TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum július 12, 2014, 08:40:38
Ha nem igényled, ne foglalkozz a témával.
Érthetően leírtam neked, hogy ez számomra miért fontos.

És te miért foglalkozol?

IdézetMindenhol felmérem előzetesen vagy menet közben az esélyeimet és ez alapján döntöm el, hogy mennyi időt és/vagy pénzt szánok az adott projektre.
Ebben nekem sokat segítenek az aktuális és korábbi ranglisták. (és ehhez mérten a nyertesek száma)
Talán a valószínűségszámításról már te is hallottál...

Itt fixen meg van határozva, hogy mennyit kell költened rá. Jah, és fix 500 nyertesről beszélünk, és nem ranglistáról. Jó számolgatást utólag... (megint ez a ranglistázás egy nyereménysorsolásnál, jajjj... mutass 1 oldalt, ahol látod a teljes indulók számát nyereménysorsolásnál.) Valószínűségszámításról? Hát de, és milyen képletekkel, mennyi idő alatt számolod ki 500 nyertesből, ha nem tudod a teljes indulószámot? :)

IdézetNem érdekel, a tippmixpro mit tud vagy mit gondol a játékosok várható (!) számáról, főleg mert ők sem tudják pontosan előre, hogy mondjuk az elődöntőkre hány játékosuk fog legalább 5000 ft-ot felrakni és nem is nagyon érdekli őket. Rászántak erre a promócióra 30 millió forintot, amit szépen elosztottak a szakaszok között, függetlenül azok forgalmától.

Pedig ez megbecsülhető az előzetes forgalomból (biztos olvastál már híreket a rekordösszegű fogadásokról a nagy események ideje alatt). Nem véletlen az 500 nyertes, ők tudják, mennyien játszanak náluk és mekkora tétekkel. 500 játékosnál már nem érné meg nekik. Elvégre 1 profitorientált cégről beszélünk.

IdézetEgyébként csodálkozni fogsz, általában a Magyarországon szervezet (nem SzZrt-s) nyereményjátékokban közzé szokták tenni a sorsolás időpontját és helyszínét is, ahova bizony el lehet menni, ha bizalmatlan vagy. (nem vagyok bizalmatlan, de birka sem, aki várja, hogy vagy értesítik vagy nem)

Nem csodálkozom, láttam már ilyet én is, mint ahogy a lottó sorsolás is nyilvános. :) De könyörgöm, most fogadóirodákról beszélünk, olyat még nem nagyon láttam, hogy ők ezt közlik. :)

IdézetHja, nekem az a hasznos időtöltés, ami szórakoztat vagy amivel pénzt kereshetek. Neked?

Nekem is! Szóval sok sikert és jó időtöltést!

Idézetet írta: Tigris Dátum július 12, 2014, 14:26:31
És te miért foglalkozol?


Érthetően leírtam, miért foglalkozom vele.
Pénzt szoktam keresni azzal, hogy tudok számolni.

Neked nem ártana, ha lenne nyerteslista, nekem meg használna.
Mit pörögsz ezen?

A bwinen volt tavasszal egy promó, ahol kéthetente sorsoltak (bizony, sorsoltak) 3x50 nyertest a feltételeket teljesítő játékosok között. És képzeld, megjelent minden sorsolás után a nyertesek felhasználóneve az oldalon! 
Gondolom, ezt sem láttad, de így legalább nem bosszantottad magad miatta...  ;)

IdézetA bwinen volt tavasszal egy promó, ahol kéthetente sorsoltak (bizony, sorsoltak) 3x50 nyertest a feltételeket teljesítő játékosok között. És képzeld, megjelent minden sorsolás után a nyertesek felhasználóneve az oldalon! 
Gondolom, ezt sem láttad, de így legalább nem bosszantottad magad miatta...  ;)

Pár éve volt 1 sikerem egy ilyen sorsoláson, méghozzá az unibeten, és belső üzenetben tájékoztattak. Gondolom azt a nyereményjátékot meg te nem láttad, és így legalább te sem bosszantottad magad miatta...  ;)

