TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: zotya90 Dátum április 07, 2017, 22:00:58
Mekkora rohadt tetveték banda ez!! (Ha valaki kíváncsi, részletezem.)

Én inkább arra vagyok kíváncsi, miért pont ott kell játszani?!?!?!?  ;)

Idézetet írta: zotya90 Dátum április 07, 2017, 22:00:58
Mekkora rohadt tetveték banda ez!! (Ha valaki kíváncsi, részletezem.)

mindenképp részletezd, hátha tanulságos.

Idézetet írta: Schleck Dátum április 08, 2017, 11:06:47
mindenképp részletezd, hátha tanulságos.
Tegnap este volt egy jégkorong meccs, 4 fogadást tettem rá, amiből 3 elment, egy jó lett. A három rosszat kiértékelték, az egy jó ma délelőtt került a számlámra.
Hogy miért játszok itt? A bet365-ön lefogytam és nem volt lehetőségem kiutalni pénzt. Ilyen egyszerű.

Már azzal promózzák a most futó akciójukat, hogy valaki 2600 ft-ból majdnem 1 milliót nyert 8 jégkorongmeccsre fogadva.
Oké, hogy ezzel nyer majd pár százezret pluszban a játékbeli helyezésével, de azért kíváncsi lennék a szelvényére és arra, hogy ugyanerre a 8-as kötésre egy normális iroda mennyit fizetett volna!

Mert valószínűleg az itteni 380-as szorzója helyett kapott volna máshol legalább egy 500-as odds-ot, ami eleve 300,000 ft különbség a nyereményben...

Idézetet írta: zotya90 Dátum április 08, 2017, 11:34:32
Tegnap este volt egy jégkorong meccs, 4 fogadást tettem rá, amiből 3 elment, egy jó lett. A három rosszat kiértékelték, az egy jó ma délelőtt került a számlámra.
Hogy miért játszok itt? A bet365-ön lefogytam és nem volt lehetőségem kiutalni pénzt. Ilyen egyszerű.

nem egy szimpatikus hozzáállás tőlük, de azért valami durvábbra számítottam..  :laugh:

Idézetet írta: Schleck Dátum április 08, 2017, 13:24:41
nem egy szimpatikus hozzáállás tőlük, de azért valami durvábbra számítottam..  :laugh:

Pl. küldtek egy e-mailt, benne a hörcsög csoré seggével?  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 08, 2017, 21:44:53
Pl. küldtek egy e-mailt, benne a hörcsög csoré seggével?  ;D

;D ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 08, 2017, 11:44:56
Már azzal promózzák a most futó akciójukat, hogy valaki 2600 ft-ból majdnem 1 milliót nyert 8 jégkorongmeccsre fogadva.
Oké, hogy ezzel nyer majd pár százezret pluszban a játékbeli helyezésével, de azért kíváncsi lennék a szelvényére és arra, hogy ugyanerre a 8-as kötésre egy normális iroda mennyit fizetett volna!

Mert valószínűleg az itteni 380-as szorzója helyett kapott volna máshol legalább egy 500-as odds-ot, ami eleve 300,000 ft különbség a nyereményben...

Igen de, itt igazából ami átlag fogadóknak érdekes az a nyereménysorsolás. A garantált nyereményeket nehéz elérni mert tényleg pont áprilisban kell hozzá beletalálni legalább 3-4 db 8-as kötésbe sorozatban ami jó nagy eredő odds is.
A sorsoláson meg persze részt vesz a fél világ valószínűleg, de a 8-9. szintet azért nem olyan nehéz elérni szerintem. Más kérdés, hogy mondjuk 2 jegy + koszt-kvártély jól hangzik a Monaco GP-re, de hány emberből sorsolják majd ki azt az egyet aki nyeri.

Annyira azért szerintem nem elérhetetlen az egyenleg feltöltés. Főleg nem beérni az 50.000. Én a 20. hely körül tanyázom, ha az elején jobban odateszem magam, akkor simán 20-on belül lennék. Mondjuk ezért cserébe nem volt olyan nap hogy ne fogadtam volna. Hónap elején 15 000 feltöltéssel indultam és 3000 ft ment 8-as kötésekre. A szelvényeken 5-6 over 0,5 volt a többi valami "atomtuti" meccs. 2-es odds körül voltak a szelvények és ha 2-ből csak 1 jött akkor is jöttek a pontok. Összességében még így is pluszban fogok zárni igaz több százezret megforgattam a 3000 ft-os téteken.
Ha megnézzük a mostani állást akkor 210000-et ha feltesz az ember és nem jön semmi akkor is 50000 egyenlegfeltöltést kap. Hacsak nem találomra lövöldözik az ember akkor nem tudom elképzelni, hogy negatívan jöjjön ki belőle.

