TippmixPro

Előző téma - Következő téma

HMate90 és 4 vendég van a témában


#300 szeptember 23, 2013, 13:24:12, Alk
Idézetet írta: kunisse Dátum szeptember 23, 2013, 12:58:36
Tegnap fogadtam élőbe tippmixpron. Real Madrid - Getafe 10. perc   0-1 állásnál   2.05-öt adott arra hogy félidőben a Real fog vezetni és  1.60 arra hogy a Real innen megnyeri a meccset. Gyorsan tettem is 5K-t a félidei vezetésre, be is jött. Más irodánál is ilyen magas volt erre az odds ?  mert nekem kicsit irreálisan magasnak tűnt .

Pont bent voltam én is azon a meccsen Bet365-ön, csak más piacon, de ha jól emlékszem, gól után 1,25-1,30-on adták a Real győzelmét. Félidőt nem néztem.

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 23, 2013, 13:21:26
Pont bent voltam én is azon a meccsen Bet365-ön, csak más piacon, de ha jól emlékszem, gól után 1,25-1,30-on adták a Real győzelmét. Félidőt nem néztem.
Ezt megerősítem, én is hiába vártam, hogy felmenjen 1,5-re...

Olykor baromi jó oddsaik vannak. A hétvégén pl. a Vác - Veszprém női kézi meccsen adtak a hazaira 1.40-et (bet365-ön: 1.20).

Az már más kérdés, hogy 2-es kötést is előírtak.  :crazy: :redchug:

Na akkor jól sejtettem hogy ajándék oddsot fogtam ki :D  És igen néha tényleg vannak ilyenek náluk, de bőven van ellenpélda is pl olyanokra hogy 90. perc után lesz még gól nem nagyon szokta 5.00 fölött adni.

Üdv!

Egy kérdésem lenne. Tippmixpro egyenlegemre más számlaszámról is tudok befizetni avagy sem? Mert, hogy az én számlámon jelenleg egy fillér sincs, ezért meg kérném egy ismerősöm, hogy utaljon. Feltételezem van erre a lehetőség, de azért jó lenne ha valaki megerősítene ebben. :)


Idézetet írta: pep04 Dátum október 14, 2013, 12:57:57
Üdv!

Egy kérdésem lenne. Tippmixpro egyenlegemre más számlaszámról is tudok befizetni avagy sem? Mert, hogy az én számlámon jelenleg egy fillér sincs, ezért meg kérném egy ismerősöm, hogy utaljon. Feltételezem van erre a lehetőség, de azért jó lenne ha valaki megerősítene ebben. :)

Mondok jobbat (és legálisabbat): ha van kp-d, akkor belépsz itt a tippmixpro-s felhasználóneveddel és jelszavaddal, aztán katt: Feltöltés/áttöltés, majd ÜGYFÉLKÁRTYA, ezt kinyomtatod vagy felírod a számát, ezt odaadod a lottózóban a kis hölgynek, hogy fel szeretnéd tölteni a számlád. Több címlet van 3000-től 25000-ig, amennyit szeretnél. Fizetsz, hazamégy, belépsz a tippmixro számládra, majd katt: Befizetés, Pénzügyek, Átvezetés. Bocs, ha nagyon szájbarágós volt. Ha nincs kp-d sem, akkor viszont inkább ne fogadj.

pep04

Megoldhatod egy T-Mobile-os előzifus vagy akár feltöltő kártyás mobil telefonról is. Annak számlájának terhére, sms-el fel tudod tölteni, Mobil vásárlásnak hívják ezt, és így akár 500 Ft-ot is tölthetsz be, mivel ez a minimum. 'Feltolt Mc Összeg' SMS-t küldöd a 1756-ra. Összeg szó helyett természetesen a feltölteni kívánt összeg fog szerepelni. Kapsz egy sms-t hogy valóban szeretnéd-e a tranzakciót. 'OK' elküldöd nekik a válasz sms-ben és már meg is történt a feltöltés.
Bankszámla számodat így is úgy is meg kell adnod hisz oda érdemes kifizetést kérni

Valaki kapott már ebből a "rio 2014" nyereményjátékból valamit? Mert 6 napja volt a sorsolás, de még sehol semmi azért ennyire nem lehet bonyolult.

Idézetet írta: nasgur Dátum október 16, 2013, 08:02:20
Valaki kapott már ebből a "rio 2014" nyereményjátékból valamit? Mert 6 napja volt a sorsolás, de még sehol semmi azért ennyire nem lehet bonyolult.

Még nem. Ha nem leszek az 1000 nyertes között akkor  :segg:, kivéve, ha hívnak, hogy enyém a kocsi :D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 16, 2013, 09:44:33
Még nem. Ha nem leszek az 1000 nyertes között akkor  :segg:, kivéve, ha hívnak, hogy enyém a kocsi :D


Nem hiszem hogy hu de sokan fogadnának a Pron szóval úgy gondolom reális esély van kapni valamit:) Viszont a kocsira én is pályázok :) Jó kis bankroll lenne belőle:)

Egyre gyarapszik az ügyfélkörük. Már Éjjel-Nappal Budapest Kristóf is náluk "űzi".

 8)

Annyira lelkes lettem, hogy ki se kérem.
Csak leköptem a monitort és azt mondtam, hogy "apád-anyád ide jöjjön".

Már gyűjtöm a nyálam, de még nincs okom köpni :D

Idézetet írta: nasgur Dátum október 16, 2013, 08:02:20
Valaki kapott már ebből a "rio 2014" nyereményjátékból valamit? Mert 6 napja volt a sorsolás, de még sehol semmi azért ennyire nem lehet bonyolult.

Én rákérdeztem, hogy mikor teszik ki a listát, de azt a választ kaptam, hogy nem teszik ki, mert nem kértek erre felhatalmazást a résztvevőktől és 20-ig írják jóvá annak aki nyert, aki meg nem kap addig semmit, az nem nyert semmit.
Az autónyertes levelet és hívást is kap.

Sajnálatos (és kicsit érthetetlen is), hogy nem hajlandók kitenni a nyertesek listáját, mert így joggal vetődik fel a kétely az emberekben, hogy vajon valóban kisorsoltak-e 1000 játékost + egy autót. Hiszen így mindenki abban a hiszemben él, hogy ha nem kap értesítést, akkor biztosan más nyert. Valószínűleg ennek betudható, hogy emiatt már több fórumon is megkérdőjelezték a sorsolás tisztaságát.
Egyébként pedig – egy korábbi hozzászólóhoz hasonlóan – én sem hiszem, hogy annyira sokan regisztráltak volna eddig a Tippmixpro-ra, ugyanis a többi fogadóirodával ellentétben ez semmiféle bónuszt nem ad regisztrációkor, ráadásul a meccsek nagy részében rosszabb odsz-okat is ad, mint a többi cég.
Mindenesetre – egy embert leszámítva (akinek egyébként őszintén gratulálok) – úgy látszik, hogy pont azok a fórumozók jöttek itt össze, akik "nem jártak szerencsével" az októberi sorsoláson.