Amúgy sok sikert és jó időtöltést az ilyen 500-as listákon a nyertesek számolgatásához! És neked sem kell fölöslegesen pörögni. :)

Idézetet írta: Tigris Dátum július 13, 2014, 00:49:30
Pár éve volt 1 sikerem egy ilyen sorsoláson, méghozzá az unibeten, és belső üzenetben tájékoztattak. Gondolom azt a nyereményjátékot meg te nem láttad, és így legalább te sem bosszantottad magad miatta...  ;)


Lehet, hogy én láttalak a nyerteslistán, miközben te azt sem tudtad, hogy létezik ilyen.  :)
Náluk a Fogadás / Ranglista pontban tekinthetőek meg a nyerteslisták.

https://hu.unibet.com/betting/leaderboard#tab:tabview-7-102040-tab-1

Idézetet írta: Knapp Dátum július 13, 2014, 01:39:54
Lehet, hogy én láttalak a nyerteslistán, miközben te azt sem tudtad, hogy létezik ilyen.  :)
Náluk a Fogadás / Ranglista pontban tekinthetőek meg a nyerteslisták.

https://hu.unibet.com/betting/leaderboard#tab:tabview-7-102040-tab-1

Mintha hülye lennék az oldal kezeléséhez, és nem néztem volna át annó. :)
De lehet, hogy 2 év múlva a tippmixpron is lesz 1 lista, és akkor lehet, hogy te nem vetted észre idén, holott fent volt valahol. :)

Idézetet írta: Tigris Dátum július 13, 2014, 10:39:14
Mintha hülye lennék az oldal kezeléséhez, és nem néztem volna át annó. :)

Te írtad, hogy nem találtad meg, csak segíteni akartam.   ;)

Idézetet írta: Tigris Dátum július 04, 2014, 01:23:26
Az általad említett irodák közül az egyiknél pár éve nyertem egy nyereménysorsoláson, mit gondolsz, megtaláltam a nevem, felhasználónevem stb. az adott oldalon? :) Nem, de nem is zavart, szimplán belső üzenet jött róla.

Szerintem ha ennyi felesleges időd van trollkodni, akkor írd meg inkább ezeknek az irodáknak, hogy teljesen feleslegesen teszik közzé a nyerteslistákat, mert azok semmire sem jók és vegyenek példát a tippmixpro "adatkezeléséről"!  ;D







Idézetet írta: Knapp Dátum július 13, 2014, 11:25:45
Te írtad, hogy nem találtad meg, csak segíteni akartam.   ;)

Segíteni akartál 2 év elteltével, köszi szépen! 2 év múlva lehet én is segítek neked a pro-n megtalálni a nyerteseket! :)

IdézetSzerintem ha ennyi felesleges időd van trollkodni, akkor írd meg inkább ezeknek az irodáknak, hogy teljesen feleslegesen teszik közzé a nyerteslistákat, mert azok semmire sem jók és vegyenek példát a tippmixpro "adatkezeléséről"!  ;D

Neked is jó sok felesleges időd van, mert ha okoskodni/trollkodni kell, akkor minden topikban tudod osztani az áldást. Raskónézás mostanában nagyon megy. :) Jah, és te is beírhatnád minden iroda topikjába, hogy mekkora "adatvédelem" van náluk, hogy a nyereménysorsolásról nem tesznek közzé nyerteslistát. ;)

#532 július 13, 2014, 18:49:19, Knapp
Idézetet írta: Tigris Dátum július 13, 2014, 17:50:17
Jah, és te is beírhatnád minden iroda topikjába, hogy mekkora "adatvédelem" van náluk, hogy a nyereménysorsolásról nem tesznek közzé nyerteslistát. ;)


;D
Fingod nincs már, mi volt az eredeti téma, ugye?
Nem én aggódtam az adatvédelem miatt, hanem a tippmixpro hivatkozik rá, te...
Ráadásul pont azt mutogatom, hogy a többi iroda közzéteszi ezeket a listákat.