Srácok!
Be akartam regisztrálni tippmixprora, de azt írta bankszámlaszámnál, hogy "Egyedi adat szükséges". Írtam mailt ügyfélszolgálatnak, utána telefonon is beszéltem egy ügyfélszolgálatos nővel. Elmondtam a problémámat, bediktáltam neki a nevem, bankszámlaszámom, erre azt mondja, hogy ezzel a bankszámlaszámmal már egy másik valaki regisztrált...:D Most ilyenkor mi van? Emberünk biztos örülni fog, mikor megpróbálja kiutalni a pénzét és nem sikerül, vagy nem kapja meg. Ameddig csávó nem veszi észre, hogy elk*rta, addig nekem sanszom nincs regisztrálni. :D Na mindegy, maradok más irodáknál. Valakinek volt hasonló élménye? :D

#1000 április 28, 2017, 21:28:09, Knapp
Idézetet írta: Krens Dátum április 28, 2017, 10:53:09
Srácok!
Be akartam regisztrálni tippmixprora, de azt írta bankszámlaszámnál, hogy "Egyedi adat szükséges". Írtam mailt ügyfélszolgálatnak, utána telefonon is beszéltem egy ügyfélszolgálatos nővel. Elmondtam a problémámat, bediktáltam neki a nevem, bankszámlaszámom, erre azt mondja, hogy ezzel a bankszámlaszámmal már egy másik valaki regisztrált...:D Most ilyenkor mi van? Emberünk biztos örülni fog, mikor megpróbálja kiutalni a pénzét és nem sikerül, vagy nem kapja meg. Ameddig csávó nem veszi észre, hogy elk*rta, addig nekem sanszom nincs regisztrálni. :D Na mindegy, maradok más irodáknál. Valakinek volt hasonló élménye? :D

Igazold bankszámla kivonattal a tippmixpronak, hogy az a tiéd és kérd őket, hogy zárják be az illetéktelen számláját!
(de legalábbis szólítsák föl, hogy igazolja a számláját, mert lehet, hogy csak elgépelte a számlaszámot, amely hasonló a tiédhez)
A kollégának is jól jön, ha vétlen a dologban, ha meg csaló, akkor meg az irodának muszáj lépnie. (...és neked sem célszerű hagyni, hogy a számlád máshoz legyen rendelve)

Köszi, hát megpróbálom majd ezeket valahogy, ha nagyon tippmixprozni akarok. Annyira nem siettetem, úgyis máshol játszok, de majd valamikor intézkedem. Egyébként a nő azt mondta, hogy nem hiszi hogy a tag elgépelte volna a bankszámlaszámot, mert a bankszámlaszámok között nem 1 karakternyi különbség van, szóval több számot el kellett volna ahhoz ütnie. Azt javasolta amúgy, hogy kérdezzek körbe ismerősök között, hogy regisztrált-e valaki...Most meg erre mit mondjak, gondolja hogy a haverjaim tudják a bankszámlaszámom? Meg semmi értelme nem lett volna, ha ők az enyémmel regisztrálnak be, szóval ebben én nem sok logikát láttam.

Idézetet írta: Krens Dátum április 29, 2017, 01:29:29
Köszi, hát megpróbálom majd ezeket valahogy, ha nagyon tippmixprozni akarok. Annyira nem siettetem, úgyis máshol játszok, de majd valamikor intézkedem. Egyébként a nő azt mondta, hogy nem hiszi hogy a tag elgépelte volna a bankszámlaszámot, mert a bankszámlaszámok között nem 1 karakternyi különbség van, szóval több számot el kellett volna ahhoz ütnie. Azt javasolta amúgy, hogy kérdezzek körbe ismerősök között, hogy regisztrált-e valaki...Most meg erre mit mondjak, gondolja hogy a haverjaim tudják a bankszámlaszámom? Meg semmi értelme nem lett volna, ha ők az enyémmel regisztrálnak be, szóval ebben én nem sok logikát láttam.

