Foci

Anglia - FA Kupa tippek

Anglia - FA Kupa eredmények

H E V
jan 15. 20:45 Manchester United 1 : 0 Wolverhampton Wanderers
jan 15. 20:45 Carlisle 3 : 4 Cardiff City
jan 14. 21:05 Tottenham 2 : 1 Middlesbrough
jan 14. 20:45 Blackpool 0 : 2 Reading
jan 14. 20:45 Newcastle United 4 : 1 Rochdale
jan 14. 20:45 Shrewsbury Town 1 : 0 Bristol City
jan 14. 20:45 Coventry City 3 : 0 Bristol Rovers
jan 6. 20:56 Arsenal 1 : 0 Leeds United
jan 5. 19:16 Gillingham 0 : 2 West Ham
jan 5. 17:01 Liverpool 1 : 0 Everton
jan 5. 15:01 Middlesbrough 1 : 1 Tottenham
jan 5. 15:01 Charlton Athletic 0 : 1 West Bromwich
jan 5. 15:01 Chelsea 2 : 0 Nottingham Forest
jan 5. 15:01 Crystal Palace 0 : 1 Derby County
jan 5. 15:01 Crewe Alexandra 1 : 3 Barnsley
jan 5. 15:01 Bristol Rovers 2 : 2 Coventry City
jan 5. 15:01 Sheffield United 2 : 1 AFC Fylde
jan 5. 15:01 Burton Albion 2 : 4 Northampton Town
jan 5. 15:01 Queens Park Rangers 5 : 1 Swansea City
jan 4. 18:31 Manchester City 4 : 1 Port Vale
jan 4. 18:31 Wolverhampton Wanderers 0 : 0 Manchester United
jan 4. 18:31 Bournemouth 4 : 0 Luton Town
jan 4. 18:31 Leicester City 2 : 0 Wigan Athletic
jan 4. 18:31 Fleetwood Town 1 : 2 Portsmouth
jan 4. 16:01 Cardiff City 2 : 2 Carlisle
jan 4. 16:01 Fulham 2 : 1 Aston Villa
jan 4. 16:01 Preston North End 2 : 4 Norwich City
jan 4. 16:01 Oxford United 4 : 1 Hartlepool United
jan 4. 16:01 Southampton 2 : 0 Huddersfield Town
jan 4. 16:01 Reading 2 : 2 Blackpool
jan 4. 16:01 Watford 3 : 3 Tranmere Rovers
jan 4. 16:01 Brentford 1 : 0 Stoke City
jan 4. 16:01 Brighton & Hove Albion 0 : 1 Sheffield Wednesday
jan 4. 13:31 Rochdale 1 : 1 Newcastle United
jan 4. 13:31 Burnley 4 : 2 Peterborough United
jan 4. 13:31 Bristol City 1 : 1 Shrewsbury Town
jan 4. 13:31 Birmingham 2 : 1 Blackburn Rovers
jan 4. 13:31 Rotherham United 2 : 3 Hull City
jan 4. 13:31 Millwall 3 : 0 Newport County
2019 dec 17. 20:30 Plymouth Argyle 0 : 1 Bristol Rovers
2019 dec 16. 20:30 Boston United 1 : 2 Rochdale
2019 dec 10. 20:45 Carlisle 1 : 0 Forest Green Rovers
2019 dec 10. 20:45 Crewe Alexandra 3 : 1 Eastleigh FC
2019 dec 10. 20:45 Hartlepool United 1 : 0 Exeter
2019 dec 10. 20:45 Ipswich Town 1 : 2 Coventry City
2019 dec 2. 20:45 Solihull Moors 3 : 4 Rotherham United
2019 dec 1. 16:00 Tranmere Rovers 5 : 1 Chichester City FC
2019 dec 1. 15:00 Coventry City 1 : 1 Ipswich Town
2019 dec 1. 15:00 Blackpool 3 : 1 Maidstone United
2019 dec 1. 15:00 Rochdale 0 : 0 Boston United
2019 dec 1. 15:00 Crawley Town 1 : 2 Fleetwood Town
2019 dec 1. 15:00 Gillingham 3 : 0 Doncaster Rovers
2019 dec 1. 15:00 Northampton Town 3 : 1 Notts County
2019 dec 1. 15:00 Peterborough United 3 : 0 Dover Athletic
2019 dec 1. 15:00 Bristol Rovers 1 : 1 Plymouth Argyle
2019 dec 1. 15:00 Exeter 2 : 2 Hartlepool United
2019 nov 30. 18:30 Eastleigh FC 1 : 1 Crewe Alexandra
2019 nov 30. 16:00 Oldham Athletic 0 : 1 Burton Albion
2019 nov 30. 16:00 Portsmouth 2 : 1 Altrincham
2019 nov 30. 16:00 Cheltenham 1 : 3 Port Vale
2019 nov 30. 16:00 Shrewsbury Town 2 : 0 Mansfield Town
2019 nov 30. 16:00 Forest Green Rovers 2 : 2 Carlisle
2019 nov 30. 16:00 Kingstonian 0 : 2 AFC Fylde
2019 nov 30. 16:00 Walsall 0 : 1 Oxford United
2019 nov 29. 20:55 Maldon & Tiptree 0 : 1 Newport County
2019 nov 20. 20:45 Darlington FC 0 : 1 Walsall
2019 nov 20. 20:45 Wycombe Wanderers 1 : 2 Tranmere Rovers
2019 nov 20. 20:45 Newport County 2 : 0 Grimsby Town
2019 nov 20. 20:45 Lincoln City 0 : 1 Ipswich Town
2019 nov 19. 20:45 Eastleigh FC 3 : 0 Stourbridge
2019 nov 19. 20:45 Exeter 1 : 0 Cambridge United
2019 nov 19. 20:45 Doncaster Rovers 2 : 0 AFC Wimbledon
2019 nov 19. 20:45 Swindon Town 0 : 1 Cheltenham
2019 nov 19. 20:45 Peterborough United 2 : 0 Stevenage FC
2019 nov 19. 20:45 Bradford City 0 : 1 Shrewsbury Town
2019 nov 19. 20:45 Gillingham 1 : 0 Sunderland
2019 nov 19. 20:45 Burton Albion 4 : 1 Salford City FC
2019 nov 19. 20:45 Bromley FC 0 : 1 Bristol Rovers
2019 nov 19. 20:45 Rochdale 1 : 0 Wrexham
2019 nov 9. 16:00 Yeovil Town 1 : 4 Hartlepool United
2019 nov 11. 20:45 Harrogate Town 1 : 2 Portsmouth
2019 nov 10. 15:15 Hayes & Yeading United 0 : 2 Oxford United
2019 nov 10. 13:45 Gateshead 1 : 2 Oldham Athletic
2019 nov 10. 13:45 Bristol Rovers 1 : 1 Bromley FC
2019 nov 10. 13:45 Chippenham Town 0 : 3 Northampton Town
2019 nov 10. 13:45 Wrexham 0 : 0 Rochdale
2019 nov 10. 13:45 Macclesfield Town 0 : 4 Kingstonian
2019 nov 10. 13:45 Leyton Orient 1 : 2 Maldon & Tiptree
2019 nov 10. 13:45 York City 0 : 1 Altrincham
2019 nov 10. 13:45 Barnet 0 : 2 Fleetwood Town
2019 nov 10. 13:00 Dover Athletic 1 : 0 Southend
2019 nov 9. 16:00 Nantwich Town 0 : 1 AFC Fylde
2019 nov 9. 16:00 Ebbsfleet United 2 : 3 Notts County
2019 nov 9. 16:00 Ipswich Town 1 : 1 Lincoln City
2019 nov 9. 16:00 Grimsby Town 1 : 1 Newport County
2019 nov 9. 16:00 AFC Wimbledon 1 : 1 Doncaster Rovers
2019 nov 9. 16:00 Stourbridge 2 : 2 Eastleigh FC
2019 nov 9. 16:00 Bolton 0 : 1 Plymouth Argyle
2019 nov 9. 16:00 Maidenhead United 1 : 3 Rotherham United
2019 nov 9. 16:00 Crawley Town 4 : 1 Scunthorpe United
2019 nov 9. 16:00 Colchester United 0 : 2 Coventry City
2019 nov 9. 16:00 Tranmere Rovers 2 : 2 Wycombe Wanderers
2019 nov 9. 16:00 Walsall 2 : 2 Darlington FC
2019 nov 9. 16:00 Oxford City 1 : 5 Solihull Moors
2019 nov 9. 16:00 Milton Keynes Dons 0 : 1 Port Vale
2019 nov 9. 16:00 Cheltenham 1 : 1 Swindon Town
2019 nov 9. 16:00 Carshalton Athletic 1 : 4 Boston United
2019 nov 9. 16:00 Stevenage FC 1 : 1 Peterborough United
2019 nov 9. 16:00 Forest Green Rovers 4 : 0 Billericay Town
2019 nov 9. 16:00 Cambridge United 1 : 1 Exeter
2019 nov 9. 16:00 Salford City FC 1 : 1 Burton Albion
2019 nov 9. 16:00 Shrewsbury Town 1 : 1 Bradford City
2019 nov 9. 16:00 Blackpool 4 : 1 Morecambe
2019 nov 9. 16:00 Maidstone United 1 : 0 Torquay United
2019 nov 9. 16:00 Mansfield Town 1 : 0 Chorley
2019 nov 9. 16:00 Accrington Stanley 0 : 2 Crewe Alexandra
2019 nov 9. 14:00 Sunderland 1 : 1 Gillingham
2019 nov 8. 20:55 Dulwich Hamlet 1 : 4 Carlisle
2019 okt 29. 20:45 Haringey Borough 0 : 3 Yeovil Town
2019 okt 22. 20:45 Billericay Town 5 : 2 Sutton United
2019 okt 22. 20:45 Barnet 3 : 1 Potters Bar Town FC
2019 okt 22. 20:45 Wealdstone 0 : 2 Maidenhead United
2019 okt 22. 20:45 Wrexham 1 : 0 Chesterfield
2019 okt 22. 20:45 Poole Town 2 : 3 Hayes & Yeading United
2019 okt 22. 20:45 Eastleigh FC 4 : 2 Welling United
2019 okt 22. 20:45 Woking 0 : 1 Ebbsfleet United
2019 okt 21. 20:45 Stourbridge 3 : 2 Whitby
2019 okt 19. 18:20 York City 2 : 0 Stockport County
2019 okt 19. 16:00 Whitby Town 1 : 1 Stourbridge
2019 okt 19. 16:00 AFC Fylde 6 : 1 Peterborough Sports FC
2019 okt 19. 16:00 Dartford 2 : 3 Kingstonian
2019 okt 19. 16:00 Ebbsfleet United 1 : 1 Woking
2019 okt 19. 16:00 Halifax Town 1 : 2 Harrogate Town
2019 okt 19. 16:00 Havant & Waterlooville 1 : 2 Dulwich Hamlet
2019 okt 19. 16:00 Gateshead 5 : 0 Colne FC
2019 okt 19. 16:00 Whyteleafe 0 : 3 Chippenham Town
2019 okt 19. 16:00 Royston Town 1 : 3 Maldon & Tiptree
2019 okt 19. 16:00 Haringey Borough 0 : 1 Yeovil Town
2019 okt 19. 16:00 Barrow 0 : 1 Solihull Moors
2019 okt 19. 16:00 Maidstone United 4 : 1 Kings Langley
2019 okt 19. 16:00 Tamworth 0 : 3 Darlington FC
2019 okt 19. 16:00 Torquay United 3 : 2 Boreham Wood
2019 okt 19. 16:00 Sutton United 1 : 1 Billericay Town
2019 okt 19. 16:00 Southport 1 : 3 Altrincham
2019 okt 19. 16:00 Hartlepool United 1 : 0 Brackley Town
2019 okt 19. 16:00 Hednesford Town 0 : 1 Boston United
2019 okt 19. 16:00 Maidenhead United 1 : 1 Wealdstone
2019 okt 19. 16:00 Notts County 2 : 1 Belper Town
2019 okt 19. 16:00 Nantwich Town 1 : 0 King's Lynn Town FC
2019 okt 19. 16:00 Chorley 2 : 0 Spennymoor Town
2019 okt 19. 16:00 Oxford City 2 : 1 Margate
2019 okt 19. 16:00 Welling United 0 : 0 Eastleigh FC
2019 okt 19. 16:00 Weymouth 1 : 2 Dover Athletic
2019 okt 19. 16:00 Bowers & Pitsea 1 : 2 Chichester City FC
2019 okt 19. 16:00 Bromley FC 4 : 3 Aldershot
2019 okt 19. 16:00 Carshalton Athletic 2 : 1 Dag & Red
2019 okt 19. 16:00 Hayes & Yeading United 1 : 1 Poole Town
2019 okt 19. 14:00 Chesterfield 1 : 1 Wrexham
2019 okt 19. 13:30 Potters Bar Town FC 1 : 1 Barnet
2019 okt 8. 20:45 Weston Super Mare 1 : 4 Kingstonian
2019 okt 8. 20:45 Wealdstone 4 : 0 Bristol Manor Farm
2019 okt 8. 20:45 Hereford United 0 : 1 Tamworth
2019 okt 8. 20:45 Bowers & Pitsea 2 : 1 Canvey Island
2019 okt 8. 20:45 Slough Town 2 : 3 Chippenham Town
2019 okt 7. 20:45 Gloucester City 1 : 3 Whitby Town
2019 okt 5. 16:00 Maldon & Tiptree 6 : 1 Chertsey Town
2019 okt 5. 16:00 Canvey Island 1 : 1 Bowers & Pitsea
2019 okt 5. 16:00 Weymouth 4 : 1 St Albans City
2019 okt 5. 16:00 Nantwich Town 1 : 0 Morpeth Town
2019 okt 5. 16:00 Haringey Borough 1 : 0 Cray Wanderers
2019 okt 5. 16:00 Oxford City 2 : 0 Hampton & Richmond
2019 okt 5. 16:00 Leek Town 0 : 2 King's Lynn Town FC
2019 okt 5. 16:00 Ashton United 2 : 6 Spennymoor Town
2019 okt 5. 16:00 Peterborough Sports FC 1 : 0 Guiseley
2019 okt 5. 16:00 Royston Town 2 : 1 Beaconsfield Town
2019 okt 5. 16:00 Maidstone United 2 : 1 Hitchin Town
2019 okt 5. 16:00 Brackley Town 2 : 0 Warrington Town FC
2019 okt 5. 16:00 Salisbury City 2 : 4 Margate
2019 okt 5. 16:00 Tamworth 0 : 0 Hereford United
2019 okt 5. 16:00 Kingstonian 1 : 1 Weston Super Mare
2019 okt 5. 16:00 Hednesford Town 4 : 2 Blyth Spartans
2019 okt 5. 16:00 Abbey Rangers 0 : 2 Whyteleafe
2019 okt 5. 16:00 Billericay Town 4 : 2 Bath City
2019 okt 5. 16:00 Belper Town 2 : 1 Rushall Olimpia
2019 okt 5. 16:00 Stourbridge 2 : 1 Stafford Rangers
2019 okt 5. 16:00 Leamington 0 : 2 Darlington FC
2019 okt 5. 16:00 Lowestoft Town 1 : 2 Carshalton Athletic
2019 okt 5. 16:00 Bristol Manor Farm 0 : 0 Wealdstone
2019 okt 5. 16:00 Whitby Town 1 : 1 Gloucester City
2019 okt 5. 16:00 Farsley Celtic 0 : 5 Southport
2019 okt 5. 16:00 Dunston FC 2 : 3 Colne FC
2019 okt 5. 16:00 Havant & Waterlooville 3 : 0 Hadley
2019 okt 5. 16:00 Hayes & Yeading United 5 : 4 Hendon
2019 okt 5. 16:00 Buxton FC 1 : 2 York City
2019 okt 5. 16:00 Dulwich Hamlet 3 : 0 Eastbourne Borough
2019 okt 5. 16:00 Chippenham Town 3 : 3 Slough Town
2019 okt 5. 16:00 Blackfield & Langley 1 : 4 Dartford
2019 okt 5. 16:00 Kidsgrove Athletic 0 : 1 Gateshead
2019 okt 5. 16:00 Kings Langley 3 : 0 Corinthian-Casuals
2019 okt 5. 16:00 Sutton Coldfield Town 0 : 1 Boston Utd.
2019 okt 5. 16:00 Tooting & Mitcham United 0 : 2 Poole Town
2019 okt 5. 16:00 Ware 1 : 2 Potters Bar Town
2019 okt 5. 16:00 Welling United 4 : 1 Tavistock AFC
2019 okt 5. 16:00 Chichester City 1 : 0 Enfield
2019 okt 5. 13:30 Halesowen Town 0 : 2 Altrincham
2019 szept 25. 21:00 Kingstonian 3 : 0 March Town United
2019 szept 24. 20:45 Worthing 1 : 3 St Albans City
2019 szept 24. 20:45 Chasetown 1 : 2 Leamington
2019 szept 24. 20:45 Stafford Rangers 3 : 0 Kidderminster Harriers
2019 szept 24. 20:45 Blyth Spartans 1 : 0 Curzon Ashton
2019 szept 24. 20:45 Witton Albion 0 : 1 Belper Town
2019 szept 24. 20:45 Altrincham 1 : 0 Chester FC
2019 szept 24. 20:45 Canvey 3 : 2 St Ives Town
2019 szept 24. 20:45 Chichester City 1 : 0 Hartley Wintney
2019 szept 24. 20:45 Chippenham Town 4 : 3 Cirencester Town
2019 szept 24. 20:45 Kings Lynn 2 : 1 Alfreton Town
2019 szept 24. 20:45 Sutton Coldfield Town 2 : 1 Kettering Town
2019 szept 24. 20:45 Abbey Rangers 2 : 1 Walthamstow
2019 szept 24. 20:45 Ossett United 0 : 4 Colne FC
2019 szept 22. 16:00 Biggleswade United 1 : 3 Chertsey Town
2019 szept 22. 16:00 Cray Wanderers 5 : 2 Soham Town Rangers
2019 szept 21. 16:00 Coalville Town 1 : 2 Stourbridge
2019 szept 21. 16:00 Cirencester 2 : 2 Chippenham Town
2019 szept 21. 16:00 Weston Super Mare 2 : 1 Merthyr Town FC
2019 szept 21. 16:00 Stamford 0 : 4 Boston United
2019 szept 21. 16:00 Oxford City 7 : 0 North Leigh FC
2019 szept 21. 16:00 Curzon Ashton 4 : 4 Blyth Spartans
2019 szept 21. 16:00 Chester FC 1 : 1 Altrincham
2019 szept 21. 16:00 Billericay Town 1 : 0 Basildon United
2019 szept 21. 16:00 Maidstone United 4 : 1 Cheshunt
2019 szept 21. 16:00 Hereford United 5 : 2 Truro City
2019 szept 21. 16:00 Alfreton Town 1 : 1 King's Lynn Town FC
2019 szept 21. 16:00 Moneyfields FC 0 : 2 Whyteleafe
2019 szept 21. 16:00 Buxton 5 : 0 Corby Town
2019 szept 21. 16:00 Havant & Waterlooville 2 : 1 Taunton Town
2019 szept 21. 16:00 Kettering Town 1 : 1 Sutton Coldfield Town
2019 szept 21. 16:00 Matlock Town 1 : 2 Kidsgrove Athletic
2019 szept 21. 16:00 FC United of Manchester 1 : 2 Warrington Town FC
2019 szept 21. 16:00 Tiverton Town FC 2 : 4 Bristol Manor Farm
2019 szept 21. 16:00 Biggleswade Town 1 : 2 Ware FC
2019 szept 21. 16:00 Rushall Olimpia 2 : 0 Gainsborough Trinity
2019 szept 21. 16:00 Lewes 1 : 2 Bowers & Pitsea
2019 szept 21. 16:00 Farnborough Town 0 : 5 Wealdstone
2019 szept 21. 16:00 Dulwich Hamlet 6 : 1 Bognor Regis Town
2019 szept 21. 16:00 Bradford Park Avenue 2 : 4 Morpeth Town
2019 szept 21. 16:00 Kidderminster Harriers 0 : 0 Stafford Rangers
2019 szept 21. 16:00 Ashton United 1 : 0 Pontefract Collieries
2019 szept 21. 16:00 St Albans City 2 : 2 Worthing
2019 szept 21. 16:00 Lancaster 0 : 5 Spennymoor Town
2019 szept 21. 16:00 Swindon Supermarine 0 : 4 Bath City
2019 szept 21. 16:00 Potters Bar Town 2 : 0 Hornchurch
2019 szept 21. 16:00 Boston Town 0 : 4 Leek Town
2019 szept 21. 16:00 Brackley Town 4 : 0 Cinderford Town
2019 szept 21. 16:00 Chesham United 1 : 2 Hampton Richmond
2019 szept 21. 16:00 Telford 0 : 3 Nantwich Town
2019 szept 21. 16:00 Badshot Lea 0 : 4 Hayes
2019 szept 21. 16:00 Balham 3 : 5 Royston Town
2019 szept 21. 16:00 Blackfield & Langley 1 : 0 Dorchester
2019 szept 21. 16:00 Bishop Storford 1 : 2 Peterborough Sports
2019 szept 21. 16:00 Kidlington 0 : 5 Gloucester City
2019 szept 21. 16:00 Sholing 0 : 3 Weymouth
2019 szept 21. 16:00 Southport 5 : 2 Scarborough
2019 szept 21. 16:00 Northwich 1874 0 : 1 Whitby
2019 szept 21. 16:00 Barton Rovers 0 : 1 Hitchin
2019 szept 21. 16:00 Beaconsfield SYCOB 1 : 0 Hemel Hempstead Town
2019 szept 21. 16:00 Hednesford 3 : 2 Barwell
2019 szept 21. 16:00 Hartley Wintney 0 : 0 Chichester City
2019 szept 21. 16:00 Harrow Borough 0 : 1 Carshalton Athletic
2019 szept 21. 16:00 Haringey Borough 5 : 0 Staines Town
2019 szept 21. 16:00 Halesowen Town 4 : 1 Stratford Town
2019 szept 21. 16:00 Hadley 1 : 0 Ramsgate
2019 szept 21. 16:00 Guiseley 1 : 0 Stockton Town
2019 szept 21. 16:00 Gateshead 6 : 0 Ramsbottom United
2019 szept 21. 16:00 Flackwell Heath 0 : 3 Slough
2019 szept 21. 16:00 Belper Town 0 : 0 Witton Albion
2019 szept 21. 16:00 Hendon 3 : 2 Deeping Rangers
2019 szept 21. 16:00 Enfield 2 : 0 Braintree Town
2019 szept 21. 16:00 Corinthian Casuals 2 : 0 Chelmsford City
2019 szept 21. 16:00 Portland United 0 : 1 Salisbury
2019 szept 21. 16:00 Runcorn 1 : 3 Farsley
2019 szept 21. 16:00 Horsham 0 : 2 Dartford
2019 szept 21. 16:00 Kings Langley 4 : 0 Folkestone
2019 szept 21. 16:00 Leamington 2 : 2 Chasetown
2019 szept 21. 16:00 Lowestoft Town 4 : 0 Needham Market
2019 szept 21. 16:00 Colne 0 : 0 Ossett United
2019 szept 21. 16:00 Marine 1 : 2 Dunston UTS
2019 szept 21. 16:00 Margate 3 : 1 Concord Rangers
2019 szept 21. 16:00 Maldon & Tiptree 4 : 2 Wingate & Finchley
2019 szept 21. 16:00 Poole Town 2 : 1 Hungerford Town
2019 szept 21. 16:00 St Ives Town 0 : 0 Canvey
2019 szept 21. 16:00 Welling 7 : 0 Chipstead
2019 szept 21. 16:00 Walthamstow 1 : 1 Abbey Rangers
2019 szept 21. 16:00 Trafford 1 : 3 Darlington
2019 szept 21. 16:00 Tooting & Mitcham United 1 : 0 Dorking Wanderers
2019 szept 21. 16:00 Tonbridge Angels 1 : 2 Eastbourne
2019 szept 21. 16:00 Tavistock 4 : 0 Highworth Town
2019 szept 21. 16:00 Loughborough Dynamo 0 : 3 Tamworth
2019 szept 21. 13:30 Irlam FC 0 : 2 York City
2019 szept 11. 20:45 Biggleswade Town 2 : 0 St Neots Town
2019 szept 11. 20:45 Northwich Victoria 1 : 2 Lancaster
2019 szept 11. 20:30 Sunderland RCA FC 0 : 5 Dunston FC
2019 szept 11. 20:45 Lewes 3 : 2 Leatherhead
2019 szept 10. 20:45 Atherton Collieries 0 : 1 FC United of Manchester
2019 szept 10. 20:45 Arundel 0 : 4 Ramsgate
2019 szept 10. 20:45 Gainsborough 1 : 0 Banbury United
2019 szept 10. 20:45 Flackwell Heath 3 : 1 Sutton Athletic
2019 szept 10. 20:45 Colne 1 : 0 South Shields
2019 szept 10. 20:45 City of Liverpool 0 : 4 Warrington Town
2019 szept 10. 20:45 Worthing 3 : 2 Hastings United
2019 szept 10. 20:45 Redditch 1 : 3 Sutton Coldfield Town
2019 szept 10. 20:45 Ossett United 6 : 0 Thornaby FC
2019 szept 10. 20:45 Marske United 1 : 2 Scarborough Athletic FC
2019 szept 10. 20:45 Horsham 3 : 2 Metropolitan Police
2019 szept 10. 20:45 Ashton United 4 : 2 Tadcaster Albion
2019 szept 10. 20:45 Needham Market 2 : 1 Dereham Town
2019 szept 10. 20:45 Canvey 2 : 1 Waltham Abbey
2019 szept 10. 20:45 Sudbury 2 : 3 Deeping Rangers
2019 szept 10. 20:45 Peterborough Sports 3 : 2 East Thurrock United
2019 szept 10. 20:30 Shepton Mallet 1 : 2 Tavistock
2019 szept 8. 16:00 Kingstonian 2 : 0 Walton Casuals
2019 szept 8. 16:00 Evesham United 0 : 2 Dorchester
2019 szept 8. 16:00 Aylesbury Utd. 0 : 3 Walthamstow
2019 szept 8. 16:00 Cray Wanderers 2 : 1 Bedfont Sports
2019 szept 7. 16:00 Stamford 1 : 0 Witham Town
2019 szept 7. 16:00 Newcastle Benfield 2 : 3 Runcorn
2019 szept 7. 16:00 Westfield Surrey 0 : 1 Chipstead
2019 szept 7. 16:00 Glossop North End 1 : 3 Pontefract Collieries
2019 szept 7. 16:00 Belper Town 1 : 0 Alvechurch
2019 szept 7. 16:00 Wisbech 1 : 2 Hitchin
2019 szept 7. 16:00 Wantage Town 0 : 3 Swindon Supermarine
2019 szept 7. 16:00 Chichester City 2 : 0 Chalfont St Peter
2019 szept 7. 16:00 Widnes 0 : 4 Whitby
2019 szept 7. 16:00 Lowestoft Town 2 : 0 Leighton Town
2019 szept 7. 16:00 Maltby Main 1 : 5 Ramsbottom United
2019 szept 7. 16:00 Morpeth Town 3 : 1 Hyde United
2019 szept 7. 16:00 South Normanton Athletic 0 : 1 Coalville
2019 szept 7. 16:00 Stalybridge 0 : 2 Marine
2019 szept 7. 16:00 VCD Athletic 1 : 2 Moneyfields
2019 szept 7. 16:00 Takeley 0 : 1 Potters Bar Town
2019 szept 7. 16:00 Winchester City 0 : 3 Taunton Town
2019 szept 7. 16:00 Loughborough Dynamo 1 : 0 Heather St Johns
2019 szept 7. 16:00 Whitstable Town 0 : 4 Folkestone
2019 szept 7. 16:00 Whyteleafe 1 : 0 Merstham
2019 szept 7. 16:00 Haywards Heat Town 0 : 1 Hayes
2019 szept 7. 16:00 Haringey Borough 3 : 0 Herne Bay
2019 szept 7. 16:00 Dunston UTS 0 : 0 Sunderland RCA
2019 szept 7. 16:00 Burnham 2 : 3 Tiverton
2019 szept 7. 16:00 Bowers & Pitsea 2 : 1 Brentwood Town
2019 szept 7. 16:00 Barwell 4 : 1 AFC Mansfield
2019 szept 7. 16:00 Wingate & Finchley 4 : 1 London Colney
2019 szept 7. 16:00 Willand Rovers 1 : 2 North Leigh
2019 szept 7. 16:00 Sutton Coldfield Town 1 : 1 Redditch
2019 szept 7. 16:00 Tamworth 3 : 1 Nuneaton Borough
2019 szept 7. 16:00 Kidsgrove Athletic 2 : 1 Cleethorpes Town
2019 szept 7. 16:00 Highworth Town 4 : 2 Exmouth
2019 szept 7. 16:00 Whitehawk 0 : 1 Abbey Rangers
2019 szept 7. 16:00 Weston Super Mare 3 : 0 Fareham Town
2019 szept 7. 16:00 Warrington Town 2 : 2 City of Liverpool
2019 szept 7. 16:00 Waltham Abbey 2 : 2 Canvey
2019 szept 7. 16:00 Truro City 2 : 1 Wimborne Town
2019 szept 7. 16:00 Trafford 3 : 0 Bamber
2019 szept 7. 16:00 Tooting & Mitcham United 3 : 1 Varndeanians
2019 szept 7. 16:00 Thornaby 2 : 2 Ossett United
2019 szept 7. 16:00 Tadcaster Albion 2 : 2 Ashton United
2019 szept 7. 16:00 Hanwell Town 2 : 3 Staines Town
2019 szept 7. 16:00 Chesham United 4 : 2 Fleet Town
2019 szept 7. 16:00 Hartley Wintney 3 : 0 Spelthorne Sports
2019 szept 7. 16:00 Hastings Utd 3 : 3 Worthing
2019 szept 7. 16:00 Histon 0 : 3 Maldon & Tiptree
2019 szept 7. 16:00 Plymouth Parkway 0 : 1 Merthyr
2019 szept 7. 16:00 Ramsgate 0 : 0 Arundel
2019 szept 7. 16:00 Romulus 0 : 4 Buxton
2019 szept 7. 16:00 Royston Town 7 : 2 Rothwell Corinthians
2019 szept 7. 16:00 Rushall Olympic 3 : 1 Sheffield
2019 szept 7. 16:00 Seaham Red Star 0 : 1 Witton Albion
2019 szept 7. 16:00 Nantwich Town 3 : 1 Grantham Town
2019 szept 7. 16:00 Soham Town Rangers 3 : 0 Whitton United
2019 szept 7. 16:00 South Park 1 : 3 Badshot Lea
2019 szept 7. 16:00 South Shields 0 : 0 Colne
2019 szept 7. 16:00 Stafford Rangers 3 : 0 Mickleover Sports
2019 szept 7. 16:00 St Ives Town 2 : 1 Berkhamsted Town
2019 szept 7. 16:00 Chertsey Town 4 : 1 Sheppey United
2019 szept 7. 16:00 Chasetown 1 : 0 Staveley MW
2019 szept 7. 16:00 Harrow Borough 5 : 0 Binfield
2019 szept 7. 16:00 Halesowen Town 7 : 1 Lichfield City
2019 szept 7. 16:00 Cirencester Town 1 : 0 Gosport Borough
2019 szept 7. 16:00 Hadley 3 : 2 Arlesey Town
2019 szept 7. 16:00 Cheshunt 1 : 0 Brightlingsea Regent
2019 szept 7. 16:00 Charnock Richard 0 : 4 Irlam
2019 szept 7. 16:00 Whitchurch Alport 0 : 2 Leek Town
2019 szept 7. 16:00 Ashford 0 : 3 Farnborough
2019 szept 7. 16:00 Banbury United 2 : 2 Gainsborough
2019 szept 7. 16:00 Barton Rovers 4 : 0 Romford