Jön a Tigris, jön a Tigris...

Gryllus Vilmos: Maszkabál - Tigris (dal, rajzfilm gyerekeknek)

Idézetet írta: Tigris Dátum július 13, 2014, 17:50:17
2 év múlva lehet én is segítek neked a pro-n megtalálni a nyerteseket! :)

Valaki kalkulálhatna erre odds-ot...
Mindenesetre megnyugtató a tudat, hogy számíthatok a segítségedre!   :)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 13, 2014, 18:18:02
;D
Fingod nincs már, mi volt az eredeti téma, ugye?
Nem én aggódtam az adatvédelem miatt, hanem a tippmixpro hivatkozik rá, te...

Az emlékezőképességed nem túl jó, ugye jól sejtem? :)

"Sikerült megint félreértelmezni a lényeget. Akkor, hogy számodra is érthető legyen:
Miért van az, hogy ez az adatvédelmi probléma n+1-jédre merül fel a tippmixpro kapcsán itt, míg a többi iroda topikjában senki sem hisztizik amiatt, hogy 1 nyereményjáték nyertesei nem beazonosíthatók?"


A többi iroda alatt nem azokat kell érteni, amelyek közzéteszik, hanem értelemszerűen amelyek nem. Azt remélem nem kell magyarázni, hogy van ilyen a tippmixpron kívül is. ;)

De ha kötözködünk, ám legyen:
IdézetRáadásul pont azt mutogatom, hogy a többi iroda közzéteszi ezeket a listákat.

A többi iroda? Tényleg? Az összes? Wow. :)
Inkább úgy fogalmaznék, hogy vannak olyan irodák, amelyek közzéteszik, és vannak olyanok, amelyek ugyanúgy nem, mint a tippmixpro, csak azoknál nincs hisztizés, mert nincsenek ennyire szem előtt, és nem annyira divat fikázni.  ;)

Tigris, ha már csak a Tippmixpronál szabad legálisan fogadni, tehát ök a kiválasztottak, akkor tegyék már nyilvánossá a listákat.

Adóhivatalba amúgy sem kell menniük, így volna idö rá.

Ez egy javaslat a Fos-mixpronak.

Kamu ez az egész, pont olyan mint a lottó....


Ahhoz képest, hogy copy-paste módszerrel hárítanak minden ilyen kérést az "adatvédelem" dumájukkal, az első nagyobb nyereményt elvivő csajról ott virít egy díjátadós fotó a facebook oldalukon!  :D
Gondolom adatvédelmi okokból a neve nem szerepel, a kép alapján meg 5 percbe is beletelik megtalálni a nyertest. (elég azokat megnézni, akik megosztották a képe, illetve az egyik "megosztó" lánya az. Adatvédelmi okokból természetesen én sem árulom el a nevét.)

Szóval az indoklás hihetetlenül gagyi, bár továbbra sem hiszem, hogy csalás van mögötte, inkább csak a hozzá nem értés.








Nem tudja valaki,hogy lottózóban fel lehet-e tölteni a tippmixpro egyenlegemet?Bankkártya és minden nélkül gondoltam...

Fel.Szerencsekártya feltöltést kell kérni.

Elkezdtem itt okoskodni pár napja, hogy nem nyerek semmit, erre nem kisorsoltak legutoljára!  :D ;D :ok:
Most már mindig így fogom csinálni. :cya:

Idézetet írta: szalist Dátum július 20, 2014, 11:28:00
Fel.Szerencsekártya feltöltést kell kérni.


Csak a rend kedvéért,hogy jól olvastam-e?
Veszek 1feltöltőkártyát,min.3000értékben...lekaparom a számokat róla és feltöltöm az reg.szerencsejátékos oldalamra,majd onnan átvezetem a tippmixprora?