Jégkorong

KHL tippek

Mérkőzés Oddsok
dec 17. 12:30 Kunlun Red Star - Admiral Vladivostok
dec 17. 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk
dec 17. 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk
dec 17. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk
dec 17. 17:10 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl  
dec 17. 17:30 Spartak Moszkva - Vityaz Podolsk
dec 17. 17:30 SKA St Petersburg v Severstal Cherepovec
dec 17. 17:30 Dinamo Moszkva - Jokerit
dec 17. 17:30 SKA St. Petersburg - Severstal Cherepovets
dec 17. 18:30 Dynamo Riga - CSKA Moszkva
dec 18. 12:30 Red Star Kunlun - Admiral Vladivostok  
dec 18. 17:00 Nižnyj Novgorod - Barys Astana  
dec 18. 17:10 Dynamo Minsk - Sochi  
dec 19. 15:00 Čeljabinsk - Chabarovsk Amur  
dec 19. 15:00 Jekatěrinburg - Nižněkamsk  
dec 19. 17:30 Kazaň - Ufa  
dec 19. 17:30 Dynamo Moskva - Čerepovec  
dec 19. 17:30 Jokerit Helsinki - Jaroslavl  
dec 19. 17:30 Omsk - Novosibirsk  
dec 19. 17:30 Vitiaz Chekhov - Dinamo Riga  
dec 19. 18:00 Petrohrad - CSKA Moskva  
dec 20. 17:30 Vitiaz Chekhov - Barys Astana  
dec 20. 17:30 Spartak Moskva - Sochi  
dec 21. 08:00 Admiral Vladivostok - Dynamo Minsk  
dec 21. 08:00 Red Star Kunlun - Nižnyj Novgorod  
dec 21. 13:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk  

KHL eredmények

H E V
dec 9. 17:30 Avangard Omsk 2 : 3 Barys Nur-Sultan
dec 9. 17:30 Dinamo Moszkva 2 : 3 SKA St. Petersburg
dec 9. 17:30 Jokerit 3 : 2 Spartak Moszkva
dec 9. 17:30 Vityaz Podolsk 3 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
dec 9. 15:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Sibir Novosibirsk
dec 9. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 5 : 1 Dynamo Riga
dec 9. 10:00 Amur Khabarovsk 2 : 3 Kunlun Red Star
dec 8. 15:10 Dinamo Minsk 2 : 5 CSKA Moszkva
dec 8. 15:00 Avangard Omsk 3 : 0 Ak Bars Kazan
dec 8. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
dec 8. 15:00 Severstal Cherepovets 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
dec 7. 15:30 Sochi 1 : 4 Barys Nur-Sultan
dec 7. 13:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 4 Dynamo Riga
dec 7. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 0 : 1 Traktor Chelyabinsk
nov 12. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 5 : 2 Traktor Chelyabinsk
dec 7. 08:00 Admiral Vladivostok 5 : 4 Kunlun Red Star
dec 6. 17:10 Dinamo Minsk 3 : 4 Severstal Cherepovets
dec 6. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 0 : 4 Dinamo Moszkva
dec 6. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 4 Ak Bars Kazan
dec 6. 13:30 Sibir Novosibirsk 3 : 4 Jokerit
dec 6. 10:30 Admiral Vladivostok 3 : 1 Vityaz Podolsk
dec 5. 17:30 Neftekhimik Nizhnekamsk 6 : 4 Traktor Chelyabinsk
dec 5. 17:30 Sochi 2 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
dec 5. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 2 Metallurg Magnitogorsk
dec 4. 18:30 Dynamo Riga 0 : 1 Severstal Cherepovets
dec 4. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 1 Dinamo Moszkva
dec 4. 17:30 SKA St. Petersburg 2 : 1 Ak Bars Kazan
dec 4. 14:30 Barys Nur-Sultan 2 : 4 Jokerit
dec 4. 13:30 Sibir Novosibirsk 5 : 2 Avangard Omsk
dec 4. 12:30 Kunlun Red Star 4 : 3 Spartak Moszkva
dec 4. 10:00 Amur Khabarovsk 2 : 3 Vityaz Podolsk
dec 3. 17:30 Sochi 4 : 1 Dinamo Minsk
dec 3. 17:30 Torpedo Nizhny Novgorod 2 : 3 Avtomobilist Yekaterinburg
dec 3. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
dec 3. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 5 : 2 Traktor Chelyabinsk
dec 2. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 4 SKA St. Petersburg
dec 2. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 2 : 3 Jokerit
dec 2. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 1 Vityaz Podolsk
dec 2. 10:00 Admiral Vladivostok 0 : 2 Spartak Moszkva
dec 2. 10:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Avangard Omsk
dec 1. 15:00 Ak Bars Kazan 5 : 2 Dinamo Moszkva
