TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: lacuss Dátum október 07, 2015, 14:16:50
"Az szeptemberi játékszakasz havi egyenlegfeltöltések sorsolásának időpontja: 2015. október 7. 13:30"

Valaki kapott mailt?

Szerintem csak a jóváíráskor küldenek majd emailt a nyerteseknek, a jóváírást meg a hónap 15. napjáig ígérik.

Idézetet írta: ZBobek Dátum október 05, 2015, 15:57:56
Bakker.

Tippmix Pro Promó:
"- Fogadj: foci, jégkorong, röplapda sportágakban.... "
Nincs is röplapda! :D
Ma kezdődött a férfi EB. :)

Én nemtudom mi tetves szart csinálnak vasarnap este, hogy mindenügyintéző foglalt, 23:00ig vannak papiron..

van olyan ember aki fizetett be hozzájuk és a jobb felső részben 0Ft-nak jelzi ki az egyenleget, a pénzügyi információnál meg -3000Ftnak ? (minusz!!)
kiderül még Én tartozom nekik ? hol élnek ezek atyaisten szégyen

"Tippmixpro egyenlegeden 3000 FORINT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2015.10.14-én, mivel kisorsoltunk az "Út a csúcsra" nyereményjáték szeptemberi kis küldetéseinek teljesítői közül.

A jóváírt összeget kizárólag a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költheted az internetes fogadási rendszerben.

Ezúton gratulálunk, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!

Üdvözlettel:

A Tippmixpro csapata"



Hát akkor köszönöm szépen!    :)
Jó helyre került a pénz!

Kedves László!
Tippmixpro egyenlegeden összesen 6000 FORINT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2015.10.14-én, mivel egyike vagy az "Út a csúcsra" nyereményjáték azon szerencsés szeptemberi nyerteseinek, akik a dupla esély feltételeit teljesítve mindkét pályázatukkal egyenlegfeltöltést nyertek (3000 + 3000 Forintot).

Yeah  :beerchug:

Na, akkor az 1000 nyertesből megvan 3.    :)

Csak elvi síkon érdekelne a dolog:
látom, hogy van max tét meg max nyeremény egy szelvényen belül, de vajon ők lekorlátozzák az embert hosszú távon, ha éppen sokszor sokat nyer??? A netes lottó részben nyilván nincs korlátozás, de mi a helyzet a tippmixproval?

Idézetet írta: Knapp Dátum október 14, 2015, 16:17:50
Na, akkor az 1000 nyertesből megvan 3.    :)

;D Szégyellem is magam hogy kettő az enyém, de hát egyszer van 'karácsony'  :D



6.  :D
Szerintem magukhoz akarnak édesgetni bennünket.Eddig jól csinálják,mert én a múlt hónapban kaptam egy 5000 Ft-os feltöltési bónuszt is.

Túl sokan vagytok...
Rontjátok az októberi esélyeimet!   :P


Ma reggel fél 9kor kértem kifizetést,délben a számlámon volt a pénz  :ok: Jár a pirospont  :)

Sziasztok!

Lehet tudni valamit arról, hogy ez a rettenetesen gyenge élő kínálat (főként foci) fog-e javulni? Vagy ez ennyivel ennyi?