Kézilabda

Bajnokok Ligája tippek

Bajnokok Ligája eredmények

H E V
Tegnap, 20:00 FC Porto/Vitalis 29 : 30 THW Kiel
Tegnap, 19:00 IFK Kristianstad 29 : 29 CS Dinamo Bucuresti
Tegnap, 18:00 Tatran Presov 22 : 37 Sporting CP
nov 10. 19:00 THW Kiel 27 : 28 FC Porto/Vitalis
nov 10. 18:00 Wisła Płock 34 : 28 Chekhovski Medvedi Moscow
nov 10. 17:00 Pick Szeged 32 : 25 Elverum
nov 10. 17:00 HC Motor Zaporozhye 25 : 26 Montpellier HB
nov 10. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 24 : 22 HC PPD Zagreb
nov 10. 16:50 Aalborg Håndbold 30 : 34 FC Barcelona Lassa
nov 10. 15:10 GOG Håndbold 37 : 37 IFK Kristianstad
nov 9. 19:30 Sporting CP 36 : 26 RK Eurofarm Rabotnik
nov 9. 17:30 HC Vardar Skopje 28 : 28 KS Vive Tauron Kielce
nov 9. 17:30 Brest HC Meshkov 30 : 37 Telekom Veszprém
nov 9. 16:00 Bidasoa Irun 27 : 27 Tatran Presov
nov 9. 16:00 IK Sävehof 28 : 22 Cocks
nov 6. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 29 : 30 Paris HB
nov 6. 17:15 CS Dinamo Bucuresti 27 : 26 Kadetten Schaffhausen
nov 3. 19:00 Elverum 30 : 30 HC PPD Zagreb
nov 3. 17:00 HC Vardar Skopje 36 : 31 Brest HC Meshkov
nov 3. 17:00 HC Motor Zaporozhye 27 : 30 THW Kiel
nov 3. 17:00 Pick Szeged 31 : 24 Celje Pivovarna Lasko
nov 2. 19:30 FC Porto/Vitalis 23 : 23 Montpellier HB
nov 2. 18:00 Tatran Presov 31 : 29 RK Eurofarm Rabotnik
nov 2. 17:30 Sporting CP 38 : 29 Cocks
nov 2. 17:15 Paris HB 37 : 24 Aalborg Håndbold
nov 2. 16:00 IK Sävehof 24 : 33 Bidasoa Irun
nov 2. 15:00 KS Vive Tauron Kielce 34 : 33 Telekom Veszprém
nov 2. 14:00 Chekhovski Medvedi Moscow 37 : 26 IFK Kristianstad
okt 31. 20:15 Kadetten Schaffhausen 40 : 28 GOG Håndbold
okt 30. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 27 : 34 FC Barcelona Lassa
okt 30. 18:00 CS Dinamo Bucuresti 29 : 20 Wisła Płock
okt 20. 17:00 HC PPD Zagreb 21 : 26 Pick Szeged
okt 20. 17:00 RK Eurofarm Rabotnik 23 : 24 Tatran Presov
okt 20. 17:00 Cocks 25 : 23 Sporting CP
okt 20. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 32 : 25 Elverum
okt 20. 16:50 Aalborg Håndbold 31 : 28 Flensburg-Handewitt SG
okt 20. 16:00 Wisła Płock 26 : 26 CS Dinamo Bucuresti
okt 20. 15:10 GOG Håndbold 35 : 30 Kadetten Schaffhausen
okt 20. 12:10 Bidasoa Irun 39 : 23 IK Sävehof
okt 19. 20:00 FC Barcelona Lassa 36 : 32 Paris HB
okt 19. 18:00 IFK Kristianstad 36 : 28 Chekhovski Medvedi Moscow
okt 19. 17:30 Telekom Veszprém 39 : 30 HC Vardar Skopje
okt 19. 17:15 Montpellier HB 30 : 33 THW Kiel
okt 19. 17:00 Brest HC Meshkov 27 : 31 KS Vive Tauron Kielce
okt 19. 16:30 FC Porto/Vitalis 35 : 35 HC Motor Zaporozhye
okt 13. 17:00 RK Eurofarm Rabotnik 31 : 30 Cocks
okt 13. 17:00 Paris HB 27 : 18 Celje Pivovarna Lasko
okt 13. 16:50 Aalborg Håndbold 28 : 35 Pick Szeged
okt 13. 15:10 GOG Håndbold 28 : 27 Wisła Płock
okt 13. 15:00 Telekom Veszprém 38 : 28 FC Porto/Vitalis
okt 12. 20:00 FC Barcelona Lassa 33 : 24 Elverum
okt 12. 19:30 Sporting CP 30 : 30 Bidasoa Irun
okt 12. 18:30 Brest HC Meshkov 33 : 31 HC Motor Zaporozhye
okt 12. 18:00 Tatran Presov 23 : 28 IK Sävehof
okt 12. 18:00 KS Vive Tauron Kielce 27 : 29 Montpellier HB
okt 12. 17:30 HC Vardar Skopje 20 : 31 THW Kiel
okt 12. 15:00 Chekhovski Medvedi Moscow 20 : 30 CS Dinamo Bucuresti
okt 10. 19:00 IFK Kristianstad 24 : 24 Kadetten Schaffhausen
okt 9. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 20 : 17 HC PPD Zagreb
szept 29. 19:00 Montpellier HB 23 : 18 Telekom Veszprém
szept 29. 19:00 Kadetten Schaffhausen 32 : 23 Chekhovski Medvedi Moscow
szept 29. 17:30 Wisła Płock 36 : 29 IFK Kristianstad
szept 29. 17:00 HC Motor Zaporozhye 30 : 31 HC Vardar Skopje
szept 29. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 28 : 29 Aalborg Håndbold
szept 29. 12:10 Bidasoa Irun 26 : 25 RK Eurofarm Rabotnik
szept 28. 20:30 HC PPD Zagreb 19 : 36 FC Barcelona Lassa
szept 28. 20:00 FC Porto/Vitalis 33 : 30 KS Vive Tauron Kielce
szept 28. 17:30 Elverum 22 : 25 Paris HB
szept 28. 17:30 Pick Szeged 24 : 24 Flensburg-Handewitt SG
szept 26. 19:00 IK Sävehof 29 : 24 Sporting CP
szept 25. 19:00 THW Kiel 31 : 23 Brest HC Meshkov
szept 25. 18:00 Cocks 29 : 27 Tatran Presov
szept 25. 18:00 CS Dinamo Bucuresti 35 : 28 GOG Håndbold
szept 22. 20:00 KS Vive Tauron Kielce 33 : 26 HC Motor Zaporozhye
szept 22. 19:00 Paris HB 30 : 25 Pick Szeged
szept 22. 17:00 HC Vardar Skopje 32 : 27 FC Porto/Vitalis
szept 22. 16:50 Aalborg Håndbold 30 : 20 HC PPD Zagreb
szept 22. 15:10 GOG Håndbold 38 : 31 Chekhovski Medvedi Moscow
szept 21. 20:00 FC Barcelona Lassa 45 : 21 Celje Pivovarna Lasko
szept 21. 19:30 Sporting CP 32 : 24 Tatran Presov
szept 21. 17:30 Brest HC Meshkov 25 : 27 Montpellier HB
szept 21. 17:30 Telekom Veszprém 31 : 37 THW Kiel
szept 21. 16:00 Bidasoa Irun 34 : 19 Cocks
szept 21. 15:00 Wisła Płock 27 : 23 Kadetten Schaffhausen
szept 18. 19:00 IK Sävehof 25 : 24 RK Eurofarm Rabotnik
szept 18. 19:00 Flensburg-Handewitt SG 26 : 19 Elverum
szept 18. 17:00 CS Dinamo Bucuresti 28 : 25 IFK Kristianstad
szept 15. 19:00 THW Kiel 30 : 30 KS Vive Tauron Kielce
szept 15. 19:00 Elverum 24 : 34 Aalborg Håndbold
szept 15. 17:00 IFK Kristianstad 24 : 33 GOG Håndbold
szept 15. 17:00 Telekom Veszprém 40 : 28 HC Motor Zaporozhye
szept 15. 17:00 Celje Pivovarna Lasko 24 : 25 Flensburg-Handewitt SG
szept 15. 17:00 RK Eurofarm Rabotnik 29 : 30 Sporting CP
szept 14. 20:00 HC PPD Zagreb 29 : 37 Paris HB
szept 14. 19:30 FC Porto/Vitalis 27 : 25 Brest HC Meshkov
szept 14. 18:00 Tatran Presov 23 : 25 Bidasoa Irun
szept 14. 17:30 Pick Szeged 31 : 28 FC Barcelona Lassa
szept 14. 17:15 Montpellier HB 31 : 33 HC Vardar Skopje
szept 14. 15:00 Chekhovski Medvedi Moscow 25 : 23 Wisła Płock
szept 12. 20:15 Kadetten Schaffhausen 28 : 28 CS Dinamo Bucuresti
szept 11. 18:00 Cocks 25 : 30 IK Sävehof
jún 2. 18:00 HC Vardar Skopje 27 : 24 Telekom Veszprém
jún 2. 15:15 FC Barcelona Lassa 40 : 35 KS Vive Tauron Kielce
jún 1. 18:00 FC Barcelona Lassa 27 : 29 HC Vardar Skopje
jún 1. 15:15 Telekom Veszprém 33 : 30 KS Vive Tauron Kielce

