TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum szeptember 16, 2020, 14:08:30
Most komolyan, miért kell ülni 3 napja egy elhalasztott meccsen?

Ez a szabály náluk sajnos és be is tartják. Nem izgatja őket, hogy egy meccsről mondjuk már rég tudni, hogy úgysem fogják lejátszani, ők megvárják a három napot és csak akkor lesz push  :)

Idézetet írta: firgabácsi Dátum szeptember 16, 2020, 19:03:47
Ez a szabály náluk sajnos és be is tartják. Nem izgatja őket, hogy egy meccsről mondjuk már rég tudni, hogy úgysem fogják lejátszani, ők megvárják a három napot és csak akkor lesz push  :)

Párszor már beszéltem velük emiatt telefonon. Mindig azt mondják ők 3 helyről szerzik be az eredményeket, ha kettő azonos akkor máris jóváírják/törlik. A legundorítóbb viszont ha éjfél és hajnal 1 körül élőzől, mert akkor van sokszor, hogy nem írnak jóvá nyereményt akár 2 órán keresztül is. Beírja, hogy nyertes-nyeremény 0 huf.

Srácok, egy kérdésem lenne kicsit rutintalan tippmixprósként:

Vannak események, ahol nem lehet singlebe húzni egy tippet, mondjuk a mai magyar női kézi bajnoki.
Kérdem én, élőben enged majd singleben fogadni, vagy ott sem?

Köszi előre is

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 04, 2020, 13:16:17
Srácok, egy kérdésem lenne kicsit rutintalan tippmixprósként:

Vannak események, ahol nem lehet singlebe húzni egy tippet, mondjuk a mai magyar női kézi bajnoki.
Kérdem én, élőben enged majd singleben fogadni, vagy ott sem?

Köszi előre is

Élőben semmire nincsen kötéskényszer.

Idézetet írta: Laca87 Dátum november 04, 2020, 13:28:50
Élőben semmire nincsen kötéskényszer.

Jé, itt van Laca! Nagyfőnök butyi hogy van? Tud azért trollkodni az internet sztyeppéin?

Ez biza megújult  :D

Egész pofás lett, sőt kifejezetten tetszetős. Fontos újítás (legalábbis itt én még nem láttam), hogy törölheted a kifizetést is, ha még függőben van.  :)

Ja, szerintem is jobb lett, de rosszabb semmiképp. De a bet365 sem akar lemaradni, most ott jobb oldalt újra lehet látni a 'fogadásaim'.

Az Élő részen vannak még gondjaim, de biztos csak meg kell szokni...

Csak nekem állt le az oldal teljesen?

#1255 november 18, 2020, 18:59:09, gabx
Idézetet írta: mgabesz07 Dátum november 18, 2020, 18:01:54
Csak nekem állt le az oldal teljesen?

nem! nagy fehérség

kb. 15 percig volt rossz !

Nálam jelenleg működik rendesen. :ok:

engem most nem enged belépni  :redchug:

sokan jelezték h nem enged belépni, nálam egész nap hibátlan

A streameket csak én nem látom? sehogy sem akar semmit betölteni, animációs rész megy, stream nem
Adlockerem ugyan van, de eddig ezzel nem volt gond