TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Olvasgatom a kommenteket, és kicsit meglep hogy senki nem nagyon kapott nyereményt. Én és 3 barátom együtt kezdtük el, mind összehoztuk a 10K fogadást, így megkapva a dupla esélyt, de egyikünk sem kapott semmit. Ez azért furcsa, pedig van 1000 nyertes, és itt a srácon kívül, aki kapott 2500at senkiről nem hallottam még hogy nyert volna.

Egyébként az oldalon azt írják hogy a feltöltések legkésőbbi ideje a sorsolást követő 10. munkanap, ami október 25. péntek. Szóóóval, aki nem kapott még az addig reménykedhet, bár...

Nekem ezt írták mikor rákérdeztem, hogy mi újság a nyereményekkel:
"Tippmixpro oldalunk "Rió2014" akciójának szeptemberi nyerteseinek, október 17-én kerültek jóváírásra az egyenlegfeltöltések. A nyerteseket emailben értesítette rendszerünk nyereményükről."

És számomra is hihetetlen, hogy egy ekkora olvasottságú fórumon pusztán egy emberke tudott beszámolni arról, hogy nyert (+ még az is csak egy kis 2 500 Ft-os volt).

Akkor már esély sincs. Szomorú :) Pár napja írtam nekik egy hosszabb levelet a véleményemmel és javaslatokkal (ha már az oldalon lehetőséget adnak rá). Korrekt, de semmitmondó választ kaptam, és hogy a javaslataimat továbbítják az illetékesek felé. Most megfontolok még egy levelet avval a céllal, hogy igenis rakják ki valahova a nyertesek listáját. Nyilván senki nem kéri hogy lakcímmel, bankszámlaszámmal, testsúllyal és nemi identitással együtt írják ki. De így lenne korrekt. Ha az autó nyertesét nem is teszik közzé, azt mondom rendben van.

Szánalmas az egész már az elején gyanus volt hogy ilyen sok pénzt szétosztanak... Biztos azt hitték az elején hogy a  fél ország náluk fog játszani, azt majd lesz miből.. Egyszerűen elképzelhetetlenek tartom hogy az egész forumon meg fécen is csak egyetlen egy ember kapott bónuszt és ő is csak 2500at..:D Nem sírni akarok csak nagyon kamu szaga van a dolognak..  :noway:

Egy érdekes infó jutott el hozzám. Talán le sem kellene írnom, hiszen az is lehet, hogy kacsa az egész. Szóval állítólag nem is volt sorsolás, méghozzá azért nem, mert - hiába a rengeteg reklám és hirdetés - a regisztráltak száma a mai napig sem érte el az 1000 főt. Márpedig ez azt jelenti, hogy így minden fordulóban mindenki nyerne (ki többet, ki kevesebbet), ez viszont nem igazán éri meg a Szerencsejáték Zrt.-nek, hiszen nem szándékoznak minden játékosnak minden hónapban többezer forintot ajándékozni. Így ugyanis sokáig senki nem fizetne be a számlájára újabb összegeket. Éppen ezért 50 vagy 100 ember kapott kisebb nyereményeket, és állítólag a következő "sorsolásnál" másik 50 vagy 100 ember lesz kiválasztva. (Hiszem, ha látom.)
Még egyszer hangsúlyozom, nem biztos, hogy így van, de az biztos, hogy ez elég sok kérdésre választ adna. Például, hogy miért nem hajlandó elárulni a Szerencsejáték a sorsolás közjegyzőjének a nevét, vagy hogy miért csak az utolsó pillanatban - napokkal az első "sorsolás" után - derült ki (és került fel a honlapjukra), hogy a nyertesek nevét nem fogják nyilvánosságra hozni.
Én személy szerint nem tudom hogy mindezekből mennyi az igaz, de az nagyon furcsa számomra, hogy ha egy játékszervező (jelen esetben a Szerencsejáték Zrt.) állítólag tisztességesen végzi a dolgát, akkor mi haszna van abból, hogy sumáknak állítsa be önmagát.

