TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Mehecske Dátum január 16, 2015, 19:47:00
Csak én nem találom, vagy tényleg nem szerepel a kézi-vb a kínálatban???

Természetesen szerepel, élő kínálat is van rá. Mivel ma már nem lesz meccs, most is tart pár, így nincs mire fogadni. Forduló közben hosszútávú fogadás sincs értelemszerűen, a holnapi szorzókkal pedig ezután jönnek ki.

Végre egy értelmesnek tűnő promó... Február elsején indul egy Profi Liga elnevezésű játék.

A fogadásaid után járó pontok száma csak a fogadásaid típusától és az általad megtett téttől függnek. A fogadásaidért járó bónuszpontokat mostantól a Fogadószelvényeden is ellenőrizheted.


Fogadás után járó pont = Fogadási típus pont x Tét pont

Milyen bónuszkategóriák vannak a játékban?

Bronz
Fogadj az adott szakaszban 150-299 pont értékben ahhoz, hogy bronz státuszt érj el.

Ezüst
Fogadj az adott szakaszban 300-999 pont értékben ahhoz, hogy ezüst státuszt érj el.

Arany
Fogadj az adott szakaszban 1000-1999 pont értékben ahhoz, hogy arany státuszt érj el.

Platina
Fogadj az adott szakaszban 2000-2999 pont értékben ahhoz, hogy platina státuszt érj el.

Gyémánt
Fogadj az adott szakaszban 3000+ pont értékben ahhoz, hogy gyémánt státuszt érj el.

Minden hónap végén a pontjaidnak megfelelő szinthez tartozó egyenlegfeltöltés:

Bronz: Részvétel az 1000 Ft értékű feltöltéses sorsoláson
Ezüst: Garantált 1500 Ft értékű feltöltés
Arany: Garantált 5000 Ft értékű feltöltés
Platina: Garantált 10000 Ft értékű feltöltés
Gyémánt: Garantált 20000 Ft értékű feltöltés

Főnyeremények
Többre vágysz? Játszd velünk végig a három hónapot, és ha minden hónapban bekerültél az öt bónuszkategória bármelyikébe, a játék végén a neved ott lesz a kalapban, melyből kisorsoljuk a főnyereményeket!
3 db utazás 2 fő részére teljes ellátással belépőkkel az idei labdarúgó Bajnokok Ligája döntőre
15 db PlayStation4 játékkonzol 3 db játékkal: FIFA 2015, NBA2015, NHL2015

Pontok számítása: össze kell szorozni

Tét pont: (Ft)
100-1000 1 pont
1001-3000 2 pont
3001-5000 3 pont
5001- 4 pont

Fogadás típus pont:
1-es kötés 1 pont
2-5 2 pont
6-11 4 pont
12-es kötés és felette 8 pont

Az eddigiekből mindenképpen ez a legértelmesebb promójuk: fix nyeremény, mérhető teljesítmény, és legalább meg vannak különböztetve a havi négyszer 200 ft-ot játszó emberek a nagyobb téttel és rendszerességgel játszóktól. Ezen legalább azok is nyerhetnek, akiket egyszer nem sikerült még kisorsolni. Mondjuk a gyémánt ranghoz rendesen oda kell pakolni, de legalább nem több tízezer emberből kell benne lenni pár százban sorsolás után.

Számolgatok,számolgatok de ha az 1500 forint értékű feltöltést veszem célba (most a sorsolásokat hagyjuk,ilyenre nem játszom) akkor az optimális esetben is 100ft*1 pont;300 pont=300*100=30000Ft értékű fogadást kell elhelyeznem.1500 Ft-ért 30000 ft értékű fogadás az nálam 5 %-os feltöltés.És ez csak akkor ha jól értelmeztem a szabályt és 100Ft értékű fogadás már egy pont(kötéseket szintén hanyagoljuk).Hát azért találkoztam már ennél jobb promócióval is.De nem akarok fanyalogni,tőlük ez is jónak számíthat.
Javítsatok ki bátran ha valahol hiba van a számításomban.Alig várom már hogy legyen értelme egy LEGÁLIS irodában is játszanom végre.   :cya:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum január 28, 2015, 23:41:37
Számolgatok,számolgatok de ha az 1500 forint értékű feltöltést veszem célba (most a sorsolásokat hagyjuk,ilyenre nem játszom) akkor az optimális esetben is 100ft*1 pont;300 pont=300*100=30000Ft értékű fogadást kell elhelyeznem.1500 Ft-ért 30000 ft értékű fogadás az nálam 5 %-os feltöltés.És ez csak akkor ha jól értelmeztem a szabályt és 100Ft értékű fogadás már egy pont(kötéseket szintén hanyagoljuk)

Szerintem ha így számolják, akkor elég hülyék, mivel 100 ft-onként sokkal jobban megéri feltenni a nagyobb tétet is! (ugyanazt a kis tétet többször ugyanarra...)
Persze ha az ismételt tétek is beleszámítanak a promóba.  :)

Ha teszek 6 db 5001 ft-os tétet, akkor 30,006 ft megjátszása után kapnék 24 pontot a "tarifa" szerint, ha ugyanezt az összeget 300 db 100 ft-os szelvénnyel teszem meg, akkor meg elértem a 300 pontot?!


Szerintem ez a promó eddig a leggázabb.
Gyakorlatilag teljesíthetetlen. Illetve teljesíthető, reálisan az alsó két szint. Mivel a téteket kategóriákba rakták, ezért ugyanannyi pontot kapsz egy 5001 forintos tétért, mint egy 50 000-ért ugyan arra a fogadásra természetesen.  :D
Persze nem tudom számolják e, ha a tétedet feldarabolod és több részben teszed meg ugyanazt. Akkor ki lehet hozni belőle valamit. De ez nem derül ki.

Ha valaki például bevállal egy 2-5-ös kombit 5001 forintos téttel, az ugye lesz 8 pont. Elméletileg hiába a magasabb tét, mert nincs nagyobb kategória. Ha tegyük fel ezt napjában megcsinálja 4x, természetesen átlagban, akkor az havi 960 pont (4x30x8)!
Ehhez feltett több, mint 600 000-es tétet, és nyert 1500 forintot... Ha átbillen a következő kategóriába, akkor 5000-et...
De a legnagyobb probléma nem is ez. Hanem hogy hol van 120 szelvényre való meccs egy hónapban, amit merek kockáztatni? Mondjuk éppen lehet még az is. Volt már több fogadásom is, de ahhoz bőven lenni kell eseménynek is, kínálatnak is, fogadástípusnak is. Tippmixpronak meg abból nincs olyan sok azér'...

Szóval ha nem fogadják el a tétek szétbontását 5001 felett, akkor tök esélytelen a 3. kategóriánál feljebb kerülni! De már az is necces, még egy sokat fogadónak is.
Olyan finomságokról nem is beszélve, hogy például a "kettes kötés" és a "kettes kötés rendszerben" ugyanannyi pontot ér.... Azaz ha teszel egy kettes kötést 100 forinttal és egy 5/2-őt 100 forinttal, az ugyanúgy 2 pont.  :D ;D

Egyedül annak látom értelmét, hogy egy hónapban összeállítok 38db 12-es kötést 100 forintért és akkor megvan az 1500-as kategória 3800-ból. Közben meg imádkozom, hogy legalább egy szeló bejöjjön!  :angel: ;D

Lehet félre értek valamit, de szerintem ez szerepel a kiírásban. Így meg gáz. Illetve kicsi pénzből hozható az 1500 kategória, de feljebb lépni sansztalan. Hacsak a tétet szét lehet választani ugyanolyan szelvényekre. Akkor meg mondjuk sokér' kell játszani...  :noway:

Én meg úgy értelmezem, hogy csinálsz 100 ft-os szelvényből 38 darabot,mindegyiket 12-es kötésben, és azzal már több pontod is van,mint 300. Vagy buliszelvényeknek fogod fel,vagy televágod 1,1-kel és még akár nyerhetsz is.Életemben egyszer töltöttem fel ide,de ez most tetszik.

Ez most nekem is tetszik. Mivel volt jobb az, mikor fogadni kellett 5000 Ft-ért 1-2 hónap alatt egy bajnokság meccseire kötés, szorzó, tét megkötése nélkül, aztán vagy kisorsolnak a pár száz névtelen nyertes egyikének, vagy nem? Jó, a feltételek elég tippmixprosra sikeredtek, meg a részvételi feltételek is elég hiányosak, de ezen legalább 5 percnél többet gondolkoztak...

A tétbontást normálisan gondolkodva csak nem engedik meg, egy 5001-es tét 4 pontot érne, míg 50 darabra szedve 50 pontot... elég furcsa lenne, de vasárnap majd kiderül.

Megbarátkoztam ezzel a promóval.
Mivel egyébként is szeretek pár száz forintokat tenni buliszelókra, rászánom azt a 3800 forintot (38x100).
Ha véletlen a játék első harmadában nyernék egy 12-es kötéssel  ;D , akkor lehet, hogy még az 5000-es bónuszra is rárepülök...  ::)
Meglátjuk.
Valószínűleg nem teszek minden nap. Inkább az eseménydús napokon összehozok egy tisztességes szorzót és ugyanazokra az eseményekre egy levédett verziót is, vagy több félét.
Reméljük, hogy 38-ból eggyel sikerül nyerni.  ;)

Ma bepróbáltam ezt a promót de a pontokat valahogy sehol sem látom se a szelvényen sem máshol. Volt mindenféle kötés és tét is de a pontok sehol :crazy:

Ki be jelentkezés az oldalról megoldotta a problémát most már jóváirva a pontegyenleg.

Nem megbántva senkit ez egy amatőr promó amatőröknek, egy amatőr oldaltól. A 3000+ pontért, de még a 2000+-ért is olyan szinten kell kockáztatni, hogy kvázi esélytelen jól kijönni belőle. A jobb fogadók nem szoktak 12+ kötéseket rakni, értelmes kombikra semmit nem "fizet", folyamatosan 5000 FT felett rakni meg szintén nem tud a többség. Az 1000 pont ami egy átlagos fogadó számára - talán - elérhető, az meg "piti" 5000 Ft-al honorálja, hogy ennyi befektetés és rizikó mellett nem másutt fogadsz.

Nem mondom, haladunk, végre valami, de ez azért még messze van attól amiért érdemes beleugrani a versenybe. A PS4 érdekelne viszont, az jól jönne a kislányomnak. :)

Idézetet írta: Pyriel Dátum február 02, 2015, 21:27:41
Nem megbántva senkit ez egy amatőr promó amatőröknek, egy amatőr oldaltól. A 3000+ pontért, de még a 2000+-ért is olyan szinten kell kockáztatni, hogy kvázi esélytelen jól kijönni belőle. A jobb fogadók nem szoktak 12+ kötéseket rakni, értelmes kombikra semmit nem "fizet", folyamatosan 5000 FT felett rakni meg szintén nem tud a többség. Az 1000 pont ami egy átlagos fogadó számára - talán - elérhető, az meg "piti" 5000 Ft-al honorálja, hogy ennyi befektetés és rizikó mellett nem másutt fogadsz.

Nem mondom, haladunk, végre valami, de ez azért még messze van attól amiért érdemes beleugrani a versenybe. A PS4 érdekelne viszont, az jól jönne a kislányomnak. :)

Amatőr promó amatőröknek? Minden annyit ér, amennyit ki tudsz belőle hozni....
Nem egy top iroda színvonal semmilyen szempontból sem, de van azért egy kevéske előnye is.
Ki mondta, hogy csak 5.000 Ft-os tétekkel lehet boldogulni, vagy 12-es kötésekkel? Kiválasztasz egy roppant rizikós 1,01 eseményt és feldobsz rá 50-100 db 100 Ft-os tétet. Kattintgatni kell jó sokat, és az is el tud menni, de akinek van ezer forintja, annak van 10*100 forintja is és simán meg lehet csinálni a több ezer pontot is minimális kockáztatással...

Idézetet írta: Dortbo Dátum február 02, 2015, 21:58:02
Amatőr promó amatőröknek? Minden annyit ér, amennyit ki tudsz belőle hozni....
Nem egy top iroda színvonal semmilyen szempontból sem, de van azért egy kevéske előnye is.
Ki mondta, hogy csak 5.000 Ft-os tétekkel lehet boldogulni, vagy 12-es kötésekkel? Kiválasztasz egy roppant rizikós 1,01 eseményt és feldobsz rá 50-100 db 100 Ft-os tétet. Kattintgatni kell jó sokat, és az is el tud menni, de akinek van ezer forintja, annak van 10*100 forintja is és simán meg lehet csinálni a több ezer pontot is minimális kockáztatással...