dec 1. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 0 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
dec 1. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 1 Sochi
dec 1. 15:00 Severstal Cherepovets 4 : 6 Sibir Novosibirsk
dec 1. 12:00 Barys Nur-Sultan 5 : 1 Dinamo Minsk
nov 30. 15:30 Dynamo Riga 3 : 5 SKA St. Petersburg
nov 30. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 0 Salavat Yulaev Ufa
nov 30. 08:00 Kunlun Red Star 3 : 2 Avangard Omsk
nov 30. 08:00 Amur Khabarovsk 5 : 0 Spartak Moszkva
nov 28. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 3 Avangard Omsk
nov 29. 17:30 Jokerit 1 : 4 Sibir Novosibirsk
nov 29. 17:00 Ak Bars Kazan 0 : 1 Sochi
nov 29. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 6 : 3 Dinamo Minsk
nov 29. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 2 Dinamo Moszkva
nov 28. 17:30 Severstal Cherepovets 1 : 0 Admiral Vladivostok
nov 28. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 3 CSKA Moszkva
nov 28. 15:00 Traktor Chelyabinsk 4 : 2 Salavat Yulaev Ufa
nov 28. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 2 Barys Nur-Sultan
nov 27. 17:30 SKA St. Petersburg 4 : 2 Sochi
nov 27. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
nov 27. 17:00 Ak Bars Kazan 2 : 1 Sibir Novosibirsk
nov 26. 17:30 Dinamo Moszkva 4 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
nov 26. 17:30 Jokerit 4 : 1 Amur Khabarovsk
nov 26. 17:10 Dinamo Minsk 2 : 3 Admiral Vladivostok
nov 26. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Dynamo Riga
nov 26. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
nov 26. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 2 Barys Nur-Sultan
nov 26. 15:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 3 CSKA Moszkva
nov 25. 17:30 Avangard Omsk 3 : 0 Vityaz Podolsk
nov 25. 17:30 SKA St. Petersburg 4 : 1 Kunlun Red Star
nov 25. 17:30 Spartak Moszkva 1 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
nov 24. 15:30 Jokerit 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
okt 31. 17:30 Jokerit 1 : 4 Lokomotiv Yaroslavl
nov 24. 15:00 Sochi 2 : 3 Dynamo Riga
nov 1. 17:30 Sochi 3 : 2 Dynamo Riga
nov 24. 13:00 Avtomobilist Yekaterinburg 2 : 1 CSKA Moszkva
nov 24. 13:00 Traktor Chelyabinsk 4 : 0 Torpedo Nizhny Novgorod
nov 24. 12:30 Salavat Yulaev Ufa 3 : 4 Ak Bars Kazan
nov 24. 12:00 Barys Nur-Sultan 2 : 3 Amur Khabarovsk
nov 24. 11:30 Sibir Novosibirsk 1 : 2 Admiral Vladivostok
nov 23. 15:00 Avangard Omsk 1 : 2 Dinamo Minsk
nov 22. 17:30 Jokerit 3 : 1 Dinamo Moszkva
nov 22. 17:30 SKA St. Petersburg 5 : 2 Severstal Cherepovets
nov 22. 17:30 Sochi 2 : 5 Lokomotiv Yaroslavl
nov 22. 17:30 Vityaz Podolsk 4 : 1 Dynamo Riga
nov 22. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 0 : 2 Kunlun Red Star
nov 22. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 5 : 3 Amur Khabarovsk
nov 22. 14:30 Barys Nur-Sultan 1 : 5 Ak Bars Kazan
nov 22. 13:30 Sibir Novosibirsk 1 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
nov 21. 17:30 Spartak Moszkva 7 : 2 Dinamo Minsk
nov 21. 17:30 Avangard Omsk 1 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
nov 21. 10:30 Admiral Vladivostok 5 : 4 Metallurg Magnitogorsk
nov 20. 18:30 Dynamo Riga 3 : 4 Dinamo Moszkva
nov 20. 17:30 Sochi 4 : 2 Severstal Cherepovets
nov 20. 17:30 Spartak Moszkva 4 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
nov 20. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 3 CSKA Moszkva
nov 20. 15:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 0 Kunlun Red Star
nov 20. 13:30 Sibir Novosibirsk 1 : 4 Ak Bars Kazan
nov 19. 17:30 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 2 Dinamo Minsk
nov 19. 15:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 5 Jokerit
nov 19. 14:30 Barys Nur-Sultan 3 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
okt 31. 14:30 Barys Nur-Sultan 3 : 4 Avtomobilist Yekaterinburg
nov 19. 10:00 Amur Khabarovsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
nov 18. 17:30 Avangard Omsk 4 : 1 Salavat Yulaev Ufa
nov 18. 17:30 CSKA Moszkva 1 : 2 Severstal Cherepovets
nov 18. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 6 Dinamo Moszkva
nov 17. 16:00 Dynamo Riga 1 : 2 Sochi
nov 17. 15:30 Torpedo Nizhny Novgorod 6 : 2 Vityaz Podolsk
nov 17. 13:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 4 Avtomobilist Yekaterinburg
nov 2. 13:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 5 Avtomobilist Yekaterinburg
nov 17. 10:30 Kunlun Red Star 3 : 1 Metallurg Magnitogorsk
nov 17. 08:00 Admiral Vladivostok 1 : 2 SKA St. Petersburg
nov 17. 08:00 Amur Khabarovsk 4 : 1 Jokerit
nov 16. 17:10 Dinamo Minsk 1 : 2 Avangard Omsk
nov 16. 15:00 Dinamo Moszkva 4 : 2 Sibir Novosibirsk
nov 16. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 5 : 1 Salavat Yulaev Ufa
nov 16. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 4 Spartak Moszkva
nov 15. 18:30 Dynamo Riga 4 : 0 Vityaz Podolsk
nov 15. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 0 Sochi
nov 15. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 3 SKA St. Petersburg
nov 15. 10:00 Admiral Vladivostok 3 : 2 Jokerit
nov 14. 18:30 Dynamo Riga 3 : 1 Spartak Moszkva
nov 14. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 5 Salavat Yulaev Ufa
nov 14. 17:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Barys Nur-Sultan
nov 14. 17:00 Ak Bars Kazan 4 : 1 Traktor Chelyabinsk
nov 14. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 6 : 3 Neftekhimik Nizhnekamsk
nov 14. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 5 Avangard Omsk
nov 14. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 6 : 2 Sibir Novosibirsk
nov 13. 17:30 Dinamo Minsk 4 : 3 Vityaz Podolsk
nov 13. 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 1 Sochi
nov 13. 12:30 Kunlun Red Star 2 : 3 Jokerit
nov 13. 10:00 Amur Khabarovsk 1 : 3 SKA St. Petersburg
nov 12. 18:30 Dynamo Riga 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
nov 12. 17:30 Ak Bars Kazan 3 : 0 Avangard Omsk
nov 12. 17:30 CSKA Moszkva 2 : 3 Spartak Moszkva
nov 12. 17:30 Dinamo Moszkva 3 : 6 Neftekhimik Nizhnekamsk
nov 12. 17:10 Dinamo Minsk 6 : 5 Torpedo Nizhny Novgorod
okt 17. 18:10 Dinamo Minsk 0 : 6 Torpedo Nizhny Novgorod
nov 12. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Barys Nur-Sultan
nov 12. 17:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 0 Sibir Novosibirsk
nov 4. 15:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 5 Admiral Vladivostok
nov 4. 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 1 CSKA Moszkva
nov 4. 15:00 Severstal Cherepovets 0 : 2 Ak Bars Kazan
nov 4. 15:00 Vityaz Podolsk 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
nov 3. 15:30 Avangard Omsk 4 : 3 Dinamo Moszkva
nov 3. 15:00 SKA St. Petersburg 4 : 3 Dynamo Riga
nov 3. 15:00 Sochi 2 : 0 Kunlun Red Star
nov 3. 13:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 1 Sibir Novosibirsk
nov 3. 12:30 Salavat Yulaev Ufa 9 : 1 Dinamo Minsk
nov 2. 15:30 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 2 Ak Bars Kazan
nov 2. 15:00 Vityaz Podolsk 2 : 1 Severstal Cherepovets
nov 2. 15:00 Jokerit 3 : 1 Torpedo Nizhny Novgorod
nov 2. 15:00 SKA St. Petersburg 1 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
nov 2. 15:00 Spartak Moszkva 3 : 4 Admiral Vladivostok
okt 19. 16:00 Jokerit 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
nov 2. 12:00 Barys Nur-Sultan 0 : 3 CSKA Moszkva
nov 1. 17:30 Avangard Omsk 3 : 2 Amur Khabarovsk
okt 10. 18:30 Avangard Omsk 1 : 0 Amur Khabarovsk
nov 1. 15:00 Metallurg Magnitogorsk 3 : 2 Dinamo Minsk
okt 31. 17:30 Dinamo Moszkva 4 : 1 Salavat Yulaev Ufa
okt 31. 17:30 Spartak Moszkva 3 : 2 Severstal Cherepovets
okt 31. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 2 Kunlun Red Star
okt 31. 13:30 Sibir Novosibirsk 2 : 1 CSKA Moszkva
okt 30. 17:30 Vityaz Podolsk 2 : 3 SKA St. Petersburg
okt 30. 17:30 Ak Bars Kazan 2 : 0 Admiral Vladivostok
okt 30. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 3 Amur Khabarovsk
okt 30. 15:00 Traktor Chelyabinsk 4 : 1 Dinamo Minsk
okt 29. 18:30 Dynamo Riga 1 : 3 Kunlun Red Star
okt 29. 17:30 Dinamo Moszkva 1 : 0 Avangard Omsk
okt 29. 17:30 Sochi 3 : 1 Salavat Yulaev Ufa
okt 29. 17:30 Spartak Moszkva 4 : 2 Jokerit
okt 29. 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod 2 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
okt 29. 14:30 Barys Nur-Sultan 1 : 2 Metallurg Magnitogorsk
okt 29. 13:30 Sibir Novosibirsk 3 : 0 Avtomobilist Yekaterinburg
okt 28. 17:00 Ak Bars Kazan 3 : 1 Amur Khabarovsk
okt 28. 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 3 Admiral Vladivostok
okt 28. 17:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 SKA St. Petersburg
okt 27. 15:10 Dinamo Minsk 2 : 3 Salavat Yulaev Ufa
okt 27. 15:00 Avangard Omsk 1 : 2 CSKA Moszkva
okt 27. 15:00 Spartak Moszkva 3 : 2 Dynamo Riga
okt 27. 15:00 Vityaz Podolsk 2 : 4 Kunlun Red Star
okt 27. 11:30 Sibir Novosibirsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
okt 26. 16:30 Ak Bars Kazan 3 : 2 Barys Nur-Sultan
okt 26. 16:30 Lokomotiv Yaroslavl 4 : 3 SKA St. Petersburg
okt 26. 16:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Jokerit
okt 26. 14:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Amur Khabarovsk
okt 25. 18:30 Avangard Omsk 0 : 3 Kunlun Red Star
okt 25. 18:30 Dinamo Minsk 1 : 2 Dynamo Riga
okt 25. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 0 : 3 Metallurg Magnitogorsk
okt 25. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 3 Sochi
okt 24. 18:30 CSKA Moszkva 0 : 3 Jokerit
okt 24. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 2 Barys Nur-Sultan
okt 24. 18:00 Severstal Cherepovets 1 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
okt 24. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 3 Spartak Moszkva
okt 24. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 2 : 1 Vityaz Podolsk
okt 23. 18:30 Dynamo Riga 2 : 0 Traktor Chelyabinsk
okt 23. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 0 Ak Bars Kazan
okt 23. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 4 Dinamo Moszkva
okt 23. 11:00 Amur Khabarovsk 2 : 1 Sochi
okt 22. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 3 Neftekhimik Nizhnekamsk
okt 22. 18:10 Dinamo Minsk 1 : 2 Barys Nur-Sultan
okt 22. 17:30 Jokerit 2 : 3 Spartak Moszkva
okt 22. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 2 Avangard Omsk
okt 22. 14:30 Sibir Novosibirsk 4 : 1 Vityaz Podolsk
okt 21. 18:30 CSKA Moszkva 5 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
okt 21. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
okt 21. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 6 Ak Bars Kazan
okt 21. 13:30 Kunlun Red Star 3 : 2 Sochi
okt 21. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 5 Dinamo Moszkva
okt 20. 16:30 Dynamo Riga 1 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
okt 20. 16:00 SKA St. Petersburg 2 : 3 Spartak Moszkva
okt 7. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 3 Spartak Moszkva
okt 20. 14:00 Metallurg Magnitogorsk 3 : 0 Avangard Omsk
okt 20. 13:00 Barys Nur-Sultan 3 : 2 Vityaz Podolsk
okt 19. 16:00 CSKA Moszkva 3 : 0 Traktor Chelyabinsk
okt 19. 13:30 Salavat Yulaev Ufa 3 : 1 Ak Bars Kazan
okt 19. 09:00 Admiral Vladivostok 5 : 3 Severstal Cherepovets
okt 19. 09:00 Kunlun Red Star 1 : 2 Dinamo Moszkva
okt 18. 18:30 Sochi 1 : 4 Sibir Novosibirsk
okt 18. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 3 Avangard Omsk
okt 17. 18:30 Vityaz Podolsk 3 : 1 Traktor Chelyabinsk
okt 17. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 1 SKA St. Petersburg
okt 17. 18:00 Ak Bars Kazan 4 : 3 Jokerit
okt 17. 11:30 Admiral Vladivostok 3 : 4 Lokomotiv Yaroslavl
okt 17. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 0 Severstal Cherepovets
okt 16. 18:30 Dinamo Moszkva 1 : 2 CSKA Moszkva
okt 16. 18:30 Sochi 3 : 4 Metallurg Magnitogorsk
okt 16. 18:30 Spartak Moszkva 1 : 2 Sibir Novosibirsk
okt 16. 15:30 Barys Nur-Sultan 3 : 4 Dynamo Riga
okt 15. 18:30 Vityaz Podolsk 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
okt 15. 18:00 Avangard Omsk 3 : 2 SKA St. Petersburg
okt 15. 13:30 Kunlun Red Star 1 : 2 Severstal Cherepovets
okt 15. 11:00 Amur Khabarovsk 2 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
okt 14. 18:30 Dinamo Moszkva 6 : 3 Metallurg Magnitogorsk
okt 14. 18:00 Ak Bars Kazan 3 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
okt 14. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 1 Sibir Novosibirsk
okt 14. 16:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 4 Dynamo Riga
okt 14. 15:30 Barys Nur-Sultan 0 : 1 Admiral Vladivostok
okt 13. 16:00 Sochi 0 : 2 CSKA Moszkva
okt 13. 16:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 4 SKA St. Petersburg
okt 13. 16:00 Vityaz Podolsk 3 : 0 Dinamo Minsk
okt 13. 15:00 Jokerit 3 : 2 Salavat Yulaev Ufa
okt 13. 09:00 Kunlun Red Star 3 : 6 Lokomotiv Yaroslavl
okt 12. 16:30 Dinamo Moszkva 6 : 3 Avtomobilist Yekaterinburg
okt 12. 16:30 Severstal Cherepovets 1 : 2 Metallurg Magnitogorsk
okt 12. 16:00 Avangard Omsk 4 : 1 Dynamo Riga
okt 12. 16:00 Spartak Moszkva 1 : 2 Amur Khabarovsk
okt 12. 14:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 3 Admiral Vladivostok
okt 11. 18:00 Ak Bars Kazan 2 : 5 CSKA Moszkva
okt 11. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 1 : 2 Salavat Yulaev Ufa
okt 11. 17:30 Jokerit 3 : 2 Dinamo Minsk
okt 11. 14:30 Sibir Novosibirsk 0 : 2 Barys Nur-Sultan
okt 10. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 1 Avtomobilist Yekaterinburg
okt 10. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 1 : 0 Sochi
szept 10. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 1 Sochi
okt 10. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 3 : 4 Admiral Vladivostok
okt 10. 13:30 Kunlun Red Star 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
okt 9. 13:30 Kunlun Red Star 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
okt 9. 18:30 Dynamo Riga 3 : 2 Dinamo Minsk
okt 9. 18:30 Severstal Cherepovets 3 : 2 Spartak Moszkva
okt 9. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 4 : 2 Vityaz Podolsk
okt 9. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 1 : 2 Barys Nur-Sultan
okt 9. 16:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 2 Dinamo Moszkva
okt 8. 18:30 CSKA Moszkva 4 : 1 Amur Khabarovsk
okt 8. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 0 : 4 Ak Bars Kazan
okt 8. 17:30 Jokerit 3 : 2 Sochi
okt 7. 18:30 Dynamo Riga 1 : 2 Vityaz Podolsk
okt 7. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 0 Traktor Chelyabinsk
okt 7. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 0 : 3 Metallurg Magnitogorsk
okt 7. 14:30 Sibir Novosibirsk 1 : 0 Dinamo Moszkva
okt 7. 11:30 Admiral Vladivostok 2 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
okt 6. 16:10 Dinamo Minsk 2 : 4 Ak Bars Kazan
okt 6. 16:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 1 Avangard Omsk
okt 6. 16:00 Sochi 1 : 2 Amur Khabarovsk
okt 6. 13:00 Barys Nur-Sultan 5 : 1 Severstal Cherepovets
okt 5. 16:30 SKA St. Petersburg 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
okt 5. 16:30 Vityaz Podolsk 1 : 2 Spartak Moszkva
okt 5. 16:00 CSKA Moszkva 6 : 1 Dynamo Riga
okt 5. 14:00 Avtomobilist Yekaterinburg 1 : 4 Dinamo Moszkva
okt 5. 14:00 Metallurg Magnitogorsk 2 : 3 Torpedo Nizhny Novgorod
okt 5. 12:30 Sibir Novosibirsk 4 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
okt 5. 09:00 Admiral Vladivostok 2 : 1 Kunlun Red Star
okt 4. 18:30 Sochi 4 : 3 Avangard Omsk
okt 4. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 3 : 1 Severstal Cherepovets
okt 3. 18:30 CSKA Moszkva 1 : 2 Vityaz Podolsk
okt 3. 18:10 Dinamo Minsk 5 : 3 Traktor Chelyabinsk
okt 3. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 5 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
okt 3. 15:30 Barys Nur-Sultan 2 : 1 Torpedo Nizhny Novgorod
okt 3. 11:00 Amur Khabarovsk 3 : 2 Kunlun Red Star
okt 2. 18:30 Dynamo Riga 0 : 7 Avangard Omsk
okt 2. 18:30 Dinamo Moszkva 1 : 2 Severstal Cherepovets
okt 2. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 2 Jokerit
okt 2. 18:00 Ak Bars Kazan 2 : 1 SKA St. Petersburg
okt 2. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 2 Sibir Novosibirsk
szept 30. 11:30 Admiral Vladivostok 3 : 2 Sibir Novosibirsk
okt 1. 18:30 Spartak Moszkva 3 : 9 CSKA Moszkva
okt 1. 18:30 Dinamo Minsk 2 : 1 Sochi
okt 1. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 4 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
okt 1. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 5 : 1 Torpedo Nizhny Novgorod
szept 30. 18:30 Dynamo Riga 0 : 3 SKA St. Petersburg
szept 30. 18:30 Dinamo Moszkva 1 : 2 Jokerit
szept 30. 18:30 Avangard Omsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
szept 30. 18:00 Ak Bars Kazan 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 19. 18:30 Ak Bars Kazan 4 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 30. 15:30 Barys Nur-Sultan 2 : 5 Kunlun Red Star
szept 29. 16:30 Torpedo Nizhny Novgorod 4 : 1 Sochi
szept 29. 14:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 1 Lokomotiv Yaroslavl
szept 28. 16:00 Severstal Cherepovets 4 : 3 Salavat Yulaev Ufa
szept 28. 16:00 Ak Bars Kazan 5 : 0 Kunlun Red Star
szept 28. 16:00 SKA St. Petersburg 4 : 1 Dinamo Moszkva
szept 28. 16:00 Avangard Omsk 3 : 4 Spartak Moszkva
szept 28. 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 5 : 4 Dinamo Minsk
szept 28. 16:00 Vityaz Podolsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
szept 28. 15:00 Jokerit 4 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
szept 28. 09:00 Amur Khabarovsk 3 : 0 Sibir Novosibirsk
szept 27. 18:30 Torpedo Nizhny Novgorod 0 : 3 CSKA Moszkva
szept 11. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 2 : 1 CSKA Moszkva
szept 27. 16:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Barys Nur-Sultan
szept 26. 18:30 SKA St. Petersburg 4 : 1 Salavat Yulaev Ufa
szept 26. 18:30 Sochi 3 : 4 Dinamo Moszkva
szept 26. 18:30 Spartak Moszkva 1 : 0 Avtomobilist Yekaterinburg
szept 26. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 3 : 4 Kunlun Red Star
szept 26. 18:00 Severstal Cherepovets 3 : 2 Dinamo Minsk
szept 26. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Admiral Vladivostok
szept 24. 11:00 Amur Khabarovsk 3 : 2 Admiral Vladivostok
szept 25. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 4 : 0 Dynamo Riga
szept 25. 17:30 Jokerit 1 : 5 CSKA Moszkva
szept 25. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 3 Barys Nur-Sultan
szept 25. 16:00 Traktor Chelyabinsk 0 : 6 Ak Bars Kazan
szept 24. 18:30 Vityaz Podolsk 1 : 0 Avtomobilist Yekaterinburg
szept 24. 18:30 Spartak Moszkva 2 : 4 Salavat Yulaev Ufa
szept 24. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 4 : 3 Dinamo Minsk
szept 23. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 1 : 4 Jokerit
szept 23. 18:30 SKA St. Petersburg 2 : 3 CSKA Moszkva
szept 13. 18:30 SKA St. Petersburg 0 : 3 CSKA Moszkva
szept 23. 18:00 Severstal Cherepovets 6 : 1 Dynamo Riga
szept 23. 16:00 Traktor Chelyabinsk 1 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 23. 14:30 Sibir Novosibirsk 4 : 2 Ak Bars Kazan
szept 22. 16:00 SKA St. Petersburg 2 : 4 Vityaz Podolsk
szept 22. 16:00 Avangard Omsk 5 : 2 Kunlun Red Star
szept 21. 16:30 Dinamo Moszkva 4 : 1 Dynamo Riga
szept 21. 16:10 Dinamo Minsk 5 : 0 Jokerit
szept 21. 16:00 Sochi 1 : 2 Admiral Vladivostok
szept 21. 16:00 Severstal Cherepovets 2 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
szept 21. 14:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 2 Ak Bars Kazan
szept 21. 13:30 Salavat Yulaev Ufa 2 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 21. 13:30 Avtomobilist Yekaterinburg 2 : 4 Spartak Moszkva
szept 20. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 3 Vityaz Podolsk
szept 20. 15:30 Barys Nur-Sultan 2 : 0 Traktor Chelyabinsk
szept 20. 14:30 Sibir Novosibirsk 2 : 1 Amur Khabarovsk
szept 3. 14:30 Sibir Novosibirsk 2 : 1 Amur Khabarovsk
szept 19. 18:30 CSKA Moszkva 4 : 0 Admiral Vladivostok
szept 19. 18:30 Dinamo Moszkva 0 : 2 SKA St. Petersburg
szept 19. 18:30 Sochi 5 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
szept 19. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 2 : 5 Avangard Omsk
szept 19. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 4 Kunlun Red Star
szept 19. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 3 Spartak Moszkva
szept 18. 18:30 Dynamo Riga 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
szept 18. 18:30 Vityaz Podolsk 4 : 1 Severstal Cherepovets
szept 18. 18:10 Dinamo Minsk 1 : 0 Amur Khabarovsk
szept 18. 14:30 Sibir Novosibirsk 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
szept 17. 18:30 Sochi 0 : 1 SKA St. Petersburg
szept 17. 18:30 Dinamo Moszkva 4 : 2 Admiral Vladivostok
szept 17. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 17. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 3 : 2 Kunlun Red Star
szept 17. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Avangard Omsk
szept 17. 15:30 Barys Nur-Sultan 3 : 0 Spartak Moszkva
szept 16. 18:30 CSKA Moszkva 5 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
szept 16. 18:30 Dynamo Riga 4 : 3 Amur Khabarovsk
szept 16. 18:00 Ak Bars Kazan 4 : 3 Severstal Cherepovets
szept 15. 16:10 Dinamo Minsk 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
szept 15. 16:00 SKA St. Petersburg 3 : 2 Jokerit
szept 15. 16:00 Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 0 Avangard Omsk
szept 15. 09:00 Kunlun Red Star 2 : 1 Traktor Chelyabinsk
szept 14. 09:00 Kunlun Red Star 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
szept 14. 16:00 Vityaz Podolsk 3 : 2 Sibir Novosibirsk
szept 14. 16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 3 : 5 Avtomobilist Yekaterinburg
szept 14. 16:00 Severstal Cherepovets 3 : 2 Dinamo Moszkva
szept 14. 16:00 Spartak Moszkva 0 : 1 Sochi
szept 14. 13:30 Salavat Yulaev Ufa 3 : 2 Amur Khabarovsk
szept 13. 18:00 Ak Bars Kazan 2 : 1 Metallurg Magnitogorsk
szept 13. 18:00 Torpedo Nizhny Novgorod 6 : 5 Jokerit
szept 13. 11:30 Admiral Vladivostok 3 : 0 Barys Nur-Sultan
szept 12. 18:30 Spartak Moszkva 5 : 1 Dynamo Riga
szept 12. 18:30 Vityaz Podolsk 3 : 2 Sochi
szept 12. 18:30 Lokomotiv Yaroslavl 5 : 2 Dinamo Moszkva
szept 12. 18:10 Dinamo Minsk 2 : 3 Sibir Novosibirsk
szept 12. 16:00 Salavat Yulaev Ufa 0 : 2 Avtomobilist Yekaterinburg
szept 11. 18:00 Severstal Cherepovets 1 : 4 Jokerit
szept 11. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 3 : 0 Metallurg Magnitogorsk
szept 11. 11:30 Admiral Vladivostok 1 : 3 Traktor Chelyabinsk
szept 10. 11:30 Admiral Vladivostok 2 : 1 Traktor Chelyabinsk
szept 11. 11:00 Amur Khabarovsk 1 : 3 Barys Nur-Sultan
szept 10. 18:30 SKA St. Petersburg 4 : 2 Sibir Novosibirsk
szept 10. 18:30 Spartak Moszkva 2 : 3 Avangard Omsk
szept 9. 18:30 Vityaz Podolsk 4 : 1 Dinamo Moszkva
szept 9. 18:30 Severstal Cherepovets 0 : 4 CSKA Moszkva
szept 9. 18:00 Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 0 Dynamo Riga
szept 9. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Metallurg Magnitogorsk
szept 9. 13:30 Kunlun Red Star 2 : 3 Barys Nur-Sultan
szept 8. 09:00 Kunlun Red Star 1 : 0 Barys Nur-Sultan
szept 8. 16:00 Avangard Omsk 4 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
szept 8. 16:00 Spartak Moszkva 4 : 5 Dinamo Minsk
szept 8. 09:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
szept 7. 09:00 Amur Khabarovsk 1 : 2 Traktor Chelyabinsk
szept 7. 16:00 Sochi 3 : 6 Ak Bars Kazan
szept 7. 15:00 Jokerit 7 : 2 Dynamo Riga
szept 7. 12:30 Sibir Novosibirsk 1 : 3 Salavat Yulaev Ufa
szept 6. 18:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Spartak Moszkva
szept 6. 18:30 Sochi 5 : 4 Dinamo Minsk
