TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az OTP és a K&H csak az elszámoló neve, minden forintos kártyát elfogad, Mastercardot is, csak az eurósokat nem (és így a Skrill Matercardot sem).

Valakit korlátoztak már le itt a tippmixpron?Mik a tapasztalatok?

Egy kérdésem lenne, ha pl. egy kisebb összeget szeretnék levenni a Tippmixpro számlámról - átutalással bankkártyára, akkor a nyereményemből a bank von le valamit? és ha igen kb hány %-ot?

-pl nyereségadó, átutalási díj vagy egyéb tranzakciós díj kerül levonásra?

Köszi a  választ..

Idézetet írta: raulitojani Dátum augusztus 31, 2014, 15:01:56
Egy kérdésem lenne, ha pl. egy kisebb összeget szeretnék levenni a Tippmixpro számlámról - átutalással bankkártyára, akkor a nyereményemből a bank von le valamit? és ha igen kb hány %-ot?

-pl nyereségadó, átutalási díj vagy egyéb tranzakciós díj kerül levonásra?

Köszi a  választ..
Nem von le semmit.

Csak én nem tudok belépni a TippmixPro-ra?


Már kezdtem rinyálni. Ennyire túlbuzgó lenne a NAV? Már a TippmixPro-t is blokkolják?
Közben rájöttem a Chorme valamiért nem műxik Ubuntu alatt, de a Firefox-al megy.

Üdv!
Ha jól emlékszem bet365-ön volt olyan szabály, hogy nem regisztrálhatott egy háztartásból két személy... TippmixPro-n van ilyen megkötés, hogy tudjátok? Én is és a testrvérem is szeretnénk fogadni, de külön felhasználóról.
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: redstart Dátum szeptember 02, 2014, 16:34:22
Üdv!
Ha jól emlékszem bet365-ön volt olyan szabály, hogy nem regisztrálhatott egy háztartásból két személy... TippmixPro-n van ilyen megkötés, hogy tudjátok? Én is és a testrvérem is szeretnénk fogadni, de külön felhasználóról.
Előre is köszönöm!

Beten is lehet egy háztartásból két személy, csak a bónuszt igényelheti egy személy,
tippron se tudok ilyen korlátozásról.

Egyetlen promó sincs ..

üdv a tippmixpronak  :noway:

Azért ez tényleg őrület,hogy,hogy nincs promó a tippmixpro-n.
Imádom olvasni ezeket a kretén hozzászólásokat! Nem is értem ,hogy játszanak ilyenek "SZERENCSEJÁTÉKOT"

Odds trééé nincs promo sbr-en F-   :D
Legalább olyan lehetetlen de csak bejöhet 100-bol egyszer féle betredkingses promokokat össze dobnának. De arra sem veszik a fáradságot.
Az a gond hogy ez pro irány elvét tükrözi, nem akarnak vissza osztani a nyereségböl. Csak húzni a fogadokat.

Idézetet írta: sipista Dátum szeptember 05, 2014, 20:51:12
Azért ez tényleg őrület,hogy,hogy nincs promó a tippmixpro-n.
Imádom olvasni ezeket a kretén hozzászólásokat! Nem is értem ,hogy játszanak ilyenek "SZERENCSEJÁTÉKOT"

miről ugatol komám ?
Ezt láttad ugye ??

"KEZDŐDIK A SZEZON!
Biztos ti is izgatottan várjátok, hogy végre beinduljon az igazi fociélet ősszel – amire egy újabb
izgalmas játékkal is készülünk nektek. Addig is iratkozzatok fel hírlevelünkre, hogy elsők közt
értesülhessetek a promóról, bemelegítésnek pedig nézzétek meg aktuális kínálatunkat!"


Ez A tippmixpro Promók fül alatt található szöveg.. és már nem tegnapóta van itt.. plusz nem is tegnap kezdődött a szezon.. Úgyhogy tényleg nem is értem, hogy várom el hogy legyen egy promó ha már hírdetik...

A másik meg ha nem hírdetné akkor se normális h nincs promo

Nem kötelező itt játszani,keress más fogadóirodát!

Még jó hogy közlöd a lehetőségeimet ! KÖSSSZ : D

Szerintem nem sikerült megfognod a lényeget a mondanivalómból..

Az meg alap, ha megígérnek valamit, tartsák is be időben!