Románia - Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők Foci tippek

A legfrissebb foci tippek, eredmények és hírek a Románia - Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők tornából. Bizonyos bajnokságoknál a tabellát is megtalálod ezen az oldalon. Ha van elérhető élő közvetítés egy mérkőzéshez, akkor azt is jelezzük.

Románia - Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők eredmények

H E V
Tegnap, 19:00 Universitatea Craiova 0 : 0 Universitatea Cluj
máj 19. 20:00 Rapid Bukarest 2 : 0 FCSB
máj 19. 13:30 Oţelul Galaţi 0 : 2 Universitatea Cluj
máj 18. 20:00 CFR Kolozsvár 5 : 1 Farul Constanta
máj 18. 20:00 Universitatea Craiova 3 : 2 Sepsi OSK
máj 13. 19:30 Farul Constanta 3 : 3 Universitatea Craiova
máj 12. 20:30 Otelul Galati 2 : 0 FC Botosani
máj 12. 20:30 Dinamo Bukarest 2 : 0 Arad UT
máj 12. 20:30 U Craiova 1948 1 : 3 Hermannstadt Sibiu
máj 12. 20:30 Politehnica Iasi 2 : 0 Petrolul Ploiesti
máj 12. 20:30 Voluntari FC 0 : 1 Universitatea Cluj
máj 11. 19:00 FCSB 0 : 1 CFR Kolozsvár
máj 10. 19:30 Sepsi OSK 3 : 2 Rapid Bukarest
máj 6. 20:00 Universitatea Craiova 2 : 0 FCSB
máj 6. 17:00 Arad UT 3 : 1 U Craiova 1948
máj 6. 14:00 Hermannstadt Sibiu 0 : 1 Politehnica Iasi
máj 5. 20:30 CFR Kolozsvár 3 : 2 Rapid Bukarest
máj 5. 14:30 Petrolul Ploiesti 2 : 1 Otelul Galati
máj 4. 19:00 Universitatea Cluj 3 : 3 Dinamo Bukarest
máj 4. 13:30 FC Botosani 0 : 0 Voluntari FC
máj 3. 19:00 Farul Constanta 1 : 4 Sepsi OSK
ápr 29. 19:30 Rapid Bukarest 1 : 2 Universitatea Craiova
ápr 29. 16:30 Petrolul Ploiesti 1 : 2 FC Botosani
ápr 28. 20:00 CFR Kolozsvár 2 : 1 Sepsi OSK
ápr 28. 17:15 Politehnica Iasi 0 : 2 Arad UT
ápr 28. 12:30 Otelul Galati 1 : 0 Hermannstadt Sibiu
ápr 27. 19:30 FCSB 2 : 1 Farul Constanta
ápr 27. 19:00 Dinamo Bukarest 1 : 1 Voluntari FC
ápr 27. 16:30 U Craiova 1948 3 : 2 Universitatea Cluj
ápr 25. 20:45 Universitatea Craiova 0 : 1 CFR Kolozsvár
ápr 25. 18:00 Hermannstadt Sibiu 2 : 0 Petrolul Ploiesti
ápr 25. 15:45 Arad UT 3 : 1 Otelul Galati
ápr 24. 20:45 Sepsi OSK 2 : 2 FCSB
ápr 24. 18:00 Farul Constanta 3 : 1 Rapid Bukarest
ápr 24. 15:45 Universitatea Cluj 1 : 0 Politehnica Iasi
ápr 23. 18:30 FC Botosani 2 : 1 Dinamo Bukarest
ápr 23. 16:00 Voluntari FC 0 : 0 U Craiova 1948
ápr 22. 21:00 Otelul Galati 1 : 0 Universitatea Cluj
ápr 22. 21:00 Sepsi OSK 1 : 3 Universitatea Craiova
ápr 22. 18:00 Petrolul Ploiesti 1 : 1 Arad UT
ápr 20. 19:30 FCSB 2 : 2 Rapid Bukarest
ápr 20. 16:30 U Craiova 1948 1 : 1 Dinamo Bukarest
ápr 20. 14:00 Politehnica Iasi 3 : 1 Voluntari FC
ápr 19. 19:30 Farul Constanta 5 : 1 CFR Kolozsvár
ápr 19. 16:30 Hermannstadt Sibiu 1 : 1 FC Botosani
ápr 16. 19:30 Rapid Bukarest 0 : 1 Sepsi OSK
ápr 14. 20:00 CFR Kolozsvár 0 : 1 FCSB
ápr 14. 17:15 Dinamo Bukarest 1 : 0 Politehnica Iasi
ápr 14. 12:30 FC Botosani 4 : 1 U Craiova 1948
ápr 13. 21:00 Universitatea Craiova 1 : 2 Farul Constanta
ápr 13. 20:30 Universitatea Cluj 1 : 2 Petrolul Ploiesti
ápr 13. 16:30 Arad UT 1 : 3 Hermannstadt Sibiu
ápr 13. 16:00 Voluntari FC 1 : 1 Otelul Galati
ápr 8. 19:30 Otelul Galati 1 : 0 Dinamo Bukarest
ápr 8. 16:30 Politehnica Iasi 0 : 0 U Craiova 1948
ápr 7. 19:30 FCSB 2 : 0 Universitatea Craiova
ápr 7. 13:30 Hermannstadt Sibiu 1 : 1 Universitatea Cluj
ápr 6. 19:30 Rapid Bukarest 1 : 4 CFR Kolozsvár
ápr 6. 16:30 Petrolul Ploiesti 0 : 4 Voluntari FC
ápr 5. 19:30 Sepsi OSK 1 : 1 Farul Constanta
ápr 5. 16:30 Arad UT 1 : 0 FC Botosani
ápr 1. 19:30 Dinamo Bukarest 1 : 1 Petrolul Ploiesti
márc 31. 20:00 Farul Constanta 0 : 1 FCSB
márc 31. 13:00 U Craiova 1948 1 : 2 Otelul Galati
márc 30. 20:00 Universitatea Craiova 2 : 1 Rapid Bukarest
márc 30. 20:00 Sepsi OSK 1 : 1 CFR Kolozsvár
márc 30. 17:00 Universitatea Cluj 0 : 0 Arad UT
márc 30. 14:45 FC Botosani 2 : 1 Politehnica Iasi
márc 29. 16:30 Voluntari FC 1 : 0 Hermannstadt Sibiu
márc 18. 19:30 Petrolul Ploiesti 1 : 0 U Craiova 1948
márc 18. 16:29 Arad UT 4 : 3 Voluntari FC
márc 17. 20:00 FCSB 2 : 1 Sepsi OSK
márc 17. 17:15 Hermannstadt Sibiu 3 : 0 Dinamo Bukarest
márc 16. 19:00 CFR Kolozsvár 1 : 2 Universitatea Craiova
márc 16. 16:00 Otelul Galati 1 : 0 Politehnica Iasi
márc 15. 19:30 Rapid Bukarest 1 : 2 Farul Constanta
márc 15. 16:30 Universitatea Cluj 3 : 0 FC Botosani
márc 11. 19:00 Otelul Galati 1 : 1 Politehnica Iasi
márc 10. 19:45 U Craiova 1948 1 : 2 Universitatea Craiova
márc 9. 19:00 Rapid Bukarest 4 : 0 FCSB
márc 8. 19:00 Petrolul Ploiesti 1 : 2 Sepsi OSK
márc 8. 19:00 CFR Kolozsvár 1 : 0 Hermannstadt Sibiu
márc 8. 19:00 FC Botosani 0 : 0 Farul Constanta
márc 8. 19:00 Voluntari FC 0 : 0 Universitatea Cluj
márc 8. 19:00 Dinamo Bukarest 1 : 0 Arad UT
márc 4. 19:00 Universitatea Craiova 1 : 1 Rapid Bukarest
márc 4. 15:59 Sepsi OSK 4 : 0 Voluntari FC
márc 3. 19:30 FCSB 1 : 0 Petrolul Ploiesti
márc 3. 13:30 Universitatea Cluj 1 : 0 FC Botosani
márc 2. 19:00 Farul Constanta 1 : 1 CFR Kolozsvár
márc 2. 16:00 Hermannstadt Sibiu 4 : 1 Otelul Galati
márc 2. 13:00 Arad UT 3 : 2 U Craiova 1948
márc 1. 19:00 Politehnica Iasi 0 : 0 Dinamo Bukarest
febr 29. 19:59 Voluntari FC 1 : 2 FCSB
febr 29. 17:30 Petrolul Ploiesti 2 : 3 Universitatea Craiova
febr 29. 15:15 FC Botosani 1 : 2 Sepsi OSK
febr 28. 20:00 Rapid Bukarest 4 : 1 Arad UT
febr 28. 17:30 Universitatea Cluj 1 : 0 Farul Constanta
febr 27. 20:00 Otelul Galati 2 : 2 CFR Kolozsvár
febr 27. 17:30 Dinamo Bukarest 1 : 0 Hermannstadt Sibiu
febr 27. 15:15 U Craiova 1948 1 : 1 Politehnica Iasi
febr 26. 19:00 Universitatea Craiova 2 : 1 Voluntari FC
febr 25. 19:00 FCSB 3 : 2 FC Botosani
febr 25. 13:00 Sepsi OSK 0 : 0 Universitatea Cluj
febr 24. 19:00 Politehnica Iasi 3 : 1 Rapid Bukarest
febr 24. 16:00 Farul Constanta 1 : 1 Otelul Galati
febr 24. 13:00 Arad UT 1 : 0 Petrolul Ploiesti
febr 23. 19:00 CFR Kolozsvár 4 : 0 Dinamo Bukarest
febr 23. 15:59 Hermannstadt Sibiu 1 : 0 U Craiova 1948
febr 19. 19:30 Universitatea Cluj 0 : 0 FCSB
febr 19. 16:30 Sepsi OSK 0 : 1 Farul Constanta
febr 18. 19:00 Dinamo Bukarest 3 : 1 Otelul Galati
febr 18. 16:15 FC Botosani 2 : 2 Universitatea Craiova
febr 17. 20:30 U Craiova 1948 1 : 3 CFR Kolozsvár
febr 17. 13:00 Voluntari FC 0 : 1 Arad UT
febr 16. 19:00 Rapid Bukarest 2 : 0 Hermannstadt Sibiu
febr 16. 16:00 Petrolul Ploiesti 2 : 1 Politehnica Iasi
febr 12. 19:00 Farul Constanta 0 : 2 Dinamo Bukarest
febr 12. 16:00 Arad UT 2 : 2 FC Botosani
febr 11. 19:45 FCSB 1 : 0 Sepsi OSK
febr 11. 17:15 Hermannstadt Sibiu 0 : 0 Petrolul Ploiesti
febr 10. 20:15 CFR Kolozsvár 0 : 1 Rapid Bukarest
febr 10. 13:00 Politehnica Iasi 0 : 0 Voluntari FC
febr 9. 19:00 Universitatea Craiova 2 : 2 Universitatea Cluj
febr 9. 16:00 Otelul Galati 1 : 0 U Craiova 1948
febr 5. 19:00 FCSB 1 : 1 Farul Constanta
febr 5. 16:00 Voluntari FC 1 : 1 Hermannstadt Sibiu
febr 4. 14:30 Sepsi OSK 1 : 3 Universitatea Craiova
febr 4. 12:00 Universitatea Cluj 1 : 3 Arad UT
febr 3. 19:00 Rapid Bukarest 2 : 1 Otelul Galati
febr 3. 16:00 Petrolul Ploiesti 1 : 2 CFR Kolozsvár
febr 2. 19:00 U Craiova 1948 2 : 1 Dinamo Bukarest
febr 2. 16:00 FC Botosani 2 : 1 Politehnica Iasi
jan 29. 19:00 CFR Kolozsvár 4 : 1 Voluntari FC
jan 28. 19:00 Universitatea Craiova 0 : 3 FCSB
jan 28. 16:00 Politehnica Iasi 1 : 0 Universitatea Cluj
jan 28. 13:00 Hermannstadt Sibiu 2 : 0 FC Botosani
jan 27. 19:00 Dinamo Bukarest 1 : 2 Rapid Bukarest
jan 27. 16:00 Otelul Galati 0 : 0 Petrolul Ploiesti
jan 27. 13:00 Arad UT 2 : 1 Sepsi OSK
jan 26. 19:00 Farul Constanta 1 : 0 U Craiova 1948
jan 22. 19:00 FCSB 4 : 0 Arad UT
jan 22. 16:00 Voluntari FC 1 : 1 Otelul Galati
jan 21. 19:00 Universitatea Craiova 1 : 2 Farul Constanta
jan 21. 14:00 FC Botosani 1 : 0 CFR Kolozsvár
jan 20. 19:00 Petrolul Ploiesti 1 : 0 Dinamo Bukarest
jan 20. 16:00 Universitatea Cluj 2 : 1 Hermannstadt Sibiu
jan 19. 19:00 Rapid Bukarest 4 : 3 U Craiova 1948
jan 19. 16:00 Sepsi OSK 6 : 0 Politehnica Iasi
2023 dec 22. 19:30 Dinamo Bukarest 1 : 0 Voluntari FC
2023 dec 22. 16:30 Otelul Galati 0 : 2 FC Botosani
2023 dec 21. 18:45 CFR Kolozsvár 4 : 0 Universitatea Cluj
2023 dec 21. 16:00 Hermannstadt Sibiu 1 : 1 Sepsi OSK
2023 dec 20. 19:30 Farul Constanta 0 : 0 Rapid Bukarest
2023 dec 20. 16:30 Arad UT 2 : 2 Universitatea Craiova
2023 dec 19. 19:30 Politehnica Iasi 1 : 3 FCSB
2023 dec 19. 16:30 U Craiova 1948 2 : 0 Petrolul Ploiesti
2023 dec 18. 19:00 FC Botosani 0 : 2 Dinamo Bukarest
2023 dec 17. 20:00 Sepsi OSK 2 : 1 CFR Kolozsvár
2023 dec 17. 14:00 Universitatea Cluj 0 : 1 Otelul Galati
2023 dec 16. 19:00 FCSB 3 : 0 Hermannstadt Sibiu
2023 dec 16. 16:00 Universitatea Craiova 2 : 2 Politehnica Iasi
2023 dec 16. 13:00 Arad UT 0 : 0 Farul Constanta
2023 dec 15. 19:00 Petrolul Ploiesti 0 : 0 Rapid Bukarest
2023 dec 15. 16:00 Voluntari FC 0 : 1 U Craiova 1948
2023 dec 12. 16:00 Otelul Galati 2 : 3 Sepsi OSK
2023 dec 11. 19:45 Dinamo Bukarest 0 : 1 Universitatea Cluj
2023 dec 11. 16:00 U Craiova 1948 2 : 0 FC Botosani
2023 dec 10. 19:00 CFR Kolozsvár 1 : 1 FCSB
2023 dec 10. 16:00 Farul Constanta 3 : 1 Petrolul Ploiesti
2023 dec 10. 13:00 Hermannstadt Sibiu 2 : 1 Universitatea Craiova
2023 dec 9. 19:45 Rapid Bukarest 1 : 2 Voluntari FC
2023 dec 8. 18:00 Politehnica Iasi 1 : 0 Arad UT
2023 dec 4. 19:00 Sepsi OSK 2 : 1 Dinamo Bukarest
2023 dec 3. 20:00 FCSB 0 : 2 Otelul Galati
2023 dec 3. 15:00 Universitatea Cluj 2 : 1 U Craiova 1948
2023 dec 2. 19:30 Universitatea Craiova 1 : 0 CFR Kolozsvár
2023 dec 2. 16:00 FC Botosani 0 : 0 Rapid Bukarest
2023 dec 2. 13:00 Arad UT 2 : 0 Hermannstadt Sibiu
2023 dec 1. 19:00 Politehnica Iasi 2 : 3 Farul Constanta
2023 dec 1. 16:00 Voluntari FC 0 : 0 Petrolul Ploiesti
2023 nov 27. 19:30 Rapid Bukarest 2 : 3 Universitatea Cluj
2023 nov 27. 16:29 U Craiova 1948 2 : 1 Sepsi OSK

