Foci

Anglia - FA Kupa tippek

Mérkőzés Oddsok
nov 19. 20:45 Rochdale - Wrexham  
nov 19. 20:45 Peterborough - Stevenage  
nov 19. 20:45 Swindon - Cheltenham  
nov 19. 20:45 Gillingham - Sunderland RCA  
nov 19. 20:45 Bradford - Shrewsbury  
nov 19. 20:45 Exeter - Cambridge  
nov 19. 20:45 Eastleigh - Stourbridge  
nov 19. 20:45 Doncaster - AFC Wimbledon  
nov 19. 20:45 Burton - Salford City  
nov 19. 20:45 Bromley - Bristol Rovers  
nov 20. 20:45 Lincoln - Ipswich  
nov 20. 20:45 Newport - Grimsby  
nov 20. 20:45 Wycombe - Tranmere  
nov 20. 20:45 Darlington - Walsall  

Anglia - FA Kupa eredmények

H E V
nov 9. 16:00 Yeovil Town 1 : 4 Hartlepool United
nov 11. 20:45 Harrogate Town 1 : 2 Portsmouth
nov 10. 15:15 Hayes & Yeading United 0 : 2 Oxford United
nov 10. 13:45 Macclesfield Town 0 : 4 Kingstonian
nov 10. 13:45 Bristol Rovers 1 : 1 Bromley FC
nov 10. 13:45 Wrexham 0 : 0 Rochdale
nov 10. 13:45 Chippenham Town 0 : 3 Northampton Town
nov 10. 13:45 York City 0 : 1 Altrincham
nov 10. 13:45 Leyton Orient 1 : 2 Maldon & Tiptree
nov 10. 13:45 Gateshead 1 : 2 Oldham Athletic
nov 10. 13:45 Barnet 0 : 2 Fleetwood Town
nov 10. 13:00 Dover Athletic 1 : 0 Southend
nov 9. 16:00 Grimsby Town 1 : 1 Newport County
nov 9. 16:00 Maidstone United 1 : 0 Torquay United
nov 9. 16:00 Salford City FC 1 : 1 Burton Albion
nov 9. 16:00 Shrewsbury Town 1 : 1 Bradford City
nov 9. 16:00 AFC Wimbledon 1 : 1 Doncaster Rovers
nov 9. 16:00 Nantwich Town 0 : 1 AFC Fylde
nov 9. 16:00 Ebbsfleet United 2 : 3 Notts County
nov 9. 16:00 Ipswich Town 1 : 1 Lincoln City
nov 9. 16:00 Cheltenham 1 : 1 Swindon Town
nov 9. 16:00 Stourbridge 2 : 2 Eastleigh FC
nov 9. 16:00 Milton Keynes Dons 0 : 1 Port Vale
nov 9. 16:00 Colchester United 0 : 2 Coventry City
nov 9. 16:00 Bolton 0 : 1 Plymouth Argyle
nov 9. 16:00 Accrington Stanley 0 : 2 Crewe Alexandra
nov 9. 16:00 Cambridge United 1 : 1 Exeter
nov 9. 16:00 Walsall 2 : 2 Darlington FC
nov 9. 16:00 Crawley Town 4 : 1 Scunthorpe United
nov 9. 16:00 Mansfield Town 1 : 0 Chorley
nov 9. 16:00 Blackpool 4 : 1 Morecambe
nov 9. 16:00 Oxford City 1 : 5 Solihull Moors
nov 9. 16:00 Stevenage FC 1 : 1 Peterborough United
nov 9. 16:00 Tranmere Rovers 2 : 2 Wycombe Wanderers
nov 9. 16:00 Carshalton Athletic 1 : 4 Boston United
nov 9. 16:00 Maidenhead United 1 : 3 Rotherham United
nov 9. 16:00 Forest Green Rovers 4 : 0 Billericay Town
nov 9. 14:00 Sunderland 1 : 1 Gillingham
nov 8. 20:55 Dulwich Hamlet 1 : 4 Carlisle
okt 29. 20:45 Haringey Borough 0 : 3 Yeovil Town
okt 22. 20:45 Woking 0 : 1 Ebbsfleet United
okt 22. 20:45 Wrexham 1 : 0 Chesterfield
okt 22. 20:45 Eastleigh FC 4 : 2 Welling United
okt 22. 20:45 Poole Town 2 : 3 Hayes & Yeading United
okt 22. 20:45 Wealdstone 0 : 2 Maidenhead United
okt 22. 20:45 Billericay Town 5 : 2 Sutton United
okt 22. 20:45 Barnet 3 : 1 Potters Bar Town FC
okt 21. 20:45 Stourbridge 3 : 2 Whitby
okt 19. 18:20 York City 2 : 0 Stockport County
okt 19. 16:00 Ebbsfleet United 1 : 1 Woking
okt 19. 16:00 Dartford 2 : 3 Kingstonian
okt 19. 16:00 Chorley 2 : 0 Spennymoor Town
okt 19. 16:00 AFC Fylde 6 : 1 Peterborough Sports FC
okt 19. 16:00 Carshalton Athletic 2 : 1 Dag & Red
okt 19. 16:00 Bromley FC 4 : 3 Aldershot
okt 19. 16:00 Bowers & Pitsea 1 : 2 Chichester City FC
okt 19. 16:00 Nantwich Town 1 : 0 King's Lynn Town FC
okt 19. 16:00 Notts County 2 : 1 Belper Town
okt 19. 16:00 Maidenhead United 1 : 1 Wealdstone
okt 19. 16:00 Hednesford Town 0 : 1 Boston United
okt 19. 16:00 Hartlepool United 1 : 0 Brackley Town
okt 19. 16:00 Southport 1 : 3 Altrincham
okt 19. 16:00 Sutton United 1 : 1 Billericay Town
okt 19. 16:00 Maidstone United 4 : 1 Kings Langley
okt 19. 16:00 Barrow 0 : 1 Solihull Moors
okt 19. 16:00 Tamworth 0 : 3 Darlington FC
okt 19. 16:00 Gateshead 5 : 0 Colne FC
okt 19. 16:00 Royston Town 1 : 3 Maldon & Tiptree
okt 19. 16:00 Torquay United 3 : 2 Boreham Wood
okt 19. 16:00 Welling United 0 : 0 Eastleigh FC
okt 19. 16:00 Weymouth 1 : 2 Dover Athletic
okt 19. 16:00 Whitby Town 1 : 1 Stourbridge
okt 19. 16:00 Oxford City 2 : 1 Margate
okt 19. 16:00 Haringey Borough 0 : 1 Yeovil Town
okt 19. 16:00 Halifax Town 1 : 2 Harrogate Town
okt 19. 16:00 Havant & Waterlooville 1 : 2 Dulwich Hamlet
okt 19. 16:00 Hayes & Yeading United 1 : 1 Poole Town
okt 19. 16:00 Whyteleafe 0 : 3 Chippenham Town
okt 19. 14:00 Chesterfield 1 : 1 Wrexham
okt 19. 13:30 Potters Bar Town FC 1 : 1 Barnet
okt 8. 20:45 Slough Town 2 : 3 Chippenham Town
okt 8. 20:45 Bowers & Pitsea 2 : 1 Canvey Island
okt 8. 20:45 Weston Super Mare 1 : 4 Kingstonian
okt 8. 20:45 Wealdstone 4 : 0 Bristol Manor Farm
okt 8. 20:45 Hereford United 0 : 1 Tamworth
okt 7. 20:45 Gloucester City 1 : 3 Whitby Town
okt 5. 16:00 Stourbridge 2 : 1 Stafford Rangers
okt 5. 16:00 Belper Town 2 : 1 Rushall Olimpia
okt 5. 16:00 Kingstonian 1 : 1 Weston Super Mare
okt 5. 16:00 Leamington 0 : 2 Darlington FC
okt 5. 16:00 Leek Town 0 : 2 King's Lynn Town FC
okt 5. 16:00 Lowestoft Town 1 : 2 Carshalton Athletic
okt 5. 16:00 Salisbury City 2 : 4 Margate
okt 5. 16:00 Nantwich Town 1 : 0 Morpeth Town
okt 5. 16:00 Bristol Manor Farm 0 : 0 Wealdstone
okt 5. 16:00 Brackley Town 2 : 0 Warrington Town FC
okt 5. 16:00 Oxford City 2 : 0 Hampton & Richmond
okt 5. 16:00 Peterborough Sports FC 1 : 0 Guiseley
okt 5. 16:00 Royston Town 2 : 1 Beaconsfield Town
okt 5. 16:00 Ashton United 2 : 6 Spennymoor Town
okt 5. 16:00 Maldon & Tiptree 6 : 1 Chertsey Town
okt 5. 16:00 Billericay Town 4 : 2 Bath City
okt 5. 16:00 Abbey Rangers 0 : 2 Whyteleafe
okt 5. 16:00 Whitby Town 1 : 1 Gloucester City
okt 5. 16:00 Chichester City 1 : 0 Enfield
okt 5. 16:00 Chippenham Town 3 : 3 Slough Town
okt 5. 16:00 Dulwich Hamlet 3 : 0 Eastbourne Borough
okt 5. 16:00 Haringey Borough 1 : 0 Cray Wanderers
okt 5. 16:00 Buxton FC 1 : 2 York City
okt 5. 16:00 Hayes & Yeading United 5 : 4 Hendon
okt 5. 16:00 Havant & Waterlooville 3 : 0 Hadley
okt 5. 16:00 Dunston FC 2 : 3 Colne FC
okt 5. 16:00 Farsley Celtic 0 : 5 Southport
okt 5. 16:00 Canvey Island 1 : 1 Bowers & Pitsea
okt 5. 16:00 Blackfield & Langley 1 : 4 Dartford
okt 5. 16:00 Weymouth 4 : 1 St Albans City
okt 5. 16:00 Welling United 4 : 1 Tavistock AFC
okt 5. 16:00 Maidstone United 2 : 1 Hitchin Town
okt 5. 16:00 Ware 1 : 2 Potters Bar Town
okt 5. 16:00 Tooting & Mitcham United 0 : 2 Poole Town
okt 5. 16:00 Tamworth 0 : 0 Hereford United
okt 5. 16:00 Sutton Coldfield Town 0 : 1 Boston Utd.
okt 5. 16:00 Kings Langley 3 : 0 Corinthian-Casuals
okt 5. 16:00 Kidsgrove Athletic 0 : 1 Gateshead
okt 5. 16:00 Hednesford Town 4 : 2 Blyth Spartans
okt 5. 13:30 Halesowen Town 0 : 2 Altrincham
szept 25. 21:00 Kingstonian 3 : 0 March Town United
szept 24. 20:45 Sutton Coldfield Town 2 : 1 Kettering Town
szept 24. 20:45 Witton Albion 0 : 1 Belper Town
szept 24. 20:45 Worthing 1 : 3 St Albans City
szept 24. 20:45 Kings Lynn 2 : 1 Alfreton Town
szept 24. 20:45 Chippenham Town 4 : 3 Cirencester Town
szept 24. 20:45 Chichester City 1 : 0 Hartley Wintney
szept 24. 20:45 Chasetown 1 : 2 Leamington
szept 24. 20:45 Blyth Spartans 1 : 0 Curzon Ashton
szept 24. 20:45 Altrincham 1 : 0 Chester FC
szept 24. 20:45 Abbey Rangers 2 : 1 Walthamstow
szept 24. 20:45 Ossett United 0 : 4 Colne FC
szept 24. 20:45 Stafford Rangers 3 : 0 Kidderminster Harriers
szept 24. 20:45 Canvey 3 : 2 St Ives Town
szept 22. 16:00 Cray Wanderers 5 : 2 Soham Town Rangers
szept 22. 16:00 Biggleswade United 1 : 3 Chertsey Town
szept 21. 16:00 Oxford City 7 : 0 North Leigh FC
szept 21. 16:00 Curzon Ashton 4 : 4 Blyth Spartans
szept 21. 16:00 Cirencester 2 : 2 Chippenham Town
szept 21. 16:00 Chester FC 1 : 1 Altrincham
szept 21. 16:00 Billericay Town 1 : 0 Basildon United
szept 21. 16:00 Alfreton Town 1 : 1 King's Lynn Town FC
szept 21. 16:00 Stamford 0 : 4 Boston United
szept 21. 16:00 Moneyfields FC 0 : 2 Whyteleafe
szept 21. 16:00 Maidstone United 4 : 1 Cheshunt
szept 21. 16:00 Hereford United 5 : 2 Truro City
szept 21. 16:00 Biggleswade Town 1 : 2 Ware FC
szept 21. 16:00 Hendon 3 : 2 Deeping Rangers
szept 21. 16:00 FC United of Manchester 1 : 2 Warrington Town FC
szept 21. 16:00 Farnborough Town 0 : 5 Wealdstone
szept 21. 16:00 Weston Super Mare 2 : 1 Merthyr Town FC
szept 21. 16:00 Coalville Town 1 : 2 Stourbridge
szept 21. 16:00 Matlock Town 1 : 2 Kidsgrove Athletic
szept 21. 16:00 Tiverton Town FC 2 : 4 Bristol Manor Farm
szept 21. 16:00 Rushall Olimpia 2 : 0 Gainsborough Trinity
szept 21. 16:00 Dulwich Hamlet 6 : 1 Bognor Regis Town
szept 21. 16:00 Bradford Park Avenue 2 : 4 Morpeth Town
szept 21. 16:00 Kidderminster Harriers 0 : 0 Stafford Rangers
szept 21. 16:00 Ashton United 1 : 0 Pontefract Collieries
szept 21. 16:00 St Albans City 2 : 2 Worthing
szept 21. 16:00 Lancaster 0 : 5 Spennymoor Town
szept 21. 16:00 Kettering Town 1 : 1 Sutton Coldfield Town
szept 21. 16:00 Beaconsfield SYCOB 1 : 0 Hemel Hempstead Town
szept 21. 16:00 Lewes 1 : 2 Bowers & Pitsea
szept 21. 16:00 Havant & Waterlooville 2 : 1 Taunton Town
szept 21. 16:00 Swindon Supermarine 0 : 4 Bath City
szept 21. 16:00 Enfield 2 : 0 Braintree Town
szept 21. 16:00 Tonbridge Angels 1 : 2 Eastbourne
szept 21. 16:00 Tooting & Mitcham United 1 : 0 Dorking Wanderers
szept 21. 16:00 Trafford 1 : 3 Darlington
szept 21. 16:00 Walthamstow 1 : 1 Abbey Rangers
szept 21. 16:00 Welling 7 : 0 Chipstead
szept 21. 16:00 St Ives Town 0 : 0 Canvey
szept 21. 16:00 Horsham 0 : 2 Dartford
szept 21. 16:00 Loughborough Dynamo 0 : 3 Tamworth
szept 21. 16:00 Maldon & Tiptree 4 : 2 Wingate & Finchley
szept 21. 16:00 Margate 3 : 1 Concord Rangers
szept 21. 16:00 Marine 1 : 2 Dunston UTS
szept 21. 16:00 Lowestoft Town 4 : 0 Needham Market
szept 21. 16:00 Leamington 2 : 2 Chasetown
szept 21. 16:00 Kings Langley 4 : 0 Folkestone
szept 21. 16:00 Kidlington 0 : 5 Gloucester City
szept 21. 16:00 Poole Town 2 : 1 Hungerford Town
szept 21. 16:00 Blackfield & Langley 1 : 0 Dorchester
szept 21. 16:00 Boston Town 0 : 4 Leek Town
szept 21. 16:00 Brackley Town 4 : 0 Cinderford Town
szept 21. 16:00 Barton Rovers 0 : 1 Hitchin
szept 21. 16:00 Buxton 5 : 0 Corby Town
szept 21. 16:00 Chesham United 1 : 2 Hampton Richmond
szept 21. 16:00 Telford 0 : 3 Nantwich Town
szept 21. 16:00 Badshot Lea 0 : 4 Hayes
szept 21. 16:00 Bishop Storford 1 : 2 Peterborough Sports
szept 21. 16:00 Portland United 0 : 1 Salisbury
szept 21. 16:00 Potters Bar Town 2 : 0 Hornchurch
szept 21. 16:00 Runcorn 1 : 3 Farsley
szept 21. 16:00 Sholing 0 : 3 Weymouth
szept 21. 16:00 Southport 5 : 2 Scarborough
szept 21. 16:00 Northwich 1874 0 : 1 Whitby
szept 21. 16:00 Balham 3 : 5 Royston Town
szept 21. 16:00 Harrow Borough 0 : 1 Carshalton Athletic
szept 21. 16:00 Gateshead 6 : 0 Ramsbottom United
szept 21. 16:00 Hednesford 3 : 2 Barwell
szept 21. 16:00 Hartley Wintney 0 : 0 Chichester City
szept 21. 16:00 Haringey Borough 5 : 0 Staines Town
szept 21. 16:00 Halesowen Town 4 : 1 Stratford Town
szept 21. 16:00 Hadley 1 : 0 Ramsgate
szept 21. 16:00 Tavistock 4 : 0 Highworth Town
szept 21. 16:00 Flackwell Heath 0 : 3 Slough
szept 21. 16:00 Colne 0 : 0 Ossett United
szept 21. 16:00 Belper Town 0 : 0 Witton Albion
szept 21. 16:00 Guiseley 1 : 0 Stockton Town
szept 21. 16:00 Corinthian Casuals 2 : 0 Chelmsford City
szept 21. 13:30 Irlam FC 0 : 2 York City
szept 11. 20:45 Biggleswade Town 2 : 0 St Neots Town
szept 11. 20:45 Northwich Victoria 1 : 2 Lancaster
szept 11. 20:30 Sunderland RCA FC 0 : 5 Dunston FC
szept 11. 20:45 Lewes 3 : 2 Leatherhead
szept 10. 20:45 Ashton United 4 : 2 Tadcaster Albion
szept 10. 20:45 Colne 1 : 0 South Shields
szept 10. 20:45 Atherton Collieries 0 : 1 FC United of Manchester
szept 10. 20:45 Horsham 3 : 2 Metropolitan Police
szept 10. 20:45 Marske United 1 : 2 Scarborough Athletic FC
szept 10. 20:45 Ossett United 6 : 0 Thornaby FC
szept 10. 20:45 Peterborough Sports 3 : 2 East Thurrock United
szept 10. 20:45 Worthing 3 : 2 Hastings United
szept 10. 20:45 Redditch 1 : 3 Sutton Coldfield Town
szept 10. 20:45 Sudbury 2 : 3 Deeping Rangers
szept 10. 20:45 Canvey 2 : 1 Waltham Abbey
szept 10. 20:45 City of Liverpool 0 : 4 Warrington Town
szept 10. 20:45 Flackwell Heath 3 : 1 Sutton Athletic
szept 10. 20:45 Gainsborough 1 : 0 Banbury United
szept 10. 20:45 Needham Market 2 : 1 Dereham Town
szept 10. 20:45 Arundel 0 : 4 Ramsgate
szept 10. 20:30 Shepton Mallet 1 : 2 Tavistock
szept 8. 16:00 Evesham United 0 : 2 Dorchester
szept 8. 16:00 Aylesbury Utd. 0 : 3 Walthamstow
szept 8. 16:00 Kingstonian 2 : 0 Walton Casuals
szept 8. 16:00 Cray Wanderers 2 : 1 Bedfont Sports
szept 7. 16:00 Lancaster 0 : 0 Northwich Victoria
szept 7. 16:00 Leatherhead 2 : 2 Lewes
szept 7. 16:00 Little Common 0 : 1 Hendon
szept 7. 16:00 Kirby Muxloe 0 : 1 Boston Town
szept 7. 16:00 Liversedge 0 : 2 Stockton Town
szept 7. 16:00 Longlevens 0 : 2 Portland United
szept 7. 16:00 Lutterworth Town 0 : 3 Hednesford
szept 7. 16:00 Mangotsfield United 0 : 5 Blackfield & Langley
szept 7. 16:00 Stratford Town 6 : 1 Boldmere St. Michaels
szept 7. 16:00 Dunston UTS 0 : 0 Sunderland RCA
szept 7. 16:00 Whitchurch Alport 0 : 2 Leek Town
szept 7. 16:00 Tadcaster Albion 2 : 2 Ashton United
szept 7. 16:00 Kings Langley 3 : 1 Barking
szept 7. 16:00 East Thurrock United 1 : 1 Peterborough Sports
szept 7. 16:00 South Normanton Athletic 0 : 1 Coalville
szept 7. 16:00 Morpeth Town 3 : 1 Hyde United
szept 7. 16:00 Maltby Main 1 : 5 Ramsbottom United
szept 7. 16:00 Lowestoft Town 2 : 0 Leighton Town
szept 7. 16:00 Westfield Surrey 0 : 1 Chipstead
szept 7. 16:00 Widnes 0 : 4 Whitby
szept 7. 16:00 Chichester City 2 : 0 Chalfont St Peter
szept 7. 16:00 Wantage Town 0 : 3 Swindon Supermarine
szept 7. 16:00 Takeley 0 : 1 Potters Bar Town
szept 7. 16:00 Stamford 1 : 0 Witham Town
szept 7. 16:00 Stalybridge 0 : 2 Marine
szept 7. 16:00 St Neots Town 2 : 2 Biggleswade Town
szept 7. 16:00 Tavistock 3 : 3 Shepton Mallet
szept 7. 16:00 Dunstable Town 3 : 5 Bishop Storford
szept 7. 16:00 Didcot Town 0 : 1 Poole Town
szept 7. 16:00 Dereham Town 1 : 1 Needham Market
szept 7. 16:00 Deeping Rangers 2 : 2 Sudbury
szept 7. 16:00 Corinthian Casuals 4 : 0 Sevenoaks Town
szept 7. 16:00 Colney Heath 1 : 3 Corby Town
szept 7. 16:00 Northwich 1874 2 : 0 Pickering Town
szept 7. 16:00 Romulus 0 : 4 Buxton
szept 7. 16:00 Ware 5 : 1 Leiston
szept 7. 16:00 VCD Athletic 1 : 2 Moneyfields
szept 7. 16:00 Newcastle Benfield 2 : 3 Runcorn
szept 7. 16:00 Glossop North End 1 : 3 Pontefract Collieries
szept 7. 16:00 Belper Town 1 : 0 Alvechurch
szept 7. 16:00 Tamworth 3 : 1 Nuneaton Borough
szept 7. 16:00 Sutton Coldfield Town 1 : 1 Redditch
szept 7. 16:00 Whitstable Town 0 : 4 Folkestone
szept 7. 16:00 Whyteleafe 1 : 0 Merstham
szept 7. 16:00 Haywards Heat Town 0 : 1 Hayes
szept 7. 16:00 Haringey Borough 3 : 0 Herne Bay
szept 7. 16:00 Burnham 2 : 3 Tiverton
szept 7. 16:00 Bowers & Pitsea 2 : 1 Brentwood Town
szept 7. 16:00 Barwell 4 : 1 AFC Mansfield
szept 7. 16:00 Wingate & Finchley 4 : 1 London Colney
szept 7. 16:00 Thornaby 2 : 2 Ossett United
szept 7. 16:00 Tooting & Mitcham United 3 : 1 Varndeanians
szept 7. 16:00 Trafford 3 : 0 Bamber
szept 7. 16:00 Wisbech 1 : 2 Hitchin
szept 7. 16:00 Winchester City 0 : 3 Taunton Town
szept 7. 16:00 Loughborough Dynamo 1 : 0 Heather St Johns
szept 7. 16:00 Kidsgrove Athletic 2 : 1 Cleethorpes Town
szept 7. 16:00 Highworth Town 4 : 2 Exmouth
szept 7. 16:00 Whitehawk 0 : 1 Abbey Rangers
szept 7. 16:00 Weston Super Mare 3 : 0 Fareham Town
szept 7. 16:00 Warrington Town 2 : 2 City of Liverpool
szept 7. 16:00 Waltham Abbey 2 : 2 Canvey
szept 7. 16:00 Truro City 2 : 1 Wimborne Town
szept 7. 16:00 Willand Rovers 1 : 2 North Leigh
szept 7. 16:00 Hythe & Dibden 2 : 4 Kidlington
szept 7. 16:00 Soham Town Rangers 3 : 0 Whitton United
szept 7. 16:00 Nantwich Town 3 : 1 Grantham Town
szept 7. 16:00 Seaham Red Star 0 : 1 Witton Albion
szept 7. 16:00 Scarborough 1 : 1 Marske United
szept 7. 16:00 Rushall Olympic 3 : 1 Sheffield
szept 7. 16:00 Royston Town 7 : 2 Rothwell Corinthians
szept 7. 16:00 Ramsgate 0 : 0 Arundel
szept 7. 16:00 Plymouth Parkway 0 : 1 Merthyr
szept 7. 16:00 Histon 0 : 3 Maldon & Tiptree
szept 7. 16:00 South Park 1 : 3 Badshot Lea
szept 7. 16:00 South Shields 0 : 0 Colne
szept 7. 16:00 Horsham YMCA 1 : 2 Margate
szept 7. 16:00 Horley Town 1 : 3 Balham
szept 7. 16:00 Matlock Town 2 : 1 Basford United
szept 7. 16:00 Metropolitan Police 1 : 1 Horsham
szept 7. 16:00 Sutton Athletic 1 : 1 Flackwell Heath
szept 7. 16:00 St Ives Town 2 : 1 Berkhamsted Town
szept 7. 16:00 Stafford Rangers 3 : 0 Mickleover Sports
szept 7. 16:00 Hornchurch 6 : 0 Kempston Rovers
szept 7. 16:00 Hastings Utd 3 : 3 Worthing
szept 7. 16:00 Hartley Wintney 3 : 0 Spelthorne Sports
szept 7. 16:00 Chesham United 4 : 2 Fleet Town
szept 7. 16:00 Chertsey Town 4 : 1 Sheppey United
szept 7. 16:00 Charnock Richard 0 : 4 Irlam
szept 7. 16:00 FC United Of Manchester 2 : 2 Atherton Collieries
szept 7. 16:00 Cheshunt 1 : 0 Brightlingsea Regent
szept 7. 16:00 Grays 3 : 1 March Town United
szept 7. 16:00 Cinderford Town 5 : 3 Bideford
szept 7. 16:00 Cirencester Town 1 : 0 Gosport Borough
szept 7. 16:00 Harrow Borough 5 : 0 Binfield
szept 7. 16:00 Hanwell Town 2 : 3 Staines Town
szept 7. 16:00 Halesowen Town 7 : 1 Lichfield City
szept 7. 16:00 Ashford 0 : 3 Farnborough
szept 7. 16:00 Banbury United 2 : 2 Gainsborough
szept 7. 16:00 Enfield 1 : 0 Rushden
szept 7. 16:00 Chasetown 1 : 0 Staveley MW
szept 7. 16:00 Bromsgrove Sporting 0 : 1 Stourbridge
szept 7. 16:00 Bridgwater Town 1 : 3 Bristol Manor Farm
szept 7. 16:00 Bracknell Town 0 : 2 Carshalton Athletic
szept 7. 16:00 Hadley 3 : 2 Arlesey Town
szept 7. 16:00 Bognor Regis Town 3 : 0 Sittingbourne
szept 7. 16:00 Biggleswade United 2 : 1 Tilbury
szept 7. 16:00 Basildon United 2 : 1 Coggeshall Town
szept 7. 16:00 Barton Rovers 4 : 0 Romford
szept 7. 13:30 Thatcham Town 2 : 3 Salisbury
szept 7. 13:30 Sholing 3 : 0 Bradford Town
szept 6. 20:45 Sutton Common Rovers 1 : 3 Beaconsfield SYCOB
máj 18. 18:00 Manchester City 6 : 0 Watford

2019 máj 18. 05:19

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Többek között élő közvetítés lesz a női Bajnokok Ligája döntőről is!

2019 máj 13. 08:29

Nagy döntők és nagy nyeremények várnak rád

Amennyiben foci vagy teniszrajongó vagy, megéri ellátogatnod az Unibetre.

Anglia - FA Kupa tabella