Foci élő közvetítések

A következő mérkőzéseket élőben követheted és élőben fogadhatsz a megjelölt fogadóirodáknál. Az élő közvetítés szolgáltatás használatához a fogadószámládon pénznek kell szerepelnie vagy le kellett adnod egy fogadást az elmúlt 24 órában. Földrajzi korlátozások lehetnek érvényben bizonyos közvetítésekre.

Mérkőzés Bajnokság Csatorna
01:30 Atlético Rafaela - Platense (ARG) Argentína - Primera B Nacional Unibet
06:00 Netherlands (Aibothard) - Mexico (Moebius) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
06:20 Sweden (ChrisX) - Netherlands (Aibothard) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
06:40 Russia (Gosas) - Bulgaria (Val) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
07:00 Netherlands (Aibothard) - Iceland (Ak) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
07:20 Uruguay (Billiot) - Netherlands (Aibothard) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
07:40 Russia (Gosas) - Cameroon (Cobra4) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
08:00 Netherlands (Aibothard) - Bulgaria (Val) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
08:20 Ecuador (Mitchef) - Netherlands (Aibothard) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
08:40 Chile (Poli) - Russia (Gosas) E-sport, FIFA - e-FIFA,GT World Nations League
15:00 Hyderabad - Bengaluru India - Indiai Szuperliga
18:45 Sparta Rotterdam - FC Twente Hollandia - Eredivisie Unibet
18:45 Cercle Brugge - Club Brugge Belgium - Jupiler Pro League Unibet
19:00 CDA Navalcarnero - Granada CF Spanyolország - Copa del Rey Unibet
20:30 FC St. Pauli - VfL Bochum Németország - 2. Bundesliga Unibet
21:00 Ajax - Willem II Hollandia - Eredivisie Unibet
21:00 KV Oostende - Standard de Liège Belgium - Jupiler Pro League Unibet
21:00 Napoli - Spezia Olaszország - TIM Kupa Unibet
21:00 Alcoyano - Athletic Club Bilbao Spanyolország - Copa del Rey Unibet
23:00 Bahia BA - Corinthians SP Brazília - Brazil bajnokság
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
00:00 Gremio RS - Flamengo RJ Brazília - Brazil bajnokság
00:00 Union La Calera - Deportes Iquique Chile - Primera Unibet
09:05 Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets FC Ausztrália - A-Liga Unibet
14:00 Yeni Malatyaspor - Fatih Karagümrük Törökország - Süper Lig Unibet
17:00 Gaziantep B.B. - Galatasaray A.Ş. Törökország - Süper Lig Unibet
18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
18:00 Mladá Boleslav - Sigma Olomouc Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
18:00 Slaven Belupo - Varaždin Horvátország - 1. HNL Liga Unibet
18:45 Helmond Sport - SC Telstar Hollandia - Jupiler League Unibet
18:45 PSV Eindhoven Tartalékok - Jong Ajax Hollandia - Jupiler League Unibet
20:00 Lommel SK - SK Deinze Belgium - Proximus League Unibet
20:30 Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
20:45 Torino - Fiorentina Olaszország - Serie A Unibet
20:45 Royal Antwerp FC - Waasland-Beveren Belgium - Jupiler Pro League Unibet
21:00 Lyon - Bordeaux Franciaország - Liga 1 Unibet
21:00 Valladolid - Huesca Spanyolország - LaLiga Unibet
21:00 Reading - Bournemouth Anglia - The Championship Unibet
21:00 Real Zaragoza - Ponferradina Spanyolország - LaLiga2 Unibet
21:00 Vicenza - Venezia Olaszország - Serie B Unibet
21:00 De Graafschap - TOP Oss Hollandia - Jupiler League Unibet
21:00 NEC Nijmegen - Jong FC Utrecht Hollandia - Jupiler League Unibet
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
00:00 Jaguares de Córdoba - Alianza Petrolera Kolumbia - Liga Águila Unibet
02:00 Deportivo Cali - Envigado FC Kolumbia - Liga Águila Unibet
04:30 Mazatlán FC - CF Pachuca Mexikó - Liga MX Unibet
07:05 Western United FC - Melbourne Victory Ausztrália - A-Liga Unibet
09:10 Macarthur FC - Sydney FC Ausztrália - A-Liga Unibet
11:15 Brisbane Roar - Adelaide United Ausztrália - A-Liga Unibet
11:30 Kasımpaşa - Kayserispor Törökország - Süper Lig Unibet
13:30 Norwich City - Middlesbrough Anglia - The Championship Unibet
14:00 Eibar - Sevilla Spanyolország - LaLiga Unibet
14:00 İstanbul Başakşehir - Hatayspor Törökország - Süper Lig Unibet
14:00 Ascoli - Brescia Olaszország - Serie B Unibet
14:00 Empoli - Frosinone Olaszország - Serie B Unibet
14:00 Pordenone - Lecce Olaszország - Serie B Unibet
14:00 Virtus Entella - Cosenza Olaszország - Serie B Unibet
14:00 Teplice - MFK Karviná Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
14:00 SV Türkgücü-Ataspor München - Waldhof Mannheim Németország - 3.Liga Unibet
15:00 Warta Poznań - Cracovia Kraków Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
15:00 Bologna - AC Milan Olaszország - Serie A Unibet
15:00 Osijek - Istra 1961 Horvátország - 1. HNL Liga Unibet
16:00 Huddersfield Town - Stoke City Anglia - The Championship Unibet
16:00 Sheffield Wednesday - Preston North End Anglia - The Championship Unibet
16:00 Real Oviedo - Albacete Balompié Spanyolország - LaLiga2 Unibet
16:00 Ayr United - Alloa Athletic Skócia - Championship Unibet
16:00 Greenock Morton - Arbroath Skócia - Championship Unibet
16:00 Hearts - Dunfermline Athletic Skócia - Championship Unibet
16:00 Inverness CT - Queen of the South Skócia - Championship Unibet
16:00 Raith Rovers - Dundee FC Skócia - Championship Unibet
16:00 Pisa - Reggiana Olaszország - Serie B Unibet
16:00 FK Pardubice - Příbram Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
16:00 Slovácko - České Budějovice Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
16:15 Real Madrid - Levante Spanyolország - LaLiga Unibet
16:15 KV Mechelen - KRC Genk Belgium - Jupiler Pro League Unibet
16:30 Heracles Almelo - FC Groningen Hollandia - Eredivisie Unibet
17:00 Montpellier - Lens Franciaország - Liga 1 Unibet
17:00 Fenerbahçe - Çaykur Rizespor Törökország - Süper Lig Unibet
17:05 Dinamo Zagreb - Šibenik Horvátország - 1. HNL Liga Unibet
17:30 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
18:00 Sampdoria - Juventus Olaszország - Serie A Unibet
18:15 Alcorcón - Málaga Spanyolország - LaLiga2 Unibet
18:20 Bromley FC - Aldershot Anglia - Nemzeti Liga Unibet
18:30 Valencia - Elche Spanyolország - LaLiga Unibet
18:30 AS Eupen - Royal Excel Mouscron Belgium - Jupiler Pro League Unibet
18:30 OH Leuven - Beerschot Belgium - Jupiler Pro League Unibet
18:30 Sparta Praha - Bohemians 1905 Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
18:45 FC Utrecht - PEC Zwolle Hollandia - Eredivisie Unibet
19:10 Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb Horvátország - 1. HNL Liga Unibet
20:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
20:00 Patriotas FC - Boyacá Chicó Kolumbia - Liga Águila Unibet
20:00 Fortuna Sittard - VVV Venlo Hollandia - Eredivisie Unibet
20:30 Mallorca - Girona FC Spanyolország - LaLiga2 Unibet
20:45 Inter - Benevento Olaszország - Serie A Unibet
20:45 Kortrijk - Sporting de Charleroi Belgium - Jupiler Pro League Unibet
20:45 RWDM47 - Union Saint-Gilloise Belgium - Proximus League Unibet
21:00 Palmeiras-SP - Santos-SP Libertadores kupa Unibet
21:00 Marseille - Rennes Franciaország - Liga 1 Unibet
21:00 Villarreal - Real Sociedad Spanyolország - LaLiga Unibet
21:00 UD Almeria - CD Castellon Spanyolország - LaLiga2 Unibet
21:00 Vitesse - RKC Waalwijk Hollandia - Eredivisie Unibet
22:00 Rionegro Águilas Doradas - Independiente Santa Fe Kolumbia - Liga Águila Unibet
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
00:05 Atlético Nacional S.A - Deportivo Pereira Kolumbia - Liga Águila Unibet
02:00 Chivas Guadalajara - FC Juárez Mexikó - Liga MX Unibet
02:10 Junior Barranquilla - América de Cali Kolumbia - Liga Águila Unibet
04:06 Club Tijuana - Deportivo Toluca FC Mexikó - Liga MX Unibet
06:05 Central Coast Mariners - Wellington Phoenix Ausztrália - A-Liga Unibet
08:40 Melbourne City FC - Perth Glory Ausztrália - A-Liga Unibet
11:30 Erzurumspor - Ankaragücü Törökország - Süper Lig Unibet
12:15 FC Twente - SC Heerenveen Hollandia - Eredivisie Unibet
12:30 Spezia - Udinese Olaszország - Serie A Unibet
13:00 Nice - Saint-Étienne Franciaország - Liga 1 Unibet
13:30 Club Brugge - Standard de Liège Belgium - Jupiler Pro League Unibet
14:00 Getafe - Alavés Spanyolország - LaLiga Unibet
14:00 Sporting de Gijón - FC Cartagena Spanyolország - LaLiga2 Unibet
14:00 Denizlispor - Göztepe A.Ş. Törökország - Süper Lig Unibet
14:00 Gençlerbirliği SK - Antalyaspor A.Ş. Törökország - Süper Lig Unibet
14:00 Opava - Zbrojovka Brno Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
14:00 Slovan Liberec - FC Fastav Zlín Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven Hollandia - Eredivisie Unibet
14:30 Willem II - FC Emmen Hollandia - Eredivisie Unibet
15:00 Wisła Kraków - Piast Gliwice Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
15:00 Brest - Metz Franciaország - Liga 1 Unibet
15:00 Strasbourg - Reims Franciaország - Liga 1 Unibet
15:00 Cagliari - Sassuolo Olaszország - Serie A Unibet
15:00 Crotone - Genoa Olaszország - Serie A Unibet
15:00 Atalanta - Lazio Olaszország - Serie A Unibet
15:00 Chievo Verona - Pescara Olaszország - Serie B Unibet
15:00 Angers - Nimes Franciaország - Francia bajnokság
16:00 Espanyol - Rayo Vallecano Spanyolország - LaLiga2 Unibet
16:00 Zulte Waregem - KV Oostende Belgium - Jupiler Pro League Unibet
16:00 Spal - Monza Olaszország - Serie B Unibet
16:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
16:00 Vitoria Guimarães - Marítimo Funchal Portugália - Primeira Liga Unibet
16:00 Seraing United - Club Brugge U23 Belgium - Proximus League Unibet
16:15 Cadiz - Atlético Madrid Spanyolország - LaLiga Unibet
16:45 ADO Den Haag - Sparta Rotterdam Hollandia - Eredivisie Unibet
16:45 AZ Alkmaar - Ajax Hollandia - Eredivisie Unibet
17:00 Lille - Dijon Franciaország - Liga 1 Unibet
17:00 Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş. Törökország - Süper Lig Unibet
17:05 Rijeka - HNK Gorica Horvátország - 1. HNL Liga Unibet
17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Légia Varsó Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
18:00 Napoli - Parma Olaszország - Serie A Unibet
18:15 Mirandés - UD Las Palmas Spanyolország - LaLiga2 Unibet
18:15 Anderlecht - AA Gent Belgium - Jupiler Pro League Unibet
18:30 Granada CF - Celta Vigo Spanyolország - LaLiga Unibet
18:30 Slavia Prága - FK Baumit Jablonec Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság Unibet
20:00 Westerlo - KSK Lierse Kempenzonen Belgium - Proximus League Unibet
20:30 Tenerife - Fuenlabrada Spanyolország - LaLiga2 Unibet
20:45 Roma - Hellas Verona Olaszország - Serie A Unibet
20:45 Sint-Truiden - Cercle Brugge Belgium - Jupiler Pro League Unibet
21:00 Nantes - Monaco Franciaország - Liga 1 Unibet
21:00 FC Barcelona - Athletic Club Bilbao Spanyolország - LaLiga Unibet
21:00 Cittadella - Cremonese Olaszország - Serie B Unibet
21:30 Deportes Tolima - La Equidad Seguros Kolumbia - Liga Águila Unibet
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
01:40 Atlético Bucaramanga - Independiente Medellín Kolumbia - Liga Águila Unibet
02:06 Santos Laguna - Club América Mexikó - Liga MX Unibet
18:00 Stal Mielec - Śląsk Wrocław Lengyelország - Ekstraklasa Unibet
18:45 Jong AZ Alkmaar - FC Eindhoven Hollandia - Jupiler League Unibet
19:00 Leganés - Lugo Spanyolország - LaLiga2 Unibet
20:45 Watford - Queens Park Rangers Anglia - The Championship Unibet
21:00 Real Betis - Osasuna Spanyolország - LaLiga Unibet
21:00 Reggina - Salernitana Olaszország - Serie B Unibet
21:00 Sabadell FC - UD Logroñés Spanyolország - LaLiga2 Unibet
Mérkőzés Bajnokság Csatorna
18:00 Randers FC - AC Horsens Dánia - Superligaen Unibet
20:00 Vejle Boldklub - AGF Aarhus Dánia - Superligaen Unibet

Egy sportfogadó számára fontos, hogy az általa megtippelt események élőben követhetőek legyenek, mivel ezáltal a maximumot hozhatja ki egy adott fogadásból. Az élő közvetítés során egy jobb kép alakulhat ki az adott sporteseményről, mivel láthatjuk a játékosok aktuális formáját, illetve olyan befolyásoló tényezőket amelyek az előzetesen általunk elképzelt kimenetelt megváltoztathatják. Amennyiben sikeres sportfogadó szeretnél lenni, akkor véleményünk szerint nélkülözhetetlen az élő közvetítés + fogadás páros. Természetesen a sportfogadáson kívül megvan a maga szórakoztató funkciója is az élő közvetítésnek, mivel olyan sporteseményeket követhetsz amelyeket a helyi tv-adók nem sugároznak.
Ezen az oldalon közöljük a következő 6 nap foci élő közvetítés programját. Ezeket az eseményeket a megjelölt fogadóirodáknál nézheted és fogadhatsz rájuk élőben.