szept 6. 18:30 CSKA Moszkva 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 6. 18:30 Avangard Omsk 1 : 5 Severstal Cherepovets
szept 6. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 3 : 4 Torpedo Nizhny Novgorod
szept 6. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 0 : 2 Vityaz Podolsk
szept 6. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 5 : 2 SKA St. Petersburg
szept 5. 18:00 Jokerit 2 : 5 Ak Bars Kazan
szept 5. 15:30 Barys Nur-Sultan 3 : 2 Amur Khabarovsk
szept 5. 14:30 Sibir Novosibirsk 5 : 1 Admiral Vladivostok
szept 4. 18:30 Dynamo Riga 3 : 0 Torpedo Nizhny Novgorod
szept 4. 18:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Dinamo Minsk
szept 4. 18:30 Sochi 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 4. 18:00 Lokomotiv Yaroslavl 2 : 5 Spartak Moszkva
szept 4. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Vityaz Podolsk
szept 4. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 4 : 2 Severstal Cherepovets
szept 4. 16:00 Traktor Chelyabinsk 3 : 4 SKA St. Petersburg
szept 4. 13:30 Kunlun Red Star 0 : 2 Salavat Yulaev Ufa
szept 3. 18:30 CSKA Moszkva 3 : 2 Ak Bars Kazan
szept 3. 17:30 Jokerit 1 : 3 Avangard Omsk
szept 3. 15:30 Barys Nur-Sultan 1 : 3 Admiral Vladivostok
szept 3. 13:00 Kunlun Red Star 4 : 3 Salavat Yulaev Ufa
szept 2. 18:30 Dinamo Moszkva 3 : 2 Torpedo Nizhny Novgorod
szept 2. 18:30 Dynamo Riga 2 : 1 Spartak Moszkva
szept 2. 18:10 Dinamo Minsk 2 : 4 Neftekhimik Nizhnekamsk
szept 2. 16:00 Avtomobilist Yekaterinburg 3 : 2 Severstal Cherepovets
szept 2. 16:00 Metallurg Magnitogorsk 1 : 3 SKA St. Petersburg
szept 2. 16:00 Traktor Chelyabinsk 2 : 4 Vityaz Podolsk
szept 1. 14:30 CSKA Moszkva 1 : 3 Avangard Omsk

2019 nov 21. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Csütörtök

Itt a tél, jöhet a strandfoci.

2019 okt 17. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Csütörtök

Szűkös a lista, de még így is lesz mit nézni.

KHL tabella

Bobrov Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Petrohrad 37 15 0 9 99:74 52
2 Dynamo Moskva 37 17 0 12 103:87 46
3 Jokerit Helsinki 35 16 0 10 97:91 45
4 Spartak Moskva 36 13 0 12 94:90 43
5 Čerepovec 37 6 0 17 72:100 32
6 Dinamo Riga 37 7 0 22 69:115 27
Chernyshev Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Omsk 38 18 0 10 94:76 50
2 Barys Astana 35 14 0 9 77:69 46
3 Ufa 38 16 0 13 91:84 45
4 Admiral Vladivostok 34 12 0 12 78:77 42
5 Red Star Kunlun 37 12 0 14 82:87 41
6 Chabarovsk Amur 35 11 0 17 66:78 31

Kharlamov Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Kazaň 36 24 0 7 111:62 56
2 Jekatěrinburg 35 12 0 11 86:86 43
3 Novosibirsk 35 17 0 12 79:78 41
4 Magnitogorsk 38 13 0 14 85:83 41
5 Nižněkamsk 37 12 0 16 89:92 38
6 Čeljabinsk 38 11 0 23 71:101 28
Tarasov Division
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 CSKA Moskva 35 20 0 8 103:60 51
2 Vitiaz Chekhov 36 13 0 10 81:80 45
3 Nižnyj Novgorod 38 13 0 15 106:102 42
4 Jaroslavl 37 14 0 16 97:94 41
5 Sochi 37 12 0 17 73:93 34
6 Dynamo Minsk 36 6 0 18 83:127 27

Eastern Conference
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Kazaň 36 24 0 7 111:62 56
2 Omsk 38 18 0 10 94:76 50
3 Barys Astana 35 14 0 9 77:69 46
4 Ufa 38 16 0 13 91:84 45
5 Jekatěrinburg 35 12 0 11 86:86 43
6 Admiral Vladivostok 34 12 0 12 78:77 42
7 Novosibirsk 35 17 0 12 79:78 41
8 Magnitogorsk 38 13 0 14 85:83 41
9 Red Star Kunlun 37 12 0 14 82:87 41
10 Nižněkamsk 37 12 0 16 89:92 38
11 Chabarovsk Amur 35 11 0 17 66:78 31
12 Čeljabinsk 38 11 0 23 71:101 28
Western Conference
Poz Név LM Ny D V SzG:KG Pt
1 Petrohrad 37 15 0 9 99:74 52
2 CSKA Moskva 35 20 0 8 103:60 51
3 Dynamo Moskva 37 17 0 12 103:87 46
4 Jokerit Helsinki 35 16 0 10 97:91 45
5 Vitiaz Chekhov 36 13 0 10 81:80 45
6 Spartak Moskva 36 13 0 12 94:90 43
7 Nižnyj Novgorod 38 13 0 15 106:102 42
8 Jaroslavl 37 14 0 16 97:94 41
9 Sochi 37 12 0 17 73:93 34
10 Čerepovec 37 6 0 17 72:100 32
11 Dinamo Riga 37 7 0 22 69:115 27
12 Dynamo Minsk 36 6 0 18 83:127 27