Élő sportközvetítések

A széles választékban elérhető Élő fogadások mellett, a bet365 évente több mint 100,000 eseményt közvetít élőben - így Ön a mérkőzések alatt is fogadhat. Átfogó közvetítéseket kínálunk a Masters Series teniszbajnokságokra, a futballvilág legjobb bajnokságainak találkozóira és még sok másra. Az élő közvetítés szolgáltatás használatához, be kell jelentkeznie és a számláján pénznek kell szerepelnie vagy le kellett adnia egy fogadást az elmúlt 24 órában. Minden olyan mérkőzést/eseményt élőben közvetítünk a weboldalunkon, amely mellett egy lejátszó vagy egy videó ikon látható.

Időpont Mérkőzés Bajnokság
Élő Chennaiyin FC v FC Goa Indiai Szuperliga
Élő Vorskla Poltava v Stal Kamianske Ukrán Vyscha Liga
Élő MSV Duisburg v Erzgebirge Aue Német Bundesliga II
Élő FC Ingolstadt v Fortuna Dusseldorf Német Bundesliga II
Élő St Pauli v Jahn Regensburg Német Bundesliga II
Ma 14:00 Xanthi v Panionios Görög Szuperliga
Ma 14:00 AC Horsens v Odense BK Dán Superligaen
Ma 14:15 Leeds v Middlesbrough Angol Championship
Ma 14:30 PEC Zwolle v PSV Holland Eredivisie
Ma 14:30 FC Utrecht v Excelsior Holland Eredivisie
Ma 14:30 FC Groningen v Vitesse Holland Eredivisie
Ma 14:30 Trabzonspor v Osmanlispor FK Török Szuperliga
Ma 14:30 Rostov v Amkar Perm Orosz Premier Liga
Ma 14:30 Esbjerg v Brabrand Dán 1. osztály
Ma 14:30 Zulte-Waregem v Genk Belga 1. osztály A
Ma 15:00 NK Domzale v NK Krsko Szlovén Prva Liga
Ma 15:00 Udinese v Cagliari Olasz Serie A
Ma 15:00 Torino v Chievo Olasz Serie A
Ma 15:00 Dinamo Zagreb v NK Lokomotiva Zagreb Horvát 1.HNL
Ma 15:00 Caen v Nice Francia Ligue 1
Ma 15:00 Benevento v Sassuolo Olasz Serie A
Ma 15:00 MFK Karvina v FK Baumit Jablonec Cseh 1. liga
Ma 15:00 Sampdoria v Juventus Olasz Serie A
Ma 15:00 Mlada Boleslav v Bohemians 1905 Cseh 1. liga
Ma 15:00 Spal v Fiorentina Olasz Serie A
Ma 15:30 Bengaluru FC v Mumbai FC Indiai Szuperliga
Ma 15:30 Schalke v Hamburg Német Bundesliga I
Ma 16:00 Young Boys v FC Zurich Svájci Szuperliga
Ma 16:00 Sonderjyske v FC Copenhagen Dán Superligaen
Ma 16:00 Grasshoppers v FC Thun Svájci Szuperliga
Ma 16:00 Rayo Vallecano v Barcelona B Spanyol Segunda
Ma 16:00 Lausanne Sports v Lucerne Svájci Szuperliga
Ma 16:00 FC Chiasso v Wohlen FC Svájci Challenge ...
Ma 16:15 Espanyol v Valencia Spanyol Primera Liga
Ma 16:30 FC Salzburg v SK Sturm Graz Osztrák Bundesliga
Ma 16:45 Roda JC v AZ Holland Eredivisie
Ma 17:00 Unión Comercio v UTC Cajamarca Perui Primera Div...
Ma 17:00 Lyon v Montpellier Francia Ligue 1
Ma 17:00 Zenit St Petersburg v FK Tosno Orosz Premier Liga
Ma 17:30 Fenerbahce v Sivasspor Török Szuperliga
Ma 18:00 Stromsgodset v SK Brann Norvég Eliteserien
Ma 18:00 Tromso v Haugesund Norvég Eliteserien
Ma 18:00 Werder Bremen v Hannover 96 Német Bundesliga I
Ma 18:00 Sarpsborg v Aalesund Norvég Eliteserien
Ma 18:00 Club Brugge v Waasland-Beveren Belga 1. osztály A
Ma 18:00 Stabaek v Sogndal Norvég Eliteserien
Ma 18:00 Legia Warsaw v Gornik Zabrze Lengyel Ekstraklasa
Ma 18:00 Lillestrom v Molde Norvég Eliteserien
Ma 18:00 Universidad Catolica del Ecuador v Barcelona Gu... Ecuador Campeonat...
Ma 18:00 Sevilla Atletico v Cordoba Spanyol Segunda
Ma 18:00 Rosenborg v Viking FK Norvég Eliteserien
Ma 18:00 Kristiansund BK v Sandefjord Norvég Eliteserien
Ma 18:00 Brondby v FC Nordsjaelland Dán Superligaen
Ma 18:00 Osasuna v Alcorcon Spanyol Segunda
Ma 18:00 Macara v Fuerza Amarilla SC Ecuador Campeonat...
Ma 18:00 Valerenga v Odd BK Norvég Eliteserien
Ma 18:30 Chernomorets Odessa v Olimpik Donetsk Ukrán Vyscha Liga
Ma 18:30 Panathinaikos v AEK Athens Görög Szuperliga
Ma 18:30 Las Palmas v Levante Spanyol Primera Liga
Ma 19:00 Toluca v Tijuana Mexikói Apertura
Ma 19:15 Juan Aurich v Alianza Lima Perui Primera Div...
Ma 20:00 Cultural Leonesa v Granada Spanyol Segunda
Ma 20:00 Flamengo v Corinthians Brazília Campeona...
Ma 20:00 The Strongest v Oriente Petrolero Bolíviai Clausura
Ma 20:00 Lokeren v Gent Belga 1. osztály A
Ma 20:30 Sporting Gijon v Cadiz Spanyol Segunda
Ma 20:45 Athletic Bilbao v Villarreal Spanyol Primera Liga
Ma 20:45 Inter Milan v Atalanta Olasz Serie A
Ma 21:00 Bordeaux v Marseille Francia Ligue 1
Ma 21:00 Guayaquil City v LDU Quito Ecuador Campeonat...
Ma 21:00 CA Tigre v Estudiantes LP Argentin Szuperliga
Ma 21:00 Union Santa Fe v Chacarita Juniors Argentin Szuperliga
Ma 21:30 Universitario de Deportes v Sporting Cristal Perui Primera Div...
Ma 22:00 Olimpia Asuncion v Sportivo Trinidense Paraguayi Divisio...
Ma 22:15 San Jose v Guabira Bolíviai Clausura
Ma 23:00 Penarol v Plaza Colonia Uruguayi Clausura
Ma 23:15 Boca Juniors v Racing Club Argentin Szuperliga
Ma 23:30 Emelec v Independiente del Valle Ecuador Campeonat...
Holnap 0:00 Carabobo v Mineros Venezuelai Primer...
Holnap 0:10 Sportivo Luqueno v Guarani Asuncion Paraguayi Divisio...
Holnap 1:30 CA Talleres de Córdoba v Rosario Central Argentin Szuperliga
Holnap 1:30 Santos Laguna v Club America Mexikói Apertura
Holnap 10:30 FK Teplice - U21 v Bohemians 1905 - U21 Cseh liga - U21
Holnap 13:00 FK Pribram - U21 v Mlada Boleslav - U21 Cseh liga - U21
Holnap 13:00 Metta/LU v FK Progress/AFA Olaine Litván rájátszás
Holnap 13:00 Slovan Liberec - U21 v AC Sparta Prague - U21 Cseh liga - U21
Holnap 18:00 Karabukspor v Kasimpasa Török Szuperliga
Holnap 18:00 Zaglebie Lubin v Korona Kielce Lengyel Ekstraklasa
Holnap 19:00 AaB v Midtjylland Dán Superligaen
Holnap 20:00 PSV - tartalék v FC Utrecht - tartalék Holland Eerste Di...
Holnap 20:00 AZ - tartalék v Ajax - tartalék Holland Eerste Di...
Holnap 20:00 FC Vaduz v FC Schaffhausen Svájci Challenge ...
Holnap 20:30 Dynamo Dresden v Kaiserslautern Német Bundesliga II
Holnap 20:30 Palermo v Cittadella Olasz Serie B
Holnap 20:45 Verona v Bologna Olasz Serie A
Holnap 20:45 Lens v Niort Francia Ligue 2
Holnap 21:00 Eibar v Real Betis Spanyol Primera Liga
Holnap 21:00 Gimnasia LP v Patronato Parana Argentin Szuperliga
Holnap 21:30 Comerciantes Unidos v FBC Melgar Perui Primera Div...
Holnap 23:15 Olimpo B Blanca v Godoy Cruz Argentin Szuperliga
nov 21, 01:30 Huracan v Velez Sarsfield Argentin Szuperliga
nov 21, 03:30 Arnett Gardens v Harbour View FC Jamaicai Premier ...
nov 21, 09:30 Sydney FC v Adelaide United Ausztrál FFA Kupa
nov 22, 01:15 Libertad Asuncion v CA Independiente Copa Sudamericana
nov 22, 02:00 Columbus Crew v Toronto FC Amerikai MLS - rá...
nov 22, 03:30 Houston Dynamo v Seattle Sounders FC Amerikai MLS - rá...
nov 22, 20:45 Ipswich v Sheff Wed Angol Championship
nov 22, 21:00 CA River Plate v Penarol Uruguayi Clausura
nov 22, 22:30 Waterhouse v Boys Town Jamaicai Premier ...
nov 23, 00:45 Gremio v Lanus Copa Libertadores
nov 23, 09:50 Newcastle Jets v Melbourne Victory Ausztrál A Liga
nov 23, 13:40 Al Wasl SC v Ajman SCC Egyesült Arab Emi...
nov 23, 13:40 Dibba Al Fujairah v Al Ain SCC Egyesült Arab Emi...
nov 23, 21:00 Rampla Juniors vs Nacional De Football Uruguayi Clausura
nov 23, 21:00 Rampla Juniors v Nacional De Football Uruguayi Clausura
nov 23, 21:00 Defensor Sporting v Montevideo Wanderers Uruguayi Clausura
nov 24, 00:45 Flamengo v Junior Copa Sudamericana
nov 24, 09:50 Melbourne City v Perth Glory Ausztrál A Liga
nov 24, 13:40 Al Dhafra SCC v Hatta Dubai Egyesült Arab Emi...
nov 24, 13:40 Al Jazira SC v Emirates Club RAK Egyesült Arab Emi...
nov 24, 14:00 Szlovénia - nők v Feröer-szigetek - nők Világbajnoki sele...
nov 24, 15:30 Amkar Perm v Dinamo Moszkva Orosz Premier Liga
nov 24, 16:30 Szerbia - nők v Spanyolország - nők Világbajnoki sele...
nov 24, 17:30 Dukla Praha v Mlada Boleslav Cseh 1. liga
nov 24, 18:00 Vysocina Jihlava v FC Brno Cseh 1. liga
nov 24, 18:00 Cracovia Krakow v Lechia Gdansk Lengyel Ekstraklasa
nov 24, 18:00 Osmanlispor FK v Genclerbirligi Török Szuperliga
nov 24, 18:30 SV Ried v Wiener Neustadt Osztrák Erste Liga
nov 24, 18:30 Union Berlin v Darmstadt Német Bundesliga II
nov 24, 18:30 FAC Team fur Wien v Austria Lustenau Osztrák Erste Liga
nov 24, 18:30 Sandhausen v Heidenheim Német Bundesliga II
nov 24, 18:30 WSG Swarovski Wattens v Hartberg Osztrák Erste Liga
nov 24, 18:30 SV Kapfenberg v FC Liefering Osztrák Erste Liga
nov 24, 19:00 Randers FC v Sonderjyske Dán Superligaen
nov 24, 19:00 Szlovákia - nők v Hollandia - nők Világbajnoki sele...
nov 24, 20:00 Tours v Ajaccio GFCA Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 Paris FC v US Quevilly Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 Valenciennes v Lorient Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 NEC v Ajax - tartalék Holland Eerste Di...
nov 24, 20:00 Niort v Chateauroux Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 FC Rapperswil-Jona v FC Vaduz Svájci Challenge ...
nov 24, 20:00 De Graafschap v FC Eindhoven Holland Eerste Di...
nov 24, 20:00 US Orleans 45 v Clermont Foot Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 PSV - tartalék v Telstar Holland Eerste Di...
nov 24, 20:00 Brest v Sochaux Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 AZ v FC Twente Holland Eredivisie
nov 24, 20:00 Nimes v Bourg-Peronnas Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 FC Utrecht - tartalék v Almere City FC Holland Eerste Di...
nov 24, 20:00 AC Ajaccio v Reims Francia Ligue 2
nov 24, 20:00 FC Dordrecht v AZ - tartalék Holland Eerste Di...
nov 24, 20:00 Auxerre v Nancy Francia Ligue 2
nov 24, 20:30 FC Blau Weiss Linz v FC Wacker Innsbruck Osztrák Erste Liga
nov 24, 20:30 Hannover 96 v VfB Stuttgart Német Bundesliga I
nov 24, 20:30 Empoli v Frosinone Olasz Serie B
nov 24, 20:30 Gent v Mouscron-Peruwelz Belga 1. osztály A
nov 24, 20:45 Dundee v Rangers Skót Premiership
nov 24, 21:00 Banfield v Defensa y Justicia Argentin Szuperliga
nov 24, 21:00 Tenerife v Rayo Vallecano Spanyol Segunda
nov 24, 21:30 Belenenses v Chaves Portugál Primeira...
nov 24, 23:15 Chacarita Juniors v Huracan Argentin Szuperliga
nov 24, 23:30 San Luis Quillota v Universidad de Concepcion Chilei Apertura
nov 25, 01:30 Colon v CA Tigre Argentin Szuperliga
nov 25, 04:45 Wellington Phoenix - tartalék v Southern United Új-Zéland labdarú...
nov 25, 06:00 Canberra Utd - nők v Perth Glory - nők Ausztrál Premier ...
nov 25, 09:50 Sydney FC v Brisbane Roar Ausztrál A Liga
nov 25, 11:15 Urawa Red Diamonds v Al Hilal Riyadh AFC Bajnokok Ligája
nov 25, 12:00 Goztepe v Akhisar Belediye Török Szuperliga
nov 25, 13:00 CD Alaves v Eibar Spanyol Primera Liga
nov 25, 13:00 FC Mariupol v Vorskla Poltava Ukrán Vyscha Liga
nov 25, 13:30 Chester v Dag & Red Angol nemzeti liga
nov 25, 13:30 Barnsley v Leeds Angol Championship
nov 25, 14:30 FK Tosno v Arsenal Tula Orosz Premier Liga
nov 25, 14:30 Yeni Malatyaspor v Besiktas Török Szuperliga
nov 25, 15:00 Bologna v Sampdoria Olasz Serie A
nov 25, 15:00 Carpi v Parma Olasz Serie B
nov 25, 15:15 Le Havre v Lens Francia Ligue 2
nov 25, 16:00 Cadiz v Valladolid Spanyol Segunda
nov 25, 16:00 Palestino v Deportes Iquique Chilei Apertura
nov 25, 16:00 FC Helsingor v AaB Dán Superligaen
nov 25, 16:00 Norwich v Preston Angol Championship
nov 25, 16:15 Real Madrid v Malaga Spanyol Primera Liga
nov 25, 17:00 Portimonense v Tondela Portugál Primeira...
nov 25, 17:00 FC Akhmat Grozny v FC Ufa Orosz Premier Liga
nov 25, 17:30 Galatasaray v Alanyaspor Török Szuperliga
nov 25, 18:00 Antwerp v KV Mechelen Belga 1. osztály A
nov 25, 18:00 Gimnastic v Lorca Spanyol Segunda
nov 25, 18:00 Oviedo v Numancia Spanyol Segunda
nov 25, 18:00 Arka Gdynia v Sandecja Nowy Sacz Lengyel Ekstraklasa
nov 25, 18:00 Chievo v Spal Olasz Serie A
nov 25, 18:00 Sassuolo v Verona Olasz Serie A
nov 25, 18:30 Banik Ostrava v MFK Karvina Cseh 1. liga
nov 25, 18:30 Real Betis v Girona Spanyol Primera Liga
nov 25, 18:30 VVV v Willem II Holland Eredivisie
nov 25, 19:15 Boavista v Moreirense Portugál Primeira...
nov 25, 19:45 Heracles v NAC Holland Eredivisie
nov 25, 19:45 FC Groningen v Feyenoord Holland Eredivisie
nov 25, 20:00 Troyes v Angers Francia Ligue 1
nov 25, 20:00 Alcorcon v Sevilla Atletico Spanyol Segunda
nov 25, 20:00 Caen v Bordeaux Francia Ligue 1
nov 25, 20:00 Fluminense v Sport Recife Brazília Campeona...
nov 25, 20:00 Dijon v Toulouse Francia Ligue 1
nov 25, 20:00 Metz v Amiens Francia Ligue 1
nov 25, 20:00 Montpellier v Lille Francia Ligue 1
nov 25, 20:30 Waasland-Beveren v Charleroi Belga 1. osztály A
nov 25, 20:30 Korona Kielce v Legia Warsaw Lengyel Ekstraklasa
nov 25, 20:30 Real Zaragoza v Reus Deportiu Spanyol Segunda
nov 25, 20:45 Levante v Atletico Madrid Spanyol Primera Liga
nov 25, 20:45 Heerenveen v PEC Zwolle Holland Eredivisie
nov 25, 20:45 Cagliari v Inter Milan Olasz Serie A
nov 25, 21:00 Patronato Parana v Union Santa Fe Argentin Szuperliga
nov 25, 21:00 Belgrano v Gimnasia LP Argentin Szuperliga
nov 25, 21:30 CD Aves v FC Porto Portugál Primeira...
nov 25, 23:15 San Lorenzo v Argentinos Jrs Argentin Szuperliga
Lóverseny
Élő 12.00 Punchestown (1. verseny) Punchestown
Élő 12.10 Cork (1. verseny) Cork
Élő 12.20 Fontwell (1. verseny) Fontwell
Élő 12.30 Punchestown (2. verseny) Punchestown
Ma 13:45 12.45 Cork (2. verseny) Cork
Ma 13:55 12.55 Fontwell (2. verseny) Fontwell
Ma 14:05 1.05 Punchestown (3. verseny) Punchestown
Ma 14:15 1.15 Cheltenham (1. verseny) Cheltenham
Ma 14:20 1.20 Cork (3. verseny) Cork
Ma 14:30 1.30 Fontwell (3. verseny) Fontwell
Ma 14:40 1.40 Punchestown (4. verseny) Punchestown
Ma 14:50 1.50 Cheltenham (2. verseny) Cheltenham
Ma 14:55 1.55 Cork (4. verseny) Cork
Ma 15:05 2.05 Fontwell (4. verseny) Fontwell
Ma 15:15 2.15 Punchestown (5. verseny) Punchestown
Ma 15:25 2.25 Cheltenham (3. verseny) Cheltenham
Ma 15:30 2.30 Cork (5. verseny) Cork
Ma 15:40 2.40 Fontwell (5. verseny) Fontwell
Ma 15:50 2.50 Punchestown (6. verseny) Punchestown
Ma 16:00 3.00 Cheltenham (4. verseny) Cheltenham
Ma 16:05 3.05 Cork (6. verseny) Cork
Ma 16:15 3.15 Fontwell (6. verseny) Fontwell
Ma 16:25 3.25 Punchestown (7. verseny) Punchestown
Ma 16:30 3.30 Cheltenham (5. verseny) Cheltenham
Ma 16:40 3.40 Cork (7. verseny) Cork
Ma 16:50 3.50 Fontwell (7. verseny) Fontwell
Ma 16:55 3.55 Punchestown (8. verseny) Punchestown
Ma 17:00 4.00 Cheltenham (6. verseny) Cheltenham
Ma 16:00 Exeter Chiefs v Harlequins Aviva Premiership
Ma 16:00 Leicester v Sale Sharks Aviva Premiership
Ma 16:00 London Irish v Bath Aviva Premiership
Időpont Mérkőzés Bajnokság
Ma 16:30 Henri Kontinen / John Peers vs Lukasz Kubot / M... ATP World Tour Fi...
Ma 16:30 Laurynas Grigelis vs Lukas Lacko Challenger Brescia
Ma 19:00 Grigor Dimitrov vs David Goffin ATP World Tour Fi...
Darts
Ma 14:00 Peter Wright vs Gary Anderson Grand Slam of Dar...
Ma 14:00 Michael van Gerwen vs Phil Taylor Grand Slam of Dar...
Időpont Mérkőzés Bajnokság
Ma 14:00 Schwenniger Wild Wings vs Fischtown Pinguins Br... Német Eishockey Liga
Ma 14:00 Iserlohn Roosters vs Adler Mannheim Német Eishockey Liga
Ma 14:00 Nürnberg Ice Tigers vs Straubing Tigers Német Eishockey Liga
Ma 15:00 HC Sochi vs Salavat Ulaev UFA KHL
Ma 15:00 CSKA Moszkva vs Neftekhimik Niznekamsk KHL
Ma 16:00 Dynamo Riga vs Avtomobilist Yekaterinburg KHL
Ma 16:30 ERC Ingolstadt vs Dusseldorfer EG Német Eishockey Liga
Ma 16:30 Grizzlys Wolfsburg vs Augsburger Panther Német Eishockey Liga
Ma 17:00 Kölner Haie vs EHC München Német Eishockey Liga
Ma 19:00 Eisbären Berlin vs Krefeld Pinguine Német Eishockey Liga
Ma 23:05 NY Islanders @ CAR Hurricanes NHL
Holnap 0:05 COL Avalanche @ DET Red Wings NHL
Holnap 1:05 OTT Senators @ NY Rangers NHL
Holnap 2:05 FLA Panthers @ ANA Ducks NHL
Holnap 2:05 LA Kings @ VGS Golden Knights NHL
nov 21, 01:05 CAL Flames @ WAS Capitals NHL
nov 21, 01:05 ARZ Coyotes @ TOR Maple Leafs NHL
nov 21, 02:05 WIN Jets @ NAS Predators NHL
nov 21, 02:05 NJ Devils @ MIN Wild NHL
nov 21, 04:35 ANA Ducks @ SJ Sharks NHL
nov 21, 19:00 Linköping HC vs Brynäs IF Svéd jégkorong liga
nov 21, 19:00 Lulea HF vs Skelleftea AIK Svéd jégkorong liga
nov 21, 19:00 IF Malmö Redhawks vs Frölunda HC Svéd jégkorong liga
nov 21, 19:00 Rögle BK vs Örebro HK Svéd jégkorong liga
nov 21, 19:00 Växjö Lakers HC vs Färjestad BK Svéd jégkorong liga
nov 22, 01:05 VAN Canucks @ PHI Flyers NHL
nov 22, 02:05 EDM Oilers @ STL Blues NHL
nov 22, 02:35 MON Canadiens @ DAL Stars NHL
Időpont Mérkőzés Bajnokság
Ma 14:00 Tsmoki Minsk vs Avtodor Saratov VTB United League
Ma 14:00 Nizhny Novgorod vs Kalev/Cramo VTB United League
Ma 14:30 Khimki Moscow Region vs Zenit St. Petersburg VTB United League
Ma 15:00 Telekom Bonn vs BBC Bayreuth Német Bundesliga
Ma 16:00 Juventus vs Dzukija Alytus Litván LKL
Ma 16:20 Lietkabelis vs Zalgiris Litván LKL
Ma 16:30 Siauliai vs Pieno Zvaigzdes Litván LKL
Ma 17:30 Bayern München vs Brose Bamberg Német Bundesliga
Ma 18:00 Monbus Obradoiro vs Iberostar Tenerife Spanyol ACB Liga
Ma 18:00 Manchester Giants vs Worcester Wolves Brit kosárlabda liga
Ma 18:00 Glasgow Rocks vs Surrey Scorchers Brit kosárlabda liga
Ma 18:15 Milano vs Avellino Olasz Lega 1
Ma 18:30 Barcelona vs Valencia Spanyol ACB Liga
Ma 18:30 Strasbourg vs Asvel Lyon-Villeurbanne Francia Pro A
Ma 20:15 Keflavik vs KR Reykjavik Izlandi Premier Liga
Ma 21:35 IND Pacers @ MIA Heat NBA
Ma 21:35 WAS Wizards @ TOR Raptors NBA
Ma 23:05 IND Pacers @ MIA Heat NBA
Holnap 0:05 GS Warriors @ BKN Nets NBA
Holnap 1:05 DET Pistons @ MIN Timberwolves NBA
Holnap 2:05 CHI Bulls @ PHX Suns NBA
Holnap 3:35 DEN Nuggets @ LA Lakers NBA
Holnap 20:15 Haukar vs Njardvik Izlandi Premier Liga
nov 21, 01:05 UTA Jazz @ PHI 76ers NBA
nov 21, 01:05 IND Pacers @ ORL Magic NBA
nov 21, 01:05 MIN Timberwolves @ CHA Hornets NBA
nov 21, 01:05 CLE Cavaliers @ DET Pistons NBA
nov 21, 01:35 LA Clippers @ NY Knicks NBA
nov 21, 02:05 POR Trail Blazers @ MEM Grizzlies NBA
nov 21, 02:05 WAS Wizards @ MIL Bucks NBA
nov 21, 02:05 OKC Thunder @ NO Pelicans NBA
nov 21, 02:35 ATL Hawks @ SA Spurs NBA
nov 21, 02:35 BOS Celtics @ DAL Mavericks NBA
nov 21, 04:05 DEN Nuggets @ SAC Kings NBA
nov 23, 19:00 Zalgiris vs Anadolu Efes Euroliga
nov 23, 20:00 Brose Bamberg vs Valencia Euroliga
nov 23, 20:45 Milano vs Olympiacos Euroliga
nov 23, 21:00 Crvena Zvezda vs Baskonia Euroliga
nov 23, 21:00 Barcelona vs Maccabi Tel Aviv Euroliga
nov 24, 18:45 Fenerbahce vs Khimki Moscow Region Euroliga
nov 24, 20:00 Panathinaikos vs Real Madrid Euroliga
nov 24, 20:45 Unicaja Malaga vs CSKA Moszkva Euroliga
nov 25, 20:30 Bristol Flyers vs Newcastle Eagles Brit kosárlabda liga
Kézilabda
Ma 15:00 TuS N-Lübbecke vs VfL Gummersbach Német Bundesliga
Ma 15:00 Larvik - nők vs FTC - nők Bajnokok Ligája -...
Ma 15:00 Metz - nők vs SG BBM Bietigheim - nők Bajnokok Ligája -...
Ma 15:00 CSM Bucuresti - nők vs Gdynia - nők Bajnokok Ligája -...
Ma 15:10 Nyk?bing FH - nők vs Krim Mercator - nők Bajnokok Ligája -...
Ma 16:50 Skjern Handbold vs Elverum Bajnokok Ligája
Ma 17:00 Pick Szeged vs FC Barcelona Bajnokok Ligája
Ma 17:00 Nantes vs RK Zagreb Bajnokok Ligája
Ma 17:00 RK Celje vs THW Kiel Bajnokok Ligája
Ma 18:30 Wisla Plock vs IFK Kristianstad Bajnokok Ligája
Ma 19:00 Montpellier vs Chekhovskie Medvedi Bajnokok Ligája
Ma 19:00 SG Flensburg Handewitt vs Meshkov Brest Bajnokok Ligája
Ma 15:00 Dinamo Moszkva - nők vs Zarechye Odintsovo Women Orosz Szuperliga ...
Ma 15:00 Toulouse vs Nantes Francia Pro A 11/19
Ma 16:00 Toulouse vs Nantes Francia Pro A 11/19
Ma 17:00 Pesaro - nők vs Scandicci - nők Olasz A1 - nők 11/19
Ma 17:00 Novara - nők vs Bergamo - nők Olasz A1 - nők 11/19
Ma 17:00 Busto Arsizio - nők vs Legnano - nők Olasz A1 - nők 11/19
Ma 17:00 Il Bisonte Firenze - nők vs Casalmaggiore - nők Olasz A1 - nők 11/19
Ma 17:00 Filottrano - nők vs Modena - nők Olasz A1 - nők 11/19
Ma 18:00 Valentia vs Perugia Olasz SuperLega 1...
Időpont Mérkőzés Bajnokság
Ma 14:00 Meng Chen / Yuling Zhu vs Hina Hayata / Mima Ito Swedish Open - nő...
Ma 14:20 Kwan Kit Ho / Chun Ting Wong vs Zhendong Fan / ... Swedish Open - fé...
Ma 16:00 Ning Ding vs Xingtong Chen Swedish Open - nők
Ma 17:00 Zhendong Fan vs Xin Xu Svéd Open