TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum június 19, 2014, 19:08:56
A K&H belga tulajdonban van, nem lennék meglepődve, ha a háttérben náluk lenne valami arról, hogy a leánybankok csak olyan gambling oldalakhoz engedélyezik a tranzakciókat, akik vettek belga licenszet is.
Mondjuk a Szerencsejáték Rt. innen kilóg, de tuti van valami kormányzati kavarás nálunk is evvel kapcsolatban. Vagy ha eddig nem volt majd lesz.

Mondjuk utalásnál K&H számlára kell tolni a pénzt, ez is része lehetett az alkunak...


A vb - csoportkörös - promócióval nyertetek?

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 02, 2014, 13:30:09
A vb - csoportkörös - promócióval nyertetek?

Elvileg sorsolástól számítva van 10 napjuk, hogy a nyerteseknek jóváírják a nyereményt (egyenlegfeltöltés)... Ha netán tárgynyereményt nyersz, amire azért picike az esély, sorsolástól számítva 30 nap áll rendelkezésre, hogy kézbesítsék, ám előtte értesítenek telón vagy emalben
Nyertesek neve nem lesz közölve sehol  :-\

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2014, 14:02:26
Elvileg sorsolástól számítva van 10 napjuk, hogy a nyerteseknek jóváírják a nyereményt (egyenlegfeltöltés)... Ha netán tárgynyereményt nyersz, amire azért picike az esély, sorsolástól számítva 30 nap áll rendelkezésre, hogy kézbesítsék, ám előtte értesítenek telón vagy emalben
Nyertesek neve nem lesz közölve sehol  :-\

Azért ez kurvára érdekes, hogy nyertesek listája nincs kihirdetve. Megér egy misét.

Itt adatvédelem van, kérem!

Az persze más, hogy az offline tippmix a pénzmosás melegágya és hogy az online oldalról is bárki bankszámlájára kérhetünk kifizetést, nem csak a sajátunkra... hehe

Azt tudnám, hogy miért vannak akkor felhasználónevek, ha azokat sem lehet publikálni?!
Vagy követhetik a betclic módszerét (Raskóné talán már találkozott ezzel az oldallal), ahol még a felhasználónév bizonyos részeit is kitakarják a nyerteslistákon.

Azért, ha valakinek megjelenik 5k az egyenlegében, az dobjon ide egy sort, köszi.
Az ügyfélszolgálat szerint (Fatime) azért kell átfutási idő, hogy a kisorsoltak közül kiszűrjék a több számlával rendelkezőket, azonos IP-ről játszókat, akiket a szabályzat alapján előre kizártak a promócióból. E-mailt jóváíráskor küldenek az ellenőrzött, valódi nyerteseknek, a VB sarkost felhívják.

Idézetet írta: Milan Dátum július 02, 2014, 14:54:08
Azért ez kurvára érdekes, hogy nyertesek listája nincs kihirdetve. Megér egy misét.

Láttam én már nagy, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező irodánál is olyat, hogy nem volt kihirdetve a nyertesek listája. Ott valamiért mégsem hőzöngött senki...

Idézetet írta: Tigris Dátum július 03, 2014, 18:13:27
Láttam én már nagy, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező irodánál is olyat, hogy nem volt kihirdetve a nyertesek listája. Ott valamiért mégsem hőzöngött senki...


Miért? Te mindenkivel beszéltél?   ::)
Lehet, hogy nem nálad szoktunk reklamálni, hanem az adott iroda ügyfélszolgálatánál!   ;)

Épp most írok a ComeOn-nak, hogy a tegnapi promójuk nyertesei megvannak-e már, mert ők rendre egyből leszedik az oldalról a korábbi akciók elérhetőségét és ha nem is nyertem, szeretném tudni, mennyire voltam tőle. (ott nem sorsolás van most, hanem ranglista)

Ha részt veszünk egy akcióban, akkor a végeredménye ránk is tartozik, a SzZrt. játékainál pedig ez különösen igaz.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2014, 19:49:33

Miért? Te mindenkivel beszéltél?   ::)
Lehet, hogy nem nálad szoktunk reklamálni, hanem az adott iroda ügyfélszolgálatánál!   ;)

Épp most írok a ComeOn-nak, hogy a tegnapi promójuk nyertesei megvannak-e már, mert ők rendre egyből leszedik az oldalról a korábbi akciók elérhetőségét és ha nem is nyertem, szeretném tudni, mennyire voltam tőle. (ott nem sorsolás van most, hanem ranglista)

Ha részt veszünk egy akcióban, akkor a végeredménye ránk is tartozik, a SzZrt. játékainál pedig ez különösen igaz.

