3 Vitebsk
Tegnap, 18:00 Dinamo Minsk 0 : 1 Shakhtyor Soligorsk
Tegnap, 16:00 FC Belshina Bobruisk 2 : 3 Slavia Mozyr
máj 29. 19:02 Gorodeya 0 : 2 Neman Grodno
máj 29. 16:58 Torpedo Belaz Zhodino 2 : 1 Smolevichi
máj 23. 19:29 Vitebsk 1 : 1 Dinamo Minsk
máj 23. 17:30 FC Isloch 1 : 2 Energetik BGU
máj 23. 15:32 FC Slutsk 1 : 1 Ruh Brest
máj 22. 19:00 Shakhtsyor Salihorsk 4 : 0 Babruisk Belshyna
máj 22. 16:59 Slavia Mozyr 1 : 1 Gorodeya
máj 21. 18:00 Neman Grodno 3 : 1 Torpedo Belaz Zhodino
máj 20. 18:03 Dinamo Brest 1 : 3 Bate Borisov
máj 17. 18:00 Ruh Brest 0 : 0 Smolevichi
máj 17. 15:59 Dinamo Minsk 1 : 0 FC Isloch
máj 17. 14:00 Babruisk Belshyna 1 : 1 Vitsebsk FK
máj 16. 18:02 Bate Borisov 3 : 0 FC Slutsk
máj 16. 16:00 Shakhtyor Soligorsk 2 : 0 Slavia Mozyr
máj 16. 14:02 Energetik BGU 2 : 1 Dinamo Brest
máj 15. 16:59 Torpedo Belaz Zhodino 3 : 1 Gorodeya
máj 10. 19:00 Dynamo Brest 2 : 1 Dynamo Minsk
máj 10. 17:00 Smolevichy-STI 3 : 5 BATE Borisov
máj 10. 15:00 Vitsebsk FK 0 : 0 Shakhtsyor Salihorsk
máj 10. 13:00 Isloch Minsk 2 : 1 Babruisk Belshyna
máj 9. 16:00 Nyoman-Belcard Hrodna 2 : 4 Ruh Brest
máj 9. 14:00 Slavia Mozyr 0 : 0 Torpedo Zhodzina
máj 8. 18:00 Horodeya Minsk reg. 1 : 1 Minsk FK
máj 8. 16:00 Slutsk 1 : 2 Zorka-BDU Minsk
máj 3. 19:00 Shakhtsyor Salihorsk 4 : 0 Isloch Minsk
máj 3. 17:00 BATE Borisov 3 : 1 Nyoman-Belcard Hrodna
máj 3. 15:00 Vitsebsk FK 2 : 3 Slavia Mozyr
máj 3. 13:00 Babruisk Belshyna 0 : 3 Dynamo Brest
máj 2. 17:00 Dynamo Minsk 1 : 2 Slutsk
máj 2. 15:00 Ruh Brest 1 : 1 Horodeya Minsk reg.
máj 2. 13:00 Minsk FK 2 : 5 Torpedo Zhodzina
máj 1. 15:00 Smolevichy-STI 0 : 2 Zorka-BDU Minsk
ápr 26. 17:00 Isloch Minsk 2 : 0 Vitsebsk FK
ápr 26. 15:00 Torpedo Zhodzina 0 : 0 Ruh Brest
ápr 26. 13:00 Slutsk 3 : 2 Babruisk Belshyna
ápr 25. 18:00 Dynamo Brest 0 : 2 Shakhtsyor Salihorsk
ápr 25. 16:00 Horodeya Minsk reg. 0 : 2 BATE Borisov
ápr 25. 14:00 Slavia Mozyr 1 : 3 Minsk FK
ápr 24. 19:00 Nyoman-Belcard Hrodna 3 : 0 Zorka-BDU Minsk
ápr 24. 17:00 Smolevichy-STI 1 : 3 Dynamo Minsk
ápr 18. 19:00 BATE Borisov 0 : 0 Torpedo Zhodzina
ápr 18. 17:00 Vitsebsk FK 1 : 0 Dynamo Brest
ápr 18. 15:00 Ruh Brest 1 : 0 Minsk FK
ápr 18. 13:00 Isloch Minsk 2 : 1 Slavia Mozyr
ápr 17. 18:30 Shakhtsyor Salihorsk 1 : 2 Slutsk
ápr 17. 16:30 Babruisk Belshyna 1 : 1 Smolevichy-STI
ápr 16. 18:30 Dynamo Minsk 2 : 0 Nyoman-Belcard Hrodna
ápr 16. 16:30 Zorka-BDU Minsk 0 : 1 Horodeya Minsk reg.
ápr 13. 16:30 Slavia Mozyr 0 : 0 Ruh Brest
ápr 12. 18:00 Dynamo Brest 3 : 1 Isloch Minsk
ápr 12. 16:00 Smolevichy-STI 0 : 0 Shakhtsyor Salihorsk
ápr 12. 14:00 Minsk FK 0 : 3 BATE Borisov
ápr 11. 17:00 Horodeya Minsk reg. 1 : 0 Dynamo Minsk
ápr 11. 15:00 Torpedo Zhodzina 2 : 0 Zorka-BDU Minsk
ápr 11. 13:00 Slutsk 1 : 1 Vitsebsk FK
ápr 10. 18:00 Nyoman-Belcard Hrodna 1 : 1 Babruisk Belshyna
ápr 5. 17:00 Isloch Minsk 2 : 3 Slutsk
ápr 5. 15:00 Smolevichy-STI 0 : 1 Vitsebsk FK
ápr 5. 13:00 Zorka-BDU Minsk 2 : 0 Minsk FK
ápr 4. 18:30 Dynamo Brest 1 : 2 Slavia Mozyr
ápr 4. 16:30 BATE Borisov 1 : 0 Ruh Brest
ápr 4. 14:30 Shakhtsyor Salihorsk 0 : 0 Nyoman-Belcard Hrodna
ápr 3. 18:00 Dynamo Minsk 2 : 0 Torpedo Zhodzina
ápr 3. 16:00 Babruisk Belshyna 0 : 1 Horodeya Minsk reg.
márc 29. 17:00 Nyoman-Belcard Hrodna 2 : 0 Vitsebsk FK
márc 29. 15:00 Smolevichy-STI 0 : 1 Isloch Minsk
márc 28. 17:00 Horodeya Minsk reg. 0 : 2 Shakhtsyor Salihorsk
márc 28. 15:00 Minsk FK 3 : 2 Dynamo Minsk
márc 28. 13:00 Slavia Mozyr 2 : 1 BATE Borisov
márc 28. 11:00 Slutsk 0 : 1 Dynamo Brest
márc 27. 18:00 Ruh Brest 0 : 1 Zorka-BDU Minsk
márc 27. 16:00 Torpedo Zhodzina 1 : 0 Babruisk Belshyna
márc 22. 14:00 Babruisk Belshyna 1 : 3 Minsk FK
márc 22. 12:00 Slutsk 3 : 1 Slavia Mozyr
márc 21. 14:00 Isloch Minsk 1 : 0 Nyoman-Belcard Hrodna
márc 21. 12:00 Vitsebsk FK 1 : 0 Horodeya Minsk reg.
márc 20. 18:00 Dynamo Minsk 0 : 1 Ruh Brest
márc 20. 16:00 Dynamo Brest 1 : 1 Smolevichy-STI
márc 19. 17:00 Shakhtsyor Salihorsk 0 : 1 Torpedo Zhodzina
márc 19. 15:00 Zorka-BDU Minsk 3 : 1 BATE Borisov

2020 máj 21. 00:05

Vysshaya Liga: Neman Grodno - Torpedo Belaz Zhodino

Akadálymentes perceket remél a hazai gárda.

2020 máj 20. 06:55

Vysshaya Liga: Dinamo Brest - Bate Borisov

Nem felejtünk Vysshaya Liga! Egyelőre.

2020 máj 15. 21:24

Vysshaya Liga: Szerinted ez értékfogadás?

Fehérorosz bajnokin akadt meg a szemünk!

2020 máj 15. 08:05

Vysshaya Liga: Torpedo Belaz Zhodino - Gorodeya

A Belaz "iparosai" készen állnak, hogy felmarkolják a három pontot.

Belarus - Premier League tabella

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt Sorozat
1 BATE Borisov 11 8 1 2 23:10 +13 25 +6
2 Zorka-BDU Minsk 11 7 1 3 17:13 +4 22 =1
3 Torpedo Zhodzina 11 6 3 2 15:9 +6 21 +1
4 Shakhtsyor Salihorsk 11 6 3 2 16:3 +13 21 +3
5 Slutsk 10 5 2 3 16:15 +1 17 =1
6 Isloch Minsk 11 5 0 6 12:16 -4 15 -3
7 Slavia Mozyr 11 4 3 4 14:17 -3 15 +1
8 Ruh Brest 10 3 5 2 8:6 +2 14 =2
9 Nyoman-Belcard Hrodna 10 4 2 4 14:12 +2 14 +2
10 Vitsebsk FK 11 3 5 3 11:13 -2 14 =4
11 Dynamo Brest 10 4 1 5 13:13 0 13 -2
12 Dynamo Minsk 11 4 1 6 13:12 +1 13 -1
13 Horodeya Minsk reg. 11 3 3 5 7:13 -6 12 -1
14 Minsk FK 8 3 1 4 12:16 -4 10 =1
15 Smolevichy-STI 10 0 4 6 7:16 -9 4 -1
16 Babruisk Belshyna 11 0 3 8 9:23 -14 3 -2