Kézilabda

Bajnokok Ligája tippek

Bajnokok Ligája eredmények

H E V
márc 31. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 30 : 20 Brest HC Meshkov
márc 31. 17:00 Pick Szeged 23 : 16 Wisła Płock
márc 30. 19:30 HC Vardar Skopje 32 : 30 HC PPD Zagreb
márc 30. 19:00 HBC Nantes 30 : 27 Rhein-Neckar Löwen
márc 30. 17:30 Telekom Veszprém 35 : 29 Sporting CP
márc 30. 16:00 KS Vive Tauron Kielce 34 : 29 HC Motor Zaporozhye
márc 24. 18:00 Sporting CP 28 : 30 Telekom Veszprém
márc 24. 16:00 Wisła Płock 20 : 22 Pick Szeged
márc 23. 20:30 HC PPD Zagreb 18 : 27 HC Vardar Skopje
márc 23. 18:00 Brest HC Meshkov 28 : 30 Flensburg-Handewitt SG
márc 23. 17:30 HC Motor Zaporozhye 33 : 33 KS Vive Tauron Kielce
márc 20. 19:00 Rhein-Neckar Löwen 34 : 32 HBC Nantes
márc 3. 17:00 Paris HB 31 : 25 HC Motor Zaporozhye
márc 3. 17:00 Pick Szeged 26 : 26 RK Zagreb
márc 3. 16:50 Skjern Håndbold 35 : 32 Celje Pivovarna Lasko
márc 3. 15:10 Bjerringbro-Silkeborg 20 : 27 Wisła Płock
márc 2. 17:30 FC Barcelona Lassa 30 : 25 Rhein-Neckar Löwen
márc 2. 17:30 Brest HC Meshkov 32 : 23 IFK Kristianstad
márc 2. 17:30 HC Vardar Skopje 33 : 27 Montpellier HB
márc 2. 17:30 KS Vive Tauron Kielce 35 : 36 Telekom Veszprém
febr 28. 19:00 CS Dinamo Bucuresti 26 : 27 Sporting CP
febr 27. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 29 : 29 HBC Nantes
febr 24. 19:00 Montpellier HB 28 : 36 FC Barcelona Lassa
febr 24. 17:00 RK Zagreb 21 : 22 Flensburg-Handewitt SG
febr 24. 17:00 Telekom Veszprém 28 : 20 Brest HC Meshkov
febr 24. 17:00 HC Motor Zaporozhye 33 : 23 Skjern Håndbold
febr 24. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 32 : 36 Paris HB
2018 nov 24. 14:00 Chekhovski Medvedi Moscow 38 : 26 Tatran Presov
febr 23. 19:00 Sporting CP 32 : 31 CS Dinamo Bucuresti
febr 23. 19:00 IFK Kristianstad 30 : 32 HC Vardar Skopje
febr 23. 18:00 Wisła Płock 22 : 26 Bjerringbro-Silkeborg
febr 23. 17:30 HBC Nantes 29 : 26 Pick Szeged
febr 20. 19:00 Rhein-Neckar Löwen 30 : 29 KS Vive Tauron Kielce
febr 17. 19:30 FC Barcelona Lassa 43 : 26 IFK Kristianstad
febr 17. 19:00 Paris HB 33 : 28 RK Zagreb
febr 17. 17:00 Pick Szeged 30 : 29 HC Motor Zaporozhye
febr 17. 16:50 Skjern Håndbold 32 : 34 HBC Nantes
febr 16. 18:00 KS Vive Tauron Kielce 27 : 28 Montpellier HB
febr 16. 17:30 Brest HC Meshkov 27 : 24 Rhein-Neckar Löwen
febr 16. 17:30 HC Vardar Skopje 27 : 29 Telekom Veszprém
febr 13. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 27 : 26 Celje Pivovarna Lasko
febr 10. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 28 : 29 Pick Szeged
febr 10. 17:00 HC Motor Zaporozhye 28 : 26 Flensburg-Handewitt SG
febr 10. 17:00 RK Zagreb 32 : 29 Skjern Håndbold
febr 9. 19:00 IFK Kristianstad 33 : 34 KS Vive Tauron Kielce
febr 9. 17:30 Montpellier HB 29 : 23 Brest HC Meshkov
febr 9. 17:30 Telekom Veszprém 29 : 26 FC Barcelona Lassa
febr 7. 20:45 HBC Nantes 31 : 35 Paris HB
febr 6. 19:00 Rhein-Neckar Löwen 27 : 30 HC Vardar Skopje
2018 dec 2. 19:00 Telekom Veszprém 25 : 19 Montpellier HB
2018 dec 2. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 29 : 29 HBC Nantes
2018 dec 2. 16:50 Bjerringbro-Silkeborg 29 : 28 Sporting CP
2018 dec 2. 16:30 FC Barcelona Lassa 41 : 32 Brest HC Meshkov
2018 dec 1. 20:00 ABANCA Ademar León 24 : 24 Elverum
2018 dec 1. 19:30 Tatran Presov 30 : 24 HC Metalurg
2018 dec 1. 18:30 IFK Kristianstad 27 : 32 Rhein-Neckar Löwen
2018 dec 1. 17:30 Paris HB 38 : 28 Skjern Håndbold
2018 dec 1. 17:30 HC Vardar Skopje 28 : 27 KS Vive Tauron Kielce
2018 dec 1. 17:00 RK Zagreb 27 : 25 HC Motor Zaporozhye