Sikerült megint félreértelmezni a lényeget. Akkor, hogy számodra is érthető legyen:

Miért van az, hogy ez az adatvédelmi probléma n+1-jédre merül fel a tippmixpro kapcsán itt, míg a többi iroda topikjában senki sem hisztizik amiatt, hogy 1 nyereményjáték nyertesei nem beazonosíthatók? (Mutass 2-3-at, ahol több hozzászólás is erről a problémáról szól.)

Látom a ComeOn-nal meggyűlt a bajod, mégsem írod az iroda topikjában a gúnyos megjegyzéseket. Mondhatnám azt, hogy ez itt egy felfújt probléma, ami máshol annyit sem érdemel, hogy valaki leírja az iroda topikjában az ilyesfajta kínját... ööö... talán elfogultság miatt??? Mert ez egy egyébként jelentéktelen probléma, de itt mégis gigászi.

A végeredmény számodra az, hogy nem nyertél, vagy téged komolyan megnyugtatna, ha látnád kiírva, hogy K.L., B.A. és D.F. nyert? Akár lehetne amiatt is problémázni, hogy más iroda nem készített a nyertessel videót, míg a tippmixpro igen...

Én csak annyit mondanék hogy tudjuk magyar országon hogy megy az ilyen. Videó a nyertessel ki kíváncsi rá, meg hogy ő házat akar venni... ingyen reklám 5 ös lottó sorsolás közben
De te miért véded ezt a Online fogadó irodának nevezett valamit? Amikor verseny képtelen gyakorlatilag minden piaci vetélytársával szemben.

Idézetet írta: Tigris Dátum július 03, 2014, 22:45:12
Sikerült megint félreértelmezni a lényeget. Akkor, hogy számodra is érthető legyen:

Miért van az, hogy ez az adatvédelmi probléma n+1-jédre merül fel a tippmixpro kapcsán itt, míg a többi iroda topikjában senki sem hisztizik amiatt, hogy 1 nyereményjáték nyertesei nem beazonosíthatók? (Mutass 2-3-at, ahol több hozzászólás is erről a problémáról szól.)

Látom a ComeOn-nal meggyűlt a bajod, mégsem írod az iroda topikjában a gúnyos megjegyzéseket. Mondhatnám azt, hogy ez itt egy felfújt probléma, ami máshol annyit sem érdemel, hogy valaki leírja az iroda topikjában az ilyesfajta kínját... ööö... talán elfogultság miatt??? Mert ez egy egyébként jelentéktelen probléma, de itt mégis gigászi.

A végeredmény számodra az, hogy nem nyertél, vagy téged komolyan megnyugtatna, ha látnád kiírva, hogy K.L., B.A. és D.F. nyert? Akár lehetne amiatt is problémázni, hogy más iroda nem készített a nyertessel videót, míg a tippmixpro igen...

Engem az nyugtat meg, ha tudom, hogy lezárult rendben egy játék.
Egy promót bármikor törölhetnek (ez minden irodára igaz) és még csak értesíteniük sem kell, viszont én képes vagyok következtetéseket levonni abból, hogy egy iroda kifizeti-e amit ígért.

Egyébként meg a Tippmixpro azért más kategória, mert
1. a fenntartásában mindenki benne van, az is, aki nem is játszik ott
2. a blokkolások egyik kamu indoka alapvetően az, hogy szabályozott környezetben játsszunk, ahol érvényesítheted a jogaidat.
Ez persze nincs is, nem véletlenül hoztam fel, hogy a tippmixpro hajlandó bárki számlájára kiutalni a bent lévő pénzed, ami azért nem szokványos.

A ComeOn iroda topikjába azért nem írom - még - a gúnyos megjegyzéseimet (bár számtalan iroda esetében megtettem már, mikor volt rá ok), mert eddig még mindig, minden játék lezajlott náluk úgy, hogy látható lett végül a nyertesek listája.
Ahol meg alapból elérhetőek a ranglisták (betclic, unibet, sportingbet...), ott minek reklamáljak?

