Foci

Bajnokok Ligája Selejtező tippek

Mérkőzés Oddsok
szept 22. 21:00 FC Krasnodar - PAOK Thessaloniki
1 tipp
 
szept 22. 21:00 Slavia Prága - FC Midtjylland
1 tipp
 
szept 22. 21:00 Maccabi Tel Aviv - Red Bull Salzburg
1 tipp
 
szept 22. 21:00 Slavia Praha - Midtjylland  
szept 23. 21:00 AA Gent - Dynamo Kyiv
1 tipp
 
szept 23. 21:00 Molde - Ferencváros
3 tipp
 
szept 23. 21:00 Olympiakos Piraeus - Omonia Nikósia  
szept 23. 21:00 Olympiakosz - Omonia Nicosia  

Bajnokok Ligája Selejtező eredmények

H E V
szept 16. 20:30 FC Midtjylland 3 : 0 Young Boys
szept 16. 19:00 Qarabağ 0 : 1 Molde
szept 16. 19:00 Maccabi Tel Aviv 1 : 0 Dinamo Brest
szept 16. 19:00 Ferencváros 2 : 1 Dinamo Zagreb
szept 16. 17:00 Omonia Nicosia 2 : 1 Red Star Belgrade
szept 15. 20:30 AA Gent 2 : 1 Rapid Wien
szept 15. 20:00 PAOK Thessaloniki 2 : 1 Benfica
szept 15. 19:00 Dynamo Kyiv 2 : 0 AZ Alkmaar
aug 26. 20:45 Celtic 1 : 2 Ferencváros
aug 26. 20:15 Young Boys 3 : 1 KI Klaksvik
aug 26. 20:00 Dinamo Brest 2 : 1 FK Sarajevo
aug 26. 20:00 Légia Varsó 0 : 2 Omonia Nicosia
aug 26. 20:00 CFR Cluj 2 : 3 Dinamo Zagreb
aug 26. 19:30 Ludogorets Razgrad 0 : 1 FC Midtjylland
aug 26. 19:00 Lokomotiva Zagreb 0 : 1 Rapid Wien
aug 26. 18:00 Qarabağ 2 : 1 Sheriff Tiraspol
aug 26. 18:00 NK Celje 1 : 2 Molde
aug 26. 18:00 Sūduva Marijampolė 0 : 3 Maccabi Tel Aviv
aug 26. 16:30 AZ Alkmaar 3 : 1 Viktoria Plzeň
aug 25. 20:00 KF Tirana 0 : 1 Red Star Belgrade
aug 25. 20:00 PAOK Thessaloniki 3 : 1 Beşiktaş A.Ş.
aug 19. 21:00 Floriana FC 0 : 2 CFR Cluj
aug 19. 20:00 Connah's Quay FC 0 : 2 FK Sarajevo
aug 19. 20:00 Budućnost Podgorica 1 : 3 Ludogorets Razgrad
aug 19. 20:00 Sheriff Tiraspol 2 : 0 CS Fola Esch
aug 19. 20:00 KI Klaksvik 3 : 0 Slovan Bratislava
aug 19. 19:00 Dinamo Tbilisi 0 : 2 KF Tirana
aug 19. 19:00 NK Celje 3 : 0 Dundalk
aug 19. 19:00 Maccabi Tel Aviv 2 : 0 Riga FC
aug 19. 19:00 Ferencváros 2 : 0 Djurgårdens IF
aug 19. 18:30 Flora Tallinn 1 : 2 Sūduva Marijampolė
aug 19. 18:00 Molde 5 : 0 KuPS
aug 19. 17:00 Ararat-Armenia FC 0 : 1 Omonia Nicosia
aug 18. 21:00 Red Star Belgrade 5 : 0 Europa FC
aug 18. 20:45 Celtic 6 : 0 KR Reykjavík
aug 18. 20:00 Dinamo Brest 6 : 3 FC Astana
aug 18. 19:00 Légia Varsó 1 : 0 Linfield
aug 18. 18:00 Qarabağ 4 : 0 Sileks Kratovo
aug 11. 18:00 Linfield Belfast 3 : 0 Drita
aug 8. 19:30 Drita 2 : 1 Inter d'Escaldes CM
aug 8. 15:00 SP Tre Fiori 0 : 2 Linfield

2020 szept 13. 22:11

Eljött a revans ideje?

A tavalyihoz hasonlóan idén is a selejtező harmadik körében csap össze a Fradi és Dinamo Zagreb.

2020 szept 16. 00:05

BL-selejtező: Ferencváros - Dinamo Zagreb fogadási lehetőségek

Tokmac Nguen sikeres élesítésen esett át múlt pénteken.

2020 szept 16. 00:01

Szerdán a Fradin az ország szeme

A Dinamo Zagreb ellen játszanak a zöld-fehérek.

2020 szept 15. 08:17

Folytatódik a Bajnokok Ligája selejtezőköre

Három mérkőzés lesz keddi játéknapon.

Bajnokok Ligája Selejtező tabella