Németország - 3.Liga Foci tippek és eredmények

A legfrissebb foci tippek, eredmények és hírek a Németország - 3.Liga tornából. Bizonyos bajnokságoknál a tabellát is megtalálod ezen az oldalon. Ha van elérhető élő közvetítés egy mérkőzéshez, akkor azt is jelezzük.

H E V
máj 18. 13:30 Dynamo Dresden 4 : 0 MSV Duisburg
máj 18. 13:30 SV Sandhausen 1 : 1 FC Ingolstadt 04
máj 18. 13:30 SSV Ulm 1846 4 : 2 SC Verl
máj 18. 13:30 VfB Lübeck 3 : 3 Rot-Weiss Essen
máj 18. 13:30 Hallescher FC 1 : 1 Borussia Dortmund II
máj 18. 13:30 Jahn Regensburg 0 : 1 1. FC Saarbrücken
máj 18. 13:30 TSV 1860 München 0 : 2 Arminia Bielefeld
máj 18. 13:30 SC Freiburg II 1 : 0 FC Viktoria Köln 1904
máj 18. 13:30 Preußen Münster 2 : 0 SpVgg Unterhaching
máj 18. 13:30 Erzgebirge Aue 2 : 0 Waldhof Mannheim
máj 12. 19:30 Saarbrücken 2 : 1 Freiburg (Am)
máj 12. 16:30 SC Verl 2 : 0 Preußen Münster
máj 12. 13:30 MSV Duisburg 2 : 2 Erzgebirge Aue
máj 11. 16:30 Waldhof Mannheim 4 : 2 SV Sandhausen
máj 11. 14:00 FC Ingolstadt 04 6 : 1 VfB Lübeck
máj 11. 14:00 SpVgg Unterhaching 1 : 2 Dynamo Dresden
máj 11. 14:00 Borussia Dortmund II 1 : 2 SSV Ulm 1846
máj 11. 14:00 Arminia Bielefeld 0 : 0 Hallescher FC
máj 11. 14:00 FC Viktoria Köln 1904 1 : 1 Jahn Regensburg
máj 10. 19:00 Rot-Weiss Essen 0 : 1 TSV 1860 München
máj 5. 19:30 FC Ingolstadt 04 1 : 1 Waldhof Mannheim
máj 5. 16:30 Hallescher FC 0 : 1 SpVgg Unterhaching
máj 5. 13:30 Preußen Münster 4 : 1 1. FC Saarbrücken
máj 4. 16:30 SV Sandhausen 2 : 0 Rot-Weiss Essen
máj 4. 14:00 SSV Ulm 1846 2 : 0 FC Viktoria Köln 1904
máj 4. 14:00 Dynamo Dresden 0 : 1 SC Verl
máj 4. 14:00 TSV 1860 München 1 : 2 Borussia Dortmund II
máj 4. 14:00 Erzgebirge Aue 1 : 0 Arminia Bielefeld
máj 4. 14:00 SC Freiburg II 3 : 1 Jahn Regensburg
máj 3. 19:00 VfB Lübeck 5 : 3 MSV Duisburg
ápr 28. 19:30 SpVgg Unterhaching 2 : 0 TSV 1860 München
ápr 28. 16:30 SC Freiburg II 1 : 2 SSV Ulm 1846
ápr 28. 13:30 Rot-Weiss Essen 4 : 0 FC Ingolstadt 04
ápr 27. 16:30 SC Verl 1 : 1 Waldhof Mannheim
ápr 27. 14:00 MSV Duisburg 3 : 1 SV Sandhausen
ápr 27. 14:00 Borussia Dortmund II 2 : 2 Erzgebirge Aue
ápr 27. 14:00 FC Viktoria Köln 1904 3 : 5 Preußen Münster
ápr 27. 14:00 1. FC Saarbrücken 0 : 1 Hallescher FC
ápr 27. 14:00 Jahn Regensburg 1 : 1 Dynamo Dresden
ápr 26. 19:00 Arminia Bielefeld 0 : 0 VfB Lübeck
ápr 24. 19:00 1. FC Saarbrücken 1 : 1 Rot-Weiss Essen
ápr 21. 19:30 SSV Ulm 1846 1 : 0 Jahn Regensburg
ápr 21. 16:30 Preußen Münster 2 : 0 SC Freiburg II
