Foci élő közvetítések

A következő mérkőzéseket élőben követheted és élőben fogadhatsz a megjelölt fogadóirodáknál. Az élő közvetítés szolgáltatás használatához a fogadószámládon pénznek kell szerepelnie vagy le kellett adnod egy fogadást az elmúlt 24 órában. Földrajzi korlátozások lehetnek érvényben bizonyos közvetítésekre.

Mérkőzés Bajnokság Csatorna
02:00 CF Pachuca - Querétaro FC Mexikó - Liga MX Unibet

Bet365
03:14 Orlando City - Minnesota United FC USA - MLS is Back Tournament Unibet
04:06 Club Tijuana - Tigres UANL Mexikó - Liga MX Unibet
Bet365
11:00 WSG Swarovski Tirol - Viktoria Plzeň Barátságos mérkőzések Unibet
Bet365
11:30 Western United FC - Western Sydney Wanderers Ausztrália - A-Liga Unibet
11:30 APIA Leichhardt Tigers - Wollongong Wolves Ausztrália - NPL NSW Unibet
12:00 Wuhan Zall FC - Shijiazhuang Ever Bright FC Kína - Super Liga Unibet

Bet365
12:45 Salisbury Inter (W) - West Adelaide (n) Ausztrália - Dél-Ausztrália NPL (n) Unibet
12:45 Fulham United (n) - Adelaide University SC (n) Ausztrália - Dél-Ausztrália NPL (n) Unibet
13:00 FC Seoul - Gangwon Dél-Korea - K-League 1 Unibet
Bet365
14:00 Hebei CFFC - Chongqing Lifan Kína - Super Liga Unibet

Bet365
17:00 Vitebsk - FC Isloch Belarus - Premier League Unibet

Bet365
17:00 FK Metta - BFC Daugavpils Lettország - Virsliga Unibet

Bet365
17:00 Tukums 2000 - Valmiera Glass ViA Lettország - Virsliga Unibet

Bet365
17:00 FK Zalgiris Vilnius v Banga Gargzdai Litván A Lyga Bet365
17:00 Zalgiris Vilnius - Banga Gargzdai Litvánia - Litván bajnokság
17:00 Rheindorf Altach - Viktoria Plzeň Barátságos mérkőzések Unibet
18:00 Gzira United v Vittoriosa Stars Európai barátságos mérkőzések Bet365
18:15 FC Vaduz v FC Thun Svájci rájátszás Bet365
18:30 Flora Tallinn - Kuressaare FC Észtország - Meistriliiga Unibet
18:45 Bohemians Dublin v Dundalk Ír premier osztály Bet365
18:45 FC Emmen - Cambuur Leeuwarden Barátságos mérkőzések Unibet
Bet365
19:00 GIF Sundsvall - Ljungskile SK Svédország - Superettan Unibet

Bet365
19:00 Västerås SK FK - IK Brage Svédország - Superettan Unibet
Bet365
19:00 Östers IF - Akropolis IF Svédország - Superettan Unibet

Bet365
19:00 Dinamo Minsk - Smolevichi Belarus - Premier League Unibet

Bet365
19:00 Riga FC - FK Jelgava Lettország - Virsliga Unibet

Bet365
19:00 IK Uppsala (n) - FC Rosengård (n) Svédország - Damallsvenskan (W) Unibet
19:00 FK Kauno Zalgiris v Suduva Marijampole Litván A Lyga Bet365
19:00 Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole Litvánia - Litván bajnokság
19:00 Lindome GIF v Utsiktens BK Svéd 1. oszt. Södra Bet365
19:00 Merani Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi Grúzia - Grúz bajnokság
20:00 Deportivo - Fuenlabrada Spanyolország - Spanyol 2.
20:00 AB Argir - Skála IF Faroe Islands - Premier Liga Unibet
20:45 St Patrick's Athletic v Finn Harps Ír premier osztály Bet365
22:00 Guairena FC v Nacional Asuncion Paraguayi Division Profesional Bet365
22:00 Guairena - Nacional Asuncion Paraguay - Paraguayi bajnokság
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
00:15 Cuiabá-MT - Brasil de Pelotas-RS Brazília - Série B Unibet
00:30 Sportivo Luqueno v Cerro Porteno Paraguayi Division Profesional Bet365
00:30 Sp. Luqueno - Cerro Porteno Paraguay - Paraguayi bajnokság
01:00 Academia Cantolao - Universitario de Deportes Peru - Primera Division Unibet
02:30 Club Necaxa - Club América Mexikó - Liga MX Unibet
Bet365
02:30 AD Confianca Aracaju - Paraná Clube-PR Brazília - Série B Unibet
Bet365
04:30 Mazatlán F.C. - Deportivo Toluca FC Mexikó - Liga MX Unibet
06:30 Hamilton Olympic Warriors - Maitland FC Ausztrália - NPL Northern NSW Unibet
06:30 Lambton Jaffas FC - Broadmeadow Magic FC Ausztrália - NPL Northern NSW Unibet
09:00 Perth Glory - Melbourne Victory Ausztrália - A-Liga Unibet

Bet365
09:00 Capalaba - Moreton Bay Ausztrália - NPL Queensland Unibet
Bet365
09:00 Armadale SC - Bayswater City Ausztrália - NPL Western Australia Unibet
09:00 Balcatta - Gwelup Croatia Ausztrália - NPL Western Australia Unibet
09:00 Floreat Athena SC - ECU Joondalup SC Ausztrália - NPL Western Australia Unibet
09:00 Rockingham City - Perth SC Ausztrália - NPL Western Australia Unibet
09:00 Sorrento FC - Inglewood United Ausztrália - NPL Western Australia Unibet
10:00 Brisbane City - Gold Coast Knights Ausztrália - NPL Queensland Unibet
Bet365
10:00 Queensland Lions - Eastern Suburbs Ausztrália - NPL Queensland Unibet
Bet365
10:30 FK Teplice v Dukla Praha Európai barátságos mérkőzések Bet365
11:00 Nagoya Grampus Eight - Urawa Red Diamonds Japán - J1-League Unibet

Bet365
11:00 Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo Japán - J1-League Unibet

Bet365
11:00 Tokyo Verdy v FC Ryukyu Japán J2 Liga Bet365
11:00 Albirex Niigata v Omiya Ardija Japán J2 Liga Bet365
11:00 Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Brjanszk Oroszország - Orosz 2.
11:00 Mt Druitt FC - Blacktown City FC Ausztrália - NPL NSW Unibet
11:00 Redlands United - Peninsula Power Ausztrália - NPL Queensland Unibet
Bet365
11:00 Vysocina Jihlava v FC Brno Európai barátságos mérkőzések Bet365
11:00 Mlada Boleslav v Slovan Liberec Európai barátságos mérkőzések Bet365
11:30 Kashima Antlers - Sagan Tosu Japán - J1-League Unibet

Bet365
12:00 Kawasaki Frontale - Oita Trinita Japán - J1-League Unibet

Bet365
12:00 Vissel Kobe - Vegalta Sendai Japán - J1-League Unibet

Bet365
12:00 Gamba Osaka - Yokohama FC Japán - J1-League Unibet

Bet365
12:00 Yokohama F Marinos - Kashiwa Reysol Japán - J1-League Unibet

Bet365
12:00 Montedio Yamagata v Kyoto Sanga FC Japán J2 Liga Bet365
12:00 Zweigen Kanazawa v Ehime FC Japán J2 Liga Bet365
12:00 Jubilo Iwata v Matsumoto Y FC Japán J2 Liga Bet365
12:00 Fagiano Okayama v Mito Hollyhock Japán J2 Liga Bet365
12:00 Renofa Yamaguchi v Tochigi SC Japán J2 Liga Bet365
12:00 Tokushima Vortis v V-Varen Nagasaki Japán J2 Liga Bet365
12:00 Pohang Steelers - Gwangju FC Dél-Korea - K-League 1 Unibet
12:00 Ulsan Hyundai FC - Suwon Bluewings Dél-Korea - K-League 1 Unibet
12:00 Avispa Fukuoka v Ventforet Kofu Japán J2 Liga Bet365
12:00 Ansan Greeners FC v FC Anyang Dél-koreai K-League 2 Bet365
12:00 Daejeon Citizen - Gyeongnam Dél-Korea - K-League 2 Unibet
Bet365
13:00 Degerfors IF - AFC Eskilstuna Svédország - Superettan Unibet
Bet365
13:00 Daegu - Jeonbuk Motors Dél-Korea - K-League 1 Unibet
13:00 FC Minsk - Slavia Mozyr Belarus - Premier League Unibet
Bet365
13:30 St Johnstone - Aberdeen Skócia - Skót Premiership Unibet
Bet365
14:00 Piteå IF (n) - Kopparbergs/Göteborg FC (n) Svédország - Damallsvenskan (W) Unibet
Bet365
14:00 Taby FK v Brommapojkarna Svéd 1. oszt. Norra Bet365
15:00 JK Viljandi Tulevik - Tallinna JK Legion Észtország - Meistriliiga Unibet
15:00 Waterford v Cork City Ír premier osztály Bet365
16:00 Energetik BGU - Neman Grodno Belarus - Premier League Unibet
Bet365
16:00 Hamilton v Ross County Skót Premiership Bet365
16:00 Livingston v Hibernian Skót Premiership Bet365
16:00 Motherwell v Dundee Utd Skót Premiership Bet365
16:00 Juventude-RS - CRB-AL Brazília - Série B Unibet
Bet365
16:30 Club Brugge - Sporting de Charleroi Belgium - Jupiler Pro League Unibet
16:45 Montana - FC Arda Kardzhali Bulgária - A PFG Unibet
17:00 Ruh Brest - Torpedo Belaz Zhodino Belarus - Premier League Unibet
Bet365
17:00 FK Krasznodar 2 - Fakel Voronyezs Oroszország - Orosz 2.
17:00 FK Ventspils v FK Spartaks Lett Virsliga Bet365
17:30 Dalkurd FF - Norrby IF Svédország - Superettan Unibet
Bet365
17:30 Halmstads BK - GAIS Svédország - Superettan Unibet
Bet365
17:30 Jönköpings Södra IF - Umeå FC Svédország - Superettan Unibet
Bet365
18:00 Sligo Rovers v Shelbourne Ír premier osztály Bet365
19:00 Standard de Liège - Cercle Brugge Belgium - Jupiler Pro League Unibet
19:00 Royal Antwerp FC - Royal Excel Mouscron Belgium - Jupiler Pro League Unibet
19:00 Bate Borisov - Gorodeya Belarus - Premier League Unibet

Bet365
19:00 Baltika Kalinyingrád - Volgar Asztrahany Oroszország - Orosz 2.
19:00 RFS - FK Liepāja Lettország - Virsliga Unibet
Bet365
20:15 Universidad de San Martin de Porres - Deportivo Municipal Peru - Primera Division Unibet
21:00 Chievo Verona - Spezia Olaszország - Serie B Unibet

Bet365
21:00 Operario PR v Figueirense Brazília Campeonato Brasileiro Serie B Bet365
22:00 Club General Diaz v Olimpia Asuncion Paraguayi Division Profesional Bet365
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
00:00 Fortaleza v Athletico Paranaense Brazil Serie A Bet365
00:00 Avai v Nautico Capibaribe Brazília Campeonato Brasileiro Serie B Bet365
00:00 Cruzeiro v Botafogo SP Brazília Campeonato Brasileiro Serie B Bet365
00:00 Vitoria v Sampaio Correa Brazília Campeonato Brasileiro Serie B Bet365
00:30 Coritiba v Internacional Brazil Serie A Bet365
00:30 Libertad Asuncion v 12 De Octubre Itaugua Paraguayi Division Profesional Bet365
01:00 Sport Boys - Sporting Cristal Peru - Primera Division Unibet
02:00 Cruz Azul - Club León Mexikó - Liga MX Unibet
Bet365
02:00 Sport Recife v Ceara Brazil Serie A Bet365
02:06 CF Monterrey - Santos Laguna Mexikó - Liga MX Unibet
Bet365
07:00 Sydney United - North Shore Mariners FC Ausztrália - NPL NSW Unibet
08:30 Gold Coast United v Brisbane Roar - U21 Ausztrál NPL Queensland Bet365
09:00 Sydney Olympic - Sydney FC U21 Ausztrália - NPL NSW Unibet
10:30 Rockdale City Suns - Marconi Stallions Ausztrália - NPL NSW Unibet
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare Japán - J1-League Unibet
12:00 Cerezo Osaka - FC Tokyo Japán - J1-League Unibet
12:00 Sangju Sangmu v Busan I Park Dél-koreai K-League 1 Bet365
12:00 Incheon Utd v Seongnam FC Dél-koreai K-League 1 Bet365
12:00 Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev Észtország - Meistriliiga Unibet
12:00 Guangzhou Evergrande Taobao - Shandong Luneng Taishan Kína - Super Liga Unibet
Bet365
13:30 Sint-Truiden - AA Gent Belgium - Jupiler Pro League Unibet
13:30 Sint-Truidense v Gent Belga 1. osztály A Bet365
14:00 Guangzhou R&F - Jiangsu Suning Kína - Super Liga Unibet
Bet365
14:30 Örgryte IS - Trelleborgs FF Svédország - Superettan Unibet
Bet365
14:30 BK Häcken - Kalmar FF Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
14:30 Falkenbergs FF - Malmö FF Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
14:30 Örebro SK - IFK Göteborg Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
15:00 Nõmme Kalju - JK Narva Trans Észtország - Meistriliiga Unibet
15:30 IFK Luleå v Sandvikens IF Svéd 1. oszt. Norra Bet365
16:00 Zulte Waregem - KRC Genk Belgium - Jupiler Pro League Unibet
Bet365
16:00 FC Ufa v Krasnodar Orosz Premier Liga Bet365
16:00 RoPS v IFK Mariehamn Finn Veikkausliiga Bet365
16:00 VPS Vaasa v AC Kajaani Finn Ykkönen Bet365
17:30 Kilmarnock - Celtic Skócia - Skót Premiership Unibet
Bet365
17:30 Djurgårdens IF - Hammarby IF Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
17:30 Mjällby AIF - AIK Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
17:30 Östersunds FK - IF Elfsborg Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
17:30 FC Inter v FC Haka Finn Veikkausliiga Bet365
17:30 Lahti v FC Ilves Finn Veikkausliiga Bet365
17:30 KuPS Kuopio v HJK Helsinki Finn Veikkausliiga Bet365
17:30 KPV v FF Jaro Finn Ykkönen Bet365
18:00 Tammeka Tartu - Levadia Tallinn Észtország - Meistriliiga Unibet
18:00 Mjondalen v Haugesund Norvég Eliteserien Bet365
18:00 Kristiansund BK v IK Start Norvég Eliteserien Bet365
18:00 Stabaek v Odd BK Norvég Eliteserien Bet365
18:00 Stromsgodset v Sandefjord Norvég Eliteserien Bet365
18:00 Arsenal Tula v FC Akhmat Grozny Orosz Premier Liga Bet365
18:00 Cienciano Cusco - Atletico Grau Peru - Primera Division Unibet
18:15 KV Mechelen - Anderlecht Belgium - Jupiler Pro League Unibet
19:00 Spartak Moszkva v PFC Sochi Orosz Premier Liga Bet365
19:00 Unam Pumas v Juarez FC Mexikói Apertura Bet365
20:30 Rosenborg - Sarpsborg Norvégia - Norvég bajnokság
20:45 Kortrijk - Waasland-Beveren Belgium - Jupiler Pro League Unibet
21:00 Goias v Sao Paulo Brazil Serie A Bet365
21:00 Frosinone - Pordenone Olaszország - Serie B Unibet
