TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Aki nem regisztrált az nyomassa :D kap egy ezrest az első 250


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum október 03, 2014, 17:57:46
Elfogyott!  :ok:

Na kkor hogy kéne törölnöm a hozzászólásomat? :D

Ma ilyen emailt kaptam:

Tippmixpro - Az 5000 Ft-os bónuszod megérkezett!

Különleges ajánlatunk van a számodra!

Fogadj a Tippmixpro oldalán legalább 5000 Ft értékben és mi megduplázzuk az összeget, a számládon további 5000 Ft-ot írunk jóvá. Az ajánlatunk 2014. október 19. 23:59-ig érvényes.

További részletek a weboldalon.

Üdvözlettel,
A TippmixPro csapata



Elvileg csak annak jár, aki kapott róla emailt. Hátha nem én vagyok az egyetlen.   ;D

Azigen, nagy pénzmozgásod van náluk?

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum október 10, 2014, 13:25:48
Azigen, nagy pénzmozgásod van náluk?

A vb óta egy forintért sem játszottam náluk...
Bennmaradt vagy 2000 ft-om, remélem most elég nekik, ha azt megforgatom párszor.  hehe

Érem,akkor vissza szeretnének csalogatni,ne hagyd magad :D

Idézetet írta: Knapp Dátum október 10, 2014, 13:20:46
Ma ilyen emailt kaptam:

Tippmixpro - Az 5000 Ft-os bónuszod megérkezett!

Különleges ajánlatunk van a számodra!

Fogadj a Tippmixpro oldalán legalább 5000 Ft értékben és mi megduplázzuk az összeget, a számládon további 5000 Ft-ot írunk jóvá. Az ajánlatunk 2014. október 19. 23:59-ig érvényes.

További részletek a weboldalon.

Üdvözlettel,
A TippmixPro csapata



Elvileg csak annak jár, aki kapott róla emailt. Hátha nem én vagyok az egyetlen.   ;D


Én is kaptam, kerestem feltételeket, de nem találtam. Tehát ha jól értelmezem 5000 ft-ért kell fogadni, és jár 5000 ft.

Idézetet írta: norbi33 Dátum október 14, 2014, 09:11:10

Én is kaptam, kerestem feltételeket, de nem találtam. Tehát ha jól értelmezem 5000 ft-ért kell fogadni, és jár 5000 ft.

Én sem találtam egyéb feltételt.
Max. olyasmit, hogy más bónusszal nem összevonható, tehát lehet, hogy nem számít bele a "Nyerő 5-ös!" promóba a megtett fogadás.

Én meg ilyen e-mailt nem találtam ;D

Az eredmenyek.com beadta a derekát!  ;D ;D ;D

Jobban mondva a Szerencsejáték Zrt. zsebbe nyúlt, hisz látta, hogy a blokkolás nem igazán működik.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum október 17, 2014, 09:39:29
Az eredmenyek.com beadta a derekát!  ;D ;D ;D

Jobban mondva a Szerencsejáték Zrt. zsebbe nyúlt, hisz látta, hogy a blokkolás nem igazán működik.  :D
itt mikor lesz hasonló?



Az lesz az igaz, mikor már a flashscore.com-on is megéri nekik hirdetni...   ;)

#599 október 20, 2014, 14:47:51, Knapp
Nem hittem volna, hogy valaha még elérzékenyülök egy bónusztól, de most ez is megtörtént:

"Kedves :) !

Tippmixpro egyenlegeden 5000 FT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2014.10.20-án, mivel teljesítetted az  e-mail promóció feltételeit.

A jóváírt összeget kizárólag a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költheted az internetes fogadási rendszerben.

Ezúton gratulálunk, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!

Üdvözlettel:

A Tippmixpro csapata
"

Megjegyzés: 10 napon belüli jóváírást ígértek, de a promóciót követő napon kora délután már beírták a bónuszt, ez nálam jó pont.