TippmixPro

Előző téma - Következő téma

santi59 és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 21, 2021, 11:35:50
Igen az. Köszi a választ!  :)

Megvárják, hogy folytatják -e . Velem megesett, hogy egy szombati meccset hétfőn folytattak, erre rákerült az új időpont a szelvényre. Azt sem bírták lejátszani, na utána egy nappal visszaadták a tétet.

#1351 április 07, 2021, 07:58:03, six
Ne haragudjatok,nem szeretnék sennkit leszólni,de aki tippmixfoson fogad az meg is érdemli.Alapban úgy van kialakitva az tippfos Marginja minden fogadásnak,hogy bármit csinálsz,soha nem leszel ott nyereséges hosszútávon,és mind tudjuk a sportfogadásba a hosszútávú befektetésben gondolkodunk.A tippfoson úgy vannak az oddsok kialakitva,hogy soha nem leszel nyereséges,nincs bennük érték.

Mindegy hol fogadsz, nyereséges akkor vagy, ha a befizetett pénzednél több van a számládon, vagy a meghatározott időszak alatt ( pl. hetente) többet vettél ki, mint amennyit befizettél.
Az, hogy másik irodánál magasabbak az oddsok....legfeljebb azon kesereghetsz, hogy ott többet nyertél volna.
Ezért több irodánál kell számlát tartani és a legfontosabb a megfelelő bankmenedzselés.

Az oddsok maximalizálása az első helyen kéne, hogy szerepeljen. És itt arra is gondolok, hogy különböző tippeket fel kéne bontani és megnézni, mivel helyettesíhetők, pl:

1X-nél nem csak az AH +0,5, de még azt is érdemes lenne megvizsgálni, hogy megfelelő leosztás mellett hogy nézne ki, ha külön irodáknál tennénk a hazaira és a döntetlenre. DNB ugyanez, a feles és negyedes AH-k is, és a góltartományok is kiválthatók egy over és egy under fogadással. Sőt, továbbmegyek, aki kombikban gondolkodik (most mindegy, hogy egyetértünk-e vele, vagy sem), különböző időpontokban kezdődő meccseknél megcsinálhatná, tesz egy singlet az elsőre, aztán ha bejött, a nyereménnyel növelt összeget felteszi a következőre ott, ahol a legmagasabb oddsot kapja.

Aki 10-szer otthagy egy tizedet nyertes tippeknél, az önként lemondott egy tétegységről. Ezt egy profi sem engedheti meg magának, és ha ők nem, akkor mások sem.


Néha azért érdemes ránézni mert van amikor jobb oddsot kínál egy adott kimenetelre mint más iroda, de valószínűleg ez is csak azért mert későn reagálnak. Én elsősorban magyar eseményeknél szoktam megnézni az itteni oddsokat, mert elég gyakran magasabb mint a többi irodánál...Legutóbb tegnap az MTK röplabdát adták még 1,4 körül amikor már mindenhol máshol 1,14-1,20 körül mozgott. Idővel persze a tpro is lereagálta. Szóval szerintem mindenképp érdemes itt is tartani egy kis pénzt, mert igenis van amikor a legjobb oddsot itt találod, de valóban ez az esetek kb 3-4%-a  ;D

#1355 április 07, 2021, 12:17:35, six
Idézetet írta: NoCukor Dátum április 07, 2021, 11:58:18
Néha azért érdemes ránézni mert van amikor jobb oddsot kínál egy adott kimenetelre mint más iroda, de valószínűleg ez is csak azért mert későn reagálnak. Én elsősorban magyar eseményeknél szoktam megnézni az itteni oddsokat, mert elég gyakran magasabb mint a többi irodánál...Legutóbb tegnap az MTK röplabdát adták még 1,4 körül amikor már mindenhol máshol 1,14-1,20 körül mozgott. Idővel persze a tpro is lereagálta. Szóval szerintem mindenképp érdemes itt is tartani egy kis pénzt, mert igenis van amikor a legjobb oddsot itt találod, de valóban ez az esetek kb 3-4%-a  ;D


Ez tiszta sor,néha biztos lehet találni ott is értéket,pl az általad említett mérközés,de szerintem ez elég ritka.De a legtöbb fogadó a tippmixen nem értékfogadásokat keres,hanem megérzésböl,esetleg tippel,jó esetben statisztika alapon.Ha folyamatosan értékfogadásokat(Value Bet) keresel,akkor bármi lesz a végeredmény hosszútávon nyereséges leszel.Csak is így,máshogy nem.Ezt kellene már sok fogadónak belátni és megérteni,hogy értéket kell keresni.Ezért veszteséges a fogadók 90%-a,mert megérzésből és statisztikára támaszkodva fogad.Ami tegnap 3 volt 20-szor,holnap lehet csak 5 lesz.....Mondjuk te a hozzászolásod alapján úgy is tudod miröl beszélek.


