TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: corsica Dátum január 27, 2021, 19:34:58
Kezd az agyamra menni a TippmixPro!.  Nagyon lassan - min. 1 perc után - enged belépni, több böngészővel is. Pedig gyors netem van. Fogadni is kínszenvedés, hiába kattintok bárhová, nem lép.
Csak nekem van ilyen problémám, vagy más is átkozza?

Mostanában engem is nagyon lassan enged be, meg ugye a pénzfeltöltéssel is vannak problémák. Lehet összefüggenek, de majd csak kijavítják...

Idézetet írta: corsica Dátum január 27, 2021, 19:34:58
Kezd az agyamra menni a TippmixPro!.  Nagyon lassan - min. 1 perc után - enged belépni, több böngészővel is. Pedig gyors netem van. Fogadni is kínszenvedés, hiába kattintok bárhová, nem lép.
Csak nekem van ilyen problémám, vagy más is átkozza?

A felelősségteljes játékot így próbálják megoldani.  ;D Majd az eredmények bemutatásakor el tudják mondani, hogy "lassítottuk a fogadási lehetőségeket kétnaponta". :)))

Idézetet írta: corsica Dátum január 27, 2021, 19:34:58
Kezd az agyamra menni a TippmixPro!.  Nagyon lassan - min. 1 perc után - enged belépni, több böngészővel is. Pedig gyors netem van. Fogadni is kínszenvedés, hiába kattintok bárhová, nem lép.
Csak nekem van ilyen problémám, vagy más is átkozza?
Más is átkozza, én biztos!

Ráadásul olyan pisszok lassú, hogy behúztam egy tippet, aztán az egyenlegemből nem vonta le rögtön, én meg azt hittem, hogy szar a rendszer, és nem raktam meg. Behúztam mégegyszer, aztán akkor már levonta az előzőt is meg másodjára is. Persze a tipp épp vesztes lett...

Szóval érdemes erre is odafigyelni, mert nagyon szar mostanában tényleg

Rosszabb mint volt!Kinlodás az egész.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 28, 2021, 09:18:09
Más is átkozza, én biztos!

Ráadásul olyan pisszok lassú, hogy behúztam egy tippet, aztán az egyenlegemből nem vonta le rögtön, én meg azt hittem, hogy szar a rendszer, és nem raktam meg. Behúztam mégegyszer, aztán akkor már levonta az előzőt is meg másodjára is. Persze a tipp épp vesztes lett...

Szóval érdemes erre is odafigyelni, mert nagyon szar mostanában tényleg

Detto. Piszkosul észnél kell lenni.



Sajnos nekem is csatlakoznom kell az előttem szólókhoz... Ott kezdődött a sztorim, hogy láttam, a spanyol - magyar kézi meccs a TPRO-n még mindig 1.60 volt, amikor már mindenhol 1.30-ra zuhant be... Na mondom, gyors befizetek és ezt megpakolom... Gondoltam én... Azonban a befizetésem szőrén szálán eltűnt. Avagy a TPRO ügyfélszolgálat állítja, hogy sikertelen a befizetési próbálkozás, ugyanakkor én egyből kaptam az sms-t a bankkártyás fizetésről, illetve a számlatörténetben is el van könyvelve, mint sikeres fizetési tranzakció... Telefonon beszéltem előbb a TPRO ügyfélszolgálattal, majd a bankkal, majd megint a TPRO-val... A TPRO ragaszkodik hozzá, hogy mégpedig ők nem látnak sikeres tranzakciót. Hiába mondtam már autorizációs kódot is, mondták, hogy ezeket majd max este összegyűjtik, és visszaküldik a banknak, aztán majd a bank megoldja... és hogy onnantól ez nem az ő hatáskörük, akár 30 napos folyamat is lehet... Mondom azt köszi...  :bash:

Szóval buktam az atombiztos 60%-os profitot is a spanyol meccsen, és a pénzem sincs meg...  ;D Csodás!

Emellett belépni valóban percekig tart, élőben fogadni pedig szinte lehetetlen... a maradék fent lévő aprómból próbáltam fogadni, de vagy folyamatosan zárolva vannak az élő események, vagy csak nem adja fel a fogadást... Szóval használhatatlan sajnos a TippmixPro...  :(

Lassú, lassú,  minden lassú..

Írtam az ügyfélszolgálatnak egy qrva hosszú levelet. Válaszra sem méltattak. Tudják, hogy baj van a rendszerrel. De van pofájuk már harmadik napja a türelmünket kérni, mondván a kollégák dolgoznak a hiba elhárításán. Három nap nem volt elég erre? Szerintem nem is foglalkoznak vele, ugyanis másutt írják, hogy február 2-n 00.00 órától rendszer karbantartás lesz. Lehet, hogy addig így marad.

Idézetet írta: corsica Dátum január 31, 2021, 19:14:41
Írtam az ügyfélszolgálatnak egy qrva hosszú levelet. Válaszra sem méltattak. Tudják, hogy baj van a rendszerrel. De van pofájuk már harmadik napja a türelmünket kérni, mondván a kollégák dolgoznak a hiba elhárításán. Három nap nem volt elég erre? Szerintem nem is foglalkoznak vele, ugyanis másutt írják, hogy február 2-n 00.00 órától rendszer karbantartás lesz. Lehet, hogy addig így marad.

Azt mondják, ez már december eleje óta így megy... Szóval ezen a 3 napon szerintem ki se akadj...  :)

Van előre lépés, javult az oldal használata?

Nem igazán... szerintem kerüld, ha van rá mód... Ha pedig élőben is szoktál fogadni, akkor pláne!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 10, 2021, 07:33:32
Nem igazán... szerintem kerüld, ha van rá mód... Ha pedig élőben is szoktál fogadni, akkor pláne!

Dee, azért sokat javult. Simán be tudok lépni, nem kell perceket várni már, fogadni is enged, élő is jobb. Befizetés is zökkenőmentes volt nekem, szóval én az elmúlt napokban érzem a javulást. Ahoz képest mindenképp, ami pár napja, hete volt, mert az valóban igazi Csernobil volt, de határozottan jobb. kifizetésről nem tudok mit írni, az ugyanis mostanában nem volt  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 10, 2021, 10:21:30
Dee, azért sokat javult. Simán be tudok lépni, nem kell perceket várni már, fogadni is enged, élő is jobb. Befizetés is zökkenőmentes volt nekem, szóval én az elmúlt napokban érzem a javulást. Ahoz képest mindenképp, ami pár napja, hete volt, mert az valóban igazi Csernobil volt, de határozottan jobb. kifizetésről nem tudok mit írni, az ugyanis mostanában nem volt  :D
Még a káoszba volt kifizetésem probléma nélkül. Reggel kértem ki délután a számlán volt.

Másnál is gond van az élővel? Nekem össze-vissza csak a Vitesse meccs van benne a kínálatban.

Ugy szar ahogy van!Nemzeti ,fos!*