Na én ilyenkor leszek ideges, és úgy elküldöm a picsába az "illetékest", hogy egyből utánajár!
Nem te regisztráltál, valaki tehát visszaélt az adataiddal. És ezt már ők is tudják.
Ez nem csak a pro szabályzata szerint tilos, hanem büntetendő is. Mi az, hogy te kérdezgess utána, mikor ők fogadtak hibás/hamis adatokkal regisztrációt a nevedben?!
Miért te kérdezgess körbe, mikor ők látják, hogy kihez tartozik a számlaszám?!
A bankszámlaszám személyes adatod, amelyet most az engedélyed nélkül egy másik ügyfélhez rendelve kezelnek!
Kérheted ám, hogy ezt a gyakorlatot szüntessék meg!   ;)

(mert különben élve a szabályzatuk 13. pontjában említett lehetőséggel, a Nemzeti Adatvédelmi Hatósághoz fordulsz...)

És ez nem csak arról szól, hogy te akarsz-e tippmixprózni vagy sem, hanem hogy ők basznak a dolog kivizsgálására, mikor kiderül, hogy valaki direkt vagy véletlenül rossz adatot adott meg nekik.
Mondjuk mivel konkrétan ez miatt nem tudsz náluk játszani, így még ügyfélmegtartás miatt is nekik kéne utánajárniuk ennek egy normális piaci szolgáltató esetében...


(azon meglepődnék, ha nem lehetne egyetlen szám elírásával - vagy akár kettő felcserélésével - "belefutni" egy másik számlaszámba, mikor a 16 jegyű számlaszámok esetén 10 számjegy általában azonos, ha ugyanahhoz a fiókhoz/egységhez tartozik az ügyfél... Szerintem inkább az igaz, hogy nem egymást követő számlaszámokat generálnak az egymást követő ügyfeleknek.)

Felhívtam őket, megoldottuk a dolgot. Szóval:
Ez egy másik nő volt, de kérdezgetett azért pár dolgot, és így kiderült, hogy az illető is azonos településen él, és egy városban is születtünk, szóval tényleg ismerem. Nevet nem adhatott meg nekem, ezért azt tanácsolta hogy mondjak neki 1-2 nevet akire tippelnék, hogy beszéltem vele sportfogadásról, vagy megadhattam neki esetleg a bankszámlám.
Kiderült, hogy én vagyok a hülye mégis, 2 ismerősöm nevét mondtam, egyiket el is találtam, amire már rábólinthatott a nő, hogy igen az ő nevén van. Több éve volt már az a regisztráció, és pénzmozgás ugye nem történt, nem is tudott volna csak egyedül a számlaszámommal. Ezzel a haverommal ritkán beszélek csak, meg ő csak szelvényen fogad, szóval ezt szerintem mindketten elfelejtettük 1-2 év alatt. Ráírtam haveromra azóta, nincs problem.
De most ez mi amúgy? Ha nem lett volna azonos település, akkor hogy oldódott volna meg? Elmondta ez a nő is vagy 3x, hogy ők nem tudnak ilyenkor semmit sem tenni. Mondtam neki hogy írhattak volna neki egy e-mailt vagy valami, de nem. Azt mondta, hogy ilyenkor ők nem tehetnek semmit, nem vehetik vele fel a kapcsolatot. Ez azért furcsa volt, hogy találgatással meglett a név, amit már így megerősíthetett, de ez volt az egyetlen ötlete neki is.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 29, 2017, 15:27:01
(azon meglepődnék, ha nem lehetne egyetlen szám elírásával - vagy akár kettő felcserélésével - "belefutni" egy másik számlaszámba, mikor a 16 jegyű számlaszámok esetén 10 számjegy általában azonos, ha ugyanahhoz a fiókhoz/egységhez tartozik az ügyfél... Szerintem inkább az igaz, hogy nem egymást követő számlaszámokat generálnak az egymást követő ügyfeleknek.)

Pedig nem igazán lehet a bankszámlákba épített ellenőrző számok miatt: https://www.bankracio.hu/blogpost/363-ki-kapja-meg-az-atutalasom-ha-eltevesztem-a-szamlaszamot, http://kiszamolo.hu/a-bankszamla-szamrol-es-a-bankkozi-utalasrol/