TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Akkor én se nyertem... pedig mindegyiket megcsináltam :(((

"Az SzZrt. bármely fogadóval szemben, bármely fogadás felvételét bármikor –
különösen pénzügyi kockázatkezelés miatt, csalás gyanúja esetén, és technikai ok miatt
– megtagadhatja. Az SzZrt. fenntartja a jogot, hogy – különösen pénzügyi
kockázatkezelés miatt, csalás vagy pénzmosás gyanúja miatt, és felelős játékszervezés
okán – korlátozza a fogadó napi, heti és havi összes költését, továbbá időszakonként
vagy fogadásonként korlátozza az elérhető nyeremény összegét."

A részvételi szabályzatból másoltam ki.Volt már valakinek itt korlátozás?

Gyakorlatilag kizárt. Olyan alacsony oddsokat adnak hogy ilyenekel nem törődnek.
Néha el lehet csipni egy-egy dropp. oddsot. De csak nagyon kevesett, nagyon kicsi a kinálat.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum december 17, 2014, 18:22:31
"Az SzZrt. bármely fogadóval szemben, bármely fogadás felvételét bármikor –
különösen pénzügyi kockázatkezelés miatt, csalás gyanúja esetén, és technikai ok miatt
– megtagadhatja. Az SzZrt. fenntartja a jogot, hogy – különösen pénzügyi
kockázatkezelés miatt, csalás vagy pénzmosás gyanúja miatt, és felelős játékszervezés
okán – korlátozza a fogadó napi, heti és havi összes költését, továbbá időszakonként
vagy fogadásonként korlátozza az elérhető nyeremény összegét."

A részvételi szabályzatból másoltam ki.Volt már valakinek itt korlátozás?

Sok értelme nincsen, ha a tippmixen annyiszor adhatod fel anonim módon a szelvényed, ahányszor csak akarod...
Szerintem aki a korlátozás határát elérhetné a Pro-nál, az eleve nem is nagyon játszik náluk.
Mondjuk abban van ráció, hogy ide átbukja az ember a pénzt és ezzel már le is adózta, de különben nincs indok rá, hogy akkora összegek mozogjanak.

Köszi a válaszokat természetesen nem a mixre hanem a pro-ra gondoltam és tétkorlátozásra mert már volt ahol lekorlátoztak.Csak az az érdekes ha az egyetlen legális(jó tudom ezt ki lehet kerülni én is játszok máshol)irodánál lekorlátoznának akkor ugrik a netes sportfogadás???

Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy valaki kért ma le banki átutalással nyereményt az szrt oldaláról?Mert én évek óta játszok már náluk és ha reggel 9ig lekértem a pénzt akkor még aznap mindig elutalták és az egyenleg naplóban a státusz szó alatt az "utalva" szó szerepelt,ma azonban még mindig "folyamatban" szó van írva a státusz alatt!Ma akkor már nem is várható hogy elutalják a nyereményemet?Pont Karácsony előtt azért jól jött volna...Jövő héten hétfőn fogják csak elindítani a banki átutalást,mi a véleményetek?

Idézetet írta: meazza1983 Dátum december 23, 2014, 13:04:11
Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy valaki kért ma le banki átutalással nyereményt az szrt oldaláról?Mert én évek óta játszok már náluk és ha reggel 9ig lekértem a pénzt akkor még aznap mindig elutalták és az egyenleg naplóban a státusz szó alatt az "utalva" szó szerepelt,ma azonban még mindig "folyamatban" szó van írva a státusz alatt!Ma akkor már nem is várható hogy elutalják a nyereményemet?Pont Karácsony előtt azért jól jött volna...Jövő héten hétfőn fogják csak elindítani a banki átutalást,mi a véleményetek?
Ma kértem le énis egy szerényebb összeget és nekem sem érkezett még meg. Jó lenne még ma hozzájutni, de szerintem is már csak majd hétfőn fogják kiutalni.

Ha 9 óra fele indítottad a kifizetést akkor még ma megkapod, nekem legkésőbb délután 6ig mindig megjött a pénz, OTP-s vagyok,

Köszi a válaszokat!Azaz igazság hogy át szoktam a tippmixpron elért nyereményt tölteni az szrt főoldalára és onnan kérem le a nyereményem,tapasztalataim szerint igy gyorsabban megkapom a pénzem.Az egyenleg naplóban néztem meg és még mindig a folyamatban státusz van írva,nem az hogy utalva.ma nem foglalkoztak az utalásokkal?ugye a 2 ünnep között üzemel az átutalás a bankoknál,szóval számithatok arra hogy hétfőn megkapom a pénzem?

Idézetet írta: meazza1983 Dátum december 23, 2014, 16:17:41
Köszi a válaszokat!Azaz igazság hogy át szoktam a tippmixpron elért nyereményt tölteni az szrt főoldalára és onnan kérem le a nyereményem,tapasztalataim szerint igy gyorsabban megkapom a pénzem.Az egyenleg naplóban néztem meg és még mindig a folyamatban státusz van írva,nem az hogy utalva.ma nem foglalkoztak az utalásokkal?ugye a 2 ünnep között üzemel az átutalás a bankoknál,szóval számithatok arra hogy hétfőn megkapom a pénzem?

Van, hogy nyolc óra a határidő és utána már csak a következő munkanap reggel, jelen esetben hétfő.

#685 december 25, 2014, 15:27:22, LosGabos
Tegnap este 7 után ért véget az Anadolu Efes kosármeccse és azóta nem tudták jóváírni a nyereményemet.  >:(
Úgy látszik nem csak az ügyfélszolgálat karácsonyozik, igaz az ÁSZF-ben 48 óra a max. jóváírási idő.  :noway:

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 25, 2014, 15:25:12
Tegnap este 7 után ért véget az Anadolu Efes kosármeccse és azóta nem tudták jóváírni a nyereményemet.  >:(
Úgy látszik nem csak az ügyfélszolgálat karácsonyozik, igaz az ÁSZF-ben 48 óra a max. jóváírási idő.  :noway:

Dec.26. 8 óráig leállt a teletext, ügyfélszolgálat, kiértékelés, minden...

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum december 25, 2014, 18:41:05
Dec.26. 8 óráig leállt a teletext, ügyfélszolgálat, kiértékelés, minden...
Erről a Tanu klasszikusa jut eszembe:  "Igaz, hogy kicsi, igaz, hogy savanyú, de a mienk!"

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 25, 2014, 18:51:26
Erről a Tanu klasszikusa jut eszembe:  "Igaz, hogy kicsi, igaz, hogy savanyú, de a mienk!"
Nem így van az idézet, nagyon nem. ;D ;D ;D

Csak én nem találom, vagy tényleg nem szerepel a kézi-vb a kínálatban???