TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Akkor már olyanra rakd amivel nyersz is valamit!  :)

Valaki teljesítette már az 1000 pontot ebben a "szuper" promócióban?  :)  Nekem 437 van.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 11, 2016, 16:03:15
Valaki teljesítette már az 1000 pontot ebben a "szuper" promócióban?  :)  Nekem 437 van.

248, 1 nap alatt.


Nekem megvan mind az 1000 (nagyrészt sikeres fogadásokhoz köthetően, hál' Istennek), kíváncsian várom a nyereménysorsolást... :)
gondolom mostanra sok mindenkinek kigyűlt. Jövő vasárnap zárják.

Könnyen teljesíthető promó, szerintem még annak is, aki kis bankkal vág neki, hiszen a szorzó nem számít.
Persze el lehet rajta bukfencezni valami nagy cumival, de odafigyelve hamar ki lehet pörgetni. Én azt hiszem 1 hónapja egy tízest utaltam fel és 2 nap alatt veszteség nélkül összejött.



Az adrenalinos játék kapcsán már kaptatok nyeremény értesítőt?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 26, 2016, 12:20:51
Az adrenalinos játék kapcsán már kaptatok nyeremény értesítőt?

Nem kaptam, de csak 5 nyeremény volt, ha jól tudom. Így azért elég kicsi az esélye annak, hogy org-os söpörte be valamelyik utat.

Igen, öt nyeremény volt. Hátha valaki most elmosolyodik, miközben olvassa ezt: gratulálok, hogy nyertél!

Egyébként valószínűleg az EB alatt lesz újabb promójuk.

Valaki ismer bárkit is, aki már nyert a korábbi játékaikon? :P

Én összefutottam az egyik nyertessel. Árulta a portugál meccses utazását, mert nem ér rá.

Idézetet írta: Tipsz Dátum május 13, 2016, 21:42:56
Én összefutottam az egyik nyertessel. Árulta a portugál meccses utazását, mert nem ér rá.

:D

 :bash: Szánalmas az Szrt-re (és az "oddsmestereknek" nevezett informatikusaira nézve), hogy az NB II zárófordulója előtt 1 nappal még nem mertek oddsokat kipakolni! Annak ellenére sem, hogy előírják a 2-es kötést... Nevetséges banda.

Eddig egyetlen akcióban sem nyertem, habár valamennyi küldetés teljesítve volt; a leendő EB-s promóciót látva jó esélyt látok arra, hogy a sorozat megszakad.  :ok:

Mi is az a "outright típusú fogadás" ami nem érvényes a napi promocióknál?