TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Megpróbáltam, úgy sem. Legalább már kiírja felül, hogy technikai okok miatt nem elérhetőek. Már délután kettőkor is volt valami, hisz élőt nem engedett, csak mérkőzés előttit.  >:(

Na, eddig volt jó. Kellett dicsérni. :D Új traktor nem jól seper. :D

Nálam azt is kiírták hogy akár minuszba is mehet az egyenlegem. Átmentek jósdába, vagy mi a túró? :D

Idézetet írta: Csenii Dátum december 04, 2020, 21:09:57
Nálam azt is kiírták hogy akár minuszba is mehet az egyenlegem. Átmentek jósdába, vagy mi a túró? :D

Akkor ezek szerint forradalmi újítást vezettek be, akár hitelre is lehet fogadni.  :laugh:

Kb 5 év után beléptem a számlámra, azonnal elkezdett reklamálni az oldal, hogy adjam meg a személyim meg a lakcímkártyám számát. Szeretném is megadni, de akárhányszor leokézom a kitöltött űrlapot, wMissingData error van. Egy hete írtam nekik emailt az adataimmal, hogy csináljanak valamit, válasz nincs. Nincs ennek a trágyadombnak valami elérhetősége, ahol reagálnak is?

Idézetet írta: dynand Dátum január 08, 2021, 14:49:08
Kb 5 év után beléptem a számlámra, azonnal elkezdett reklamálni az oldal, hogy adjam meg a személyim meg a lakcímkártyám számát. Szeretném is megadni, de akárhányszor leokézom a kitöltött űrlapot, wMissingData error van. Egy hete írtam nekik emailt az adataimmal, hogy csináljanak valamit, válasz nincs. Nincs ennek a trágyadombnak valami elérhetősége, ahol reagálnak is?

06-2010580
Én ezen szoktam beszélni velük. Kb. 5 perc után tudsz egy ügyintézővel beszélni.

Sikerült telefonon beszélnem egy flegma supportos gyerekkel, az volt a gond, hogy a születési helyemhez csak a várost írtam be, és nem írtam utána zárójelben, hogy Magyarország. És ezt nekem a wMissingData error hibaüzenetből kellett volna kitalálnom, zseniális :D

Sziasztok
Van vagy volt már olyan problémája valakinek, hogy nem tud bejelentkezni?
Jól beírom az e-mail címemet és a jelszavamat is, és azt írja ki, hogy: "Felhasználó név vagy, e-mail cím is invalid."
Majd ugyanezt eljátszom a felhasználónevemmel is és akkor meg ezt írja: Rossz felhasználónév vagy jelszó! 5 téves kísérletet... "

sziasztok!

2020/2021 bajnokságban találkoztam először tippmixen BL csoport továbbjutó piacokkal, nagyon ritkán játszom papíron, így nem tudom mennyire új dolog ez. van valakinek pontosabb információja, hogy mióta kínálnak ilyen típusú fogadásokat? egy lottozóban már megkérdeztem, de még a kérdést sem nagyon értette, úgyhogy 3x már nem erőltettem... :-\

előre is köszi

Na rájöttem miért nem tudok bejelentkezni, a jelszavamban egy charactert csak nem jól írtam be folyamatosan 🙉🙈
A poén amúgy az, hogy ezt a jó jelszót próbáltam már, de csak az email címemmel (felhasználónévvel nem) ami valamiért továbbra sem működik bejelentkezésnél, pedig oda van írva, hogy: "Felhasználónév, vagy e-mail cím".... vicc

Idézetet írta: hilles Dátum január 15, 2021, 15:53:08
sziasztok!

