ATP - Roland Garros 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kedd, Május 28:

11:00   Delbonis F. - Reister J.   2.44   1.53   

11:00   Dolgopolov A. - Tursunov D.   1.21   4.23   

11:00   Falla A. - Dimitrov G.   [betf]6.66[/betf]   [betf]1.11[/betf]   

11:00   Haas T. - Rufin G.   1.18   4.79   

11:00   Kuznetsov A. - Pouille L.   [ti]1.55[/ti]   [ti]2.40[/ti]   

11:00   Sock J. - Garcia-Lopez G.   [bah]3.48[/bah]   [bah]1.29[/bah]   

11:00   Tomic B. - Hanescu V.   [fw]2.93[/fw]   [fw]1.39[/fw]   

11:00   Youzhny M. - Andujar-Alba P.   [fw]1.90[/fw]   [fw]1.85[/fw]   

12:15   Djokovic N. - Goffin D.   1.01   21.92   

12:15   Dodig I. - Pella G.   1.54   2.42   

12:15   Serra F. - Davydenko N.   4.31   1.21   

12:30   Bolelli S. - Lu Y.H.   2.60   1.48   

12:30   Mayer F. - Istomin D.   [fw]1.51[/fw]   [fw]2.50[/fw]   

12:30   Vesely J. - Kohlschreiber P.   [ex]4.48[/ex]   [ex]1.20[/ex]   

13:30   Verdasco F. - Gicquel M.   1.12   5.85   

13:35   Pospisil V. - Zeballos H.   [ex]2.34[/ex]   [ex]1.58[/ex]   

13:45   Mahut N. - Tipsarevic J.   [lb]4.52[/lb]   [lb]1.19[/lb]   

13:45   Paire B. - Baghdatis M.   1.19   4.58   

13:45   Wawrinka S. - De Bakker T.   1.06   9.17   

13:50   Kubot L. - Teixeira M.   [lb]1.36[/lb]   [lb]3.06[/lb]


Mahut 4.5-ért? ;D Tipsa kegyetlen rosszul játszik már jó fél éve, ha más nem egy hendi lejön a franciára, borítás ide vagy oda. Ami a nap tippje az Peya/Soares Cerretani/Lacko ellen 1.25-ön. Volt az több is, de most bet365ön ennyi. Peyáék nagyon jó formában vannak, egyik nagy esélyesei a tornának, Lackoék meg ha jól tudom most állnak össze először, és tudjuk hogy Lyukasnak mennyire fekszik ez a borítás  ;D

Mahut igen..Tipsa kegyetlen szar,simán lehet ott is meglepi, de Én még a Kubot-Teixeira-t néztem ki, szerintem 4 szett biztosan lesz, de Kubot meg is verheti magát, mert tudjuk, hogy bárki ellen képes rá..:D

Idézetet írta: fjazej Dátum május 28, 2013, 10:25:47
Mahut igen..Tipsa kegyetlen szar,simán lehet ott is meglepi, de Én még a Kubot-Teixeira-t néztem ki, szerintem 4 szett biztosan lesz, de Kubot meg is verheti magát, mert tudjuk, hogy bárki ellen képes rá..:D

Na igen, Kubot még Tipsánál is nagyobb lúzer. Lehet ott is teszek egy szettovert. Többet nem, azért a francia nem valami rutinos, simán elizgulhatja.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 28, 2013, 10:22:19
Mahut 4.5-ért? ;D Tipsa kegyetlen rosszul játszik már jó fél éve, ha más nem egy hendi lejön a franciára, borítás ide vagy oda. Ami a nap tippje az Peya/Soares Cerretani/Lacko ellen 1.25-ön. Volt az több is, de most bet365ön ennyi. Peyáék nagyon jó formában vannak, egyik nagy esélyesei a tornának, Lackoék meg ha jól tudom most állnak össze először, és tudjuk hogy Lyukasnak mennyire fekszik ez a borítás  ;D

Figyeld meg hogy Tipsa sima lesz! Nála a hozzáállással voltak bajok ugyanúgy mint Troickinél. Össze fogja kapni magát Tipsa is és max egy szettet fog odaadni Mahutnak, de inkább egyet se! A francia is okádék mostanában, Jouan, Ouahab, Guez... Ezek verték mostanában.... Na meg a borítás... Tudod mit tud Mahut salakon, semmit.

Peyáék sima, ugyanúgy mint Cermak/Merinak és Melzer/Paes is. Ma a párosban van a pénz, elég kakk egyes meccsek vannak. Báris nekem nagyon nem tetszenek.

Peyáék nagy tuti. Szerintem Cabal/Farah is behúzza, ráadásul 1.5-ért elég korrekt. Ha valahol meglepetés lesz az szerintem a Mathieu/Pouille - Seppi/Troicki meccsen...biztos nem tennék fika 1.3-ért agyatlan Seppiékre, akkor már inkább a franciák 3.40-ért.

De egyelőre nincs játék Párizsban, megjött az eső.

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 28, 2013, 10:22:19
Mahut 4.5-ért? ;D Tipsa kegyetlen rosszul játszik már jó fél éve, ha más nem egy hendi lejön a franciára, borítás ide vagy oda. Ami a nap tippje az Peya/Soares Cerretani/Lacko ellen 1.25-ön. Volt az több is, de most bet365ön ennyi. Peyáék nagyon jó formában vannak, egyik nagy esélyesei a tornának, Lackoék meg ha jól tudom most állnak össze először, és tudjuk hogy Lyukasnak mennyire fekszik ez a borítás  ;D

Én egy Mahut szettre beneveztem 1,79-ért. Tavaly is összekapta magát a francia a Garrosra.

Na, lekerültek a ponyvák! Hamarosan kezdődnek a meccsek...

Dolgopolov, Garcia Lopez  ;D ;D Ezek a játékosak azok a tipikus balfékek, bennük nem lehet csalódni sosem  ;)

Ugyan az első két szett valami kritikán aluli volt, de most már egészen fasza kis meccs kerekedett ebből a Paire-Baghdából. Most is volt valami tizenakarhány perces game :o Aki teheti nézze, a francia olykor elképesztő dolgokat művel :beerchug: mondjuk nyerő-hiba jön egymás után, de akkor is

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 28, 2013, 21:17:47
Ugyan az első két szett valami kritikán aluli volt, de most már egészen fasza kis meccs kerekedett ebből a Paire-Baghdából. Most is volt valami tizenakarhány perces game :o Aki teheti nézze, a francia olykor elképesztő dolgokat művel :beerchug: mondjuk nyerő-hiba jön egymás után, de akkor is


Erre elkezd szakadni az eső...

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 28, 2013, 21:19:12

Erre elkezd szakadni az eső...

Amúgy is besötétedett volna. Baghdát rossz nézni, árnyéka csak régi önmagának.

Azért fasza ez az Eurosport, két olyan meccset berakni, ami még a helyieket se érdekli!  :yeah:

Troicki igazi arca, brékelőnyt duplabrékkel leadni  :laugh:

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 29, 2013, 11:58:41
Troicki igazi arca, brékelőnyt duplabrékkel leadni  :laugh:

Még erre is rá tud tenni  :D Dupla brékelőny, 4-1 ,40-15-ről fogja elbukni ezt a szettet :redchug: ;D ;D Na ki a király?  :D :D

Komolyan mondom tökönszúrom magam ha így megy el a szettoverem ::)