ATP - Roland Garros 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


május 20, 2013, 11:54:01, csacsa44
ATP - Roland Garros




Hely: Párizs, Franciaország
Dátum: Május 21. - Június 09.
Játékosok száma: 128
Pályaborítás: salak
Nyeremény:   10.104.000 € (egyéni+páros)

http://www.rolandgarros.com/

Főtáblás szabadkártyák:

Marc Gicquel (FRA), Alex Kuznetsov (USA), Nicolas Mahut (FRA), Adrian Mannarino (FRA), John Millman (AUS), Gaël Monfils (FRA), Lucas Pouille (FRA) Florent Serra (FRA)

Selejtezős szabadkártyák:

Mathias Bourgue, Jonathan Eysseric, Quentin Halys, Calvin Hémery, Jules Marie, Axel Michon, Johan-Sébastien Tatlot, Maxime Teixeira (mind FRA) és Nick Kyrgios (AUS)

Mi alapján adják a szabadkártyákat? Főleg a nem franciáknak.

Én a következőre gondoltam. Abból indultam ki, hogy szerintem Nadal meccsein az őrá adott szorzók összességében nagyobb oddsot fognak kiadni mint most a végső győzelmére adott szorzó.  Így először layelném 1.8-on betfairen Nadal végső győzelmét, majd minden meccsen fogadnék rá, de mindig várnék egy kicsit, hátha megy feljébb a szorzója, nehéz elképzelni, hogy egy meccse sem lesz, ahol problémája akadna. Nem biztos, hogy jó az elgondolás, meg hogy megvalósítom. Mit szóltok?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 20, 2013, 12:04:02
Mi alapján adják a szabadkártyákat? Főleg a nem franciáknak.

Az országok tenisz szövetségei közötti megállapodás alapján. A franciák adnak az amerikaiaknak és az ausztráloknak, majd az ottani GS-eken az utóbbiak viszonozzák a galloknak.

Van olyan buki, amely direktbe ad oddsot arra, hogy: Nadal vagy Djokovic nyer?

Csak pár iroda oddsait néztem meg, azokból próbáltam súlyozgatni és az Unibet Nadal 1,80-as oddsából és a Pinnacle Djokovic 3,310-es oddsából bármelyikük nyer azonos nyereség esetén 1,165-es szorzó jött ki.

Szintén ezekből a szorzókból dolgozva: Nadal nyer 1,25-ös odds / Djoko nyer minden tét vissza.




Idézetet írta: Latzka Dátum május 20, 2013, 12:41:50
Van olyan buki, amely direktbe ad oddsot arra, hogy: Nadal vagy Djokovic nyer?

Csak pár iroda oddsait néztem meg, azokból próbáltam súlyozgatni és az Unibet Nadal 1,80-as oddsából és a Pinnacle Djokovic 3,310-es oddsából bármelyikük nyer azonos nyereség esetén 1,165-es szorzó jött ki.

Szintén ezekből a szorzókból dolgozva: Nadal nyer 1,25-ös odds / Djoko nyer minden tét vissza.

És vonzónak találod ezeket a szorzókat ?
Kettőjükön kívül mindenkire óriási szorzó van. Az egy dolog, hogy Murray nagyon szar salakon, de mégiscsak a big four tagja és 100-as szorzó van rá  :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 20, 2013, 12:44:46
És vonzónak találod ezeket a szorzókat ?
Kettőjükön kívül mindenkire óriási szorzó van. Az egy dolog, hogy Murray nagyon szar salakon, de mégiscsak a big four tagja és 100-as szorzó van rá  :D

Az egy dolog, hogy mi a vonzó és mi nem, olyan dolgokra próbálok fogadni, amik bejönnek :) Bejövős például Wawa 200-as oddsa; szeretem a játékát meg minden; de úgysem fogja megnyerni a tornát.

Nadal vagy Djokker ez teljesen egyértelmű, báris nálam. Olyan 75/25re mondom Nadalt mást nem tudok elképzelni hogy odaérhet.

Ha két nyert szettig megy a meccs akkor még be-be csúszik egy meglepi, de Grand Slam tornán ahol 3 nyert szett kell nehezen fognak a "kicsik" meglepetést okozni

Létezik, hogy egyetlen csatorna sem közvetít?


Úgy legyen, de a műsorukban csak a Düsseldorfi versenyt látom ...

Megvan: nem 21-én, hanem 26-án kezdődik...

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum május 20, 2013, 18:26:14
Úgy legyen, de a műsorukban csak a Düsseldorfi versenyt látom ...

Megvan: nem 21-én, hanem 26-án kezdődik...

A selejtezőt nem szokták közvetíteni.

#12 május 22, 2013, 06:19:22, Latzka
A kvali sorsolás megtörtént, akit érdekel ez a szint is, annak lehet böngészgetnie. ---> http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/draws/qs/index.html

Amelyek oddsára kíváncsi leszek:

Joao Souza - Udomchoke
Bachinger - Hemery
Gabashvili - Dasnieres De Veigy
Dustov - Groth

Souzára 1,10 körül tippelek, Bachingerre mondjuk 1,15; Gabashvili 1,35; Dustov pedig legyen 1,55 a tippem. Kíváncsi vagyok milyen közel leszek a bukik oddsaihoz  :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 20, 2013, 12:04:02
Mi alapján adják a szabadkártyákat? Főleg a nem franciáknak.

Én a következőre gondoltam. Abból indultam ki, hogy szerintem Nadal meccsein az őrá adott szorzók összességében nagyobb oddsot fognak kiadni mint most a végső győzelmére adott szorzó.  Így először layelném 1.8-on betfairen Nadal végső győzelmét, majd minden meccsen fogadnék rá, de mindig várnék egy kicsit, hátha megy feljébb a szorzója, nehéz elképzelni, hogy egy meccse sem lesz, ahol problémája akadna. Nem biztos, hogy jó az elgondolás, meg hogy megvalósítom. Mit szóltok?

Sziasztok.
Ezt úgy tervezed megtenni, hogy - mivel 7 meccset kell nyerni a végső győzelemhez - a lay-re feltett pénz 1/7 részével fogadnál a meccseire? Így elsőre jó gondolatnak tűnik...

De ha nagyon bízol a végső győzelmében - érdemes, szerintem kb 70%, hogy ő nyer -, azt is megteheted, hogy ugyanakkora téttel fogadsz az első meccsére, mint a lay-re, majd, ha nyert, a következő meccsére felteszed a nyereménnyel megnövelt összeget, stb. Lehet egyébként, hogy így sem nagyon fogja megérni, az első 3-4 fordulóban az odds valószínűleg az 1.1-et sem fogja elérni.