Foci

2020-as Európa-bajnoki selejtezõk tippek és eredmények

H E V
okt 15. 20:45 Gibraltar 2 : 3 Grúzia
okt 15. 20:45 Svájc 2 : 0 Írország
okt 15. 20:45 Románia 1 : 1 Norvégia
okt 15. 20:45 Görögország 2 : 1 Bosznia és Hercegovina
okt 15. 20:45 Feröer-szigetek 1 : 0 Málta
okt 15. 20:45 Izrael 3 : 1 Lettország
okt 15. 20:45 Svédország 1 : 1 Spanyolország
okt 15. 20:45 Liechtenstein 0 : 5 Olaszország
okt 15. 18:00 Finnország 3 : 0 Örményország
okt 14. 20:45 Izland 2 : 0 Andorra
okt 14. 20:45 Ukrajna 2 : 1 Portugália
okt 14. 20:45 Kosovo 2 : 0 Montenegró
okt 14. 20:45 Franciaország 1 : 1 Törökország
okt 14. 20:45 Moldova 0 : 4 Albánia
okt 14. 20:45 Litvánia 1 : 2 Szerbia
okt 14. 20:45 Bulgária 0 : 6 Anglia
okt 13. 20:45 Észtország 0 : 3 Németország
okt 13. 20:45 Szlovénia 0 : 1 Ausztria
okt 13. 20:45 Lengyelország 2 : 0 Észak-Macedónia
okt 13. 20:45 Wales 1 : 1 Horvátország
okt 13. 18:00 Skócia 6 : 0 San Marino
okt 13. 18:00 Fehéroroszország 1 : 2 Hollandia
okt 13. 18:00 Ciprus 0 : 5 Oroszország
okt 13. 18:00 Magyarország 1 : 0 Azerbajdzsán
okt 13. 15:00 Kazahsztán 0 : 2 Belgium
okt 12. 20:45 Málta 0 : 4 Svédország
okt 12. 20:45 Norvégia 1 : 1 Spanyolország
okt 12. 20:45 Olaszország 2 : 0 Görögország
okt 12. 20:45 Liechtenstein 1 : 1 Örményország
okt 12. 18:00 Feröer-szigetek 0 : 3 Románia
okt 12. 18:00 Dánia 1 : 0 Svájc
okt 12. 18:00 Bosnia-Herzegovina 4 : 1 Finland
okt 12. 15:00 Georgia 0 : 0 Ireland
okt 11. 20:45 Ukraine 2 : 0 Lithuania
okt 11. 20:45 Csehország 2 : 1 Anglia
okt 11. 20:45 Izland 0 : 1 Franciaország
okt 11. 20:45 Montenegró 0 : 0 Bulgária
okt 11. 20:45 Portugália 3 : 0 Luxemburg
okt 11. 20:45 Andorra 1 : 0 Moldova
okt 11. 20:45 Törökország 1 : 0 Albánia
okt 10. 20:45 Oroszország 4 : 0 Skócia
okt 10. 20:45 Szlovákia 1 : 1 Wales
okt 10. 20:45 Belgium 9 : 0 San Marino
okt 10. 20:45 Horvátország 3 : 0 Magyarország
okt 10. 20:45 Ausztria 3 : 1 Izrael
okt 10. 20:45 Lettország 0 : 3 Lengyelország
okt 10. 20:45 Észak-Macedónia 2 : 1 Szlovénia
okt 10. 20:45 Netherlands 3 : 1 Northern Ireland
okt 10. 18:00 Fehéroroszország 0 : 0 Észtország
okt 10. 16:00 Kazahsztán 1 : 2 Ciprus
szept 10. 20:45 Anglia 5 : 3 Kosovo
szept 10. 20:45 Montenegró 0 : 3 Csehország
szept 10. 20:45 Luxemburg 1 : 3 Szerbia
szept 10. 20:45 Albánia 4 : 2 Izland
szept 10. 20:45 Litvánia 1 : 5 Portugália
szept 10. 20:45 Moldova 0 : 4 Törökország
szept 10. 20:45 Franciaország 3 : 0 Andorra
szept 9. 20:45 Észak-Írország 0 : 2 Németország
szept 9. 20:45 Szlovénia 3 : 2 Izrael
szept 9. 20:45 Lettország 0 : 2 Észak-Macedónia
szept 9. 20:45 Oroszország 1 : 0 Kazahsztán
szept 9. 20:45 Magyarország 1 : 2 Szlovákia
szept 9. 20:45 Skócia 0 : 4 Belgium
szept 9. 20:45 San Marino 0 : 4 Ciprus
szept 9. 20:45 Estonia 0 : 4 Netherlands
szept 9. 20:45 Poland 0 : 0 Austria
szept 9. 18:00 Azerbajdzsán 1 : 1 Horvátország
szept 8. 20:45 Svédország 1 : 1 Norvégia
szept 8. 20:45 Finnország 1 : 2 Olaszország
szept 8. 20:45 Görögország 1 : 1 Liechtenstein
szept 8. 20:45 Spanyolország 4 : 0 Feröer-szigetek
szept 8. 18:00 Románia 1 : 0 Málta
szept 8. 18:00 Svájc 4 : 0 Gibraltar
szept 8. 18:00 Grúzia 0 : 0 Dánia
szept 8. 15:00 Örményország 4 : 2 Bosznia és Hercegovina
szept 7. 20:45 Szerbia 2 : 4 Portugália
szept 7. 20:45 Franciaország 4 : 1 Albánia
szept 7. 20:45 Törökország 1 : 0 Andorra
szept 7. 18:00 Izland 3 : 0 Moldova
szept 7. 18:00 Anglia 4 : 0 Bulgária
szept 7. 18:00 Lithuania 0 : 3 Ukraine
szept 7. 15:00 Kosovo 2 : 1 Csehország
szept 6. 20:45 San Marino 0 : 4 Belgium
szept 6. 20:45 Németország 2 : 4 Hollandia
szept 6. 20:45 Wales 2 : 1 Azerbajdzsán
szept 6. 20:45 Szlovákia 0 : 4 Horvátország
szept 6. 20:45 Slovenia 2 : 0 Poland
szept 6. 20:45 Ausztria 6 : 0 Lettország
szept 6. 20:45 Skócia 1 : 2 Oroszország
szept 6. 18:00 Ciprus 1 : 1 Kazahsztán
szept 6. 18:00 Észtország 1 : 2 Fehéroroszország
szept 5. 20:45 Feröer-szigetek 0 : 4 Svédország
szept 5. 20:45 Írország 1 : 1 Svájc
szept 5. 20:45 Gibraltar 0 : 6 Dánia
szept 5. 20:45 Románia 1 : 2 Spanyolország
szept 5. 20:45 Norvégia 2 : 0 Málta
szept 5. 20:45 Finnország 1 : 0 Görögország
szept 5. 20:45 Bosznia és Hercegovina 5 : 0 Liechtenstein
szept 5. 20:45 Izrael 1 : 1 Észak-Macedónia
szept 5. 18:00 Örményország 1 : 3 Olaszország
jún 11. 20:45 Görögország 2 : 3 Örményország
jún 11. 20:45 Belgium 3 : 0 Skócia
jún 11. 20:45 Németország 8 : 0 Észtország
jún 11. 20:45 Fehéroroszország 0 : 1 Észak-Írország
jún 11. 20:45 Magyarország 1 : 0 Wales
jún 11. 20:45 Izland 2 : 1 Törökország
jún 11. 20:45 Andorra 0 : 4 Franciaország
jún 11. 20:45 Albánia 2 : 0 Moldova
jún 11. 20:45 Oroszország 1 : 0 Ciprus
jún 11. 20:45 Liechtenstein 0 : 2 Finnország
jún 11. 20:45 Olaszország 2 : 1 Bosznia és Hercegovina
jún 11. 18:00 Azerbajdzsán 1 : 5 Szlovákia
jún 11. 16:00 Kazahsztán 4 : 0 San Marino
jún 10. 20:45 Spanyolország 3 : 0 Svédország
jún 10. 20:45 Ukrajna 1 : 0 Luxemburg
jún 10. 20:45 Szerbia 4 : 1 Litvánia
jún 10. 20:45 Dánia 5 : 1 Grúzia
jún 10. 20:45 Málta 0 : 4 Románia
jún 10. 20:45 Feröer-szigetek 0 : 2 Norvégia
jún 10. 20:45 Lengyelország 4 : 0 Izrael
jún 10. 20:45 Lettország 0 : 5 Szlovénia
jún 10. 20:45 Csehország 3 : 0 Montenegró
jún 10. 20:45 Bulgária 2 : 3 Kosovo
jún 10. 20:45 Írország 2 : 0 Gibraltar
jún 10. 20:45 Észak-Macedónia 1 : 4 Ausztria
jún 8. 20:45 Görögország 0 : 3 Olaszország
jún 8. 20:45 Belgium 3 : 0 Kazahsztán
jún 8. 20:45 Fehéroroszország 0 : 2 Németország
jún 8. 20:45 Törökország 2 : 0 Franciaország
jún 8. 20:45 Scotland 2 : 1 Cyprus
jún 8. 18:00 Estonia 1 : 2 Northern Ireland
jún 8. 18:00 Oroszország 9 : 0 San Marino
jún 8. 18:00 Finland 2 : 0 Bosnia-Herzegovina
jún 8. 18:00 Örményország 3 : 0 Liechtenstein
jún 8. 18:00 Moldova 1 : 0 Andorra
jún 8. 18:00 Azerbajdzsán 1 : 3 Magyarország
jún 8. 15:00 Izland 1 : 0 Albánia
jún 8. 15:00 Horvátország 2 : 1 Wales
jún 7. 20:45 Ukrajna 5 : 0 Szerbia
jún 7. 20:45 Litvánia 1 : 1 Luxemburg
jún 7. 20:45 Norvégia 2 : 2 Románia
jún 7. 20:45 Lettország 0 : 3 Izrael
jún 7. 20:45 Dánia 1 : 1 Írország
jún 7. 20:45 Ausztria 1 : 0 Szlovénia
jún 7. 20:45 Csehország 2 : 1 Bulgária
jún 7. 20:45 Montenegró 1 : 1 Kosovo
jún 7. 20:45 Svédország 3 : 0 Málta
jún 7. 20:45 Feröer-szigetek 1 : 4 Spanyolország
jún 7. 20:45 Észak-Macedónia 0 : 1 Lengyelország
jún 7. 18:00 Grúzia 3 : 0 Gibraltar

2019 okt 15. 00:05

Eb-selejtező: Liechtenstein - Olaszország

Bundust fognak kiáltani, ha nem nyernek az olaszok.

2019 okt 15. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Kedd

Élő közvetítés lesz az U19-es fociválogatott meccséről.

2019 okt 14. 01:00

Eb-selejtező: Ukrajna - Portugália

Hétfő este is eldördülhet Malinovskyi rettegett balosa.

2019 okt 11. 19:16

Eb-selejtező: Gyerekzsúr azeri vendégekkel

Fel sem ocsúdtunk, máris itt a következő próbatétel!

2019 okt 13. 00:05

Eb-selejtező: Magyarország - Azerbajdzsán

A csípőzés már megy, most jöhet valami más.

2019 okt 9. 11:40

Eb-selejtező: Nem elég a döntetlen!

Kulcsfontosságú mérkőzés vár a két válogatottra az Eb-re való kijutás szempontjából!

2020-as Európa-bajnoki selejtezõk tabella

Group A
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 England 6 5 0 1 26:6 15
2 Czech Republic 6 4 0 2 11:9 12
3 Kosovo 6 3 2 1 12:10 11
4 Bulgaria 7 0 3 4 5:17 3
5 Montenegro 7 0 3 4 3:15 3
Group B
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Ukraine 7 6 1 0 15:2 19
2 Portugal 6 3 2 1 14:6 11
3 Serbia 6 3 1 2 12:13 10
4 Luxembourg 6 1 1 4 5:11 4
5 Lithuania 7 0 1 6 5:19 1

Group C
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Germany 6 5 0 1 20:6 15
2 Netherlands 6 5 0 1 19:7 15
3 Northern Ireland 6 4 0 2 8:7 12
4 Belarus 7 1 1 5 4:12 4
5 Estonia 7 0 1 6 2:21 1
Group D
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Denmark 6 3 3 0 16:5 12
2 Ireland 7 3 3 1 6:4 12
3 Switzerland 6 3 2 1 12:5 11
4 Georgia 7 2 2 3 7:10 8
5 Gibraltar 6 0 0 6 2:19 0

Group E
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Croatia 7 4 2 1 14:6 14
2 Hungary 7 4 0 3 8:9 12
3 Slovakia 6 3 1 2 10:8 10
4 Wales 6 2 2 2 6:6 8
5 Azerbaijan 6 0 1 5 5:14 1
Group F
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Spain 8 6 2 0 19:5 20
2 Sweden 8 4 3 1 18:9 15
3 Romania 8 4 2 2 17:8 14
4 Norway 8 2 5 1 13:10 11
5 Malta 8 1 0 7 2:18 3
6 Faroe Islands 8 1 0 7 4:23 3

Group G
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Poland 8 6 1 1 13:2 19
2 Austria 8 5 1 2 17:7 16
3 Slovenia 8 3 2 3 13:8 11
4 Israel 8 3 2 3 15:15 11
5 Macedonia 8 3 2 3 10:11 11
6 Latvia 8 0 0 8 2:27 0
Group H
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 France 8 6 1 1 21:5 19
2 Turkey 8 6 1 1 16:3 19
3 Iceland 8 5 0 3 12:10 15
4 Albania 8 4 0 4 14:10 12
5 Andorra 8 1 0 7 1:16 3
6 Moldova 8 1 0 7 2:22 3

Group I
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Belgium 8 8 0 0 30:1 24
2 Russia 8 7 0 1 27:4 21
3 Cyprus 8 3 1 4 13:12 10
4 Scotland 8 3 0 5 11:17 9
5 Kazakhstan 8 2 1 5 9:13 7
6 San Marino 8 0 0 8 0:43 0
Group J
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Italy 8 8 0 0 25:3 24
2 Finland 8 5 0 3 12:8 15
3 Bosnia-Herzegovina 8 3 1 4 17:14 10
4 Armenia 8 3 1 4 13:15 10
5 Greece 8 2 2 4 9:13 8
6 Liechtenstein 8 0 2 6 2:25 2