TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Aki nyert a csoportkör szakaszban, tegnap értesítették e-mailben, az ügyfélszolgálat szerint.

Nyert valaki feltöltést erről a fórumról? Én sajnos nem, de a csapattársaim, barátaim közül sem nyert senki 5000-es számlafeltöltést. Írtak már jóvá a számláján pénzt itt valakinek?

Idézetet írta: hossa81 Dátum július 07, 2014, 12:02:55
Nyert valaki feltöltést erről a fórumról? Én sajnos nem, de a csapattársaim, barátaim közül sem nyert senki 5000-es számlafeltöltést. Írtak már jóvá a számláján pénzt itt valakinek?

Barátnőm öccse kapott, csütörtökön írták jóvá.

Nyolcad döntős pénzből ide is jutott.

Nekem is jött egy Széchenyi tegnap  ;D

Szerintetek
- még van esélyem, hogy a nyolcaddöntős szakasz sorsolásából ide is jut 5.000-es feltöltés, elvileg még a 10 napos határidőn belül vagyunk,
- mennyien vesznek részt ezekben a promócióban,
- egy játékos többször is nyerhet?

Segítségeteket köszönöm.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 10, 2014, 18:01:23
Szerintetek
- még van esélyem, hogy a nyolcaddöntős szakasz sorsolásából ide is jut 5.000-es feltöltés, elvileg még a 10 napos határidőn belül vagyunk,
- mennyien vesznek részt ezekben a promócióban,
- egy játékos többször is nyerhet?

Segítségeteket köszönöm.

Nem hiszem, egyszerre szoktak jóváírni.
Egy játékos csak egyszer nyerhet, mert egyszer is indul akárhányszor teljesíti a feltételt (5k tét az adott szakaszban)
Nehéz megmondani, egy autóra vélhetően többen ugranak, mint egy motorra, viszont a szakaszok hossza nagyon nem egyforma (egyre rövidebb) kb.3500-4000 fő max. szerintem.
Díj mindig egy fődíj+500x 5000 Ft feltröltés +1 Jackpot a végén.

Gondolom egy játékos egy szakaszon belül egyszer nyerhet, de ha őt sorsolják, akkor akár minden szakaszban díjazott lehet.

(ezért lenne jó látni a ranglistát)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 10, 2014, 19:33:22
Gondolom egy játékos egy szakaszon belül egyszer nyerhet, de ha őt sorsolják, akkor akár minden szakaszban díjazott lehet.

(ezért lenne jó látni a ranglistát)

Igen, persze, szakaszonként, sorsolásonként értendő. Szerintem erre vonatkozott a kérdés.

"Tippmixpro egyenlegeden 5000 FORINT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2014.07.11-én, mivel egyike vagy a Brazil hullám nyereményjáték Negyeddöntő szakasz nyerteseinek."

Jó erre kelni. :)

Újfent gondoltak rám. Kicsit mérges voltam eddig, mert a riói küldetésben meg a mester négyesben nem nyertem, de mostmár kezdenek kiengesztelni már csak az autó hiányzik :D

Én eddig az összes promóban részt vettem.
Persze egyszer sem nyertem semmit. Ami nem nagy kaland, tekintve, hogy sorsolásról van szó. De!
Azért kíváncsi lennék hány regisztrációval rendelkeznek, mert ha a környezetemből indulok ki, olyan nagyon sokkal nem... Aztán ebből mennyi aktív van? Az aktívak közül mennyi teljesíti a promó feltételeket? Csak mert az eddigi promókat nézve, ha eltekintek a duplán nyerőktől, volt néhány ezer kisorsolt ember. Biztos tévedek, de kezd olyan érzésem lenni, hogy a semmit sem nyert 3%-hoz tartozom...

Én is úgy vagyok vele, ha a szerencsejáték zrt. közölné, hogy a promóciót teljesítő játékosok közül mindenki nyert, első kézből tudnám cáfolni.

#523 július 12, 2014, 03:21:07, Tigris
Idézetet írta: Knapp Dátum július 04, 2014, 11:15:24
Egy promó a nyeremény jóváírásával zárul. Ha részt vettem benne és pénzt áldoztam rá, akkor talán jogom van tudni, hogy lezárult-e már.

Elég pontosan le van írva, hogyan zárul a promó:

"Az egyenlegfeltöltések legkésőbb a sorsolást követő 10. munkanapon kerülnek jóváírásra a nyertesek belső egyenlegén. Az egyenlegfeltöltésről a Szerencsejáték Zrt. e-mailben értesíti a nyerteseket."

IdézetTapasztaltál már olyat, hogy egy nyertes listán szerepeltél, de valamiért mégsem történt meg a nyeremény jóváírása? Én igen.
Ha a listán látod magad, rá tudsz kérdezni. Ha nem, akkor más hibája vagy egy technikai hiba miatt lehet, hogy sosem jutsz hozzá a nyereményedhez. Nem is fogsz róla tudni.
Értesítenek emailben + jóváírják a számládon. :) És mi van, ha nem vagyok rajta a listán, holott kihúzták a nevemet? A szemetek, nem engedték, hogy a húzásnál jelen legyek!!!