Románia - Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők tabella

Championship Group

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 FCSB 49 10 5 2 3 12:11 +1
2 CFR Kolozsvár 46 10 6 1 3 19:14 +5
3 Universitatea Craiova 44 10 6 1 3 18:14 +4
4 Farul Constanta 36 10 4 2 4 19:20 -1
5 Sepsi OSK 34 10 3 3 4 17:17 0
6 Rapid Bukarest 32 10 1 1 8 13:22 -9

Regular Season

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 FCSB 64 30 19 7 4 53:28 +25
2 Rapid Bukarest 55 30 15 10 5 55:32 +23
3 CFR Kolozsvár 53 30 15 8 7 54:29 +25
4 Universitatea Craiova 49 30 13 10 7 47:38 +9
5 Farul Constanta 43 30 11 10 9 37:38 -1
6 Sepsi OSK 43 30 12 7 11 43:34 +9
7 Universitatea Cluj 42 30 10 12 8 35:38 -3
8 Hermannstadt Sibiu 40 30 9 13 8 36:31 +5
9 Arad UT 40 30 10 10 10 36:43 -7
10 Petrolul Ploiesti 35 30 7 14 9 29:32 -3
11 Otelul Galati 34 30 6 16 8 31:36 -5
12 Politehnica Iasi 33 30 7 12 11 33:44 -11
13 U Craiova 1948 31 30 9 4 17 43:50 -7
14 Dinamo Bukarest 29 30 8 5 17 22:41 -19
15 Voluntari FC 28 30 6 10 14 31:49 -18
16 FC Botosani 21 30 3 12 15 30:52 -22

Relegation Group

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA
1 Arad UT 37 9 5 2 2 15:11 +4
2 Otelul Galati 36 9 6 1 2 11:7 +4
3 Hermannstadt Sibiu 34 9 4 2 3 13:7 +6
4 Universitatea Cluj 33 9 3 3 3 12:10 +2
5 Petrolul Ploiesti 29 9 3 2 4 8:14 -6
6 Politehnica Iasi 27 9 3 1 5 7:8 -1
7 Dinamo Bukarest 25 9 2 4 3 10:12 -2
8 FC Botosani 25 9 4 2 3 11:11 0
9 Voluntari FC 24 9 2 4 3 11:10 +1
10 U Craiova 1948 22 9 1 3 5 8:16 -8

Összesített tabella

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA Sor
1 FCSB 81 40 24 9 7 65:39 +26 -3
2 CFR Kolozsvár 72 40 21 9 10 73:43 +30 +5
3 Universitatea Craiova 68 41 19 12 10 67:53 +14 =1
4 Rapid Bukarest 59 40 16 11 13 68:54 +14 +1
5 Farul Constanta 57 40 15 12 13 56:58 -2 -1
6 Arad UT 57 39 15 12 12 51:54 -3 -1
7 Sepsi OSK 55 40 15 10 15 60:51 +9 -1
8 Universitatea Cluj 54 41 14 16 11 50:50 0 =1
9 Hermannstadt Sibiu 54 39 13 15 11 49:38 +11 +1
10 Otelul Galati 53 40 12 17 11 42:45 -3 -1
11 Petrolul Ploiesti 46 39 10 16 13 37:46 -9 -1
12 Politehnica Iasi 43 39 10 13 16 40:52 -12 +2
13 Dinamo Bukarest 39 39 10 9 20 32:53 -21 +1
14 Voluntari FC 38 39 8 14 17 42:59 -17 -1
15 U Craiova 1948 37 39 10 7 22 51:66 -15 -2
16 FC Botosani 35 39 7 14 18 41:63 -22 -1

Ezen az oldalon találod meg az összes jelenleg aktív tippet a Románia - Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők bajnokságból, melyet felhasználóink a portálunkon különböző tippjátékokba és tippversenyekbe beküldtek.

A felhasználók tippjein kivül szerkesztőségünktől is találsz itt foci tippeket és elemzéseket is, melyeket elolvasva pontosabb információkat kapsz. Ezen adatok segíthetnek a saját tipped véglegesítésében vagy éppen egy új ötletet is beszerezhetsz a tippeléshez.

Amennyiben nem találsz itt tippeket, azt jelenti, hogy még senki nem tippelt a Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők elkövetkező mérkőzésekre. Az is meglehet, hogy ezen a napon kevésbé népszerű mérkőzéseket rendeznek a liga i feljutást/kiesést eldöntő selejtezőkban, vagy éppenséggel szünetel a bajnokság.

A mérkőzések programja mellett megtalálod az aktuális Románia - Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők forduló élő közvetítés programját is. A jelölt mérkőzéseket élőben követheted a megadott fogadóirodánál, ha aktív számlával rendelkezel és arra a mérkőzésre nincs földrajzi korlátozás a te esetedben.

Megtekintheted a Liga I feljutást/kiesést eldöntő selejtezők tabelláját is ezen az oldalon. A tabella naponta frissül.

A korábbi eredmények segítségével könnyebben kialakíthatsz egy képet a bajnokság vagy verseny aktuális állásáról. Az eredmények fontos információt jelentenek tippeléskor.

Egy mérkőzésre kattintva még több információt megtudhatsz az illető eseményről, és megtekintheted a mérkőzésre beküldött összes tippet, legyen az 1X2, hendikep vagy éppen gólokra fogadás.