Kettőnk közül egyébként valószínűleg nem én vagyok az elfogultabb a pro-val kapcsolatban, én mindenhol ugyanazt a magas szintű szolgáltatást várom el!  :D

#507 július 04, 2014, 01:04:11, Knapp
Idézetet írta: TiB Dátum július 03, 2014, 23:35:23
Brit tudósok bebizonyították, hogy Knappnak az esetek 99,9 %-ban igaza van.

Tigris, add fel :)

Ez természetesen enyhe túlzás, de ha 1,1-es 1.2-es szorzóval adják az igazamat, akkor az már value bet!    ;D
Hidd el, sokszor kifejezetten örülnék, ha nem nekem lenne igazam! hehe

A viccet félretéve ilyenkor azért jussanak eszünkbe Wágner B. György szavai:

"Nincs igazság! (ez sem az)"


Idézetet írta: Knapp Dátum július 03, 2014, 23:24:09
Engem az nyugtat meg, ha tudom, hogy lezárult rendben egy játék.
Egy promót bármikor törölhetnek (ez minden irodára igaz) és még csak értesíteniük sem kell, viszont én képes vagyok következtetéseket levonni abból, hogy egy iroda kifizeti-e amit ígért.

Egyébként meg a Tippmixpro azért más kategória, mert
1. a fenntartásában mindenki benne van, az is, aki nem is játszik ott
2. a blokkolások egyik kamu indoka alapvetően az, hogy szabályozott környezetben játsszunk, ahol érvényesítheted a jogaidat.
Ez persze nincs is, nem véletlenül hoztam fel, hogy a tippmixpro hajlandó bárki számlájára kiutalni a bent lévő pénzed, ami azért nem szokványos.

A ComeOn iroda topikjába azért nem írom - még - a gúnyos megjegyzéseimet (bár számtalan iroda esetében megtettem már, mikor volt rá ok), mert eddig még mindig, minden játék lezajlott náluk úgy, hogy látható lett végül a nyertesek listája.
Ahol meg alapból elérhetőek a ranglisták (betclic, unibet, sportingbet...), ott minek reklamáljak?

Kettőnk közül egyébként valószínűleg nem én vagyok az elfogultabb a pro-val kapcsolatban, én mindenhol ugyanazt a magas szintű szolgáltatást várom el!  :D

Megint csak terelsz. Senki nem beszélt arról, hogy milyen a tippmixpro minősége (valljuk be: sz*r). Arról volt szó, hogy egy (általatok problémaként) felmerülő eset aggasztó mértéket öltött a hazai fogadóirodánál, és ennek jópáran hangot adtak, nemcsak most, hanem hónapokkal ezelőtt is. Mindezt azért, mert nincs közzétéve 1 nyertesek lista... (nem kell belekeverni sem a blokkolást, sem a pénzmosást stb.).

Írod, hogy téged az nyugtat meg, hogy lezárult rendben 1 játék. És abból, hogy nem raknak ki 500 db szignót, neked rögtön az előbbi ellentéte következik? Valóban kirakhatnának, de mi értelme lenne, ha előre meg van határozva, hogy mikor írják jóvá a nyerteseknek a nyereményeiket? (Gondolom a szabályzatnak megfelelően értesítik is őket.) Aki nem kapott, az nem nyert, ennyire egyszerű. Amúgy elég csak ezt a topikot olvasni... amíg szinte nem volt nyertes a fórumról a Rio-s pénzfeltöltéses promóban, addig ment a sírás, utána jöttek a pénzfeltöltések, és hirtelen alább hagyott a népharag. (Ebből sem az következik, hogy a pro átverné a promójával az embereket.)

Persze meg kell különböztetni a nyereménysorsolásos játékot a ranglistás játéktól, mert ott valóban nem árt ismerni a többi játékos eredményét is... (ilyen promó szerintem még nem volt a pro-n).

Az általad említett irodák közül az egyiknél pár éve nyertem egy nyereménysorsoláson, mit gondolsz, megtaláltam a nevem, felhasználónevem stb. az adott oldalon? :) Nem, de nem is zavart, szimplán belső üzenet jött róla. És senkit sem láttam emiatt hőzöngeni a fórumon...

Egyébként meg annyira elfogult vagyok jelen irodával kapcsolatban, hogy több, mint 1 éves fennállása alatt a közelében sem voltam annak, hogy regisztráljak az oldalra...

