TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#795 november 03, 2015, 18:10:17, Laca87
Idézetet írta: Breex Dátum november 03, 2015, 13:09:10
Sziasztok!

Lehet tudni valamit arról, hogy ez a rettenetesen gyenge élő kínálat (főként foci) fog-e javulni? Vagy ez ennyivel ennyi?

Bombázni kell őket e-mailben, hogy javítsanak rajta. Én szoktam nekik írni, ezt kéne csinálni minél többeknek, hátha előbb-utóbb történik valami.

Gondoltam fogadok náluk az FTC-Győr női kézimeccsre, de csak kettes kötésben lehet.
Mivel a normál tippmixen ugyanez a meccs csak hármas kötésben elérhető, így "versenyelőnyben" vannak.   ;D

Idézetet írta: Laca87 Dátum november 03, 2015, 16:20:34
Bombázni kell őket e-mailben, hogy javítsanak rajta. Én szoktam nekik írni, ezt kéne csinálni minél többeknek, hátha előbb-utóbb történik valami.

Megtettem:

Tisztelt Játékosunk!     

Hivatkozással a 2015. november 3. napján kelt megkeresésére tájékoztatjuk, hogy élő kínálatunk folyamatosan változik, sajnálattal tájékoztatjuk azonban, hogy az élő fogadás darabszámát jelentősen növelni a közeljövőben nem fogjuk.

Köszönjük megértését.


"Bombázni kell őket e-mailben, hogy javítsanak rajta. Én szoktam nekik írni, ezt kéne csinálni minél többeknek, hátha előbb-utóbb történik valami."
Falra hányt borsó!

Én is többször írtam már nekik, javaslataim is voltak. Sokszor válaszra sem méltattak, sőt volt egy hosszabb bejegyzésem a facebook-oldalukra, amit egyszerűen töröltek, mert valószínű nem találták publikusnak a kemény fogalmazásom miatt.
Bemásolom legutóbbi bejegyzésem és a szokványos szabvány válaszukat.

"Jó reggelt!
Korábban egy részletes bejegyzésemben már felvetettem bizonyos kérdéseket, de a mai napig nem kaptam választ, sőt hozzászólásomat törölték, így ismételten:
Szeretném megkérdezni, mikor változtatnak már végre a fogadási lehetőségek bővítésén? Ezt már rajtam kívül többen kérték Önöktől. A ma délelőtti fogadás kínálatból - foci 8.00 óra és 10.25 óra között - egymás után 20 mérkőzés is szerepel, amelyekre csak két fogadás-lehetőséget ajánlanak, H V D ill. kétesély. Ez jellemző a nap 24 órájára is. Mitől teszik függővé, és ki dönti el, hogy csak kiemelt bajnokságokra adnak több fogadás-lehetőséget? Személy szerint én szívesen látnám az első félidei bővítéseket, eredményre, gólokra stb. Ha többet lehetne fogadni, nagyobb lenne az Önök bevétele is. Nem,... de,...igen, vagy nem,. no,.. de,.. azért,.. mégiscsak! - a la Besenyő Pista bácsi után szabadon."
Mit írnak vissza?
"Tippmixpro Kedves József! Köszönjük javaslataidat, észrevételeidet továbbítjuk az illetékes kollégáinknak. Üdvözlettel, a Tippmixpro csapata"

Ezek  egy csődtömeg. Változásra, változtatásra képtelenek, mivel monopol helyzetben vannak, azt tesznek velünk fogadókkal, amit akarnak. Legalább ne mindig a szabvány válaszokat küldenék. De még erre sem veszik a fáradtságot. Szvsz. semmi remény, hogy valaha is jobb lesz a helyzet.

Sosem ígérték, hogy a legnagyobb irodákkal fognak versenybe szállni szorzók vagy kínálat tekintetében, ezt felesleges rajtuk számon kérni.
Ráadásul hiába bővítenék a kínálatot, a szorzók miatt amíg lehet, inkább úgyis máshol játszanak az emberek.

Bàrki kapott már az októberi promóciòra feltöltést?

Idézetet írta: szalist Dátum november 10, 2015, 08:49:13
Bàrki kapott már az októberi promóciòra feltöltést?

Múltkor a sorsolást követő hét közepére ígérték, és szerdán jóvá is írták. E logika mentén holnap délután várható.

Nekem most írták jóvá, úgyhogy érdemes ránézni.

Idézetet írta: szalist Dátum november 10, 2015, 08:49:13
Bàrki kapott már az októberi promóciòra feltöltést?

Idézetet írta: Tipsz Dátum november 11, 2015, 10:50:12
Nekem most írták jóvá, úgyhogy érdemes ránézni.

Akkor én nem nyertem  :-\

Én is nyertem 3000-et megint.  :cya:
Ezek sem bírnak magukkal.Azért az tetszik hogy a Tippmixpro,a Unibet,a bet365 és a Sportingbet folyamatosan bónuszokkal keresik a kegyeimet.Jól csinálják.  :D
A Paddy meg kapja be.


#806 november 11, 2015, 13:28:42, Wonder68
Én is kaptam,
Azért mennyire le volt húzva kezdéskor tpro,
Most meg szeptember óta háromszor 3Eft, + volt valami 6ezreses feltöltési bon..
15000 :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 11, 2015, 12:58:55
Én is kaptam,
Azért mennyire le volt húzva kezdéskor tpro,
Most meg szeptember óta háromszor 3Eft, + volt valami 6ezreses feltöltési bon..
150000 :ok:

Mert kezdéskor a közepes/gyenge oddsokon és a szegényesebb kínálatokon kívül mást nem kaptunk.Most viszont stratégiát váltottak és szórják a pénzt a nép közé.Általános tapasztalatom szerint a pénzzel lehet legjobban eltüntetni az ellenérzéseket.Az én listámon is elkezdték a felzárkózást az élmezőny mögé.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 11, 2015, 12:58:55
Én is kaptam,
Azért mennyire le volt húzva kezdéskor tpro,
Most meg szeptember óta háromszor 3Eft, + volt valami 6ezreses feltöltési bon..
15000 :ok:

Valójában a tippmixpro is lehúzza azokat, akik ott játszanak, szóval ez kölcsönös.   :)
Bár most nem kaptam, de az tényleg szimpatikus, hogy az ilyen-olyan bónuszfeltételek teljesítésével nem kell megszakadni náluk. (azért elég gyorsan elkopnának ezek az ajándék pénzek, ha sokat kéne fogadni értük)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 11, 2015, 15:46:05
Valójában a tippmixpro is lehúzza azokat, akik ott játszanak, szóval ez kölcsönös.   :)
Bár most nem kaptam, de az tényleg szimpatikus, hogy az ilyen-olyan bónuszfeltételek teljesítésével nem kell megszakadni náluk. (azért elég gyorsan elkopnának ezek az ajándék pénzek, ha sokat kéne fogadni értük)

Gondolom már te is teljesítetted, a novemberi küldetést is, jó lenne ha beugrana valamelyik fórumtársnak az 5Milló fő díj... ;)
Nekem elég lenne az 5 napos Monaco-i kirándulás  :great: :great: