Péntek este az Osnabrück hazai pályán fogadja a Regensburg csapatát, és elnézve az egymás elleni meccseiket, könnyen történhet valami furcsaság.

2020 máj 29. 18:30 Közvetítés: UnibetBet365

Tavaly novemberben találkozott legutóbb a két csapat, akkor félidőben 2:0-ra vezetett a Regensburg, aztán a második játékrészben volt 3:1-es előny is, amit végül az Osnabrück ledolgozott, és a végeredmény 3:3 lett. Két évvel korábban, a 2017-es meccsükön a Regensburg 1:0-val mehetett szünetre, aztán a második játékrészben jött a fordítás, és 2:1-re nyert az Osnabrück. Ahogy lentebb látható is, az utóbbi években mindig a legnagyobb szorzóval ért véget a párosítás. Lehetnek érdekességek, amikor ez a két klub összefut.

Fotó: Sfstats.net

Mióta visszatért a bajnokság, a Darmstadt szerezte a legtöbb gólt, de ott van az élmezőnyben a Regensburg és Osnabrück is. Támadásban nincs hatalmas gond egyik oldalon sem, a problémák inkább a védelemben, és a koncentrációban keresendőek. Rendre vannak kaotikus mérkőzéseik, ahol több gólos előnyt is simán leadnak az utolsó pillantokban. Az Osnabrück például a múlt hétvégén 2:1-re vezetett még a 74. percben, aztán három gólt is kapva 4:2-es vereséget szenvedett. Eközben a Regensburg a hétközi meccsen bukta el a három pontot úgy, hogy 2:1-es előnyben volt a Nürnberg ellen a rendes játékidő végig, aztán hosszabbítás végén egy öngólnak köszönhetően 2:2-vel zárult a találkozó.

Nézz be az Unibetes számládra, mert megtörténhet, hogy egy 3000 forint értékű ingyenes fogadás vár rád. További részletek

Három tipp jutott eszembe a mérkőzés kapcsán. Egyrészt lehet itt huncutság, a félidei és végeredmény terén, mondjuk egy fordítással, ez történt legutóbb is. A félidő hazai, végeredmény döntetlen 13-as szorzóval jött. Ezt lefedhetjük az Unibetnél azzal, hogy mindkét félidőben lesz gól 1.74-ért. Másrészt két támadásban jobb, de védekezésben gyengébb csapat összecsapásán születhetnek találatok. A 2.5 gólnál több 1.95-ért szerepel a kínálatban, óvatosabbak számára pedig ott az ázsiai hendikep, 2 gól felett formában.