2020/2021 bajnokságban találkoztam először tippmixen BL csoport továbbjutó piacokkal, nagyon ritkán játszom papíron, így nem tudom mennyire új dolog ez. van valakinek pontosabb információja, hogy mióta kínálnak ilyen típusú fogadásokat? egy lottozóban már megkérdeztem, de még a kérdést sem nagyon értette, úgyhogy 3x már nem erőltettem... :-\

előre is köszi

Legalább 5 éve van pedig. ;)

#1301 január 17, 2021, 15:17:46, hilles
Idézetet írta: curpy82 Dátum január 17, 2021, 08:59:24
Legalább 5 éve van pedig. ;)

köszi!

igeeen?  :o ez biztos?? ez most eléggé meglepett!! hébe hóba azért szoktam csekkolni a kínálatot, de eddig nem futottam bele, lehet hogy jól el volt dugva.

párharc továbbjutók lesznek majd egyenes kieséses szakaszban eddigi tapasztalatok alapján?

és ázsiai hendikepre is ilyet régóta lehet fogadni?


#1302 január 17, 2021, 15:50:21, hilles
van arra bármi esély, hogy a tippmix kínálata kicsit is megpróbál felzárkózni az internetes irodákhoz? ők tudják, hogy hol tudnának még fejlődni csak nem érdekli őket vagy azt gondolják, hogy ennél jobb nem is lehetne a kínálat?

az üzletek felújítása "nagyon jó" de én az ázsiai hendikep és ezek szerint a régebben bevezetett csoport továbbjutó piacokon kívül nem látok látok érdemi fogadás. mint terület van szöglet meg lap de az is nagyon kezdetleges meg érintőleges. nincs felül összesítő fül, hogy arra rákattintva a piacra ugorjon, ehelyett csak görgetni lehet lefelé a végtelenségig, akkora betűkkel hogy egyszerre csak 4(!) piacot lehessen látni... és akkor végig kell görgetni a f.idő/vége pontos eredmény 4857 során is ami után jön a félidő pontos eredménye... :bash:

fogadás készítő? amikor 1 meccsen belül is lehet több tipped?

játékos/csapat statisztikai fogadás: ma már mindenhol van statisztikai fogadás meccsre, játékosokra itt meg még csak sima gólszerzőre sem lehet fogadni ami már sok évvel ezelőtt is alap volt neten. tippmixen még ma sem lehet. a megújul tippmixen. csak Szoboszlaira tudják kiszámolni, kínálni másra nem.. vagy ha úgy gondolják 1-2 meccsre bedobják.

outright: minek kínálnák olyat, hogy a psg lesz a francia bajnok mondjuk 1,08. használhatatlan? psg nélküli piac? top2/3/4/6, tabella felső fele?? kiesők? arról nem is beszélve hogy esetleg point O/U. legtöbb gólt szerző csapat stb

gólkirály : each-way opcióval, csapaton belül is akár

lapra szögletre lehet fogadni de csak meccsre. csapatra miért nem? ilyen piacon az ázsiai hendiről már nem is beszélek?

olyan piacot, hogy pontosan hány gól lesz minek kínálnak? lottó... senki nem fog érdemben ilyet rakni sztem.
pontos végeredmény kombinálva a pontos félidő eredménnyel...  :crazy:
nyertes különbség, mérkőzés alakulása  :crazy: :crazy:
tartományos fogadás szintén elég lekorlátoz: 0-1 / 2-3/ 3-5 gól/szöglet/lap. csapatra
stb szintén. vendég csapat szögleteinek száma: 0-2/3-4/5-6/7+ stb. miért nincs 2 esély? több 5,5? totalra van csapatra nincs (csak más fajta... )

sokszor 3 esély a 2 esély helyett (ki kap több lapot, X lehetőséggel...), végtelenségig elaprózott piacok ( 10 esélyes pontos bübtetőlap, 03-tól, 12+-ig..), gyenge oddsok

u.i.: most nézem, élőben lehet fogadni csapat szögletet, meccs előtt nem.. szóval élőben könnyebb ezt kiszámolni, kínálni mint meccs előtt.. ki érti ezt? újabb érthetetlen dolog...

A lottón nyert összeg nem használható tippmixpron? Eddig azt hittem, hogy ez egy közös számla.

Kezd az agyamra menni a TippmixPro!.  Nagyon lassan - min. 1 perc után - enged belépni, több böngészővel is. Pedig gyors netem van. Fogadni is kínszenvedés, hiába kattintok bárhová, nem lép.
Csak nekem van ilyen problémám, vagy más is átkozza?