A ráfordított melóhoz képest én sem látok benne értéket.
Ha 100 ft-onként teszed fel a téteket, akkor is összességében minimum 30000 ft-ot kockáztatsz majd 1500 ft-ért.
Az 1.01-es szorzó sajnos nem azt jelenti, hogy nem lehet vele veszíteni, hanem azt, hogy nem lehet vele nyerni!  :)

300 fogadás beküldése meg elég soknak tűnik, ha nullára kihozza valaki, akkor sem lesz túl magas órabér belőle.
Azt is lehet számolgatni, hogy a tippmixpro szorzóhátrányát kompenzálja-e egyáltalán a bónusz!
Pl. feldobálsz 300 db 100 ft-os szelvényt a Real Madrid - Sevilla 1X-re 1.04-ért, miközben mondjuk a bet365 1.07-ért adja ugyanezt.
Tehát eleve 900 ft-ot buksz az alacsonyabb szorzó és az irodaválasztás miatt (31200 vagy 32100 a nyeremény), miközben üldözöd az 1500 ft-os feltöltést.
A valódi hasznod ebben az esetben 600 ft lesz...

Nagyobb összegeknél és nagyobb szorzóknál még nagyobb lehet a különbség.
Persze lehet a tippmixpronál is erős szorzót találni, de ez is plusz idő, mert a "sláger" fogadásoknál nem nagyon vannak ilyenek.






Idézetet írta: Knapp Dátum február 02, 2015, 22:54:03
A ráfordított melóhoz képest én sem látok benne értéket.
Ha 100 ft-onként teszed fel a téteket, akkor is összességében minimum 30000 ft-ot kockáztatsz majd 1500 ft-ért.
Az 1.01-es szorzó sajnos nem azt jelenti, hogy nem lehet vele veszíteni, hanem azt, hogy nem lehet vele nyerni!  :)

300 fogadás beküldése meg elég soknak tűnik, ha nullára kihozza valaki, akkor sem lesz túl magas órabér belőle.
Azt is lehet számolgatni, hogy a tippmixpro szorzóhátrányát kompenzálja-e egyáltalán a bónusz!
Pl. feldobálsz 300 db 100 ft-os szelvényt a Real Madrid - Sevilla 1X-re 1.04-ért, miközben mondjuk a bet365 1.07-ért adja ugyanezt.
Tehát eleve 900 ft-ot buksz az alacsonyabb szorzó és az irodaválasztás miatt (31200 vagy 32100 a nyeremény), miközben üldözöd az 1500 ft-os feltöltést.
A valódi hasznod ebben az esetben 600 ft lesz...

Nagyobb összegeknél és nagyobb szorzóknál még nagyobb lehet a különbség.
Persze lehet a tippmixpronál is erős szorzót találni, de ez is plusz idő, mert a "sláger" fogadásoknál nem nagyon vannak ilyenek.

Igen, ez mind igaz. A szorzók is gyengék, az 1,01 is elmehet... De az eddigi próbálkozásaikhoz képest mindenképp használhatóbbnak találom ezt a promót, legalább itt nem egy sorsolás dönt, és nincs limitálva a nyertesek száma. Az 1,01 szorzónak én sem látom értelmét alapesetben, ezt csak a kisebb kockázatra hoztam példának. Magamból kiindulva amúgy is dobálnám fel az 5.000 alaptéteket, akkor meg már mind1, hogy 1*5000 vagy 50*100. Az 1,01 fogadások 100 fele darabolását meg fel lehet fogni egy játéknak is, hogy képes vagy-e minden nap megcsinálni, így simán lehet naponta 100 pontot gyűjtögetni, és szerintem nem rosszabbak az esélyek, mint az 1.000 forintból 1.000.000 forintot célzó naplókban, vagy a mostanság divatos all-in próbálkozásoknál.
Értem, hogy itt többet kell kockáztatni, mert egy rossz fogadással el is menne a 20.000 bónusz fele, és még a közelben sem lenne a 3.000 pont, de ezt is meg lehet oldani azzal, hogy nem hibázol.  :)
Nyilván egy befizetési bónusszal, vagy egy ingyenes fogadással kevesebb macera lenne, de ez van, megpróbálni meg lehet, aztán vagy zöldelni fog a fogadástörténetben 3000 szelvény, vagy nem.
A lényeg, hogy ezért biztos nem töltenék fel ide pénzt, de akinek amúgy is van itt tőkéje és rendszeresen játszik, az tud vele valamit kezdeni.

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy a TIPPMIXPRO oddsai melyik fogadóoldalhoz hasonlóak vagy melyik fogadóoldalhoz közelítenek a legjobban?

Köszönöm!