Idézetet írta: spongyabob Dátum október 23, 2013, 23:32:27
Egy érdekes infó jutott el hozzám. Talán le sem kellene írnom, hiszen az is lehet, hogy kacsa az egész. Szóval állítólag nem is volt sorsolás, méghozzá azért nem, mert - hiába a rengeteg reklám és hirdetés - a regisztráltak száma a mai napig sem érte el az 1000 főt.

Azért a kiemelt részben egyértelműen kételkedem, mert a regisztráltak száma szvsz tuti több 1 000 főtől. Azt viszont már simán el tudnám képzelni, hogy a bónuszhoz szükséges feltételt teljesítők száma az kb. ennyi lehet vagy már mindenki náluk játszik? ;D


Felkerült egy szavazás, kérek mindenkit, éljen vele  :)

(A szavazók között 100 €-s MB feltöltést sorsolok ki, a nyertest pedig privátban értesítem)
ez persze vicc, a szavazás viszont nem!

Én is írtam nekik, megemlítvén az aggályaimat plusz még azt is írtam nekik hogy az itteni fórumban csak egy ember nyert, ez hogy lehetséges, bla bla..

Válasz :

"A Rio2014 elnevezésű akciónk a meghirdetett feltételek szerint, közjegyző jelenlétében megrendezésre került, a kiírásnak megfelelő számú nyertesek kiértesítése, illetve a nyeremények jóváírása megtörtént.

A játék során a fogadók nem járultak hozzá a nevük nyilvánosságra hozatalához, ennek értelmében még a nevük kezdőbetűit sem jelentethetjük meg.

A különböző médiákban az újságírók, illetve a fogadók feltételezései nem adnak alapot Társaságunknak reagálásra, így a regisztráltak számára, vagy a játék lebonyolítására vonatkozóan magyarázatba nem bocsátkozunk.

Megértését köszönjük."

Szerintem benézitek ezt az egészet, túl élénk a fantáziátok. Nincs értelme csalniuk, pitiáner összeg az Szrt. büdzsében. Az meg kurvaszar indok, hogy innen kevesen nyertek. Kb. 100-an írnak ide. Ebből lefogadom, hogy 30-nál többen nem regisztráltak erre a fosra, így meg simán belefér, hogy egy ember nyert.

Bizony ez így ésszerű és szerintem 30an sincsenek a fórumot rendszeresen látogatók közül akik regisztráltak is meg a sorsolási feltételeket is teljesítették.

"Szerintem benézitek ezt az egészet, túl élénk a fantáziátok. Nincs értelme csalniuk, pitiáner összeg az Szrt. büdzsében. Az meg kurvaszar indok, hogy innen kevesen nyertek. Kb. 100-an írnak ide. Ebből lefogadom, hogy 30-nál többen nem regisztráltak erre a fosra, így meg simán belefér, hogy egy ember nyert."

Ennek egy részével maximálisan egyetértek, egy részével viszont vitatkoznom kell.
Senki nem vitatja, hogy ez a Szrt.-nek pitiáner összeg volna. Azzal is egyetértek, hogy a TippmixPro egy "fos". Ismerőseim nem is értik, hogy miért fizettem be ide. Semmilyen bónuszt nem ad regisztráláskor, összességében a legrosszabb odszokat adja, csak olyan eseményekre lehet élőben fogadni, amelyeket valamelyik Magyarországon fogható tévécsatorna közvetít, és nemrég 16 óra elteltével (!!!) írták jóvá a nyereményemet. Addig nem is tudtam fogadni, mert minden pénzem benne volt. Szóval tényleg "fos" az egész.
Viszont ha elfogadom azt, amit írtál, hogy az ide írogatók közül kb. 30-an regisztráltak csak, és mégis csak egy ember nyert, akkor a 30:1-es nyerőarány azt mutatja, hogy az 1000 nyerteshez 30 ezer regisztrált játékosnak kellene lenni. Ezt ugye Te sem gondolod komolyan.