2018 dec 1. 14:00 Besiktas JK Istanbul 27 : 30 Chekhovski Medvedi Moscow
2018 nov 29. 20:00 Wacker Thun 29 : 33 CS Dinamo Bucuresti
2018 nov 28. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 27 : 25 Pick Szeged
2018 nov 28. 17:15 Cocks 27 : 26 Wisła Płock
2018 nov 25. 18:10 Elverum 29 : 28 Wacker Thun
2018 nov 25. 17:00 Montpellier HB 30 : 31 IFK Kristianstad
2018 nov 25. 17:00 HC Motor Zaporozhye 36 : 27 Celje Pivovarna Lasko
2018 nov 25. 16:50 Skjern Håndbold 24 : 31 Flensburg-Handewitt SG
2018 nov 24. 19:30 Sporting CP 34 : 28 Besiktas JK Istanbul
2018 nov 24. 19:15 RK Zagreb 27 : 27 HBC Nantes
2018 nov 24. 18:00 KS Vive Tauron Kielce 36 : 42 FC Barcelona Lassa
2018 nov 24. 17:30 Pick Szeged 33 : 32 Paris HB
2018 nov 24. 17:30 HC Metalurg 29 : 33 Bjerringbro-Silkeborg
2018 nov 24. 16:00 Wisła Płock 25 : 23 ABANCA Ademar León
2018 nov 24. 15:00 Brest HC Meshkov 31 : 31 HC Vardar Skopje
2018 nov 21. 19:00 Rhein-Neckar Löwen 25 : 29 Telekom Veszprém
2018 nov 21. 18:30 CS Dinamo Bucuresti 24 : 22 Cocks
2018 nov 18. 18:10 Elverum 29 : 28 CS Dinamo Bucuresti
2018 nov 18. 17:00 Pick Szeged 33 : 33 Skjern Håndbold
2018 nov 18. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 30 : 21 RK Zagreb
2018 nov 18. 17:00 HBC Nantes 23 : 27 HC Motor Zaporozhye
2018 nov 18. 13:30 Bjerringbro-Silkeborg 29 : 30 Tatran Presov
2018 nov 17. 19:30 ABANCA Ademar León 23 : 20 Cocks
2018 nov 17. 19:30 Sporting CP 33 : 31 Chekhovski Medvedi Moscow
2018 nov 17. 18:00 FC Barcelona Lassa 34 : 26 HC Vardar Skopje
2018 nov 17. 18:00 KS Vive Tauron Kielce 34 : 31 Brest HC Meshkov
2018 nov 17. 17:30 Telekom Veszprém 36 : 27 IFK Kristianstad
2018 nov 17. 14:00 Besiktas JK Istanbul 23 : 22 HC Metalurg
2018 nov 15. 20:00 Wacker Thun 23 : 25 Wisła Płock
2018 nov 14. 20:40 Montpellier HB 31 : 26 Rhein-Neckar Löwen
2018 nov 14. 18:45 Flensburg-Handewitt SG 20 : 27 Paris HB
2018 nov 11. 17:30 HC Vardar Skopje 26 : 30 FC Barcelona Lassa
2018 nov 11. 17:00 HC Motor Zaporozhye 30 : 30 HBC Nantes
2018 nov 11. 16:50 Skjern Håndbold 26 : 29 Pick Szeged
2018 nov 11. 14:15 Cocks 31 : 29 Wacker Thun
2018 nov 10. 20:00 RK Zagreb 24 : 22 Celje Pivovarna Lasko
2018 nov 10. 18:45 IFK Kristianstad 32 : 29 Telekom Veszprém
2018 nov 10. 18:00 Wisła Płock 30 : 28 Elverum
2018 nov 10. 18:00 Tatran Presov 27 : 23 Besiktas JK Istanbul
2018 nov 10. 17:30 Paris HB 29 : 28 Flensburg-Handewitt SG
2018 nov 10. 15:00 Brest HC Meshkov 26 : 35 KS Vive Tauron Kielce
2018 nov 10. 14:00 Chekhovski Medvedi Moscow 24 : 30 Bjerringbro-Silkeborg
2018 nov 8. 19:00 HC Metalurg 24 : 31 Sporting CP
2018 nov 8. 17:00 CS Dinamo Bucuresti 35 : 30 ABANCA Ademar León
2018 nov 7. 19:00 Rhein-Neckar Löwen 37 : 27 Montpellier HB
2018 nov 4. 19:00 FC Barcelona Lassa 31 : 27 KS Vive Tauron Kielce
2018 nov 4. 18:15 Flensburg-Handewitt SG 26 : 22 Skjern Håndbold
2018 nov 4. 17:00 Paris HB 33 : 31 Pick Szeged
2018 nov 4. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 33 : 28 HC Motor Zaporozhye
2018 nov 4. 17:00 HC Metalurg 25 : 24 Chekhovski Medvedi Moscow
2018 nov 4. 15:10 Bjerringbro-Silkeborg 34 : 27 Besiktas JK Istanbul
2018 nov 3. 19:30 ABANCA Ademar León 24 : 21 Wacker Thun
2018 nov 3. 19:30 IFK Kristianstad 29 : 29 Montpellier HB
2018 nov 3. 19:30 Sporting CP 26 : 28 Tatran Presov
2018 nov 3. 18:00 Wisła Płock 29 : 28 CS Dinamo Bucuresti
2018 nov 3. 17:30 Telekom Veszprém 28 : 29 Rhein-Neckar Löwen
2018 nov 3. 17:30 HC Vardar Skopje 30 : 23 Brest HC Meshkov
2018 nov 3. 17:30 HBC Nantes 23 : 20 RK Zagreb
2018 nov 3. 15:00 Cocks 25 : 28 Elverum

2019 márc 31. 00:02

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Sport minden mennyiségben.

2019 márc 24. 00:05

Férfi kézi BL: Wisla Plock - Szeged

Javier Sabaté szerint nincs gyenge pontja a Szegednek.

2019 márc 24. 00:03

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Élőben a magyar válogatott Horvátország elleni meccse.

2019 márc 23. 06:44

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Élőben követhető a spanyol-norvég Eb-selejtező.

2019 márc 20. 00:05

Élő tv-sportközvetítések: Szerda

A szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

2019 márc 2. 00:30

Férfi kézi BL: Vive Kielce - Veszprém

A csoport második helye a tét a Veszprém számára a BL-ben.

Bajnokok Ligája tabella

Group C
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Bjerringbro FH 10 8 0 2 323:273 16
2 Sporting Lisboa CP 10 7 0 3 304:277 14
3 Prešov 10 7 0 3 278:268 14
4 Chehovski Medvedi Moskau 10 4 0 6 280:279 8
5 Besiktas Istanbul 10 3 0 7 255:289 6
6 Metalurg Skopje 10 1 0 9 246:300 2
Group D
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Dinamo Bucuresti 10 7 0 3 293:280 14
2 Wisla Plock SSA 10 7 0 3 278:250 14
3 Elverum 10 6 1 3 278:272 13
4 Caja Espana Ademar 10 5 2 3 252:251 12
5 Riihim 10 2 2 6 246:269 6
6 Wacker Thun 10 0 1 9 268:293 1

Group A
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 FC Barcelona 14 12 0 2 486:391 24
2 Veszprém 14 10 0 4 410:382 20
3 Vardar Vatrost. Skopje 14 9 1 4 406:390 19
4 Kielce Vive KS 14 7 0 7 439:430 14
5 Rhein-Neckar-Löwen 14 7 0 7 418:410 14
6 Brestskiy HC Meshkovo 14 4 1 9 379:419 9
7 Montpellier HB 14 3 1 10 377:414 7
8 Kristianstad IFK 14 2 1 11 396:475 5
Group B
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Paris Handball 14 13 0 1 455:385 26
2 Szeged Pick SC 14 9 2 3 411:397 20
3 Flensburg-Handewitt 14 7 1 6 378:370 15
4 Nantes HBC 14 5 4 5 421:408 14
5 Zaporozhye ZTR 14 5 1 8 413:412 11
6 Croatia Osiguranje-Zagreb 14 4 3 7 359:388 11
7 Skjern 14 3 2 9 398:439 8
8 Celje Pivovarna Lasko 14 3 1 10 380:416 7