ápr 21. 13:30 Waldhof Mannheim 0 : 2 Rot-Weiss Essen
ápr 20. 16:30 FC Ingolstadt 04 2 : 0 MSV Duisburg
ápr 20. 14:00 VfB Lübeck 0 : 5 Borussia Dortmund II
ápr 20. 14:00 Dynamo Dresden 0 : 2 FC Viktoria Köln 1904
ápr 20. 14:00 Hallescher FC 1 : 0 SC Verl
ápr 20. 14:00 Erzgebirge Aue 2 : 1 SpVgg Unterhaching
ápr 20. 14:00 TSV 1860 München 1 : 1 1. FC Saarbrücken
ápr 19. 19:00 SV Sandhausen 1 : 2 Arminia Bielefeld
ápr 14. 19:30 SC Freiburg II 1 : 1 Dynamo Dresden
ápr 14. 16:30 Arminia Bielefeld 1 : 1 Rot-Weiss Essen
ápr 14. 13:30 Jahn Regensburg 1 : 1 TSV 1860 München
ápr 13. 16:30 1. FC Saarbrücken 4 : 1 SV Sandhausen
ápr 13. 14:00 FC Viktoria Köln 1904 4 : 2 Hallescher FC
ápr 13. 14:00 SC Verl 3 : 1 Erzgebirge Aue
ápr 13. 14:00 SSV Ulm 1846 2 : 0 Preußen Münster
ápr 13. 14:00 Borussia Dortmund II 1 : 1 FC Ingolstadt 04
ápr 13. 14:00 SpVgg Unterhaching 4 : 1 VfB Lübeck
ápr 12. 19:00 MSV Duisburg 1 : 1 Waldhof Mannheim
ápr 10. 19:00 1. FC Saarbrücken 2 : 1 SpVgg Unterhaching
ápr 7. 19:30 Hallescher FC 0 : 2 SSV Ulm 1846
ápr 7. 16:30 Rot-Weiss Essen 4 : 1 MSV Duisburg
ápr 7. 13:30 Dynamo Dresden 1 : 3 1. FC Saarbrücken
ápr 6. 16:30 Waldhof Mannheim 6 : 1 SpVgg Unterhaching
ápr 6. 15:00 TSV 1860 München 3 : 1 FC Viktoria Köln 1904
ápr 6. 14:00 VfB Lübeck 0 : 0 SC Verl
ápr 6. 14:00 Erzgebirge Aue 2 : 1 SC Freiburg II
ápr 6. 14:00 SV Sandhausen 3 : 2 Borussia Dortmund II
ápr 6. 14:00 Preußen Münster 1 : 3 Jahn Regensburg
ápr 5. 19:00 FC Ingolstadt 04 1 : 1 Arminia Bielefeld
márc 31. 19:30 Arminia Bielefeld 2 : 0 MSV Duisburg
márc 31. 16:30 SC Verl 4 : 4 SV Sandhausen
márc 31. 13:30 FC Viktoria Köln 1904 1 : 0 VfB Lübeck
márc 30. 16:30 SC Freiburg II 1 : 0 TSV 1860 München
márc 30. 14:00 Jahn Regensburg 2 : 0 Hallescher FC
márc 30. 14:00 Borussia Dortmund II 1 : 2 Waldhof Mannheim
márc 30. 14:00 Preußen Münster 1 : 0 Dynamo Dresden
márc 30. 14:00 SSV Ulm 1846 2 : 2 Erzgebirge Aue
márc 30. 14:00 SpVgg Unterhaching 0 : 3 FC Ingolstadt 04
márc 17. 19:30 FC Ingolstadt 04 0 : 1 SC Verl
márc 17. 16:30 SV Sandhausen 1 : 0 SpVgg Unterhaching
márc 17. 13:30 Rot-Weiss Essen 4 : 0 Borussia Dortmund II
márc 16. 16:30 Hallescher FC 2 : 2 SC Freiburg II
márc 16. 14:00 VfB Lübeck 1 : 0 Jahn Regensburg
márc 16. 14:00 Erzgebirge Aue 2 : 1 FC Viktoria Köln 1904
márc 16. 14:00 Dynamo Dresden 0 : 0 SSV Ulm 1846
márc 16. 14:00 MSV Duisburg 2 : 0 1. FC Saarbrücken
márc 16. 14:00 TSV 1860 München 1 : 2 Preußen Münster
márc 15. 19:00 Waldhof Mannheim 1 : 0 Arminia Bielefeld
márc 10. 19:30 SSV Ulm 1846 2 : 0 SV Sandhausen
márc 10. 16:30 SC Verl 1 : 1 Rot-Weiss Essen
márc 10. 13:30 SpVgg Unterhaching 1 : 0 MSV Duisburg
márc 9. 16:30 Preußen Münster 1 : 0 Hallescher FC
márc 9. 14:00 FC Viktoria Köln 1904 2 : 2 Waldhof Mannheim
márc 9. 14:00 SC Freiburg II 3 : 0 VfB Lübeck
márc 9. 14:00 1. FC Saarbrücken 2 : 0 Erzgebirge Aue
márc 9. 14:00 Jahn Regensburg 1 : 1 FC Ingolstadt 04
márc 9. 14:00 Borussia Dortmund II 0 : 2 Arminia Bielefeld
márc 8. 19:00 Dynamo Dresden 2 : 1 TSV 1860 München
márc 3. 19:30 MSV Duisburg 2 : 1 Borussia Dortmund II
márc 3. 16:30 Arminia Bielefeld 0 : 0 SC Verl
márc 3. 13:30 FC Ingolstadt 04 1 : 3 FC Viktoria Köln 1904
márc 2. 16:30 Essen 1 : 3 Unterhaching
márc 2. 14:00 Hallescher FC 1 : 0 Dynamo Dresden
márc 2. 14:00 Erzgebirge Aue 2 : 3 Preußen Münster
márc 2. 14:00 VfB Lübeck 0 : 0 1. FC Saarbrücken
márc 2. 14:00 TSV 1860 München 0 : 1 SSV Ulm 1846
márc 2. 14:00 Waldhof Mannheim 3 : 1 Jahn Regensburg
márc 1. 19:00 SV Sandhausen 1 : 0 SC Freiburg II
febr 25. 19:30 SC Freiburg II 1 : 0 Waldhof Mannheim
febr 25. 16:30 1. FC Saarbrücken 1 : 1 Arminia Bielefeld
febr 25. 13:30 Hallescher FC 3 : 0 VfB Lübeck
febr 24. 16:30 SC Verl 0 : 1 TSV 1860 München
febr 24. 14:00 SSV Ulm 1846 0 : 0 FC Ingolstadt 04
febr 24. 14:00 Dynamo Dresden 2 : 2 Rot-Weiss Essen
febr 24. 14:00 SpVgg Unterhaching 3 : 4 Borussia Dortmund II
febr 24. 14:00 Jahn Regensburg 0 : 0 Erzgebirge Aue
febr 24. 14:00 FC Viktoria Köln 1904 2 : 1 SV Sandhausen
febr 23. 19:00 Preußen Münster 3 : 1 MSV Duisburg
febr 21. 19:00 FC Viktoria Köln 1904 2 : 5 1. FC Saarbrücken
febr 18. 19:30 TSV 1860 München 1 : 0 Hallescher FC
febr 18. 16:30 Erzgebirge Aue 2 : 1 Dynamo Dresden
febr 18. 13:30 Waldhof Mannheim 0 : 2 1. FC Saarbrücken
febr 17. 16:30 Arminia Bielefeld 1 : 2 SpVgg Unterhaching
febr 17. 14:00 Borussia Dortmund II 5 : 2 SC Verl
febr 17. 14:00 Rot-Weiss Essen 0 : 2 SSV Ulm 1846
febr 17. 14:00 SV Sandhausen 6 : 3 Jahn Regensburg
febr 17. 14:00 VfB Lübeck 0 : 3 Preußen Münster
febr 17. 14:00 MSV Duisburg 1 : 0 FC Viktoria Köln 1904
febr 16. 19:00 FC Ingolstadt 04 2 : 3 SC Freiburg II
febr 13. 19:00 Borussia Dortmund II 2 : 3 Preußen Münster
febr 11. 16:30 TSV 1860 München 3 : 1 FC Ingolstadt 04
febr 11. 13:30 Hallescher FC 2 : 3 Erzgebirge Aue
febr 10. 16:30 SC Freiburg II 0 : 3 Arminia Bielefeld
febr 10. 14:00 Dynamo Dresden 7 : 2 VfB Lübeck
febr 10. 14:00 SSV Ulm 1846 3 : 1 Waldhof Mannheim
febr 10. 14:00 Jahn Regensburg 1 : 3 Rot-Weiss Essen