Tegnap, 1:01

Élő tv-sportközvetítések: Szerda

Nadal délután, Zverev este játszik.

2019 nov 10. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Húzós lesz a vasárnapi program.

2019 nov 9. 10:10

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Kényeztető percek jönnek szombat délután.

2019 nov 6. 01:00

Élő tv-sportközvetítések: Szerda

Kopásra van ítélve szerdán a távkapcsoló.

2019 okt 20. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Nagy rangadóval zárul a hét Angliában.

2019 okt 18. 00:04

Férfi kézilabda BL: Edzőváltás a címvédő Vardar Szkopje csapatánál

A Veszprémnek jól jöhet a szkopjei zavar.

Bajnokok Ligája tabella

Group C
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 CD Bidasoa 7 5 2 0 214:171 12
2 Sporting Lisboa CP 8 5 1 2 250:214 11
3 Sävehof IK 7 5 0 2 187:190 10
4 Prešov 8 2 1 5 201:230 5
5 Riihim 7 2 0 5 179:211 4
6 Rabotnik 7 1 0 6 187:202 2
Group D
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Dinamo Bucuresti 8 5 3 0 232:202 13
2 Svendborg TGI 7 4 1 2 227:224 9
3 Wisla Plock SSA 7 3 1 3 193:188 7
4 Kadetten Schaffhausen 7 2 2 3 203:192 6
5 Kristianstad IFK 8 1 3 4 230:252 5
6 Chehovski Medvedi Moskau 7 2 0 5 192:219 4

Group A
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 FC Barcelona 7 6 0 1 246:184 12
2 Paris Handball 7 6 0 1 218:183 12
3 Szeged Pick SC 7 5 1 1 204:180 11
4 AAB Handbold 7 4 0 3 206:206 8
5 Flensburg-Handewitt 7 3 1 3 179:179 7
6 Celje Pivovarna Lasko 7 2 0 5 171:204 4
7 Elverum 7 0 1 6 169:212 1
8 Croatia Osiguranje-Zagreb 7 0 1 6 158:203 1
Group B
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Kiel 8 6 1 1 249:218 13
2 Vardar Vatrost. Skopje 7 4 1 2 210:217 9
3 Montpellier HB 7 4 1 2 189:184 9
4 Veszprém 7 4 0 3 236:210 8
5 Kielce Vive KS 7 3 2 2 213:206 8
6 Porto Vitalis FC 8 3 2 3 230:240 8
7 Brestskiy HC Meshkovo 7 1 0 6 194:220 2
8 Motor-ZNTU-ZAS Zaporozhye 7 0 1 6 202:228 1