TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Fontos kérdésem lenne.
Hétvégén is utalnak? Holnap délután 2-ig kb ha kikérem megjön vasárnap délutánra vagy csak hétfőn?

:cya:

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 17, 2020, 13:54:02
Ezt is nehéz megérteni.

Van egy élő kosárlabda meccs, tettem az egyik csapatra, majd biztosítottam a végén a másik csapat győzelmével. Vége a meccsnek, ami vesztes lett az elkönyvelve vesztesként, a másiknál semmi, függőben 10 perce. Vicc ez az iroda.

Hi!
Mi lett a vége jóvá írták a nyertes tippet?

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 21, 2020, 19:55:27
Fontos kérdésem lenne.
Hétvégén is utalnak? Holnap délután 2-ig kb ha kikérem megjön vasárnap délutánra vagy csak hétfőn?

:cya:
Jó kérdés. Elméletileg 20 másodpercen belül jóváírják a belföldi utalást július 1 óta, de hogy erre is vonatkozik-e, azt nem tudom. Ha nem jön meg a pénz, az miattuk lehet, mert akkor hétvégén nincs aki jóváhagyja a kifizetési kérelmeket.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum augusztus 21, 2020, 20:17:22
Hi!
Mi lett a vége jóvá írták a nyertes tippet?

Persze már rég. 15 percet kellett rá várni kb. A vesztesre persze 0-t.  :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 21, 2020, 20:41:10
Jó kérdés. Elméletileg 20 másodpercen belül jóváírják a belföldi utalást július 1 óta, de hogy erre is vonatkozik-e, azt nem tudom. Ha nem jön meg a pénz, az miattuk lehet, mert akkor hétvégén nincs aki jóváhagyja a kifizetési kérelmeket.

Na igen éppen ezért nem vagyok biztos benne. De már megoldottam máshogy, az volt a lényeg hogy betudjak fizetni máshova. Köszi a választ.

Sziasztok
Tegnap 5,5 büntető lap felé tettem fogadást, és 6 sárga lett a mérkőzés én (El döntő), egyet az edző kapott. A fogadásom vesztesként lett elkönyvelve. Sehol nem találtam erről érdemi információt a zrt oldalán. Nem tudja valaki, hogy beleszámít e a lapok számában az amely pályán kívüli játékos/edző kapott?

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum augusztus 22, 2020, 05:40:37
Sziasztok
Tegnap 5,5 büntető lap felé tettem fogadást, és 6 sárga lett a mérkőzés én (El döntő), egyet az edző kapott. A fogadásom vesztesként lett elkönyvelve. Sehol nem találtam erről érdemi információt a zrt oldalán. Nem tudja valaki, hogy beleszámít e a lapok számában az amely pályán kívüli játékos/edző kapott?
nem szokott beleszamitani sehol (esetedben sajnos)

Idézetet írta: zbking Dátum augusztus 22, 2020, 06:40:54
nem szokott beleszamitani sehol (esetedben sajnos)
Szomorúan olvasom, pedig ugyanazon meccsen, ugyanazon játékvezetőben osztotta ki a lapot, mint akik a pályán voltak. 😃

Idézetet írta: Hajdunorbert89 Dátum augusztus 22, 2020, 05:40:37
Sziasztok
Tegnap 5,5 büntető lap felé tettem fogadást, és 6 sárga lett a mérkőzés én (El döntő), egyet az edző kapott. A fogadásom vesztesként lett elkönyvelve. Sehol nem találtam erről érdemi információt a zrt oldalán. Nem tudja valaki, hogy beleszámít e a lapok számában az amely pályán kívüli játékos/edző kapott?

Pedig benne van a szabályzatban:

"A mérkőzésen, csak a játékidő során, a pályán lévő játékosoknak kiosztott
büntetőlapok számítanak bele az eredmény megállapításába. Kivéve az első
félidőt követő szünetben - a mérkőzés első félidejének lefújásakor pályán lévő
játékosoknak - kiosztott büntetőlapok, amelyeket a 2. félidőhöz kell számítani."

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 21, 2020, 19:55:27
Fontos kérdésem lenne.
Hétvégén is utalnak? Holnap délután 2-ig kb ha kikérem megjön vasárnap délutánra vagy csak hétfőn?

:cya:

Csak munkanap utalnak.  ;)

Hosszú idő után befizettem ide egy kis pénzt, bár ne tettem volna. Másnál is gyakori, hogy nem lehet élőben fogadni? Nincs felfüggesztve az esemény, kint vannak az odds-ok, egyszerűen le van tiltva a fogadás. Nem elég, hogy élőzésre a legtrébb iroda, de a kevés meccsre is ezzel sz.patják a népet?  >:(

Idézetet írta: Pyriel Dátum szeptember 12, 2020, 19:41:24
Hosszú idő után befizettem ide egy kis pénzt, bár ne tettem volna. Másnál is gyakori, hogy nem lehet élőben fogadni? Nincs felfüggesztve az esemény, kint vannak az odds-ok, egyszerűen le van tiltva a fogadás. Nem elég, hogy élőzésre a legtrébb iroda, de a kevés meccsre is ezzel sz.patják a népet?  >:(
Ha itt játszol sajnos ilyenek előfordulnak :-\

Idézetet írta: Pyriel Dátum szeptember 12, 2020, 19:41:24
Hosszú idő után befizettem ide egy kis pénzt, bár ne tettem volna. Másnál is gyakori, hogy nem lehet élőben fogadni? Nincs felfüggesztve az esemény, kint vannak az odds-ok, egyszerűen le van tiltva a fogadás. Nem elég, hogy élőzésre a legtrébb iroda, de a kevés meccsre is ezzel sz.patják a népet?  >:(

Mostanában egyre többször fordul elő, hogy egyáltalán nem lehet élőben fogadni egy-egy mérközésre.

Idézetet írta: Pyriel Dátum szeptember 12, 2020, 19:41:24
Hosszú idő után befizettem ide egy kis pénzt, bár ne tettem volna. Másnál is gyakori, hogy nem lehet élőben fogadni? Nincs felfüggesztve az esemény, kint vannak az odds-ok, egyszerűen le van tiltva a fogadás. Nem elég, hogy élőzésre a legtrébb iroda, de a kevés meccsre is ezzel sz.patják a népet?  >:(

Ezzel én is szembesültem korábban, sajnos elég tré az élő fogadás a TippmixPro-n... Vagy simán zárolva van, vagy ha nincs, akkor egyszerűen nem lehet feladni a fogadást... Na meg eleve kicsi az élő kínálat, szóval élőzésre nem őket ajánlanám...

Most komolyan, miért kell ülni 3 napja egy elhalasztott meccsen?