#1357 április 07, 2021, 16:12:54, six
Idézetet írta: LosGabos Dátum április 07, 2021, 08:06:57
Mindegy hol fogadsz, nyereséges akkor vagy, ha a befizetett pénzednél több van a számládon, vagy a meghatározott időszak alatt ( pl. hetente) többet vettél ki, mint amennyit befizettél.
Az, hogy másik irodánál magasabbak az oddsok....legfeljebb azon kesereghetsz, hogy ott többet nyertél volna.
Ezért több irodánál kell számlát tartani és a legfontosabb a megfelelő bankmenedzselés.

Nem mindegy hol fogatsz és nem mindegy hogy milyen hosszútávon vagy nyereséges,nyereséges,akkor vagy ha értéket keresel,ha értéket találsz és azt minnél magasabb oddson megtudod fogadni és azokat az irodákat keresed,ahol van Value és ahol hibáztak a bookik egy esemény beárazásával.Az már value és csak is azzal lehetsz hosszútávon nyereséges.Ez matematika és semmi köze,ahhoz hogy kinyer.Ha egy adott iroda Marginja felett,4-5%-al találsz értékfogadást,akkor hosszútávon 5% "megverted" az irodát.Nyílván ehhez minnél több irodában be kell regisztrálni ez tény.A bankroll menedzsment az egyértelmű,az az alapja a sportfogadásnak,de az kevés,az csak egy plusz,ha valaki betartja.

Idézetet írta: six Dátum április 07, 2021, 16:09:57
Nem mindegy hol fogatsz és nem mindegy hogy milyen hosszútávon vagy nyereséges,nyereséges,akkor vagy ha értéket keresel,ha értéket találsz és azt minnél magasabb oddson megtudod fogadni és azokat az irodákat keresed,ahol van Value és ahol hibáztak a bookik egy esemény beárazásával.Az már value és csak is azzal lehetsz hosszútávon nyereséges.Ez matematika és semmi köze,ahhoz hogy kinyer.Ha egy adott iroda Marginja felett,4-5%-al találsz értékfogadást,akkor hosszútávon elönyben vagy az irodával szemben,így már 5%-os elönyben vagy.Nyílván ehhez minnél több irodában be kell regisztrálni ez tény.A bankroll menedzsment az egyértelmű,az az alapja a sportfogadásnak,de az kevés,az csak egy plusz,ha valaki betartja.

Most küldtek emailt 10.000 HUF privát bónuszról. Igaz 40.000 HUF ért kell fogadni minimum 1,40-es oddson érte.  ::)

Valakinek esetleg volt mostansag tapasztalat hetvegi kifizetessel kapcsolatban? tehat ha pl ma azaz szombaton kikerek penzt az csak hetfon jon meg? vagy esetleg mar holnap? csak azert kerdezemmert pl unibet banki atutalassal kb 5 ora alatt kint vana  penz hetvegen is. szoval valakinek valami tapasztalat?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum április 24, 2021, 20:58:19
Valakinek esetleg volt mostansag tapasztalat hetvegi kifizetessel kapcsolatban? tehat ha pl ma azaz szombaton kikerek penzt az csak hetfon jon meg? vagy esetleg mar holnap? csak azert kerdezemmert pl unibet banki atutalassal kb 5 ora alatt kint vana  penz hetvegen is. szoval valakinek valami tapasztalat?

Az eddigiek alapján csak hétfőn délután fog megjönni, nekem fél 3 körül szokott pár perc eltéréssel.

Találkozott már valaki ilyennel? A piros felkiáltójelre ráhúzva az egeret azt írja, hogy "Túl magas piackivét". Nem hittem volna, hogy ez az 1000 Ft így megterheli a zéertét.  ;D

Ma 15000 forint felrakására adnának 5000 forint bónuszt , de  olasz bajnokit kell tartalmaznia a fogadásnak. Max 10000 -et adnak harmincezerre.
Már második alkalom két héten belül ugyanezen ajánlat.
A legdurvább egy hete a spanyol bajnokikra volt. Ott 25000 volt a bónusz feltétele.

Ti is kapjátok ezeket.

Nekem kosárlabdára kell fogadni,10 ezer forintonként ad 5 ezer bónuszt max. 10 ezer értékben. Pont egy hete jött ugyanilyen. Akkor se és ma se használom ki. A legdurvább az volt eddig, amikor nem volt esti NBA, csak hajnali. Akkor akart élő fogadásért 80 ezer tétre(10 ezrenként 5) 40 ezret adni.  :bash: