TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: leroi Dátum május 21, 2013, 16:57:33
nem tudom minek próbálkozni ezzel.
Mármint amíg be nem nem tiltják a többit. (a jó édes %!/=+=&#")Ö+=/"%="!!!!!!)

Egyetértek... Ha meg nem lesz licensze egy külföldi irodának se, akkor meg komolyan elgondolkodom a végleges befejezésen, minthogy ezeknek a zsebébe egy forintot is betegyek... :noway:

Elolvasva a főoldalon található leírást és az eddig keletkezett hozzászólásokat, nekem csak egy kérdésem lenne a Szerencsejáték Zrt-hez:
- Ha teszt jelleggel bevezetnek (most még szegényesebb kínálattal) egy új sportfogadás oldalt, ami konkurencia nélkül egyedüli a magyar viszonyok között, akkor nem kellene valami kezdő bónusz az új regisztrálóknak?

Csak azért gondolom, hogy illő volna, mert a sportfogadók jelentős része online fogad valamilyen már meglévő, jól működő és bejáratott, külföldi oldalon. Ahhoz, hogy a magyar fogadókat átcsábítsák magukhoz, célszerű lenne valami pluszt adni.

Kezdő bónusznak megfelelne akár egy 50%-os, 3-szor megforgatandó bónusz is, csak lenne valami, ami miatt az ember érezné azt, hogy tényleg meg akar nyerni magának a cég...

Idézetet írta: Deszpi Dátum május 21, 2013, 17:31:36
Elolvasva a főoldalon található leírást és az eddig keletkezett hozzászólásokat, nekem csak egy kérdésem lenne a Szerencsejáték Zrt-hez:
- Ha teszt jelleggel bevezetnek (most még szegényesebb kínálattal) egy új sportfogadás oldalt, ami konkurencia nélkül egyedüli a magyar viszonyok között, akkor nem kellene valami kezdő bónusz az új regisztrálóknak?

Csak azért gondolom, hogy illő volna, mert a sportfogadók jelentős része online fogad valamilyen már meglévő, jól működő és bejáratott, külföldi oldalon. Ahhoz, hogy a magyar fogadókat átcsábítsák magukhoz, célszerű lenne valami pluszt adni.

Kezdő bónusznak megfelelne akár egy 50%-os, 3-szor megforgatandó bónusz is, csak lenne valami, ami miatt az ember érezné azt, hogy tényleg meg akar nyerni magának a cég...

úgy fog megnyerni magának hogy a többit blokkolják:D Nem kell nekik semmiféle bonusz tudják ők ezt nagyon jól:) Előbb utóbb mindenki náluk fog játszani:)

Én is ezt akartam mondani amit a 2-vel előttem hozzászóló nem fogják elkezdeni hozzánkhajigálni a bónuszokat ha kitehetik a többi irodát az országból....

Idézetet írta: kunisse Dátum május 21, 2013, 17:23:36
Felhívtam kíváncsiságból a telefonos ügyfélszolgálatukat legalább az működik. Meg nekem még a 100.000 forint maximális tét is furcsa volt javítsatok ki ha nem de úgy tudom egyik irodánál sem ilyen alacsony. A maximális nyeremény 1.000.000 forint ez is eléggé korlátozva van nem nagyon akarják hagyni hogy megkopasszák őket :D

Cserébe állítólag csak akkor korlátoznak le, ha magyar meccsekkel manipulálsz és gyanítható, hogy csalsz, ha sokszor nyersz, azért nem...

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum május 21, 2013, 17:39:11
Cserébe állítólag csak akkor korlátoznak le, ha magyar meccsekkel manipulálsz és gyanítható, hogy csalsz, ha sokszor nyersz, azért nem...

A tét korlátozást simán ki lehet kerülni több szelvényes megoldással. Majd a nagy összegű kifizetésre leszek kíváncsi, hogy fognak e b*szakodni.

Problemam megoldodott ;D!! A böngèszövel volt gond,operaval szuper! :cya:

Idézetet írta: sbrzol Dátum május 21, 2013, 16:45:08
mi tartott ezen ennyi ideig ? 
a betfred oldal xml-es menüstruktúráját/oldalfelépítését használja kb. egy az egyben
szóval csak a design-ot kellett átalakítani

Szerintem:

1. kiegyezni, mert a szrt biztos minden aproságba belekötött
2. meggyőzni a szrt embereit, hogy egy valamire valo felület ki is kell nézzen valahogy
3. a logon legalabb 5 honapot vitatkoztak
4. betanitani a kezelést olyanoknak akik most láttak előszőr webes applikációt
5. kb 1 hónap valódi fejlesztés és lehet ezt még el is túlzom

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Idézetet írta: Tomee886 Dátum május 21, 2013, 17:51:02
A tét korlátozást simán ki lehet kerülni több szelvényes megoldással. Majd a nagy összegű kifizetésre leszek kíváncsi, hogy fognak e b*szakodni.

A több szelvényes megoldás az online irodáknál nem működik, mivel az általad feltett téteket egyből összegzi is, így ha több fogadást teszel, akkro sem lépheted át a maximális limitjüket.


Idézetet írta: leroi Dátum május 21, 2013, 16:57:33
A szorzók rosszabbak, a kínálat szegényesebb, a kifizetés nehézkesebb mint a b....5-nél, nem tudom minek próbálkozni ezzel.
Mármint amíg be nem nem tiltják a többit. (a jó édes %!/=+=&#")Ö+=/"%="!!!!!!)
Idézetet írta: Deszpi Dátum május 21, 2013, 17:31:36
Elolvasva a főoldalon található leírást és az eddig keletkezett hozzászólásokat, nekem csak egy kérdésem lenne a Szerencsejáték Zrt-hez:
- Ha teszt jelleggel bevezetnek (most még szegényesebb kínálattal) egy új sportfogadás oldalt, ami konkurencia nélkül egyedüli a magyar viszonyok között, akkor nem kellene valami kezdő bónusz az új regisztrálóknak?

Csak azért gondolom, hogy illő volna, mert a sportfogadók jelentős része online fogad valamilyen már meglévő, jól működő és bejáratott, külföldi oldalon. Ahhoz, hogy a magyar fogadókat átcsábítsák magukhoz, célszerű lenne valami pluszt adni.

Az online irodákkal nem tudnak versenyezni, a tippmix rajongók meg nincsenek hozzászokva sem a jó szorzókhoz, sem a bónuszokhoz, nekik így is vonzó lehet az oldal.  :)


Idézetet írta: kunisse Dátum május 21, 2013, 17:23:36
Felhívtam kíváncsiságból a telefonos ügyfélszolgálatukat legalább az működik. Meg nekem még a 100.000 forint maximális tét is furcsa volt javítsatok ki ha nem de úgy tudom egyik irodánál sem ilyen alacsony. A maximális nyeremény 1.000.000 forint ez is eléggé korlátozva van nem nagyon akarják hagyni hogy megkopasszák őket :D

Ha ez a 100 000 ft a plafon, illetve az általános mérce minden eseményre, akkor az tényleg alacsony, de azért egyéb irodáknál eseménytől függően vannak jóval alacsonyabb limitek is!
Még a bet365-nél is előfordul, hogy egy alacsonyabb ligás meccsre csak 45000-t enged feltenni, a különböző egyéni korlátokról (10 euró/tét, 3 euró/tét...) már ne is beszéljünk...

Ez a 100eft azért is öngól, mert aki nagyobb téttel (több szelvénnyel) tippmixezik, azt sem fogják tudni ez miatt átcsábítani.
Na meg ugye a tippmixnél a nagyobb összegű nyeremények kivételével megmarad az anonimitás.



Azért az komoly hogy ma rajtolt a fantasztikus tippmixpro, erre a Nemzeti Sport bet365ös háttérrel jön be(ma vettem észre, de lehet már tegnap is így volt)  ;D ;D

Idézetet írta: nasgur Dátum május 21, 2013, 17:35:54
úgy fog megnyerni magának hogy a többit blokkolják:D Nem kell nekik semmiféle bonusz tudják ők ezt nagyon jól:) Előbb utóbb mindenki náluk fog játszani:)

Erre azért nem tennék nagyobb összeget. Hogy stílusos legyek...

Nem lesz blokkolás  ;)  Egyébként kb olyan lett, mint amilyet vártam. Én néha-néha fogadok majd itt, nagyobb ligáknál nem tragédia az odds, az esélyeseket szinte úgy adják, mint a bet365, vagy a sportingbet...

Valencia meccsre mindjárt rá is guritok egy százast, hagy örüljenek  :)

A tippmixpro elindulása van/lesz kihatással a tippmixre. Gondolok itt arra, hogy utóbbinál is lesz 2/5 vagy 2/4?

Idézetet írta: TiB Dátum május 21, 2013, 17:36:54
Nekem a kedvenc irodám a tippmixPro. Bár még nem regisztráltam rá, de vesszen a kapitalista nyugat! :)

TiB, mit ittál?  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2013, 18:48:48
Azért az komoly hogy ma rajtolt a fantasztikus tippmixpro, erre a Nemzeti Sport bet365ös háttérrel jön be(ma vettem észre, de lehet már tegnap is így volt)  ;D ;D

ez nekem is nagyon tetszett amikor rákattintottam nso-ra az imént :)