Foci

Európa Liga tippek

Európa Liga eredmények

H E V
nov 25. 21:00 Monaco 2 : 1 Real Sociedad
nov 25. 21:00 Brøndby IF 1 : 3 Lyon
nov 25. 21:00 Rangers FC 2 : 0 Sparta Praha
nov 25. 21:00 PSV Eindhoven 2 : 0 Sturm Graz
nov 25. 21:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 Royal Antwerp FC
nov 25. 21:00 Leicester City 3 : 1 Légia Varsó
nov 25. 21:00 Olympiakos Piraeus 1 : 0 Fenerbahçe
nov 25. 18:45 Bayer Leverkusen 3 : 2 Celtic
nov 25. 18:45 Dinamo Zagreb 1 : 1 KRC Genk
nov 25. 18:45 Real Betis 2 : 0 Ferencváros
nov 25. 18:45 Rapid Wien 0 : 2 West Ham
nov 25. 18:45 Lokomotiv Moszkva 0 : 3 Lazio
nov 25. 18:45 Galatasaray A.Ş. 4 : 2 Marseille
nov 25. 18:45 Red Star Belgrade 1 : 0 Ludogorec Razgrad
nov 25. 18:45 FC Midtjylland 3 : 2 S.C. Braga
nov 24. 16:30 Szpartak Moszkva 2 : 1 Napoli
nov 4. 21:00 Leicester City 1 : 1 Szpartak Moszkva
nov 4. 21:00 Royal Antwerp FC 0 : 3 Fenerbahçe
nov 4. 21:00 Marseille 2 : 2 Lazio
nov 4. 21:00 Bayer Leverkusen 4 : 0 Real Betis
nov 4. 21:00 Dinamo Zagreb 3 : 1 Rapid Wien
nov 4. 21:00 Ferencváros 2 : 3 Celtic
nov 4. 21:00 Red Star Belgrade 0 : 1 FC Midtjylland
nov 4. 21:00 S.C. Braga 4 : 2 Ludogorec Razgrad
nov 4. 18:45 Brøndby IF 1 : 1 Rangers FC
nov 4. 18:45 Lyon 3 : 0 Sparta Praha
nov 4. 18:45 Olympiakos Piraeus 1 : 2 Eintracht Frankfurt
nov 4. 18:45 Real Sociedad 1 : 1 Sturm Graz
nov 4. 18:45 Légia Varsó 1 : 4 Napoli
nov 4. 18:45 KRC Genk 2 : 2 West Ham
nov 4. 18:45 Monaco 0 : 0 PSV Eindhoven
nov 4. 18:45 Galatasaray A.Ş. 1 : 1 Lokomotiv Moszkva
okt 21. 21:00 West Ham 3 : 0 KRC Genk
okt 21. 21:00 Napoli 3 : 0 Légia Varsó
okt 21. 21:00 PSV Eindhoven 1 : 2 Monaco
okt 21. 21:00 Eintracht Frankfurt 3 : 1 Olympiakos Piraeus
okt 21. 21:00 Sturm Graz 0 : 1 Real Sociedad
okt 21. 21:00 Sparta Praha 3 : 4 Lyon
okt 21. 21:00 Rangers FC 2 : 0 Brøndby IF
okt 21. 21:00 Lokomotiv Moszkva 0 : 1 Galatasaray A.Ş.
okt 21. 18:45 Lazio 0 : 0 Marseille
okt 21. 18:45 Rapid Wien 2 : 1 Dinamo Zagreb
okt 21. 18:45 FC Midtjylland 1 : 1 Red Star Belgrade
okt 21. 18:45 Real Betis 1 : 1 Bayer Leverkusen
okt 21. 18:45 Ludogorec Razgrad 0 : 1 S.C. Braga
okt 21. 18:45 Fenerbahçe 2 : 2 Royal Antwerp FC
okt 20. 16:30 Szpartak Moszkva 3 : 4 Leicester City
okt 19. 16:30 Celtic 2 : 0 Ferencváros
szept 30. 21:00 Ferencváros 1 : 3 Real Betis
szept 30. 21:00 KRC Genk 0 : 3 Dinamo Zagreb
szept 30. 21:00 Marseille 0 : 0 Galatasaray A.Ş.
szept 30. 21:00 Ludogorec Razgrad 0 : 1 Red Star Belgrade
szept 30. 21:00 S.C. Braga 3 : 1 FC Midtjylland
szept 30. 21:00 West Ham 2 : 0 Rapid Wien
szept 30. 21:00 Celtic 0 : 4 Bayer Leverkusen
szept 30. 21:00 Lazio 2 : 0 Lokomotiv Moszkva
szept 30. 18:45 Royal Antwerp FC 0 : 1 Eintracht Frankfurt
szept 30. 18:45 Sturm Graz 1 : 4 PSV Eindhoven
szept 30. 18:45 Sparta Praha 1 : 0 Rangers FC
szept 30. 18:45 Fenerbahçe 0 : 3 Olympiakos Piraeus
szept 30. 18:45 Real Sociedad 1 : 1 Monaco
szept 30. 18:45 Napoli 2 : 3 Szpartak Moszkva
szept 30. 18:45 Lyon 3 : 0 Brøndby IF
szept 30. 18:45 Légia Varsó 1 : 0 Leicester City
szept 16. 21:00 Rangers FC 0 : 2 Lyon
szept 16. 21:00 Eintracht Frankfurt 1 : 1 Fenerbahçe
szept 16. 21:00 Olympiakos Piraeus 2 : 1 Royal Antwerp FC
szept 16. 21:00 PSV Eindhoven 2 : 2 Real Sociedad
szept 16. 21:00 Monaco 1 : 0 Sturm Graz
szept 16. 21:00 Leicester City 2 : 2 Napoli
szept 16. 21:00 Brøndby IF 0 : 0 Sparta Praha
szept 16. 18:45 FC Midtjylland 1 : 1 Ludogorec Razgrad
szept 16. 18:45 Red Star Belgrade 2 : 1 S.C. Braga
szept 16. 18:45 Real Betis 4 : 3 Celtic
szept 16. 18:45 Galatasaray A.Ş. 1 : 0 Lazio
szept 16. 18:45 Dinamo Zagreb 0 : 2 West Ham
szept 16. 18:45 Rapid Wien 0 : 1 KRC Genk
szept 16. 18:45 Lokomotiv Moszkva 1 : 1 Marseille
szept 16. 18:45 Bayer Leverkusen 2 : 1 Ferencváros
szept 15. 16:30 Szpartak Moszkva 0 : 1 Légia Varsó
aug 26. 21:00 Sturm Graz 2 : 0 Mura Murska Sobota
aug 26. 21:00 Legia Warszawa 2 : 1 Slavia Praha
aug 26. 21:00 Antwerp 2 : 0 Omonia Nikósia
aug 26. 20:45 Slovan Bratislava 2 : 2 Olympiakos Piraeus
aug 26. 20:30 CFR Ecomax Cluj 1 : 2 Crvena zvezda Bělehrad
aug 26. 20:15 Alkmaar AZ 2 : 1 Celtic Glasgow
aug 26. 20:00 Galatasaray 2 : 1 Randers Freja
aug 26. 18:30 Zorya Luhansk 2 : 3 Rapid Wien
aug 26. 18:00 HJK Helsinki 2 : 5 Fenerbahce
aug 26. 17:00 Alashkert FC 0 : 0 Glasgow Rangers
aug 19. 21:00 Rapid Wien 3 : 0 Zorya Luhansk
aug 19. 21:00 Olympiakos Piraeus 3 : 0 Slovan Bratislava
aug 19. 21:00 Glasgow Rangers 1 : 0 Alashkert FC
aug 19. 20:45 Fenerbahce 1 : 0 HJK Helsinki
aug 19. 20:00 Mura Murska Sobota 1 : 3 Sturm Graz
aug 19. 19:00 Omonia Nikósia 4 : 2 Antwerp
aug 19. 19:00 Randers Freja 1 : 1 Galatasaray
aug 19. 19:00 Slavia Praha 2 : 2 Legia Warszawa
aug 18. 20:45 Celtic Glasgow 2 : 0 Alkmaar AZ
aug 17. 21:00 Crvena zvezda Bělehrad 4 : 0 CFR Ecomax Cluj
aug 12. 20:45 Celtic Glasgow 3 : 0 Jablonec
aug 12. 20:00 St. Johnstone 2 : 4 Galatasaray
aug 12. 19:00 Anorthosis Famagusta 2 : 1 Rapid Wien
aug 12. 19:00 Žalgiris Vilnius 0 : 1 Mura Murska Sobota
aug 12. 18:00 HJK Helsinki 3 : 0 Neftci Baku
aug 12. 17:00 Alashkert FC 3 : 2 Kairat Almaty
aug 10. 20:30 Slovan Bratislava 1 : 1 Lincoln Red Imps
aug 10. 18:00 Flora Tallin 2 : 1 Omonia Nikósia
aug 5. 20:30 Rapid Wien 3 : 0 Anorthosis Famagusta
aug 5. 20:00 Galatasaray 1 : 1 St. Johnstone
aug 5. 20:00 Mura Murska Sobota 0 : 0 Žalgiris Vilnius
aug 5. 18:00 Omonia Nikósia 1 : 0 Flora Tallin
aug 5. 18:00 Lincoln Red Imps 1 : 3 Slovan Bratislava
aug 5. 17:45 Jablonec 2 : 4 Celtic Glasgow
aug 5. 16:00 Kairat Almaty 0 : 0 Alashkert FC
aug 3. 19:00 Neftci Baku 2 : 2 HJK Helsinki

2021 nov 23. 20:40

PODCAST: Zsinórban ötödik vereségét szenvedi el a Fradi?

Ha pontot nem is, de azért gólt szerezhetnek!

2021 nov 25. 08:39

Telekom Veszprém - HC Motor Zaporozhye ÉLŐ közvetítés

Két vereség után talpra kell állnia a Veszprémnek.

2021 nov 25. 06:30

Mit szólnál egy 3000 forintos ingyenes élő fogadáshoz a Betis - Ferencváros mérkőzésre?

Ahogy a Fradinak sem ártana egy sikeresebb mérkőzés, úgy neked sem árthat az extra nyeremény.

2021 nov 25. 00:05

Európa Liga: Betis - Ferencváros fogadási lehetőségek

Már elszállak a zöld sasok, de van még miért hajtani.