TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Az ilyen oddsok borzasztó jo lehetoseget adnak az ellenfogadasra ha jol indul/alakul a meccs. Mondjuk egy 3golos felidonel egesz szep profitot lehet szerezni. Az meg nem olyan ritka.

Ennek nincs mobilos verziója, vagy csak én nem tudom letölteni?

Idézetet írta: zotya90 Dátum november 25, 2020, 11:58:36
Ennek nincs mobilos verziója, vagy csak én nem tudom letölteni?

Mobilról elérheted böngészőből, de applikáció, mint olyan, az nincsen, ha arra gondolsz...

Idézetet írta: prosinecki Dátum november 21, 2020, 15:48:24
külföldi irodáknál ilyet még nem láttam hogy a befizetéseknél már futni kell az embernek a pénze után.
Aki szerencsés annak feltöltik ez egyenlegét aki nem az már ennél a pontnál megszívta, nem is kell a meccsért szorítani.
Mellesleg a supportnak küldött email-eket sem olvassák, mert beállítottam tértivevényesre és 1,5 nap alatt sem sikerült senkinek elolvasni.
Az ügyfélszolgálat színvonala is elégtelen. Ha valaki vissza kapta a bankba a befizetését megköszönném ha jelezné, mert eddig a face oldalukon is csak olyan beírások vannak a témában hogy akinek nem írták jóvá az egyenlegéhez a befizetését az várja mikor kapja vissza a Bankba. Mindenki csak vár.....

Ön profi futballista volt és hasonló profizmust várt el tprótól is, de ismernie kellene őket. Azért egy teljesen megújult weboldal új funkciókkal... nagytétes fogadás lett volna, hogy lesznek gondok vele bőven. Az ilyenek nem szoktak sikerülni tprónál.

A hétvégi befizetésemet a mai nap kaptam vissza.2,5 munkanap kellett hogy visszakapjam a meg sem érkezett pénzt.Egyébként én is csak a lottó miatt fizettem be.Mindenkinek csak óvatosan :cya:

jó ez a tippmixpro, az új külső óta egy raká sszar, jelenleg 0 élő fogadható  ;D ;D

Nálam simán működik.

#1282 november 26, 2020, 20:13:30, MessiÁs
(Nálam is működik)



Javítom magam. Mégsem működik.  :bash: :bash:

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 26, 2020, 19:57:40
Nálam simán működik.
Akadozott úgy 15-20 percet utána, de fél 9 óta jó.

Jó az új dizajnja az oldalnak. Teljesen meglepodtem ma  ahogy beleptem. Sokkal áttekinthetobb is lett. Csak az oddsok olyan f*sok még mindig, ami a lenyeg lenne. :D Meg persze nem lenne baj ha egy kiveheto most funkciot beraknanak vhová.

És minő meglepő még az élő streamek is működnek. 🥳

#1286 december 04, 2020, 03:41:17, bela876
Valakinek valami ötlete van arra, hogy ezen a csodálatos tippmix pro-n, miért van az, hogy a labdarúgó eseményekre szűrve, az E-sport események is ugyanúgy megjelennek? Annak ellenére, hogy van külön E-sport szűrő...

Másnál se enged fogadást tenni se élőre, se "pre match"-re?

Nálam nemrég engedte. Válts böngészőt próbaképp.

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 04, 2020, 17:30:09
Másnál se enged fogadást tenni se élőre, se "pre match"-re?

Nem :bash: