Foci

Európa Liga tippek

Európa Liga eredmények

H E V
ápr 8. 21:00 Dinamo Zagreb 0 : 1 Villarreal
ápr 8. 21:00 Ajax 1 : 2 Roma
ápr 8. 21:00 Arsenal 1 : 1 Slavia Prága
ápr 8. 21:00 Granada CF 0 : 2 Manchester United
márc 18. 21:00 AC Milan 0 : 1 Manchester United
márc 18. 21:00 Rangers FC 0 : 2 Slavia Prága
márc 18. 21:00 Young Boys 0 : 2 Ajax
márc 18. 21:00 Villarreal 2 : 0 Dynamo Kyiv
márc 18. 18:55 Molde 2 : 1 Granada CF
márc 18. 18:55 Arsenal 0 : 1 Olympiakos Piraeus
márc 18. 18:55 Dinamo Zagreb 2 : 0 Tottenham
márc 18. 18:55 Shakhtar Donetsk 1 : 2 Roma
márc 11. 21:00 Tottenham 2 : 0 Dinamo Zagreb
márc 11. 21:00 Roma 3 : 0 Shakhtar Donetsk
márc 11. 21:00 Granada CF 2 : 0 Molde
márc 11. 21:00 Olympiakos Piraeus 1 : 3 Arsenal
márc 11. 18:55 Ajax 3 : 0 Young Boys
márc 11. 18:55 Slavia Prága 1 : 1 Rangers FC
márc 11. 18:55 Dynamo Kyiv 0 : 2 Villarreal
márc 11. 18:55 Manchester United 1 : 1 AC Milan
febr 25. 21:00 PSV Eindhoven 2 : 1 Olympiakos Piraeus
febr 25. 21:00 Dinamo Zagreb 1 : 0 FK Krasznodar
febr 25. 21:00 AC Milan 1 : 1 Red Star Belgrade
febr 25. 21:00 Roma 3 : 1 S.C. Braga
febr 25. 21:00 Bayer Leverkusen 0 : 2 Young Boys
febr 25. 21:00 Manchester United 0 : 0 Real Sociedad
febr 25. 21:00 Leicester City 0 : 2 Slavia Prága
febr 25. 21:00 Club Brugge 0 : 1 Dynamo Kyiv
febr 25. 18:55 TSG Hoffenheim 0 : 2 Molde
febr 25. 18:55 Shakhtar Donetsk 1 : 0 Maccabi Tel Aviv
febr 25. 18:55 Villarreal 2 : 1 Red Bull Salzburg
febr 25. 18:55 Arsenal 3 : 2 Benfica
febr 25. 18:55 Ajax 2 : 1 Lille
febr 25. 18:55 Napoli 2 : 1 Granada CF
febr 25. 18:55 Rangers FC 5 : 2 Royal Antwerp FC
febr 24. 18:00 Tottenham 4 : 0 Wolfsberger AC
febr 18. 21:00 Salzburg RB 0 : 2 Villarreal
febr 18. 21:00 Maccabi Tel Aviv 0 : 2 Doněck Šachtor
febr 18. 21:00 Granada 2 : 0 Napoli
febr 18. 21:00 Molde FK 3 : 3 Hoffenheim
febr 18. 21:00 Lille 1 : 2 Ajax Amsterdam
febr 18. 21:00 Antwerp 3 : 4 Glasgow Rangers
febr 18. 21:00 Benfica Lisabon 1 : 1 Arsenal
febr 18. 18:55 S.C. Braga 0 : 2 Roma
febr 18. 18:55 FC Krasnodar 2 : 3 Dinamo Zagreb
febr 18. 18:55 Slavia Prága 0 : 0 Leicester City
febr 18. 18:55 Olympiakos Piraeus 4 : 2 PSV Eindhoven
febr 18. 18:55 Wolfsberger AC 1 : 4 Tottenham
febr 18. 18:55 Young Boys 4 : 3 Bayer Leverkusen
febr 18. 18:55 Real Sociedad 0 : 4 Manchester United
febr 18. 18:55 Red Star Belgrade 2 : 2 AC Milan
febr 18. 16:00 Dynamo Kyiv 1 : 1 Club Brugge
2020 dec 10. 21:00 Slovan Liberec 0 : 0 Red Star Belgrade
2020 dec 10. 21:00 Dinamo Zagreb 3 : 1 CSKA Moszkva
2020 dec 10. 21:00 TSG Hoffenheim 4 : 1 AA Gent
2020 dec 10. 21:00 Wolfsberger AC 1 : 0 Feyenoord
2020 dec 10. 21:00 Tottenham 2 : 0 Royal Antwerp FC
2020 dec 10. 21:00 S.C. Braga 2 : 0 Zorya Luhansk
2020 dec 10. 21:00 Leicester City 2 : 0 AEK Athens
2020 dec 10. 21:00 Maccabi Tel Aviv 1 : 0 Sivasspor
2020 dec 10. 21:00 Ludogorets Razgrad 1 : 3 LASK Linz
2020 dec 10. 21:00 Sparta Praha 0 : 1 AC Milan
2020 dec 10. 21:00 Celtic 3 : 2 Lille
2020 dec 10. 18:55 PSV Eindhoven 4 : 0 Omonia Nicosia
2020 dec 10. 18:55 Standard de Liège 2 : 2 Benfica
2020 dec 10. 18:55 Napoli 1 : 1 Real Sociedad
2020 dec 10. 18:55 Rijeka 2 : 1 AZ Alkmaar
2020 dec 10. 18:55 PAOK Thessaloniki 0 : 0 Granada CF
2020 dec 10. 18:55 Hapoel Beer Sheva 1 : 0 Nice
2020 dec 10. 18:55 Lech Poznań 0 : 2 Rangers FC
2020 dec 10. 18:55 Dundalk 2 : 4 Arsenal
2020 dec 10. 18:55 Rapid Wien 2 : 2 Molde
2020 dec 10. 18:55 Bayer Leverkusen 4 : 0 Slavia Prága
2020 dec 10. 18:55 Young Boys 2 : 1 CFR Cluj
2020 dec 10. 18:55 CSKA Sofia 3 : 1 Roma
2020 dec 3. 21:00 Omonia Nicosia 2 : 1 PAOK Thessaloniki
2020 dec 3. 21:00 Granada CF 0 : 1 PSV Eindhoven
2020 dec 3. 21:00 Slavia Prága 3 : 0 Hapoel Beer Sheva
2020 dec 3. 21:00 Rangers FC 3 : 2 Standard de Liège
2020 dec 3. 21:00 Molde 3 : 1 Dundalk
2020 dec 3. 21:00 AZ Alkmaar 1 : 1 Napoli
2020 dec 3. 21:00 Real Sociedad 2 : 2 Rijeka
2020 dec 3. 21:00 CFR Cluj 0 : 0 CSKA Sofia
2020 dec 3. 21:00 Nice 2 : 3 Bayer Leverkusen
2020 dec 3. 21:00 Benfica 4 : 0 Lech Poznań
2020 dec 3. 21:00 Roma 3 : 1 Young Boys
2020 dec 3. 21:00 Arsenal 4 : 1 Rapid Wien
2020 dec 3. 18:55 LASK Linz 3 : 3 Tottenham
2020 dec 3. 18:55 Royal Antwerp FC 3 : 1 Ludogorets Razgrad
2020 dec 3. 18:55 Feyenoord 0 : 2 Dinamo Zagreb
2020 dec 3. 18:55 Zorya Luhansk 1 : 0 Leicester City
2020 dec 3. 18:55 AC Milan 4 : 2 Celtic
2020 dec 3. 18:55 Red Star Belgrade 0 : 0 TSG Hoffenheim
2020 dec 3. 18:55 AA Gent 1 : 2 Slovan Liberec
2020 dec 3. 18:55 CSKA Moszkva 0 : 1 Wolfsberger AC
2020 dec 3. 18:55 Lille 2 : 1 Sparta Praha
2020 dec 3. 18:55 AEK Athens 2 : 4 S.C. Braga
2020 dec 3. 18:55 Sivasspor 0 : 1 Villarreal
2020 dec 3. 18:55 Qarabağ 1 : 1 Maccabi Tel Aviv
2020 nov 26. 21:00 Bayer Leverkusen 4 : 1 Hapoel Beer Sheva
2020 nov 26. 21:00 Standard de Liège 2 : 1 Lech Poznań
2020 nov 26. 21:00 PSV Eindhoven 3 : 2 PAOK Thessaloniki
2020 nov 26. 21:00 CFR Cluj 0 : 2 Roma
2020 nov 26. 21:00 Granada CF 2 : 1 Omonia Nicosia
2020 nov 26. 21:00 Dundalk 1 : 3 Rapid Wien
2020 nov 26. 21:00 Tottenham 4 : 0 Ludogorets Razgrad
2020 nov 26. 21:00 AZ Alkmaar 0 : 0 Real Sociedad
2020 nov 26. 21:00 Rangers FC 2 : 2 Benfica
2020 nov 26. 21:00 Nice 1 : 3 Slavia Prága
2020 nov 26. 21:00 Napoli 2 : 0 Rijeka
2020 nov 26. 18:55 Molde 0 : 3 Arsenal
2020 nov 26. 18:55 CSKA Moszkva 0 : 0 Feyenoord
2020 nov 26. 18:55 CSKA Sofia 0 : 1 Young Boys
2020 nov 26. 18:55 LASK Linz 0 : 2 Royal Antwerp FC
2020 nov 26. 18:55 AA Gent 0 : 2 Red Star Belgrade
2020 nov 26. 18:55 Wolfsberger AC 0 : 3 Dinamo Zagreb
2020 nov 26. 18:55 Slovan Liberec 0 : 2 TSG Hoffenheim
2020 nov 26. 18:55 AEK Athens 0 : 3 Zorya Luhansk
2020 nov 26. 18:55 Qarabağ 2 : 3 Sivasspor
2020 nov 26. 18:55 Lille 1 : 1 AC Milan
2020 nov 26. 18:55 Sparta Praha 4 : 1 Celtic
2020 nov 26. 18:55 Maccabi Tel Aviv 1 : 1 Villarreal
2020 nov 26. 18:55 S.C. Braga 3 : 3 Leicester City
2020 nov 5. 21:00 Red Star Belgrade 2 : 1 AA Gent
2020 nov 5. 21:00 Young Boys 3 : 0 CSKA Sofia
2020 nov 5. 21:00 TSG Hoffenheim 5 : 0 Slovan Liberec
2020 nov 5. 21:00 Celtic 1 : 4 Sparta Praha
2020 nov 5. 21:00 Zorya Luhansk 1 : 4 AEK Athens
2020 nov 5. 21:00 Leicester City 4 : 0 S.C. Braga
2020 nov 5. 21:00 Feyenoord 3 : 1 CSKA Moszkva
2020 nov 5. 21:00 Villarreal 4 : 0 Maccabi Tel Aviv
2020 nov 5. 21:00 Arsenal 4 : 1 Molde
2020 nov 5. 21:00 Royal Antwerp FC 0 : 1 LASK Linz
2020 nov 5. 21:00 AC Milan 0 : 3 Lille
2020 nov 5. 21:00 Dinamo Zagreb 1 : 0 Wolfsberger AC
2020 nov 5. 18:55 Hapoel Beer Sheva 2 : 4 Bayer Leverkusen
2020 nov 5. 18:55 Slavia Prága 3 : 2 Nice
2020 nov 5. 18:55 Roma 5 : 0 CFR Cluj
2020 nov 5. 18:55 Rijeka 1 : 2 Napoli
2020 nov 5. 18:55 PAOK Thessaloniki 4 : 1 PSV Eindhoven
2020 nov 5. 18:55 Sivasspor 2 : 0 Qarabağ
2020 nov 5. 18:55 Real Sociedad 1 : 0 AZ Alkmaar
2020 nov 5. 18:55 Lech Poznań 3 : 1 Standard de Liège
2020 nov 5. 18:55 Benfica 3 : 3 Rangers FC
2020 nov 5. 18:55 Omonia Nicosia 0 : 2 Granada CF
2020 nov 5. 18:55 Rapid Wien 4 : 3 Dundalk
2020 nov 5. 18:55 Ludogorets Razgrad 1 : 3 Tottenham
2020 okt 29. 21:00 Granada CF 0 : 0 PAOK Thessaloniki
2020 okt 29. 21:00 Omonia Nicosia 1 : 2 PSV Eindhoven
2020 okt 29. 21:00 Benfica 3 : 0 Standard de Liège
2020 okt 29. 21:00 Real Sociedad 0 : 1 Napoli
2020 okt 29. 21:00 CFR Cluj 1 : 1 Young Boys
2020 okt 29. 21:00 AZ Alkmaar 4 : 1 Rijeka
2020 okt 29. 21:00 Roma 0 : 0 CSKA Sofia
2020 okt 29. 21:00 Slavia Prága 1 : 0 Bayer Leverkusen
2020 okt 29. 21:00 Rangers FC 1 : 0 Lech Poznań
2020 okt 29. 21:00 Molde 1 : 0 Rapid Wien
2020 okt 29. 21:00 Nice 1 : 0 Hapoel Beer Sheva
2020 okt 29. 21:00 Arsenal 3 : 0 Dundalk
2020 okt 29. 18:55 Red Star Belgrade 5 : 1 Slovan Liberec
2020 okt 29. 18:55 AEK Athens 1 : 2 Leicester City
2020 okt 29. 18:55 Lille 2 : 2 Celtic
2020 okt 29. 18:55 CSKA Moszkva 0 : 0 Dinamo Zagreb
2020 okt 29. 18:55 Royal Antwerp FC 1 : 0 Tottenham
2020 okt 29. 18:55 Zorya Luhansk 1 : 2 S.C. Braga
2020 okt 29. 18:55 Qarabağ 1 : 3 Villarreal
2020 okt 29. 18:55 Feyenoord 1 : 4 Wolfsberger AC
2020 okt 29. 18:55 Sivasspor 1 : 2 Maccabi Tel Aviv
2020 okt 29. 18:55 AC Milan 3 : 0 Sparta Praha
2020 okt 29. 18:55 AA Gent 1 : 4 TSG Hoffenheim
2020 okt 29. 18:55 LASK Linz 4 : 3 Ludogorets Razgrad
2020 okt 22. 21:00 Leicester City 3 : 0 Zorya Luhansk
2020 okt 22. 21:00 Hoffenheim 2 : 0 Crvena zvezda Bělehrad
2020 okt 22. 21:00 Wolfsberger AC 1 : 1 CSKA Moszkva
2020 okt 22. 21:00 Slovan Liberec 1 : 0 AA Gent
2020 okt 22. 21:00 Tottenham 3 : 0 LASK Linz
2020 okt 22. 21:00 Villarreal 5 : 3 Sivasspor
2020 okt 22. 21:00 S.C. Braga 3 : 0 AEK Athens
2020 okt 22. 21:00 Dinamo Zagreb 0 : 0 Feyenoord
2020 okt 22. 21:00 Celtic 1 : 3 AC Milan
2020 okt 22. 21:00 Maccabi Tel Aviv 1 : 0 Qarabağ
2020 okt 22. 21:00 Ludogorets Razgrad 1 : 2 Royal Antwerp FC
2020 okt 22. 21:00 Sparta Praha 1 : 4 Lille
2020 okt 22. 18:55 Young Boys 1 : 2 Roma
2020 okt 22. 18:55 Hapoel Beer Sheva 3 : 1 Slavia Prága
2020 okt 22. 18:55 PAOK Thessaloniki 1 : 1 Omonia Nicosia
2020 okt 22. 18:55 Dundalk 1 : 2 Molde
2020 okt 22. 18:55 Rijeka 0 : 1 Real Sociedad
2020 okt 22. 18:55 Rapid Wien 1 : 2 Arsenal
2020 okt 22. 18:55 Lech Poznań 2 : 4 Benfica
2020 okt 22. 18:55 Standard de Liège 0 : 2 Rangers FC
2020 okt 22. 18:55 CSKA Sofia 0 : 2 CFR Cluj
2020 okt 22. 18:55 PSV Eindhoven 1 : 2 Granada CF
2020 okt 22. 18:55 Bayer Leverkusen 6 : 2 Nice
2020 okt 22. 18:55 Napoli 0 : 1 AZ Alkmaar

2021 ápr 8. 00:05

Európa Liga: Ajax - AS Roma fogadási lehetőségek

Előnyre tehet szert a holland éllovas.

2021 márc 16. 19:44

Milan - Manchester: Írd meg mire fogadjak, és nyerhetsz!

Elit klubok csütörtöki összecsapása.

2021 márc 15. 17:58

A jövő klasszis edzői: a liverpooli legenda és a "cseh Klopp"

Az egyik legjelentéktelenebb párharc kínálhatja a legnagyobb izgalmakat.

2021 márc 18. 00:05

Európa Liga: Shakhtar Donetsk - AS Roma fogadási lehetőségek

Sztahanov büszke lenne a gárdára, ha továbbjutna.