IdézetEgyébként még a sorsolásos nyerteslistákból is lehet következtetéseket leszűrni, a névismétlődések alapján jól megsaccolható a résztvevő játékosok száma.
Igazad van. El is képzelem, ahogy ülsz a gép előtt, és összesíted az 500!!! szereplős listákat, hogy hányszor szerepel az S.K., L.M. stb. szignó bennük. :P Vagy az ügyfél azonosító szám (már ha van itt), azt is könnyű összesíteni 500-ból, aztán a végén megkapod azt a következtetést, hogy a 684712-es számú ügyfél 3-szor is nyert. ;) Végső soron meg rájössz, hogy a listák összesítésével te nem nyertél semmit, merthogy az csak utólag derül ki, hogy milyen gyakoriak az ismétlődések. Amúgy sem az "omaundopabet"-ről beszélünk, hanem a tippmixproról, itt nem 300-an fogadnak (csak egyesek fantáziájában)... gyakorlatilag elég csak a fórumot olvasni, ha olyan kevesen játszanának, valószínűleg az itteniek 3/4-e is nyerne minden időszakban. Nem véletlen az 500 egyenlegfeltöltés, a tippmixpronál pontosan tudják, hogy hányan fogadnak náluk. (Tudom-tudom, erre jön az, hogy a vezetéknevet ki lehetne írni, hogy a szignókhoz képest könnyebben tudjál összesíteni 500 nyertesből. Jah, és kiírhatnák a szemetek, hogy hányan nem nyertek, mert mindenhol máshol kiírják ugyebár.) Sok sikert és jó időtöltést hozzá! ;)

Idézetet írta: Tigris Dátum július 12, 2014, 03:18:35
Elég pontosan le van írva, hogyan zárul a promó:

"Az egyenlegfeltöltések legkésőbb a sorsolást követő 10. munkanapon kerülnek jóváírásra a nyertesek belső egyenlegén. Az egyenlegfeltöltésről a Szerencsejáték Zrt. e-mailben értesíti a nyerteseket."
Értesítenek emailben + jóváírják a számládon. :) És mi van, ha nem vagyok rajta a listán, holott kihúzták a nevemet? A szemetek, nem engedték, hogy a húzásnál jelen legyek!!!
Igazad van. El is képzelem, ahogy ülsz a gép előtt, és összesíted az 500!!! szereplős listákat, hogy hányszor szerepel az S.K., L.M. stb. szignó bennük. :P Vagy az ügyfél azonosító szám (már ha van itt), azt is könnyű összesíteni 500-ból, aztán a végén megkapod azt a következtetést, hogy a 684712-es számú ügyfél 3-szor is nyert. ;) Végső soron meg rájössz, hogy a listák összesítésével te nem nyertél semmit, merthogy az csak utólag derül ki, hogy milyen gyakoriak az ismétlődések. Amúgy sem az "omaundopabet"-ről beszélünk, hanem a tippmixproról, itt nem 300-an fogadnak (csak egyesek fantáziájában)... gyakorlatilag elég csak a fórumot olvasni, ha olyan kevesen játszanának, valószínűleg az itteniek 3/4-e is nyerne minden időszakban. Nem véletlen az 500 egyenlegfeltöltés, a tippmixpronál pontosan tudják, hogy hányan fogadnak náluk. (Tudom-tudom, erre jön az, hogy a vezetéknevet ki lehetne írni, hogy a szignókhoz képest könnyebben tudjál összesíteni 500 nyertesből. Jah, és kiírhatnák a szemetek, hogy hányan nem nyertek, mert mindenhol máshol kiírják ugyebár.) Sok sikert és jó időtöltést hozzá! ;)

Ha nem igényled, ne foglalkozz a témával.
Érthetően leírtam neked, hogy ez számomra miért fontos.

Különböző játékokból havonta rendszeresen több tízezer forint bevételem van, csak jobban tudom, hogy mit miért csinálok.  :)
Mindenhol felmérem előzetesen vagy menet közben az esélyeimet és ez alapján döntöm el, hogy mennyi időt és/vagy pénzt szánok az adott projektre.
Ebben nekem sokat segítenek az aktuális és korábbi ranglisták. (és ehhez mérten a nyertesek száma)
Talán a valószínűségszámításról már te is hallottál...

Nem érdekel, a tippmixpro mit tud vagy mit gondol a játékosok várható (!) számáról, főleg mert ők sem tudják pontosan előre, hogy mondjuk az elődöntőkre hány játékosuk fog legalább 5000 ft-ot felrakni és nem is nagyon érdekli őket. Rászántak erre a promócióra 30 millió forintot, amit szépen elosztottak a szakaszok között, függetlenül azok forgalmától.
(Szerintem több ok miatt is az elődöntőkben lehet a legkevesebb résztvevővel számolni.)

Nagyon okos vagy, ha "pontosan" tudod, hogy itt nem 300-an fogadnak, de közelebbi becslésre nem számíthatunk tőled, igaz?  ;)

Egyébként csodálkozni fogsz, általában a Magyarországon szervezet (nem SzZrt-s) nyereményjátékokban közzé szokták tenni a sorsolás időpontját és helyszínét is, ahova bizony el lehet menni, ha bizalmatlan vagy. (nem vagyok bizalmatlan, de birka sem, aki várja, hogy vagy értesítik vagy nem)

Hja, nekem az a hasznos időtöltés, ami szórakoztat vagy amivel pénzt kereshetek.
Neked?