Tippmix

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szorzoval nem talaltam, de itt van az osszes piac.

Nem volt ekkora valtozas, foleg nem egy 3eselyes meccsen. Elnezte, elofordul a legjobbakkal is.  :ok:

Tippmixpron 09.07. 20:04 perckor a szerb győzelmet 2.00-ás, az x-et 3.90-es oddson raktam.
Vendég odds már nincs meg, de lehetetlen, hogy háromnegyed óra múlva az 1,65 lett volna

Üdv srácok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Papíron adtam ma fel a következő eseményt: Mainz- Bochum ázsiai gólszám több mint 2.25.
Az eredmény 2:0 lett a Mainznak, én úgy tudtam hogy ilyenkor a tétem felét elvesztem a másik felét pedig visszakapom. A tippmix oldalon vesztesnek van kiértékelve, ezt nem értem. Kombiba volt feladva volt még mellette 3 esemény. Ez most akkor vesztes vagy nyertes? Köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: guderian066 Dátum március 16, 2024, 18:23:03Üdv srácok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Papíron adtam ma fel a következő eseményt: Mainz- Bochum ázsiai gólszám több mint 2.25.
Az eredmény 2:0 lett a Mainznak, én úgy tudtam hogy ilyenkor a tétem felét elvesztem a másik felét pedig visszakapom. A tippmix oldalon vesztesnek van kiértékelve, ezt nem értem. Kombiba volt feladva volt még mellette 3 esemény. Ez most akkor vesztes vagy nyertes? Köszönöm a válaszokat.

Nem vesztes. Jól gondolod, fele vesztes, fele tét vissza

Köszi @MessiÁs! Csak tudnám hogy akkor miért írják vesztesnek az oldalukon :( Köszi még egyszer.

Idézetet írta: guderian066 Dátum március 16, 2024, 18:23:03Üdv srácok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Papíron adtam ma fel a következő eseményt: Mainz- Bochum ázsiai gólszám több mint 2.25.
Az eredmény 2:0 lett a Mainznak, én úgy tudtam hogy ilyenkor a tétem felét elvesztem a másik felét pedig visszakapom. A tippmix oldalon vesztesnek van kiértékelve, ezt nem értem. Kombiba volt feladva volt még mellette 3 esemény. Ez most akkor vesztes vagy nyertes? Köszönöm a válaszokat.

Lehet, hogy az üzemeltetők nincsenek képben az ázsiai handicap szabályaival.  ;D

Ha szükséges oszd meg velük ezt: Mi az Asian handicap és hogyan működik?

Szerintem kombiban ez náluk bukó.

Idézetet írta: bitang Dátum március 17, 2024, 10:37:53Szerintem kombiban ez náluk bukó.

Dehogy az.
Ilyenkor kvazi lefeleződik az össztét(és a nyeremény), plusz a nyeremény még tovább csökken mert az odds 1,00val kerül elszámolsára.

Pl van egy sima 2es odds, egy azsiai 1,50 és a tét 1000ft. A várható 3000ft lenne ha minden jönne. De mivel fele vesztes fele tét vissza így az új tét 500ft lesz, és jön a 2es odds és 1,00 lesz az 1,50ből. Tehát az új várható nyeremény 1000ft lesz.

A próféta szóljon belőled, így lenne logikus. De szerintem ezek a túlképzettek úgy gondolkoznak, hogy ha a kombiban lett egy részben vesztes kimenetel az viszi az egész kombit. Az RSZ-ukban konkrétan erről (részben vesztes dupla ázsiai, kombiban) szó sem esik.

Idézetet írta: bitang Dátum március 17, 2024, 11:58:38A próféta szóljon belőled, így lenne logikus. De szerintem ezek a túlképzettek úgy gondolkoznak, hogy ha a kombiban lett egy részben vesztes kimenetel az viszi az egész kombit. Az RSZ-ukban konkrétan erről (részben vesztes dupla ázsiai, kombiban) szó sem esik.

Ennek azert nincs ertelme, mert ez esetben pont a negyedes azsiai aknaz ertelmet veszik el.

Szerintem ez siman csak valami hiba.

Es a vesztest ugy ertik hogy a tet fele vesztes. A masik fele jatekban marad.