TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Olyasmi lehet ez, mintha valaki csapkodja magát csalánnal, és közben visít, hogy csíp.

Péntek van, újabb bónusz. Ezek addig küldözgetik ezt a kosarasat míg ki nem használom? :bash:

Tippmixpro küldött ilyen privát bónuszt, 15.000 Ft-onként 5000 Ft-ot írnak jóvá max 30 ezerig. Korábban többször is volt ilyen, viszont akkor volt minimum odds, ha jól emlékszem 1.75 vagy 1.70. Most kétszer is átolvastam a részvételi feltételeket, de sehol nem találok minimum szorzót. Létezik, hogy akár 1.01-es odds is számít?

Leállás után milyen lett a Pro?
Javult valamit esetleg?

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 30, 2021, 11:43:56
Leállás után milyen lett a Pro?
Javult valamit esetleg?
Már épp akartam írni, hogy manapság már legalább be lehet lépni simán, ami végül is igaz, de fogadni már megint nem lehet rendesen. Tegnap este a Real Madrid kosármeccsére akartam live egy szimpla élő tippet behúzni, kb 25-ször visszadobta, aztán feladtam. Most reggel meg full kesze-kusza az egész, pl. ha a live részen e-sportra akarok szűrni, minden sportot besorol oda. Hát nem lett ez jobb semmivel, az az igazság.

Raadasul este 10 ota nem irja jóvá a nyertes fogadasokat. Kiertekeles alatt, ezt irja.


Szanalmas.

Az én reggel 6-os nyertes fogadásomat is délután 4re sikerült jóváírni, viszont az élőfogadás gyors volt tegnap is és azóta is, kb 1-2 másodperc alatt el is fogadja.

Ííí, mondjuk az nem semmi, ahogy az élő fogadást befogadja, gyakorlatilag ha az oddsváltozás-elfogadás engedélyezve van, pöccre befogadja, kb egy tizedmásodpercet sem vár  ;D Az kemény. Ez jó dolog, nem is kell szarozni  :)

#1388 június 03, 2021, 14:32:53, dzsonicage
Sziasztok, a "kiértékelés alatt" nyertes fogadásnál mit jelent? Már 2-szer is előfordult, mindig este (éjfél környékén), és reggelre persze beírták a nyereményt. Csak azt nem tudom pontosan mikor, mert már nem vártam meg, de 1 órát biztosan igénybe vesz a művelet. Idegesítő, hogyha pl alacsony a balance, akkor addig nem tudok fogadni, amíg nem írják be.

Második kérdésem az, hogy továbbra sem tudok azonosításhoz doksit feltöltleni, már az ügyfélszolgálat is válaszolt (nem fogadhatják be e-mailben a doksik fotóit és meg is semmisítik), de a feltöltés gomb továbbra sem tölt be.

Előre is köszi a segítséget, peace

Ja és egy érrdekesség: hiteligénylésnél az elbírálás során számítHAT a sok szerencsejáték zrt-vel kapcsolatos tranzakció, mindegy, hogy nyertél-e vagy sem. A hangsúly a feltéles módon van, számíthat. Nyilván a szerencsejáték, mint rossz szokás v neadjisten függőség - kockázati tényező

Idézetet írta: dzsonicage Dátum június 03, 2021, 14:24:12
Sziasztok, a "kiértékelés alatt" nyertes fogadásnál mit jelent? Már 2-szer is előfordult, mindig este (éjfél környékén), és reggelre persze beírták a nyereményt. Csak azt nem tudom pontosan mikor, mert már nem vártam meg, de 1 órát biztosan igénybe vesz a művelet. Idegesítő, hogyha pl alacsony a balance, akkor addig nem tudok fogadni, amíg nem írják be.

Második kérdésem az, hogy továbbra sem tudok azonosításhoz doksit feltöltleni, már az ügyfélszolgálat is válaszolt (nem fogadhatják be e-mailben a doksik fotóit és meg is semmisítik), de a feltöltés gomb továbbra sem tölt be.

Előre is köszi a segítséget, peace

Ja és egy érrdekesség: hiteligénylésnél az elbírálás során számítHAT a sok szerencsejáték zrt-vel kapcsolatos tranzakció, mindegy, hogy nyertél-e vagy sem. A hangsúly a feltéles módon van, számíthat. Nyilván a szerencsejáték, mint rossz szokás v neadjisten függőség - kockázati tényező

Nekem is most tűnt fel ez a "kiértékelés alatt", szabályzatban úgy van, hogy legkésőbb az esemény vége után 48 óráig visszatarthatják a jóváírást (tehát nem a kifizetést, hanem a játékegyenlegre könyvelést) és minimum 2 forrásnak meg kell állapítania az eredményt, hogy jóváírják (sportsradar, MTI és még egy valamelyik, ha ezek közül kettő megállapítja és lehozza az eredményt, akkor szokták jóváírni
De lehet, hogy szép lassan új lesz az algoritmus és ez a korlátozásokra fog szolgálni, a tippmixpro jelenleg is egy bughalmaz, bevezették a v sport (virtuális sport) fogadást, ami lényegében kaszinó játék, de ott is vagy tízszer kell rányomni a megerősítésre amíg elfogadja a tétet.....
Összességében aggasztó, és az is, hogy teniszmeccseknél, ha az egyik feladja, akkor találomra számítják, hogy érvényes-e a fogadás és nem térítik vissza 1-es szorzóval, hanem elveszted...
Az azonosítás híresen nehézkes procedúra a tipszmiksznél, sokat ne várj tőlük, az ügyfélszolgálat egy katasztrófa sajnos
A hitelre vonatkozó kérdésedre így nem lehet válaszolni, de előnyt semmiképpen sem jelent, ha betekintenek a számlatörténetedbe, de hitelt amúgy se kapsz munkahelyi jogviszony és igazolás nélkül illetve fedezet nélkül szóval....
Ha viszont hitelből akarsz fogadni, akkor nagyon rossz úton vagy és el kéne gondolkodni professzionális segítségen
SOHA nem érdemes hitelből fogadni, sok jót nem jelent, ha egyáltalán felmerült benned ez az ötlet, mert akkor jól láthatóan nem érted a fogadás lényegét és a bankroll menedzsmentet sem
Mindig annyi pénzt kockáztass, amennyit megengedhetsz magadnak, de fogadásra eladósodni (mondván hogy majd abból fizeted vissza a törlesztőt stb.) az első jele annak hogy függő vagy és picit le kéne állni

Megint szarozik ez a köcsög iroda, olyan csiga, hogy szerintem kétszer rányomtam egy tippre, aztán most nézem csak, hogy kétszer vonta le, azaz kétszer tette meg a tippet, amit egyszer akartam. Mondjuk mák, hogy nagyon úgy áll, hogy a tipp jó lesz, szóval most beszopták ezek a köcsögök  ;D Persze ilyenkor játszok kisebb téttel, de hát sok kisi sokra megy  :D
Hihetetlen, hogy két egymást követő nap nem tudják hiba nélkül működtetni ezt a szart, szóval ha az ember ráveszi magát, hogy itt játsszon, előbb-utóbb úgyis elmegy a kedve. Hihetetlen

Találkoztatok már olyannal, hogy "Túl magas piackivét" hibaüzenettel nem lehet megtenni egy fogadást? Nálam már nem ez volt az első, most egy 3-as kötést dobott vissza folyton, ami természetesen nyert volna... Írtam emailt az ügyfélszolgálatnak, ami 6 perc múlva válaszolt, hogy előbb telefonon (!) kell adatot egyeztetni, utána tudnak segíteni. Ez eddig is így zajlott? Vicc ez a bagázs...

Ne tedd tönkre a céget :crazy:


Gyerekek, kaptam egy 5000-es bónuszt a tippmixprótól.  :o Ilyet? Nem hiszem el. Az első bónuszom itt. Más lett a vezetőség, vagy ennyire nem megy nekik hogy elkezdték ők is osztogatni a bónuszokat? :D