Idézetet írta: Tigris Dátum július 04, 2014, 01:23:26
Megint csak terelsz. Senki nem beszélt arról, hogy milyen a tippmixpro minősége (valljuk be: sz*r). Arról volt szó, hogy egy (általatok problémaként) felmerülő eset aggasztó mértéket öltött a hazai fogadóirodánál, és ennek jópáran hangot adtak, nemcsak most, hanem hónapokkal ezelőtt is. Mindezt azért, mert nincs közzétéve 1 nyertesek lista... (nem kell belekeverni sem a blokkolást, sem a pénzmosást stb.).

Írod, hogy téged az nyugtat meg, hogy lezárult rendben 1 játék. És abból, hogy nem raknak ki 500 db szignót, neked rögtön az előbbi ellentéte következik? Valóban kirakhatnának, de mi értelme lenne, ha előre meg van határozva, hogy mikor írják jóvá a nyerteseknek a nyereményeiket? (Gondolom a szabályzatnak megfelelően értesítik is őket.) Aki nem kapott, az nem nyert, ennyire egyszerű. Amúgy elég csak ezt a topikot olvasni... amíg szinte nem volt nyertes a fórumról a Rio-s pénzfeltöltéses promóban, addig ment a sírás, utána jöttek a pénzfeltöltések, és hirtelen alább hagyott a népharag. (Ebből sem az következik, hogy a pro átverné a promójával az embereket.)

Persze meg kell különböztetni a nyereménysorsolásos játékot a ranglistás játéktól, mert ott valóban nem árt ismerni a többi játékos eredményét is... (ilyen promó szerintem még nem volt a pro-n).

Az általad említett irodák közül az egyiknél pár éve nyertem egy nyereménysorsoláson, mit gondolsz, megtaláltam a nevem, felhasználónevem stb. az adott oldalon? :) Nem, de nem is zavart, szimplán belső üzenet jött róla. És senkit sem láttam emiatt hőzöngeni a fórumon...

Egyébként meg annyira elfogult vagyok jelen irodával kapcsolatban, hogy több, mint 1 éves fennállása alatt a közelében sem voltam annak, hogy regisztráljak az oldalra...


Nem hiszem, hogy a tippmixpro elsumákolná a nyereményeket, tőlem nem is fogsz erre utaló hozzászólást találni, ám az nálam a minőséghez tartozik, hogy mennyire szolgálja ki az ügyfeleit.
Egy promó a nyeremény jóváírásával zárul. Ha részt vettem benne és pénzt áldoztam rá, akkor talán jogom van tudni, hogy lezárult-e már.
Ha téged ez nem érdekel, főleg, hogy regisztrálva sem vagy az oldalon, azt persze elfogadom, de nekem hagy ne kelljen már pszichiáterhez járnom, mert maradtak elvarratlan szálak az életemben!  :D

Arra, hogy nem teszik közzé a nyerteslistát, már jött ez az adatvédelmi magyarázat, ami csak annyit mutat, hogy nincsenek tisztában a felhasználónév használatában rejlő lehetőségekkel.   ;D
(a teljes nevet tényleg nem kéne közzétenni természetesen)
Ez inkább rutintalanság szerintem.

Tapasztaltál már olyat, hogy egy nyertes listán szerepeltél, de valamiért mégsem történt meg a nyeremény jóváírása? Én igen.
Ha a listán látod magad, rá tudsz kérdezni. Ha nem, akkor más hibája vagy egy technikai hiba miatt lehet, hogy sosem jutsz hozzá a nyereményedhez. Nem is fogsz róla tudni.
(tudod részben azért kell blokkolni az irodákat, mert ott nincsen jogorvoslati lehetőség, ha a károdra tévednek!  ;)  )

Egyébként még a sorsolásos nyerteslistákból is lehet következtetéseket leszűrni, a névismétlődések alapján jól megsaccolható a résztvevő játékosok száma.   ;)
Mivel a résztvevők száma alapvetően befolyásolja az esélyeidet, nekem ez egy fontos információ arra vonatkozóan, hogy a következő alkalommal mennyi pénzt érdemes egy ilyen akcióra áldozni...

Oké, én az átlagnál komolyabban veszem ezeket a dolgokat, viszont nyugi, soha senkit nem fogok arra kényszeríteni, hogy nyerteslistákat olvasson!  hehe