TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Van olyan, aki nyert feltöltést a promóció által?

Én nem, bár sose nyertem még promón náluk, hiába teljesítettem fullra szinte mindegyiket. Viszont kaptam egy ilyet tegnap, de sajna csak most vettem észre.


Idézetet írta: lacuss Dátum február 21, 2021, 07:29:59
Én nem, bár sose nyertem még promón náluk, hiába teljesítettem fullra szinte mindegyiket. Viszont kaptam egy ilyet tegnap, de sajna csak most vettem észre.

Ezt még fel tudod használni, lesz ma 4 meccs a portugál bajnokságban.(Február 20-21-t írnak a szövegben.)

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 16, 2021, 16:59:52
Van olyan, aki nyert feltöltést a promóció által?

Még nem nyertem feltöltést sohasem.
10000 -es bónuszajánlatokat szoktak küldeni. Ha tízet elköltesz kapsz ötezret.
Lacuss hatvanat kapott biztos sokat költ náluk, vagy régen játszott, és vissza akarják csalogatni.

Idézetet írta: lacuss Dátum február 21, 2021, 07:29:59
Én nem, bár sose nyertem még promón náluk, hiába teljesítettem fullra szinte mindegyiket. Viszont kaptam egy ilyet tegnap, de sajna csak most vettem észre.

Én is kaptam hasonlót, csak nekem spanyol bajnokira kell fogadni  ;D (ami egyébként tök korrekt, mert amúgy is akartam a LaLigára tenni)
De ez korrekt a tippmixpro részéről, azért ebből lehet pénzt kivenni, csak arra kell fogadni, hogy ne fedjék egymást a fogadások, meg legyen meg az 1.70

ja, és feltöltést még én sem nyertem soha, ellenben ilyen 'privát bónusz' már nem először jön.

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 21, 2021, 08:31:49
Lacuss hatvanat kapott biztos sokat költ náluk, vagy régen játszott, és vissza akarják csalogatni.

Is-is  :D

Idézetet írta: lacuss Dátum február 21, 2021, 07:29:59
Én nem, bár sose nyertem még promón náluk, hiába teljesítettem fullra szinte mindegyiket. Viszont kaptam egy ilyet tegnap, de sajna csak most vettem észre.

Ez azért elég szép összeg, nekem 2000 Ft-ot adtak 8000 Ft tétre.  :laugh:

Tegnap kaptam e-mailben:


Gratulálunk, teljesítetted a promóciónkban meghatározott feltételeket!
 
Ennek értelmében egyenlegeden 10000 Ft került jóváírásra. A jóváírt összeget kizárólag a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költheted a szerencsejatek.hu vagy tippmixpro.hu oldalon.

Köszönjük hogy velünk játszol, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!

Üdvözlettel:
Szerencsejáték Zrt.



Valaki nyert végül a jelvénygyűjtős promó valamelyik szakaszában?

Idézetet írta: lacuss Dátum március 02, 2021, 18:52:04
Valaki nyert végül a jelvénygyűjtős promó valamelyik szakaszában?

A feletted lévő hozzászólás szerintem erről szól, a második szakaszban lehetett 10.000 Ft egyenlegfeltöltést nyerni.

Idézetet írta: Tigris Dátum március 02, 2021, 19:07:40
A feletted lévő hozzászólás szerintem erről szól, a második szakaszban lehetett 10.000 Ft egyenlegfeltöltést nyerni.

De a harmadik szakaszt és a fődíjat ma sorsolták.

be tudtok lépni??? engem nem enged

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 11, 2021, 21:30:10
be tudtok lépni??? engem nem enged

Mióta benyelték a befizetésemet, azóta én nem erőltetem náluk  ;D

*UPDATE: Egyébként most ránéztem, belépni sem lehet.

Közben egy jó 10 perc után beengedett :D  persze már a tippem nem aktuális  ;D

Gyorsabb az oldal mint valaha  :D  (nálam jó)  :)