TippmixPro

Előző téma - Következő téma

HMate90 és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Schleck Dátum február 10, 2017, 19:40:16

1x meg kell forgatni
Nem találom a leírásban, de ha jól emlészem legutóbb is tényleg 1x volt

Idézetet írta: Knapp Dátum február 10, 2017, 17:02:01
Emailben jött:

"Van egy különleges ajánlatunk számodra!

Fogadj a Tippmixpro oldalán 2017. február 26-ig, és fogadásaid összértéke után
3000 Ft-onként további 1000 Ft-ot írunk jóvá Tippmixpro számládon,
akár 10 000 Ft értékben!"

Talán ez egy jutalom az olimpia óta inaktív számlámért...
(apró szépséghiba, hogy a "További részleteket" nem tudom elolvasni, mert nem jön be az emailben szereplő link)

Tegnap este az ügyfélszolgálat is válaszolt, az általam hiányolt link már működik, de a válaszban is megírták, hogy szorzótól és eseménytől függetlenül akár egyetlen 30,000 ft-os fogadással is teljesíthetőek a fogadási feltételek.



Idézetet írta: Knapp Dátum február 11, 2017, 10:13:21
Tegnap este az ügyfélszolgálat is válaszolt, az általam hiányolt link már működik, de a válaszban is megírták, hogy szorzótól és eseménytől függetlenül akár egyetlen 30,000 ft-os fogadással is teljesíthetőek a fogadási feltételek.
tehát egyszeres forgatási követelmény van :)
köszi Knapp az infót ;)

Csak én nem kaptam? Spamben sem. Nem mondanám, hogy kifosztottam volna eddig őket, szóval nem értem.. >:(

Idézetet írta: Schleck Dátum február 11, 2017, 11:57:16
Csak én nem kaptam? Spamben sem. Nem mondanám, hogy kifosztottam volna eddig őket, szóval nem értem.. >:(

ne aggódj, kb 3 perce kaptam meg én is az üzit, holott hónapok óta be sem léptem, úgyhogy megvan az esélyed az iroda teljes csődbe vitelére :)

légyszi irjátok már meg, mennyi idő múlva kaptátok meg a befizetést követően a bónuszt, mert tegnap délután befizettem amiért elvileg 10 ezri bónuszt kellene kapjak, azóta meg már megforgattam az összes befizetett összeget és még többet is, de a bónusz még sehol.... hm?

Idézetet írta: Arzeen Dátum február 15, 2017, 16:52:22
légyszi irjátok már meg, mennyi idő múlva kaptátok meg a befizetést követően a bónuszt, mert tegnap délután befizettem amiért elvileg 10 ezri bónuszt kellene kapjak, azóta meg már megforgattam az összes befizetett összeget és még többet is, de a bónusz még sehol.... hm?

A bónuszt legkésőbb az ajánlat lezárását követő 10 napon belül írjuk jóvá a játékosok egyenlegén. Az összeg automatikusan kerül jóváírásra, így azt nem szükséges igényelni.
Február 26-ig érvényes az ajánlat, szóval majd március elején várható a bónusz jóváírása.

értem, köszi szépen

A befizetett összeget is el kell játszani 1x, vagy csak a bónuszt, mielőtt kifizetést kérhetek?

Idézetet írta: Irtis Dátum február 24, 2017, 22:30:40
A befizetett összeget is el kell játszani 1x, vagy csak a bónuszt, mielőtt kifizetést kérhetek?

egészet, ha jól tudom

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum február 11, 2017, 10:42:21
tehát egyszeres forgatási követelmény van :)
köszi Knapp az infót ;)

Hopp, csak most nézem, mire reagáltál, úgyhogy pontosítok: lehet, hogy egyszeres forgatási követelmény van (annyi szokott lenni), de én a nekem küldött bónuszajánlatra kérdeztem rá, ahol először fogadnom kell 30,000-ért és akkor kapok 10,000 ft bónuszt!
Na a kezdeti 30,000 ft-os követelményt lehet egyetlen bármilyen fogadással is teljesíteni. (szóval nem kell szorzóra figyelni vagy mondjuk 3000 ft-onként pakolgatni)

Idézetet írta: Irtis Dátum február 24, 2017, 22:30:40
A befizetett összeget is el kell játszani 1x, vagy csak a bónuszt, mielőtt kifizetést kérhetek?

Nem kaptam választ, ezért inkább megjátszottam egyszer a befizetett összeget. Nem tudom, hogy ezért-e, de megkaptam a 10 ezer Ft bónuszt. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és azt mondták, hogy 1x meg kell játszani akármilyen fogadásra, és utána lehet rá kifizetést kérni.

Pénzosztás van :ok:
10kiló :beerchug:

Ezekről jön vmilyen értesítés, vagy random szórják a kenyeret?

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum február 28, 2017, 13:48:22
Ezekről jön vmilyen értesítés, vagy random szórják a kenyeret?
Nekem jött értesítés róla.Mindig is küldtek amikor pénzt adtak.