Szép szelvényt tettek közzé a Szerencsemixben, amit egy játékos Győrben adott fel!

Angol, olasz és francia labdarúgás területéről választott mérkőzéseket, összesen 9 mérkőzésre volt tippje. Annyira jól alakultak a dolgok, hogy így utólag már elmondhatjuk, kár volt többféle kombinációt választania, hiszen minden meglátása bejött! Idézzük ezen a ponton a Szerencsemixet. "500 forintos alaptétek - 5 000 forintos össztét - mellett 8/9-es kombinációban, valamint 9-es kötésben is játékba adta tippsorát, amellyel 3 207 002 forintos, illetőleg 768 374 forintos, tehát mindent összeadva 3 millió 975 ezer 376 forintos nyereményt ünnepelhetett" - írják a Szerencsejáték Zrt hivatalos kiadványában.

Szögletek terén nem sok izgulni való volt, a Southampton - Everton mérkőzésen 13 szögletet végeztek el a felek, illetve a Newcastle is eljutott 8 sarokrúgásig. Simán nyert a West Ham is hazai pályán, a Toulouse - Montpellier találkozón pedig hullottak a gólok, összesen 6-szor eredményesek voltak a csapatok, így hozták a mindkét csapat szerez gólt és a 2.5 overes tippek. Könnyen hozta a tippeket a Juve és Leicester, viszont a többi összecsapásnál bőven volt miért izgulni. A vendég tippet a 93. percben hozta az Udinese, a Lorient meccsén az over a 87. perc jött le, de a legcifrább az Empoli - Milan bajnoki volt. A második gólt a 92. percben szerezték a hazaiak, így lett 1:1 az állás, viszont vendég siker is volt a tippben, amit a Milan végülis teljesített, egy 93. és 96. percben szerzett találatokkal.