febr 10. 14:00 Preußen Münster 1 : 1 SV Sandhausen
febr 10. 14:00 SC Verl 1 : 3 MSV Duisburg
febr 9. 19:00 FC Viktoria Köln 1904 1 : 3 Borussia Dortmund II
febr 7. 19:00 SpVgg Unterhaching 2 : 0 Hallescher FC
febr 6. 19:00 TSV 1860 München 2 : 0 Rot-Weiss Essen
febr 4. 19:30 MSV Duisburg 0 : 1 Jahn Regensburg
febr 4. 16:30 Waldhof Mannheim 2 : 2 Preußen Münster
febr 4. 13:30 FC Ingolstadt 04 2 : 1 Dynamo Dresden
febr 3. 16:30 Arminia Bielefeld 0 : 2 FC Viktoria Köln 1904
febr 3. 14:00 Erzgebirge Aue 0 : 0 TSV 1860 München
febr 3. 14:00 VfB Lübeck 1 : 1 SSV Ulm 1846
febr 3. 14:00 Rot-Weiss Essen 4 : 3 SC Freiburg II
febr 3. 14:00 SpVgg Unterhaching 1 : 0 SC Verl
febr 3. 14:00 SV Sandhausen 1 : 1 Hallescher FC
febr 2. 19:00 Borussia Dortmund II 1 : 1 1. FC Saarbrücken
jan 28. 19:30 Dynamo Dresden 1 : 2 Borussia Dortmund II
jan 28. 16:30 TSV 1860 München 1 : 1 SV Sandhausen
jan 28. 13:30 Preußen Münster 2 : 1 Rot-Weiss Essen
jan 27. 16:30 Erzgebirge Aue 2 : 0 VfB Lübeck
jan 27. 14:00 FC Viktoria Köln 1904 2 : 1 SpVgg Unterhaching
jan 27. 14:00 1. FC Saarbrücken 0 : 2 FC Ingolstadt 04
jan 27. 14:00 SC Freiburg II 0 : 1 SC Verl
jan 27. 14:00 SSV Ulm 1846 2 : 2 MSV Duisburg
jan 27. 14:00 Jahn Regensburg 2 : 0 Arminia Bielefeld
jan 26. 19:00 Hallescher FC 1 : 4 Waldhof Mannheim
jan 24. 19:00 SV Sandhausen 1 : 0 Erzgebirge Aue
jan 24. 19:00 SpVgg Unterhaching 1 : 0 SC Freiburg II
jan 24. 19:00 Borussia Dortmund II 1 : 0 Jahn Regensburg
jan 24. 19:00 Arminia Bielefeld 0 : 2 SSV Ulm 1846
jan 24. 19:00 FC Ingolstadt 04 1 : 1 Preußen Münster
jan 23. 19:00 SC Verl 0 : 0 1. FC Saarbrücken
jan 23. 19:00 Waldhof Mannheim 0 : 2 Dynamo Dresden
jan 23. 19:00 Rot-Weiss Essen 3 : 1 FC Viktoria Köln 1904
jan 23. 19:00 MSV Duisburg 2 : 3 Hallescher FC
jan 23. 19:00 VfB Lübeck 1 : 1 TSV 1860 München
jan 21. 19:30 SC Freiburg II 0 : 0 Borussia Dortmund II
jan 21. 16:30 SSV Ulm 1846 2 : 0 SpVgg Unterhaching
jan 21. 13:30 Preußen Münster 2 : 1 Arminia Bielefeld
jan 20. 16:30 TSV 1860 München 4 : 1 MSV Duisburg
jan 20. 14:00 Dynamo Dresden 0 : 1 SV Sandhausen
jan 20. 14:00 VfB Lübeck 2 : 1 Waldhof Mannheim
jan 20. 14:00 Hallescher FC 3 : 1 FC Ingolstadt 04
jan 20. 14:00 Jahn Regensburg 1 : 1 SC Verl
jan 19. 19:00 Erzgebirge Aue 2 : 1 Rot-Weiss Essen
2023 dec 20. 19:00 MSV Duisburg 4 : 2 SC Freiburg II
2023 dec 20. 19:00 SC Verl 1 : 1 FC Viktoria Köln 1904
2023 dec 20. 19:00 Waldhof Mannheim 1 : 0 TSV 1860 München
2023 dec 20. 19:00 Arminia Bielefeld 0 : 1 Dynamo Dresden

Németország - 3.Liga tabella

# Csapat P LM Ny D V RG:KG GA Sor
1 Ulm 77 38 23 8 7 65:38 +27 +7
2 Münster 67 38 19 10 9 68:49 +19 +1
3 Regensburg 63 38 17 12 9 51:42 +9 -1
4 Dynamo Dresden 62 38 19 5 14 58:40 +18 +2
5 Saarbrücken 60 38 15 15 8 60:43 +17 +2
6 Erzgebirge Aue 60 38 16 12 10 51:47 +4 +1
7 Essen 59 38 17 8 13 60:53 +7 =1
8 Sandhausen 56 38 15 11 12 58:57 +1 =1
9 Unterhaching 55 38 16 7 15 50:49 +1 -2
10 Ingolstadt 54 38 14 12 12 65:51 +14 =1
11 Dortmund (Am.) 54 38 14 12 12 58:53 +5 =1
12 Verl 53 38 14 11 13 59:56 +3 -1
13 Viktoria Köln 49 38 13 10 15 59:65 -6 -1
14 Arminia Bielefeld 46 38 11 13 14 48:47 +1 +1
15 TSV München 1860 46 38 13 7 18 40:42 -2 -1
16 Waldhof Mannheim 43 38 11 10 17 51:60 -9 -1
17 Hallescher FC 40 38 11 7 20 50:68 -18 =2
18 Duisburg 34 38 8 10 20 41:65 -24 -1
19 Lübeck 32 38 6 14 18 37:77 -40 =1
20 Freiburg (Am) 30 38 8 6 24 37:64 -27 +1

Ezen az oldalon találod meg az összes jelenleg aktív tippet a Németország - 3.Liga bajnokságból, melyet felhasználóink a portálunkon különböző tippjátékokba és tippversenyekbe beküldtek.

A felhasználók tippjein kivül szerkesztőségünktől is találsz itt foci tippeket és elemzéseket is, melyeket elolvasva pontosabb információkat kapsz. Ezen adatok segíthetnek a saját tipped véglegesítésében vagy éppen egy új ötletet is beszerezhetsz a tippeléshez.

Amennyiben nem találsz itt tippeket, azt jelenti, hogy még senki nem tippelt a 3.Liga elkövetkező mérkőzésekre. Az is meglehet, hogy ezen a napon kevésbé népszerű mérkőzéseket rendeznek a 3.ligaban, vagy éppenséggel szünetel a bajnokság.

A mérkőzések programja mellett megtalálod az aktuális Németország - 3.Liga forduló élő közvetítés programját is. A jelölt mérkőzéseket élőben követheted a megadott fogadóirodánál, ha aktív számlával rendelkezel és arra a mérkőzésre nincs földrajzi korlátozás a te esetedben.

Megtekintheted a 3.Liga tabelláját is ezen az oldalon. A tabella naponta frissül.

A korábbi eredmények segítségével könnyebben kialakíthatsz egy képet a bajnokság vagy verseny aktuális állásáról. Az eredmények fontos információt jelentenek tippeléskor.

Egy mérkőzésre kattintva még több információt megtudhatsz az illető eseményről, és megtekintheted a mérkőzésre beküldött összes tippet, legyen az 1X2, hendikep vagy éppen gólokra fogadás.