21:00 Santos v Bragantino Brazil Serie A Bet365
21:00 Flamengo v Atletico Mineiro Brazil Serie A Bet365
22:00 Sol de America v River Plate Asuncion Paraguayi Division Profesional Bet365
22:30 César Vallejo - FBC Melgar Peru - Primera Division Unibet
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
00:00 Gremio v Fluminense Brazil Serie A Bet365
00:30 Sportivo San Lorenzo v Guarani Asuncion Paraguayi Division Profesional Bet365
01:00 Alianza Lima - EM Deportivo Binacional Peru - Primera Division Unibet
02:00 Atletico San Luis v Atlas Mexikói Apertura Bet365
11:30 Brisbane Roar - Sydney FC Ausztrália - A-Liga Unibet
Bet365
12:00 Shanghai Shenhua - Dalian Pro Kína - Super Liga Unibet
Bet365
14:00 Shenzhen FC - Henan Jianye Kína - Super Liga Unibet
Bet365
17:30 SJK II v MP Finn Ykkönen Bet365
17:30 EIF v IF Gnistan Finn Ykkönen Bet365
19:00 KV Oostende - Beerschot Belgium - Jupiler Pro League Unibet
19:00 OH Leuven - AS Eupen Belgium - Jupiler Pro League Unibet
19:00 Helsingborgs IF - IFK Norrköping Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
19:00 IK Sirius FK - Varbergs BoIS Svédország - Allsvenskan Unibet
Bet365
20:30 Molde v SK Brann Norvég Eliteserien Bet365
21:00 Pescara - Perugia Olaszország - Serie B Unibet
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
11:30 Melbourne City FC - Adelaide United Ausztrália - A-Liga Unibet
Bet365
12:00 Shijiazhuang Ever Bright v Tianjin Teda Kínai Szuperliga Bet365
14:00 Chongqing Lifan v Qingdao Huanghai Kínai Szuperliga Bet365
19:00 Akropolis IF - GIF Sundsvall Svédország - Superettan Unibet
Bet365
19:00 Halmstads BK - Östers IF Svédország - Superettan Unibet
Bet365
19:00 Dundee United - Hibernian Skócia - Skót Premiership Unibet
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
02:00 CF Pachuca - Club León Mexikó - Liga MX Unibet
02:30 Portland - Orlando USA - MLS, rájátszás
12:00 Consadole Sapporo - Yokohama FC Japán - J.League Cup Unibet
12:00 Kashiwa Reysol - Oita Trinita Japán - J.League Cup Unibet
12:00 Nagoya Grampus Eight - Kawasaki Frontale Japán - J.League Cup Unibet
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu Japán - J.League Cup Unibet
12:00 Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers Japán - J.League Cup Unibet
12:00 Shonan Bellmare - Gamba Osaka Japán - J.League Cup Unibet
12:00 Vegalta Sendai - Cerezo Osaka Japán - J.League Cup Unibet
12:00 Shanghai SIPG v Wuhan Zall Kínai Szuperliga Bet365
14:00 Beijing Guoan v Hebei CFFC Kínai Szuperliga Bet365
19:00 GAIS - Degerfors IF Svédország - Superettan Unibet
Bet365
19:00 Jönköpings Södra IF - Dalkurd FF Svédország - Superettan Unibet
Bet365
19:00 Ljungskile SK - AFC Eskilstuna Svédország - Superettan Unibet
19:00 Trelleborgs FF - Västerås SK FK Svédország - Superettan Unibet
Bet365
19:00 St Mirren - Celtic Skócia - Skót Premiership Unibet
Bet365
19:00 Djurgårdens IF - Mjällby AIF Svédország - Allsvenskan Unibet
19:00 Malmö FF - Örebro SK Svédország - Allsvenskan Unibet
19:00 IK Brage - Norrby IF Svédország - Superettan Unibet

Egy sportfogadó számára fontos, hogy az általa megtippelt események élőben követhetőek legyenek, mivel ezáltal a maximumot hozhatja ki egy adott fogadásból. Az élő közvetítés során egy jobb kép alakulhat ki az adott sporteseményről, mivel láthatjuk a játékosok aktuális formáját, illetve olyan befolyásoló tényezőket amelyek az előzetesen általunk elképzelt kimenetelt megváltoztathatják. Amennyiben sikeres sportfogadó szeretnél lenni, akkor véleményünk szerint nélkülözhetetlen az élő közvetítés + fogadás páros. Természetesen a sportfogadáson kívül megvan a maga szórakoztató funkciója is az élő közvetítésnek, mivel olyan sporteseményeket követhetsz amelyeket a helyi tv-adók nem sugároznak.
Ezen az oldalon közöljük a következő 6 nap foci élő közvetítés programját. Ezeket az eseményeket a megjelölt fogadóirodáknál nézheted és fogadhatsz rájuk élőben.