Úgy látszik a foci mindig megtréfál, akárhányszor is mondogatom, hogy nem kell erőltetni a Tobet bankom növelésére a focit, mindig megcáfolom magam, s pórul járok. Nem is az összeg, hiszen kisebb téttel lett meg téve, inkább az fájt, hogy szeretett együttesem tréfált meg alaposan. Nincs mit tenni a Tobet tenisz kínálatát kellett áttanulmányoznom, s szerencsére a US Open döntő elhalasztásával találtam is egy remek lehetőséget megjátszásra.

•   Rafael Nadal - Novak Djokovic
A tegnapi new yorki esőzésnek köszönhetően, hétfőn játsszák le a férfi finálét, ahol a vártnak megfelelően Nadal, s némi meglepetésre Federer legyőzésével Djokovic küzd a trófeáért. Nadal fantasztikusan menetelt, szettveszteség nélkül tudta le hat ellenfelét, de igazán nagy ellenállásba nem is ütközött, talán Youzhny késztethette volna rá, de az orosz alaposan elfáradt az előző, öt szettes meccseket is tartalmazó "futásban". Djokovic nem a legjobb passzban vágott neki a viadalnak, de, mint jó versenyzőszellem, a US Openen tudta csiszolni magát, s előrehaladva a lépcsőfokokon egyre masszívabb, egyenletesebb teljesítményt nyújtani, ennek köszönhető, hogy Federer -t is sikerült elbizonytalanítani, végül elverni. Mindkét versenyző nagy tiszteletet érdemel, de Nadal számára most jön a döntőben igazán kemény ellenfél a szerb személyében, akivel már 21 -szer találkoztak, ugyan 14-7 -re a spanyol vezet, ám legutóbbi három ütközetüket Djokovic nyerte két szettekben. A világranglistának megfelelően, a két legjobb játékos csatázik majd, ami alapjában is izgalmas, hosszú harcot ígér, s látva a formákat, nehéz lenne elképzelni egyikük nagyon sima 3 szettes sikerét. A Tobet egy nagyon kellemes game határt is ajánl a kínálatában, a 36,5 game határral, érdemesnek tartom megjátszásra, hiszen ezt akár három nagyon szoros szettel is el lehetne érni, s mondom minden tényező kiélezett perceket ígér a döntőre. A győztes kilétét most sem merem megtippelni, inkább a 4 vagy 5 szettes eredményt ajánlom megjátszásra fogadótársaimnak.