Idézetet írta: spongyabob Dátum október 24, 2013, 20:28:06
"Szerintem benézitek ezt az egészet, túl élénk a fantáziátok. Nincs értelme csalniuk, pitiáner összeg az Szrt. büdzsében. Az meg kurvaszar indok, hogy innen kevesen nyertek. Kb. 100-an írnak ide. Ebből lefogadom, hogy 30-nál többen nem regisztráltak erre a fosra, így meg simán belefér, hogy egy ember nyert."

Ennek egy részével maximálisan egyetértek, egy részével viszont vitatkoznom kell.
Senki nem vitatja, hogy ez a Szrt.-nek pitiáner összeg volna. Azzal is egyetértek, hogy a TippmixPro egy "fos". Ismerőseim nem is értik, hogy miért fizettem be ide. Semmilyen bónuszt nem ad regisztráláskor, összességében a legrosszabb odszokat adja, csak olyan eseményekre lehet élőben fogadni, amelyeket valamelyik Magyarországon fogható tévécsatorna közvetít, és nemrég 16 óra elteltével (!!!) írták jóvá a nyereményemet. Addig nem is tudtam fogadni, mert minden pénzem benne volt. Szóval tényleg "fos" az egész.
Viszont ha elfogadom azt, amit írtál, hogy az ide írogatók közül kb. 30-an regisztráltak csak, és mégis csak egy ember nyert, akkor a 30:1-es nyerőarány azt mutatja, hogy az 1000 nyerteshez 30 ezer regisztrált játékosnak kellene lenni. Ezt ugye Te sem gondolod komolyan.
Mi a gond a 30 ezer regisztrált játékossal? kevésnek gondolod vagy soknak?

Ha már fogadási fórum, akkor ennek fényében fogalmazom meg a válaszom. Bármennyibe le merném fogadni, hogy még közelében sem jár a regisztráltak aránya a 30 ezerhez. Sőt, meggyőződésem, hogy amíg ugyanennyi energiával regisztrálhat bárki a bwin-re, a bet365-re stb. stb., addig soha nem is fogja elérni a 30 ezret a regisztráltak száma.

"A játék során a fogadók nem járultak hozzá a nevük nyilvánosságra hozatalához, ennek értelmében még a nevük kezdőbetűit sem jelentethetjük meg."

Bármennyire is tiszteletben tartom a Szrt. véleményét, azért a pofátlan hazudozástól tartózkodniuk kellene. Ezzel pont azok alá adnak lovat, akik kételkednek a játék tisztaságában.
Emlékeim szerint a regisztráció során senki sehol nem kérdezte meg, hogy ha egyszer majd esetleg lesz egy Riói játék, ahol esetleg még nyerek is, akkor nyilvánosságra hozhatják-e a nevem. Ugyanezt a játék előtt és közben sem kérdezte meg senki. És ahogy olvashattuk az egyetlen nyertes által kapott levelet, abban sem volt erre utaló kérdés. Vagyis innentől kezdve a levelük ezen része - a legfinomabb megfogalmazás szerint is - szöges ellentétben áll a valósággal.

Vicc ez az egész promóció. Fennáll a gyanúja annak, hogy a játék szervezője tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot valósított meg, a fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalmáról szóló 2008. évi XLVII. törvény feketelistájának 19. pontja alapján. ("A kereskedelmi gyakorlat keretében verseny vagy díj meghirdetése anélkül, hogy a meghirdetett díjak vagy azok helyett más ésszerű megfelelő kiosztásra kerülne.")

Aztán - versenyérintettségtől függően - a területileg illetékes fogyasztóvédelmi felügyelőség vagy a GVH előtt bizonygathatják, hogy kisorsolták az összes díjat...