TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: kosaga Dátum november 07, 2014, 13:28:53
Csákvár - Vasas  1.9-re adják a Vasast. Igaz min. 2-es kötésben, de még így is megéri, mert mindenhol máshol 1.6 körül van...
a tippmixpro is kötésezik? ez már tényleg az alja :D

Idézetet írta: sipista Dátum október 22, 2014, 19:19:08
Üdv Mindenkinek ki olvassa!
Nagyon kevés kritikát olvasok mostanába a tippmixpro-ról. Kapjátok össze magatokat,nem hiszem,h ennyit javult volna az elmúlt időben! Tudom az ingyen pénz jól jön,de mégis ez Magyar, fikázzuk már jobban.


More vagy?? ;D ;D

Engem nagyon csábítanak! Ma kaptam tőlük egy 7500 Ft-os befizetési bónuszt :beerchug: mondjuk forgatási feltételt nem találtam, vkinek tapasztalat erről?

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum november 15, 2014, 00:54:48
Engem nagyon csábítanak! Ma kaptam tőlük egy 7500 Ft-os befizetési bónuszt :beerchug: mondjuk forgatási feltételt nem találtam, vkinek tapasztalat erről?

Nekem is küldtek, be is fizettem, de még nem írták jóvá a bónuszt! Sztem 1x elég megforgatni, mert követelményt én sem láttam. Mindenesetre egybe megéri feltenni, vagy bokor, vagy fa. 7500-nál dupla oddsnál a bónusz miatt a nyeremény 30 ezer.

Idézetet írta: trader88 Dátum november 17, 2014, 19:03:22
Nekem is küldtek, be is fizettem, de még nem írták jóvá a bónuszt! Sztem 1x elég megforgatni, mert követelményt én sem láttam. Mindenesetre egybe megéri feltenni, vagy bokor, vagy fa. 7500-nál dupla oddsnál a bónusz miatt a nyeremény 30 ezer.

"A bónuszt, a feltételek teljesítését követő 10 napon belül írjuk jóvá a játékosok egyenlegén. Az összeg automatikusan kerül jóváírásra, így azt nem szükséges igényelni."

Nem kapkodnak az biztos :) De a feltétel csak a befizetés volt forgatás nincs előírva, bár ha jól tudom addig nem engedi kivenni a pénzt még egyszer fel nem raktad.

Azért mondom, egyszer úgyis meg kell forgatni, de ez normális, és így korrekt! Várom én is,hogy jóvá írják. Nem tudom mire kell 10 nap!

#636 november 18, 2014, 18:43:00, bendehal
Idézetet írta: trader88 Dátum november 17, 2014, 19:03:22
Nekem is küldtek, be is fizettem, de még nem írták jóvá a bónuszt! Sztem 1x elég megforgatni, mert követelményt én sem láttam. Mindenesetre egybe megéri feltenni, vagy bokor, vagy fa. 7500-nál dupla oddsnál a bónusz miatt a nyeremény 30 ezer.
Vagy nem..
Supp. azért van hogy válaszoljon.

#637 november 18, 2014, 21:41:00, bendehal
Idézetet írta: trader88 Dátum november 18, 2014, 17:14:43
Azért mondom, egyszer úgyis meg kell forgatni, de ez normális, és így korrekt! Várom én is,hogy jóvá írják. Nem tudom mire kell 10 nap!

Ti tényleg ennyire amatörök vagytok?

Szerk:
Kérdezetek már egy ügyfelest! Még mi előtt be magyaráztok magatoknak ezt azt.

Amikor nekem kínáltak hasonló bónuszt, akkor szintén 10 napot írtak a jóváírásra, de a határidő leteltét követő napon már megkaptam a bónuszt.

volt egy szelvényem Crvena zvezda +6,5 fogadással, X lett a rendes játékidőben, örültem is hogy jött...erre mit látok? "VEsztes" mikor szokták hosszabbításra is nézni a hendikeppeket?? Buzi egy iroda

Idézetet írta: Tomee886 Dátum november 21, 2014, 23:54:01
volt egy szelvényem Crvena zvezda +6,5 fogadással, X lett a rendes játékidőben, örültem is hogy jött...erre mit látok? "VEsztes" mikor szokták hosszabbításra is nézni a hendikeppeket?? Buzi egy iroda

Minden irodánál számít a hosszabbítás.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 22, 2014, 10:41:53
Minden irodánál számít a hosszabbítás.

Ja végül utána meg is néztem a szabályzatot :)

Sziasztok!

Kb. 1 hete a következő hibaüzenetet írja ki.

Nem sikerült betölteni a weblapot, mert a szerver nem küldött adatokat.
Hibakód: ERR_EMPTY_RESPONSE

Már mindent megpróbáltam (vírusírtó, tűzfal, kipróbáltam Chrome-ról, opera-ról, modzilla-ról)

Ja és a munkahelyemről működik, szolgáltatómnál nem találtak hibát

Köszi

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 22, 2014, 10:41:53
Minden irodánál számít a hosszabbítás.

Inkább csak az irodák többségénél.
A sportingbet szokott a rendes játékidőre szorzót adni, de az oddsportal szerint a fortunawin, a coral és a ladbrokes is ezt teszi. (mondjuk utóbbi már nem számít nekünk)

Az is "vicces", mikor a hosszabbítást még a 2. félidőbe is beleszámolják. (pl. bet365)

Küldtek egy emailt, hogy lehet jelentkezni egy piackutatási beszélgetésbe.
"A résztvevők 2-5 ezer forintos Tesco utalványt kapnak a beszélgetés végén."  :D
Én jelentkeztem, nem feltétlenül az utalvány miatt, hanem pusztán kíváncsiságból is. Van más is, aki jönne?
Majd írok beszámolót.