TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Gyors, egy munkanap maximum, de ha időben kikéred akkor még az nap megjön

Sziasztok!

Most ugyan éppen áll az egész sportfogadó világ, de én csak most regisztráltam TippmixPro-ra

Végigolvastam minden tudnivalót a hivatalos csatornákon, egy valami nem derült ki és az a belső egyenleg...

Tegyük fel, befizetek 300K-t, elkezdek valamennyi profitot termelni, de mondjuk a 300K-t nem fogja engedni kivenni? Egyáltalán, milyen esetekben engedi kifizetni a befizetett pénzemet (nem a nyereményegyenlegen szereplő összegekre gondolok...) ? Ha esetleg törlésre kerül a regisztráció? (vagy még ezt is benyelik?)
Ennek függvényében töltenék fel most pénzt ide is és fontos lenne tudnom, hogy mennyivel számolhatok (tudom hogy max 1 milla, ha biztosítva van, hogy azt később ki tudom velük fizettetni, még ez sem biztos, hogy akadály lenne)

Továbbá: mik a protippek a korlátozás elkerülése ellen? Lehet-e magas téten, kisebb odds-okkal, akár többször is megfogadni ugyanazt (tehát pl. 100K* 1,20, aztán megint 100K*1,20 ugyanarra az eseményre/kimenetelre? (remélem értitek mit akarok ebből kihozni lol)

Idézetet írta: Crowz Dátum április 07, 2020, 09:08:16
Továbbá: mik a protippek a korlátozás elkerülése ellen? Lehet-e magas téten, kisebb odds-okkal, akár többször is megfogadni ugyanazt (tehát pl. 100K* 1,20, aztán megint 100K*1,20 ugyanarra az eseményre/kimenetelre? (remélem értitek mit akarok ebből kihozni lol)

Nem tudom a Tippmixpro szabályait, ezért a kérdés első részére nem tudok válaszolni, hogy mennyit enged kivenni.

Viszont a korlátozásra, ha nagyon belemerülne itt a többség, kapnál mindenféle választ. Egyrészt a tét nagysága lehet piacfüggő is, egy speciális piacon, hogy például ki kapja a Nobel-díjat, nagy összeget egyetlen irodánál sem lehet felrakni. Másrészt a teljes korlátozás, tehát foci terén például, mindig valamilyen ügyeskedés eredménye, például arbolás. Viszont akármi is az oka a korlátozásnak, minden iroda szabályzatában van egy olyan pont szerintem, hogy bármilyen okból bármilyen döntést hozhatnak, ellenvetésnek helye nincs. Szóval ez a korlátozós dolog olyan, mint az időjárás, el kell fogadni, hogy néha esik, néha süt a nap.

Számít a véleményem!

A Szerencsejáték Zrt. folyamatosan piackutatásokat végez annak érdekében, hogy játékosainak minél inkább vonzó ajánlatokat és játékélményt tudjon nyújtani. A ,,Kitöltöm a kérdőívet" linkre való kattintással egy ilyen kutatásunk kérdőívét töltheted ki, kérünk segítsd munkánkat a kérdőív kitöltésével!

A kérdőív kitöltése nagyjából 15 percet vesz igényben, a kérdőívet kitöltők között 30 darab 10 000 Ft értékű Tesco vásárlási utalványt sorsolunk ki



Profi szakemberek ezek, jól tudják azt is, mennyire vonzó ajánlat egy tesco utalvány, amit mindössze az ország 3100 településén nem tudsz felhasználni.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 05, 2020, 11:10:41
Számít a véleményem!

A Szerencsejáték Zrt. folyamatosan piackutatásokat végez annak érdekében, hogy játékosainak minél inkább vonzó ajánlatokat és játékélményt tudjon nyújtani. A ,,Kitöltöm a kérdőívet" linkre való kattintással egy ilyen kutatásunk kérdőívét töltheted ki, kérünk segítsd munkánkat a kérdőív kitöltésével!

A kérdőív kitöltése nagyjából 15 percet vesz igényben, a kérdőívet kitöltők között 30 darab 10 000 Ft értékű Tesco vásárlási utalványt sorsolunk ki



Profi szakemberek ezek, jól tudják azt is, mennyire vonzó ajánlat egy tesco utalvány, amit mindössze az ország 3100 településén nem tudsz felhasználni.
Még jó, hogy nem zsák krumplit utalnak ki  :D :D

Sziasztok!


Másnak se látszik élő fogadásoknál az animált "közvetítés"? Ez mitől lehet? Többféle böngészővel próbáltam, sehol nem látszik már...

Élőzéshez jó lenne azért a statisztika meg az eredmény megjelenítés...

Ez bug vagy feature? :bash:

tippmix pro..
hirtelen eltüntek az élő fogadások, a nyertes fogadásom meg vagy fél órája bent figyel
:bash:

Megint mivan a srácokkal? Lassan 1 órája várom hogy kiértékeljék az asztalitenisz élő tippet.

Idézetet írta: csatarid Dátum július 18, 2020, 16:08:37
Megint mivan a srácokkal? Lassan 1 órája várom hogy kiértékeljék az asztalitenisz élő tippet.

Finally. :redchug:

#1224 július 18, 2020, 16:37:38, Powell
Azért ez gyakori probléma az élő fogadásnál Tippmixpron(teszem hozzá sajnos :noway:) ne lepődj meg.Havonta 1-2 szer(20-25 élő fogadásra jut)simán előfordul náluk legalábbis én ezt tapasztaltam.

Idézetet írta: Powell Dátum július 18, 2020, 16:34:59
Azért ez gyakori probléma az élő fogadásnál Tippmixpron(teszem hozzá sajnos :noway:) ne lepődj meg.Havonta 1-2 szer(20-25 élő fogadásra jut)simán előfordul náluk legalábbis én ezt tapasztaltam.

Nem is játszok sokkal sűrűbben náluk mint heti 1-2, így ez elég rossz arány.  :-\

Szanalmasak. Tegnap tettem egy 3as tenisz kombit, 2meccs jott, harmadik le sem letz jatszva mert Tsurenko visszalepett meccs elott.

Irtam nekik de kepes volt visszairni a no hogy ki lesz ertekelve ha később le lesz jatszva...

Kicsit duhosen visszairtam hogy Tsurenko nem játszik sem a tornan sem a kvaliban, visszalepett.

Semmi valasz.

1 napja be van ragadva a tippem. Rohej.


Az lenne a kérdésem hogy ha most kikérem a pénzem proról akkor várható hogy esetleg még megjön ma vagy már csak hétfőn?

Valószínűleg hétfő. A reggel 9:00-ig kikért pénzek jönnek meg aznap 15:30 után.
Legalábbis nekem. :)

Ezt is nehéz megérteni.

Van egy élő kosárlabda meccs, tettem az egyik csapatra, majd biztosítottam a végén a másik csapat győzelmével. Vége a meccsnek, ami vesztes lett az elkönyvelve vesztesként, a másiknál semmi, függőben 10 perce. Vicc ez az iroda.