TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Tegnap a CyberLiveArena NHL21 meccseire is lehetett fogadni élőben. Ez ilyen e-sport, tolják egész nap, NBA-re pl szinte egész nap lehet fogadni, NHL-re viszont csak nagyon ritkán. Viszont, mivel ezek mindent átvesznek valahonann, így a szorzókat is, mindent, így valamelyik irodában ezekre a meccsekre lehet fogadni, csak azt nem tudom, hogy hol. Mert a 22bet levette rég, bet365 is rég levette, csak azt tudnám megfejteni, hogy hol  ;D Én sehol nem találom, szóval meliyk iroda lehet az, haol sok ilyen e-sport megy. A populárisabbakat végignéztem,d e én sehol sem futottam bele

Sziasztok!
Eddig nem használtam még a tippmixpro-t sem a tippmixet. Valakinek van tapasztalata / infója azzal kapcsolatban, hogy milyen téteket enged? Valamint...külföldi irodákhoz képest mennyire jellemző, hogy korlátozzon max tétek szempontjából.

Idézetet írta: borgosh Dátum március 20, 2021, 00:26:59
Sziasztok!
Eddig nem használtam még a tippmixpro-t sem a tippmixet. Valakinek van tapasztalata / infója azzal kapcsolatban, hogy milyen téteket enged? Valamint...külföldi irodákhoz képest mennyire jellemző, hogy korlátozzon max tétek szempontjából.

Olvass el visszamenőleg legalább 15 oldalt, s ott biztosan választ kapsz kérdéseidre. ;)

Egy 2018as 2019es hozzászólás teljesen irreleváns ilyen téren :) még akár 2020 óta is változtatják az irodák a hozzáálást, szoval nem ér semmit ha olvasgatom a régi tapasztalatokat, de köszi :)

Idézetet írta: borgosh Dátum március 20, 2021, 08:59:41
Egy 2018as 2019es hozzászólás teljesen irreleváns ilyen téren :) még akár 2020 óta is változtatják az irodák a hozzáálást, szoval nem ér semmit ha olvasgatom a régi tapasztalatokat, de köszi :)
Tippmixen tolhatod szarasig, ha olyan esemeny, akkor legfeljebb leviszik az oddsot

Max nyeremeny brutto 1 milla lehet, ha jol tudom, mondjuk feladsz egy 5-bol 3-as kombikat 10 szelvenyen egyszerre, akkor ennek 10x1 millio a max nyeremenye.

A Tippmixpro-t nem tudom, ott nem jatszottam/nem is fogok soha sztm.

Idézetet írta: borgosh Dátum március 20, 2021, 08:59:41
Egy 2018as 2019es hozzászólás teljesen irreleváns ilyen téren :) még akár 2020 óta is változtatják az irodák a hozzáálást, szoval nem ér semmit ha olvasgatom a régi tapasztalatokat, de köszi :)

A Tippmixpro fogadás tétje:

A legnagyobb tét összege a mindenkor hatályos jogszabályban előírt mérték, de egységnyi fogadásonként legfeljebb 100000 Ft.

Az egy egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény összege a jogszabályban előírt mérték, azaz 1000000 Ft. Kombinált fogadás esetén az abban szereplő egységnyi fogadások nyereményösszege külön-külön nem haladhatja meg az egy egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény összegét.

Normál, illetve kombinált fogadás során az egységnyi fogadásban megnyerhető legnagyobb nyeremény összege a mindenkor hatályos jogszabályban előírt mérték, de legfeljebb 1000000  Ft. Az SzZrt. csak olyan fogadást fogad el, amelynek esetében a megtett tét és a felkínált nyereményszorzók szorzata bármely nyertes egységnyi fogadás esetén 1000000  Ft-ot meg nem haladó várható nyereményösszeget eredményez. Az SzZrt. – amennyiben a  hatályos  jogszabály  lehetővé teszi – az egységnyi fogadással megnyerhető nyeremény maximális értékét megváltoztathatja, melyet az SZF-nek  10 nappal előtte bejelent és a fogadók részére meghirdet.

Idézetet írta: zbking Dátum március 20, 2021, 09:58:10
Tippmixen tolhatod szarasig, ha olyan esemeny, akkor legfeljebb leviszik az oddsot

Max nyeremeny brutto 1 milla lehet, ha jol tudom, mondjuk feladsz egy 5-bol 3-as kombikat 10 szelvenyen egyszerre, akkor ennek 10x1 millio a max nyeremenye.

A Tippmixpro-t nem tudom, ott nem jatszottam/nem is fogok soha sztm.

Ez nem feltétlenül igaz így. Nekem nem egyszer volt már olyan,hogy pl:3 fix 7/10- azaz 10/13-as kombinál 5.5 millió volt a várható nyeremény.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Idézetet írta: curpy82 Dátum március 20, 2021, 11:45:43
Ez nem feltétlenül igaz így. Nekem nem egyszer volt már olyan,hogy pl:3 fix 7/10- azaz 10/13-as kombinál 5.5 millió volt a várható nyeremény.
öö, a varhato es a max nyeremeny nem ugyanaz.

7/10-es kombi az igy saccra 120 variacio, 120 milliot engedett volna nyerni max, ha olyan tettel rakod.

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 12, 2021, 10:36:06
Tegnap a CyberLiveArena NHL21 meccseire is lehetett fogadni élőben. Ez ilyen e-sport, tolják egész nap, NBA-re pl szinte egész nap lehet fogadni, NHL-re viszont csak nagyon ritkán. Viszont, mivel ezek mindent átvesznek valahonann, így a szorzókat is, mindent, így valamelyik irodában ezekre a meccsekre lehet fogadni, csak azt nem tudom, hogy hol. Mert a 22bet levette rég, bet365 is rég levette, csak azt tudnám megfejteni, hogy hol  ;D Én sehol nem találom, szóval meliyk iroda lehet az, haol sok ilyen e-sport megy. A populárisabbakat végignéztem,d e én sehol sem futottam bele

Nem az irodától veszik, hanem az eredményközlő cégektől.

Puszta kiváncsiságból kérdezem. Egy labdarúgó mérkőzés félbeszakításánál mennyi ideig várnak a fogadás törlésével? Élőben fogadtam a mérkőzésre, de a nagy esőzés miatt félbeszakadt.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 21, 2021, 09:50:31
Puszta kiváncsiságból kérdezem. Egy labdarúgó mérkőzés félbeszakításánál mennyi ideig várnak a fogadás törlésével? Élőben fogadtam a mérkőzésre, de a nagy esőzés miatt félbeszakadt.
Nekem volt egy törölt mérkőzés szombati napon szerdán kaptam vissza. Fogalmam nincs mire vártak.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 21, 2021, 09:50:31
Puszta kiváncsiságból kérdezem. Egy labdarúgó mérkőzés félbeszakításánál mennyi ideig várnak a fogadás törlésével? Élőben fogadtam a mérkőzésre, de a nagy esőzés miatt félbeszakadt.

"Az SzZrt. törli azt a fogadási eseményt, amely a lebonyolításra irányadó szabályok
szerint nem fejeződött be, és az eredeti várható kezdési időpontot követő 48 órán
belül nem lehet hivatalos eredményt hirdetni rá. Az ilyen be nem fejezett fogadási
események esetében azokra a fogadási eseményekre, amelyeknek már csak egy
lehetséges kimenetele maradt, az SzZrt. kihirdeti az eredményt, és azt hivatalos
eredménynek tekinti. (Pl. ha egy labdarúgó mérkőzés heves esőzés miatt a második
félidőben, a 62. percben félbeszakad 4:0-ás állásnál, akkor az 1. félidő eredményére
vonatkozó fogadási eseményekre lesz hivatalos eredményközlés, továbbá ,,a
mérkőzésen 0-1, 2-3, 4 vagy több gól lesz" típusú gólszám fogadás eredményére is,
hiszen a 3-nál több gólt jelentő kimenetelen kívül más már nem következhetett
volna be. Ugyanakkor a mérkőzés végeredményére vonatkozó fogadási események
törlésre kerülnek.) Élő fogadás esetében, ha egy félbeszakadt fogadási eseményt
nem folytatnak, hanem az eredeti kezdési időponthoz képest nem később, mint 48
óra múlva – az elejétől fogva – újrajátsszák, akkor a félbeszakadt fogadási
eseményhez tartozó fogadási események közül azokra, amelyeknek már csak egy
lehetséges kimenetele maradt, az SzZrt. kihirdeti az eredményt, a többi fogadási
esemény pedig az I.9.§ (5) szerint eljárva törlésre kerül. Ilyen esetben az
újrajátszásra kerülő fogadási esemény új eseményként élő fogadásra felkínálható."

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 21, 2021, 09:50:31
Puszta kiváncsiságból kérdezem. Egy labdarúgó mérkőzés félbeszakításánál mennyi ideig várnak a fogadás törlésével? Élőben fogadtam a mérkőzésre, de a nagy esőzés miatt félbeszakadt.

Ez a Peninsula meccs volt tuti. Raktam én is. Ha holnap délelőtt nem folytatják akkor szerintem délutánra ki lesz értékelve.

Idézetet írta: curpy82 Dátum március 21, 2021, 11:32:54
Ez a Peninsula meccs volt tuti. Raktam én is. Ha holnap délelőtt nem folytatják akkor szerintem délutánra ki lesz értékelve.

Igen az. Köszi a választ!  :)