2019 szept 7. 16:00 Basildon United 2 : 1 Coggeshall Town
2019 szept 7. 16:00 Biggleswade United 2 : 1 Tilbury
2019 szept 7. 16:00 Bognor Regis Town 3 : 0 Sittingbourne
2019 szept 7. 16:00 Bracknell Town 0 : 2 Carshalton Athletic
2019 szept 7. 16:00 Bridgwater Town 1 : 3 Bristol Manor Farm
2019 szept 7. 16:00 Bromsgrove Sporting 0 : 1 Stourbridge
2019 szept 7. 16:00 Sutton Athletic 1 : 1 Flackwell Heath
2019 szept 7. 16:00 Metropolitan Police 1 : 1 Horsham
2019 szept 7. 16:00 FC United Of Manchester 2 : 2 Atherton Collieries
2019 szept 7. 16:00 Enfield 1 : 0 Rushden
2019 szept 7. 16:00 East Thurrock United 1 : 1 Peterborough Sports
2019 szept 7. 16:00 Cinderford Town 5 : 3 Bideford
2019 szept 7. 16:00 Dunstable Town 3 : 5 Bishop Storford
2019 szept 7. 16:00 Didcot Town 0 : 1 Poole Town
2019 szept 7. 16:00 Dereham Town 1 : 1 Needham Market
2019 szept 7. 16:00 Deeping Rangers 2 : 2 Sudbury
2019 szept 7. 16:00 Corinthian Casuals 4 : 0 Sevenoaks Town
2019 szept 7. 16:00 Colney Heath 1 : 3 Corby Town
2019 szept 7. 16:00 Northwich 1874 2 : 0 Pickering Town
2019 szept 7. 16:00 Stratford Town 6 : 1 Boldmere St. Michaels
2019 szept 7. 16:00 Ware 5 : 1 Leiston
2019 szept 7. 16:00 St Neots Town 2 : 2 Biggleswade Town
2019 szept 7. 16:00 Tavistock 3 : 3 Shepton Mallet
2019 szept 7. 16:00 Scarborough 1 : 1 Marske United
2019 szept 7. 16:00 Grays 3 : 1 March Town United
2019 szept 7. 16:00 Kirby Muxloe 0 : 1 Boston Town
2019 szept 7. 16:00 Matlock Town 2 : 1 Basford United
2019 szept 7. 16:00 Horley Town 1 : 3 Balham
2019 szept 7. 16:00 Hornchurch 6 : 0 Kempston Rovers
2019 szept 7. 16:00 Horsham YMCA 1 : 2 Margate
2019 szept 7. 16:00 Hythe & Dibden 2 : 4 Kidlington
2019 szept 7. 16:00 Kings Langley 3 : 1 Barking
2019 szept 7. 16:00 Lancaster 0 : 0 Northwich Victoria
2019 szept 7. 16:00 Leatherhead 2 : 2 Lewes
2019 szept 7. 16:00 Little Common 0 : 1 Hendon
2019 szept 7. 16:00 Mangotsfield United 0 : 5 Blackfield & Langley
2019 szept 7. 16:00 Lutterworth Town 0 : 3 Hednesford
2019 szept 7. 16:00 Longlevens 0 : 2 Portland United
2019 szept 7. 16:00 Liversedge 0 : 2 Stockton Town
2019 szept 7. 13:30 Thatcham Town 2 : 3 Salisbury
2019 szept 7. 13:30 Sholing 3 : 0 Bradford Town
2019 szept 6. 20:45 Sutton Common Rovers 1 : 3 Beaconsfield SYCOB

2020 jan 14. 08:15

Angol Kupa: Hatszorozhatja téted Son Heung-Min bravúrja

Fogadj a William Hill megnövelt szorzóival.

2020 jan 14. 00:05

FA-kupa: Tottenham - Middlesbrough

Többet nem hibázhatnak a londoniak.

2020 jan 14. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Kedd

Remek meccsek várnak ránk kedden is.

2020 jan 5. 05:23

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Olaszországban is folytatódik a bajnokság.

2020 jan 4. 08:09

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Katalán rangadó az esti programban.

2019 dec 17. 08:25

Bundesliga: Négyszerezd téted Jadon Sancho góljával és a Dortmund győzelmével

Német rangadó megnövelt oddsokkal.

Anglia - FA Kupa tabella